NSW Australia Cup Preliminary
0
100%
Results
3rd Round
27.0308:30
Hawkesbury City FC
Marayong Sports
7
2
FT
27.0308:30
Coledale Waves FC
Emu Plains FC
E
2
5
2
2
FT
26.0308:30
Northern Tigers
FC Shellharbour
1
5
FT
26.0308:15
Wollongong United
South Coast Flame FC
2
0
FT
26.0308:00
Kellyville Kolts SC
Nepean FC
3
2
FT
23.0307:45
Hurlstone Park Wanderers FC
Auburn FC
5
2
FT
22.0308:00
Cooks River Titans FC
Phoenix FC
2
4
FT
21.0309:00
Albion Park
Narellan Rangers SC
0
5
FT
21.0309:00
Avoca FC
Dunbar Rovers
1
2
FT
21.0309:00
Woongarrah Wildcats FC
Castle Hill RSL Rockets
8
1
FT
21.0309:00
Normanhurst Eagles FC
Macarthur Rams
1
4
FT
21.0308:45
Goulburn Strikers FC
Lindfield FC
0
7
FT
21.0308:15
Forest Killarney FC
South Coast United
5
3
FT
21.0307:00
Gosford City FC
Hakoah Sydney City
1
10
FT
20.0309:00
Central Coast United
Bankstown United
2
1
FT
20.0309:00
Cringila Lions FC
Marrickville FC
15
1
FT
20.0308:45
Coogee United FC
Western Condors
2
0
FT
20.0308:30
Glebe Gorillas
Eastern Creek Pioneer Soccer Club
6
1
FT
20.0308:30
Rydalmere Lions
Sydney University
2
0
FT
20.0308:30
Picton Rangers FC
Northbridge Bulls
0
6
FT
20.0308:15
Yagoona Lions
Ourimbah United FC
P
4
3
1
1
FT
20.0308:15
Moorebank Sports SC
Inner West Hawks
1
9
FT
20.0308:00
Eschol Park Football Club
St. Michael's
3
1
FT
20.0308:00
Coniston FC
Prospect United SC
E
3
2
2
2
FT
20.0308:00
Killarney Districts SC
Kanwal Warnervale Rovers FC
0
3
FT
20.0308:00
Mt Druitt Town
Bankstown Berries
5
2
FT
20.0308:00
Balmain & Districts FC
Mounties Wanderers
4
6
FT
20.0307:00
Berkeley Vale SC
Parramatta Melita Eagles FC
7
0
FT
20.0306:00
Yoogali FC
Inter Lions
0
2
FT
19.0309:30
Gerringong Breakers FC
Camden Tigers SC
1
2
FT
19.0309:00
Dulwich Hill
Fernhill FC
4
0
FT
19.0308:45
MRP
Gladesville Ryde Magic
1
6
FT
19.0308:45
Como West Jannali FC
Albion Park White Eagles
0
6
FT
19.0308:30
Blue Mountains FC
Doonside Hawks SC
E
2
4
2
2
FT
19.0308:30
Hazelbrook Hawks FC
Hills Spirit FC
5
1
FT
19.0308:30
Southern & Ettalong United FC
Randwick City FC
1
2
FT
19.0308:30
Wollongong Olympic FC
Hurstville FC
E
3
1
1
1
FT
19.0308:30
Bowral FC
Waverley Old Boys
0
10
FT
19.0308:30
Bulli FC
Belmore Eagles
4
3
FT
19.0308:30
Blacktown Spartans
Manly Vale FC
4
1
FT
19.0308:30
Blacktown Workers FC
Fraser Park FC
1
7
FT
19.0308:30
Lane Cove FC
Lugarno FC
6
0
FT
19.0308:00
Narrabeen FC
SD Raiders
2
3
FT
19.0308:00
Kogarah Waratah FC
Bankstown City Lions
2
3
FT
19.0308:00
Warilla Wanderers
Carlton Rovers
E
5
2
2
2
FT
19.0308:00
Unanderra Hearts FC
Bonnet Bay
2
3
FT
16.0307:00
Forest Rangers FC
Umina United SC
P
2
4
1
1
FT
16.0305:00
Hurstville Glory
Panorama FC
2
4
FT
14.0308:30
Quakers Hill Junior SC
Bonnyrigg White Eagles
1
10
FT
2nd Round
12.0309:00
Bulli FC
Holroyd Rangers SC
3
0
FT
12.0308:30
Coniston FC
Glebe Wanderers FC
6
0
FT
3rd Round
12.0308:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Western Rage FC
Austral Soccer Club
2nd Round
12.0308:00
St Ives FC
Ourimbah United FC
0
4
FT
3rd Round
11.0308:00
University of New South Wales FC
Gymea United FC
7
3
FT
2nd Round
10.0309:00
Lane Cove FC
Winston Hills SC
4
2
FT
10.0308:00
Putney Rangers FC
Killarney Districts SC
1
2
FT
10.0307:00
Caringbah Redbacks
Randwick City FC
0
2
FT
10.0306:30
South Coast United
The Ponds FC
3
2
FT
10.0306:00
St. Michael's
East Gosford FC
2
1
FT
10.0306:00
Fairfield Patrician Brothers Football Club
Como West Jannali FC
2
3
FT
10.0306:00
Padstow United FC
Coogee United FC
1
3
FT
10.0305:00
MRP
Fairfield Bulls SC
5
0
FT
10.0305:00
Roselands Raptors SC
Hurstville Glory
0
6
FT
10.0304:00
Kemps Creek United FC
Narellan Rangers SC
0
1
FT
10.0304:00
St Marys Soccer Club
Woongarrah Wildcats FC
0
16
FT
10.0304:00
Fairfield Eagles FC
Carlton Rovers
0
7
FT
10.0304:00
Lilli Pilli FC
Kanwal Warnervale Rovers FC
1
6
FT
10.0302:00
Miranda Magpies FC
Balmain & Districts FC
0
2
FT
10.0302:00
Wollongong Olympic FC
MBK United
14
0
FT
10.0301:15
Phoenix FC
Gunners SC
5
3
FT
09.0308:30
Auburn FC
Brighton Heat FC
E
4
3
3
3
FT
09.0308:00
Normanhurst Eagles FC
Shoalhaven United FC
5
0
FT
09.0308:00
Glebe Gorillas
Central Sydney Wolves
5
1
FT
09.0307:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Western Condors
St. Georges Basin FC
09.0307:00
Gosford City FC
Liverpool Olympic Football Club
4
3
FT
09.0306:30
Narrabeen FC
Strathfield FC
2
0
FT
09.0306:00
Southern & Ettalong United FC
Arncliffe Aurora
4
1
FT
09.0306:00
Springwood United FC
Gerringong Breakers FC
0
8
FT
09.0306:00
Mascot Kings FC
Eschol Park Football Club
1
2
FT
09.0306:00
Figtree
Kogarah Waratah FC
1
2
FT
09.0306:00
Avoca FC
Lokomotiv Cove FC
3
1
FT
09.0305:15
Kellyville Kolts SC
Enfield Rovers FC
3
0
FT
09.0305:00
Bathurst 75 FC
Panorama FC
P
3
4
4
4
FT
09.0304:30
Unanderra Hearts FC
Ropes Crossing Strikers
5
3
FT
09.0304:30
Tahmoor Taipans
Hills Spirit FC
3
4
FT
09.0304:00
Rouse Hills Rams FC
Lindfield FC
1
9
FT
09.0304:00
Orange Waratahs Football Club
Yoogali FC
1
2
FT
09.0303:00
Albion Park
Marulan FC
4
3
FT
09.0302:00
IFS Community Wolves
Waverley Old Boys
0
1
FT
09.0302:00
Northbridge Bulls
Ryde Saints United
7
0
FT
07.0308:30
Warilla Wanderers
Peakhurst United JFC
6
4
FT
07.0308:00
Forest Killarney FC
Connells Point Rovers FC
2
0
FT
06.0308:30
FC Shellharbour
Tarrawanna Blueys SC
3
1
FT
06.0308:00
Albion Park White Eagles
Wyoming Tigers FC
4
0
FT
05.0308:30
Roselea FC
Umina United SC
1
2
FT