1. Division
0
100%
Upcoming matches
Gameweek 1 (Regular Season)
05.04
Ostrovets
Energetyk-BGU
Preview
05.04
Shakhtyor Petrikov
Molodechno
Preview
05.04
BATE II
Baranovichi
Preview
05.04
Lokomotiv Gomel
FK Dnepr Rogachev
Preview
05.04
FK Dinamo Minsk II
Niva Dolbizno
Preview
05.04
Lida
Volna
Preview
05.04
Orsha
Torpedo-BelAZ II
Preview
Tables
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bumprom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2
|
ABFF U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3
|
Belshina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4
|
Slonim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5
|
Torpedo-BelAZ II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6
|
Orsha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7
|
Volna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8
|
Lida | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9
|
Niva Dolbizno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10
|
FK Dinamo Minsk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11
|
FK Dnepr Rogachev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12
|
Lokomotiv Gomel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13
|
Baranovichi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14
|
BATE II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15
|
Molodechno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16
|
Shakhtyor Petrikov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17
|
Energetyk-BGU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18
|
Ostrovets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (18) | Ostrovets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (17) | Energetyk-BGU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (16) | Shakhtyor Petrikov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (15) | Molodechno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (14) | BATE II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (13) | Baranovichi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (12) | Lokomotiv Gomel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (11) | FK Dnepr Rogachev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (10) | FK Dinamo Minsk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (9) | Niva Dolbizno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11 (8) | Lida | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12 (7) | Volna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13 (6) | Orsha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14 (5) | Torpedo-BelAZ II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15 (4) | Slonim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16 (3) | Belshina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17 (2) | ABFF U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18 (1) | Bumprom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (18) | Ostrovets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (17) | Energetyk-BGU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (16) | Shakhtyor Petrikov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (15) | Molodechno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (14) | BATE II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (13) | Baranovichi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (12) | Lokomotiv Gomel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (11) | FK Dnepr Rogachev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (10) | FK Dinamo Minsk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (9) | Niva Dolbizno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11 (8) | Lida | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12 (7) | Volna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13 (6) | Orsha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14 (5) | Torpedo-BelAZ II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15 (4) | Slonim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16 (3) | Belshina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17 (2) | ABFF U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18 (1) | Bumprom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |