Brazil Serie D

99%
0
100%

Today's matches

Results

Quarter-finals
8th Finals

Tables

Group 1
# Team P MP W D L G GD Form
1
Castanhal 36 14 11 3 0 33:11 +22 W D W W W
2
São Raimundo RR 29 14 8 5 1 28:11 +17 W D L W W
3
No team logo Peñarol 24 14 7 3 4 23:14 +9 W D W W W
4
Galvez 22 14 7 1 6 22:24 -2 L W W L D
5
Fast Clube 15 14 3 6 5 21:20 +1 D D L W D
6
No team logo Ypiranga AP 13 14 3 4 7 13:22 -9 D L D L L
7
Atlético Acreano 7 14 2 1 11 14:35 -21 L W L L L
Legends:

16th Finals
Group 2
# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo Guarany de Sobral 28 14 9 1 4 24:16 +8 L W W W W
2
No team logo Paragominas 23 14 6 5 3 26:19 +7 W W W W D
3
No team logo 4 de Julho 23 13 7 2 4 18:11 +7 W W L L L
4
Moto Club MA 21 14 6 3 5 20:19 +1 W L W L W
5
Palmas 18 14 5 3 6 19:17 +2 D W L W W
6
Imperatriz 16 13 3 7 3 14:17 -3 D L D L D
7
No team logo Juventude MA 14 14 3 5 6 13:21 -8 L L L D D
Legends:

16th Finals
Group 3
# Team P MP W D L G GD Form
1
ABC 28 14 9 1 4 30:13 +17 W L W L W
2
Campinense 25 14 7 4 3 23:12 +11 W D W W D
3
América RN 22 14 6 4 4 25:20 +5 L D L W W
4
Atlético Cearense 21 14 6 3 5 22:20 +2 W D W W L
5
No team logo Sousa 16 14 4 4 6 16:18 -2 L W L D D
6
Treze 15 14 2 9 3 18:16 +2 L D L D D
7
Caucaia 9 14 2 3 9 20:51 -31 L D L L L
8
Salgueiro 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
Legends:

16th Finals
Group 4
# Team P MP W D L G GD Form
1
Juazeirense 27 14 7 6 1 18:9 +9 D L W D W
2
Itabaiana 26 14 7 5 2 22:13 +9 D W W W D
3
Sergipe 23 14 6 5 3 16:8 +8 W D L D W
4
No team logo Retrô 20 14 4 8 2 17:14 +3 D D D D L
5
Atlético Alagoinhas 18 14 4 6 4 15:17 -2 W L D D W
6
Bahia de Feira 15 14 3 6 5 18:20 -2 L W L D L
7
ASA 12 14 3 3 8 12:22 -10 L W W L L
8
Murici 6 14 1 3 10 14:29 -15 D L L D D
Legends:

16th Finals
Group 5
# Team P MP W D L G GD Form
1
Aparecidense 28 14 8 4 2 19:8 +11 L W W D W
2
No team logo Nova Mutum EC 27 14 8 3 3 18:11 +7 W W W D W
3
União Rondonópolis 24 14 7 3 4 21:15 +6 W L W W L
4
No team logo Goianésia 21 14 5 6 3 15:14 +1 D W L D L
5
No team logo Porto Velho 13 14 2 7 5 10:16 -6 L L W D L
6
Gama 12 14 2 6 6 13:18 -5 W L L D L
7
Jaraguá EC 5 14 1 2 11 6:28 -22 L L L D W
Legends:

16th Finals
Group 6
# Team P MP W D L G GD Form
1
Ferroviária 33 14 10 3 1 24:5 +19 D W D W W
2
Boa 24 14 6 6 2 20:11 +9 D W W W D
3
Uberlândia 23 14 6 5 3 21:15 +6 D W W L D
4
Caldense 21 14 6 3 5 26:19 +7 L L L W D
5
No team logo Rio Branco-VN 21 14 5 6 3 18:13 +5 W L D D W
6
CA Patrocinense 7 14 1 4 9 9:22 -13 L W L L D
7
Águia Negra 7 14 1 4 9 13:41 -28 D L L D L
Legends:

16th Finals
Group 7
# Team P MP W D L G GD Form
1
Portuguesa 24 14 6 6 2 20:12 +8 D W D L W
2
Santo André 21 14 6 3 5 16:13 +3 L W D L W
3
Cianorte 20 14 4 8 2 12:9 +3 D L W D W
4
Inter de Limeira 19 14 5 4 5 11:14 -3 W W L W L
5
Bangu 18 13 5 3 5 13:15 -2 W W L L W
6
Boavista 18 14 5 3 6 11:13 -2 W L W W L
7
Madureira 14 14 3 5 6 12:16 -4 L L L D L
8
São Bento 13 13 3 4 6 9:12 -3 L L W W L
Legends:

16th Finals
Group 8
# Team P MP W D L G GD Form
1
Joinville 28 14 7 7 0 17:6 +11 W D W D W
2
Cascavel 27 14 7 6 1 27:17 +10 L W D D D
3
Esportivo 18 14 4 6 4 15:13 +2 W L W W D
4
Caxias 18 14 4 6 4 15:13 +2 D W D L L
5
Juventus SC 18 14 4 6 4 12:11 +1 D W L D D
6
Marcílio Dias 18 14 4 6 4 13:17 -4 W L W D D
7
Aimoré 12 14 3 3 8 15:18 -3 L D L D W
8
Rio Branco PR 7 14 1 4 9 8:27 -19 L L L D L
Legends:

16th Finals
Group 1
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Castanhal 17 7 5 2 0 18:6 +12 D W W W W
2 (2) São Raimundo RR 14 7 4 2 1 19:7 +12 W L W W W
3 (3) No team logo Peñarol 14 7 4 2 1 13:5 +8 W W W D D
4 (5) Fast Clube 11 7 3 2 2 13:9 +4 D W W L L
5 (4) Galvez 10 7 3 1 3 10:13 -3 L L D W L
6 (6) No team logo Ypiranga AP 8 7 2 2 3 4:6 -2 D D L W L
7 (7) Atlético Acreano 7 7 2 1 4 10:13 -3 W L L W L
Group 2
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) No team logo Guarany de Sobral 19 7 6 1 0 15:7 +8 W W D W W
2 (3) No team logo 4 de Julho 13 7 4 1 2 11:5 +6 W L L W W
3 (4) Moto Club MA 13 7 4 1 2 10:8 +2 W W L W W
4 (2) No team logo Paragominas 12 7 3 3 1 14:8 +6 W W D D L
5 (6) Imperatriz 11 6 3 2 1 10:8 +2 L W W D D
6 (5) Palmas 8 7 2 2 3 6:8 -2 D L W W D
7 (7) No team logo Juventude MA 6 7 1 3 3 7:13 -6 L D W D L
Group 3
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) ABC 18 7 6 0 1 22:4 +18 W W W W W
2 (2) Campinense 16 7 5 1 1 14:2 +12 W W W W L
3 (5) No team logo Sousa 14 7 4 2 1 14:5 +9 W D L W D
4 (3) América RN 14 7 4 2 1 15:8 +7 D W D W W
5 (4) Atlético Cearense 11 7 3 2 2 11:8 +3 W W L D L
6 (7) Caucaia 9 7 2 3 2 13:16 -3 D L W L W
7 (6) Treze 8 7 1 5 1 9:8 +1 D D W D D
8 (8) Salgueiro 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
Group 4
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Juazeirense 17 7 5 2 0 9:3 +6 D W W D W
2 (3) Sergipe 15 7 5 0 2 10:3 +7 W L W W L
3 (2) Itabaiana 13 7 4 1 2 13:8 +5 W W L L W
4 (4) No team logo Retrô 11 7 2 5 0 10:7 +3 D D D D D
5 (5) Atlético Alagoinhas 11 7 2 5 0 8:6 +2 W D D W D
6 (6) Bahia de Feira 9 7 2 3 2 11:7 +4 W L W L D
7 (7) ASA 8 7 2 2 3 7:9 -2 W W L D L
8 (8) Murici 6 7 1 3 3 9:12 -3 D D D L L
Group 5
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) No team logo Nova Mutum EC 17 7 5 2 0 9:2 +7 W W D W D
2 (1) Aparecidense 16 7 5 1 1 12:5 +7 W W W D L
3 (4) No team logo Goianésia 10 7 2 4 1 8:7 +1 D D L W W
4 (3) União Rondonópolis 10 7 3 1 3 7:8 -1 L L L W W
5 (6) Gama 6 7 1 3 3 5:9 -4 W L L D D
6 (5) No team logo Porto Velho 5 7 1 2 4 4:10 -6 L W L D D
7 (7) Jaraguá EC 2 7 0 2 5 3:15 -12 L D L L L
Group 6
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Ferroviária 18 7 6 0 1 16:4 +12 W W W W W
2 (5) No team logo Rio Branco-VN 15 7 4 3 0 10:4 +6 W D D W W
3 (2) Boa 13 7 3 4 0 13:5 +8 W W D D D
4 (3) Uberlândia 12 7 3 3 1 11:8 +3 D L D W W
5 (4) Caldense 8 7 2 2 3 10:7 +3 L L D D W
6 (7) Águia Negra 6 7 1 3 3 9:17 -8 D L L L D
7 (6) CA Patrocinense 5 7 1 2 4 5:10 -5 W L L D L
Group 7
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Portuguesa 14 7 4 2 1 11:4 +7 W L D W W
2 (3) Cianorte 13 7 3 4 0 6:2 +4 D W W D W
3 (2) Santo André 11 7 3 2 2 9:7 +2 L D W W W
4 (5) Bangu 11 7 3 2 2 9:8 +1 W W D W L
5 (7) Madureira 8 7 2 2 3 6:7 -1 L L D L W
6 (4) Inter de Limeira 7 7 2 1 4 5:10 -5 W L W L L
7 (6) Boavista 6 7 1 3 3 4:6 -2 L W L L D
8 (8) São Bento 5 6 1 2 3 4:6 -2 L W L L D
Group 8
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Joinville 17 7 5 2 0 11:2 +9 W D W D W
2 (2) Cascavel 17 7 5 2 0 14:7 +7 W D W W W
3 (6) Marcílio Dias 13 7 3 4 0 10:6 +4 W W D D W
4 (4) Caxias 12 7 3 3 1 11:5 +6 D D L D W
5 (3) Esportivo 12 7 3 3 1 11:7 +4 W W D D L
6 (5) Juventus SC 12 7 3 3 1 6:3 +3 W L D W W
7 (7) Aimoré 11 7 3 2 2 9:6 +3 D W L W L
8 (8) Rio Branco PR 6 7 1 3 3 5:9 -4 L D W L D
Group 1
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Castanhal 19 7 6 1 0 15:5 +10 W W W W W
2 (2) São Raimundo RR 15 7 4 3 0 9:4 +5 D W D W W
3 (4) Galvez 12 7 4 0 3 12:11 +1 W W L W W
4 (3) No team logo Peñarol 10 7 3 1 3 10:9 +1 D W L L W
5 (6) No team logo Ypiranga AP 5 7 1 2 4 9:16 -7 L L L D L
6 (5) Fast Clube 4 7 0 4 3 8:11 -3 D L D L L
7 (7) Atlético Acreano 0 7 0 0 7 4:22 -18 L L L L L
Group 2
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) No team logo Paragominas 11 7 3 2 2 12:11 +1 W W L D W
2 (5) Palmas 10 7 3 1 3 13:9 +4 W W D L W
3 (3) No team logo 4 de Julho 10 6 3 1 2 7:6 +1 W L W L W
4 (1) No team logo Guarany de Sobral 9 7 3 0 4 9:9 0 L W W L L
5 (4) Moto Club MA 8 7 2 2 3 10:11 -1 L W L L D
6 (7) No team logo Juventude MA 8 7 2 2 3 6:8 -2 L L D W L
7 (6) Imperatriz 5 7 0 5 2 4:9 -5 D L D