Serie D
0
100%
Results
Finals
04.0821:30
Treze
Ferroviário
1
0
FT
30.0722:15
Ferroviário
Treze
3
0
FT
Semi-finals
24.0700:15
Treze
Imperatriz
1
0
FT
22.0718:00
São José RS
Ferroviário
2
1
FT
16.0723:00
Ferroviário
São José RS
3
1
FT
15.0720:00
Imperatriz
Treze
1
0
FT
Quarter-finals
10.07
Campinense
Ferroviário
1
0
FT
Tables
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manaus | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:8 | +6 | W L L W W |
2
|
Rio Branco | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13:7 | +6 | W D W L D |
3
|
Macapá | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:16 | -9 | L W L W L |
4
|
Baré EC | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | L D W L D |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 10
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Iporá | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | +6 | L D W W W |
2
|
Brasiliense | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:3 | +6 | W D D W L |
3
|
Corumbaense FC | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | W D D L W |
4
|
Dom Bosco | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:10 | -8 | L D L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 11
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sinop | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:5 | +1 | W L L W W |
2
|
Novoperário | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | W W L W L |
3
|
Aparecidense | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | +1 | L D W L W |
4
|
Ceilândia | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | L D W L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 12
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Macaé | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | +2 | L D W W W |
2
|
URT | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:8 | +2 | W W L L W |
3
|
Itumbiara | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | +2 | W L W W L |
4
|
Espírito Santo FC | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | L D L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 13
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uberlândia | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:7 | +3 | D W L W D |
2
|
Novorizontino | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:9 | +1 | W L D W D |
3
|
Americano | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:11 | -1 | L W W L D |
4
|
Clube Atlético Itapemirim | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:6 | -3 | D L D L D |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 14
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Linense | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:3 | +2 | D L D W W |
2
|
Maringá | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | +1 | D W W D L |
3
|
Madureira | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:7 | -1 | D W L D L |
4
|
Caldense | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | D L D L W |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 15
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Caxias | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13:2 | +11 | W W W W D |
2
|
Internacional SC | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7:11 | -4 | L W L W W |
3
|
Mirassol | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:5 | -2 | L L W L D |
4
|
Nova Iguaçu | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:11 | -5 | W L L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 16
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético Tubarão | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 9:3 | +6 | W L W W W |
2
|
Novo Hamburgo | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | W W D L L |
3
|
Cianorte | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2:5 | -3 | L D D W D |
4
|
Ferroviária | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | -4 | L D L L D |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 17
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São José RS | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 10:4 | +6 | W W W W W |
2
|
Brusque | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:5 | +4 | L L W W W |
3
|
Prudentópolis | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:8 | -2 | L W L L L |
4
|
Mogi Mirim | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | W L L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independente PA | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:3 | +5 | D W D W W |
2
|
Santos AP | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13:8 | +5 | W L D L W |
3
|
Barcelona RO | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | +1 | D W L W L |
4
|
Plácido de Castro | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:19 | -11 | L L W L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 3
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nacional AM | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:4 | +5 | D W W L L |
2
|
São Raimundo RR | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:11 | -1 | D L D W W |
3
|
São Raimundo | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | D W L W L |
4
|
Real Ariquemes | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:10 | -3 | D L D L W |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 4
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ferroviário | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 7:5 | +2 | D W D W D |
2
|
Cordino EC | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:4 | +2 | D W D W L |
3
|
4 de Julho | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3:5 | -2 | D L D L D |
4
|
Interporto | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | D L D L W |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 5
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Moto Club MA | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | +3 | W L D W W |
2
|
Altos | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | +4 | W W D L W |
3
|
SD Sparta | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | L W D L L |
4
|
ASSU | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2:6 | -4 | L L D W L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 6
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
América RN | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11:6 | +5 | W W W D W |
2
|
Imperatriz | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:3 | +7 | L W W D D |
3
|
Belo Jardim Futebol Clube | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 6:12 | -6 | D L L D D |
4
|
Guarani de Juazeiro | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 8:14 | -6 | D L L D L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 7
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sergipe | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:5 | +3 | W W L W W |
2
|
Jacuipense | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | L W W L D |
3
|
Central | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:6 | +1 | W L D D L |
4
|
ASA | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 7:11 | -4 | L L D D D |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 8
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Campinense | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12:3 | +9 | D W W W W |
2
|
Fluminense de Feira | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:3 | +15 | D W W W W |
3
|
Flamengo Esporte Clube de Arcoverde | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:16 | -12 | D L L L L |
4
|
Murici | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:16 | -12 | D L L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 9
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Treze | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14:4 | +10 | D W D W W |
2
|
Itabaiana | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | +2 | W L D L W |
3
|
Vitória da Conquista | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | D W L W L |
4
|
AA Santa Rita | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | -10 | L L W L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Manaus | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | +5 | W L W |
2 (3) | Macapá | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | W W L |
3 (4) | Baré EC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 | D W L |
4 (2) | Rio Branco | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:6 | +2 | W L D |
Group 10
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Iporá | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 | D W W |
2 (3) | Corumbaense FC | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 | W D W |
3 (2) | Brasiliense | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:1 | +5 | W W L |
4 (4) | Dom Bosco | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | D L L |
Group 11
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Novoperário | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 | W W D |
2 (1) | Sinop | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | W L W |
3 (4) | Ceilândia | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 | D W D |
4 (3) | Aparecidense | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | L L W |
Group 12
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | URT | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | +3 | W L W |
2 (1) | Macaé | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 | L W W |
3 (3) | Itumbiara | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | L W D |
4 (4) | Espírito Santo FC | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | D L D |
Group 13
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Novorizontino | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | +3 | W W D |
2 (1) | Uberlândia | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 | W L W |
3 (3) | Americano | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | W L D |
4 (4) | Clube Atlético Itapemirim | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | D D D |
Group 14
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Linense | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 | D W W |
2 (2) | Maringá | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 | W W D |
3 (3) | Madureira | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | +2 | W D D |
4 (4) | Caldense | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | +2 | D D W |
Group 15
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Caxias | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 | W W D |
2 (3) | Mirassol | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | +1 | L W W |
3 (2) | Internacional SC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | -1 | W W L |
4 (4) | Nova Iguaçu | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:2 | 0 | W L L |
Group 16
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Atlético Tubarão | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | +1 | L W W |
2 (2) | Novo Hamburgo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 | W D L |
3 (3) | Cianorte | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | L W D |
4 (4) | Ferroviária | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | D L D |
Group 17
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | São José RS | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:2 | +3 | W W W |
2 (2) | Brusque | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | L W W |
3 (3) | Prudentópolis | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | W L W |
4 (4) | Mogi Mirim | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 | W L L |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Santos AP | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:2 | +8 | W D W |
2 (3) | Barcelona RO | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | +3 | W W D |
3 (1) | Independente PA | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | +3 | D W W |
4 (4) | Plácido de Castro | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:7 | -1 | L W D |
Group 3
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | São Raimundo RR | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | +3 | D W W |
2 (1) | Nacional AM | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:1 | +4 | W L W |
3 (4) | Real Ariquemes | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 | D D W |
4 (3) | São Raimundo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | W L D |
Group 4
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Cordino EC | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 | W D D |
2 (4) | Interporto | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | D L W |
3 (1) | Ferroviário | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | D D D |
4 (3) | 4 de Julho | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | L L W |
Group 5
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Moto Club MA | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W W W |
2 (2) | Altos | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | +3 | W D W |
3 (3) | SD Sparta | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 | W D D |
4 (4) | ASSU | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | L W L |
Group 6
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | América RN | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | +4 | W W W |
2 (2) | Imperatriz | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:0 | +8 | W W D |
3 (3) | Belo Jardim Futebol Clube | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | D D D |
4 (4) | Guarani de Juazeiro | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | L D D |
Group 7
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Jacuipense | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 | W W D |
2 (1) | Sergipe | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 | W W D |
3 (3) | Central | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:1 | +2 | W D L |
4 (4) | ASA | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | L D D |
Group 8
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Campinense | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 | W W W |
2 (2) | Fluminense de Feira | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:1 | +9 | D W W |
3 (3) | Flamengo Esporte Clube de Arcoverde | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | L L W |
4 (4) | Murici | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | D L L |
Group 9
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Treze | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 | D W W |
2 (2) | Itabaiana | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | +2 | W D W |
3 (3) | Vitória da Conquista | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | +2 | W W D |
4 (4) | AA Santa Rita | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | -4 | L W L |
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Rio Branco | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | +4 | D W W |
2 (1) | Manaus | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | +1 | L W W |
3 (4) | Baré EC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | L L D |
4 (3) | Macapá | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | L L L |
Group 10
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Iporá | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | +1 | L W W |
2 (2) | Brasiliense | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 | D D W |
3 (3) | Corumbaense FC | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | D L L |
4 (4) | Dom Bosco | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | L L L |
Group 11
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Aparecidense | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | +2 | D W D |
2 (1) | Sinop | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | L W D |
3 (2) | Novoperário | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | W L L |
4 (4) | Ceilândia | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | L L L |
Group 12
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Itumbiara | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | W W L |
2 (1) | Macaé | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 | D W D |
3 (2) | URT | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | W L D |
4 (4) | Espírito Santo FC | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | L L L |
Group 13
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Uberlândia | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | +1 | D W D |
2 (3) | Americano | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | L W D |
3 (2) | Novorizontino | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | L D D |
4 (4) | Clube Atlético Itapemirim | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | L L L |
Group 14
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Maringá | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | D D L |
2 (1) | Linense | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | L D D |
3 (3) | Madureira | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | D L L |
4 (4) | Caldense | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | L L D |
Group 15
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Caxias | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | W W W |
2 (2) | Internacional SC | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | L L W |
3 (3) | Mirassol | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:3 | -3 | L L D |
4 (4) | Nova Iguaçu | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | L L L |
Group 16
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Atlético Tubarão | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | +5 | W W W |
2 (2) | Novo Hamburgo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | W L D |
3 (3) | Cianorte | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | D D L |
4 (4) | Ferroviária | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | L L D |
Group 17
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | São José RS | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:2 | +3 | W W W |
2 (2) | Brusque | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:3 | +2 | L W L |
3 (4) | Mogi Mirim | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | L L L |
4 (3) | Prudentópolis | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | L L L |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Independente PA | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 | W D D |
2 (3) | Barcelona RO | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | D L L |
3 (2) | Santos AP | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | L L D |
4 (4) | Plácido de Castro | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:12 | -10 | L L L |
Group 3
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Nacional AM | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 | D W L |
2 (3) | São Raimundo | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | D W L |
3 (2) | São Raimundo RR | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | L D L |
4 (4) | Real Ariquemes | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | L L D |
Group 4
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Ferroviário | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 | W W D |
2 (2) | Cordino EC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 | D W L |
3 (3) | 4 de Julho | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | D D D |
4 (4) | Interporto | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | L D L |
Group 5
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Altos | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | +1 | W L D |
2 (1) | Moto Club MA | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | L D W |
3 (4) | ASSU | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:2 | -2 | L D L |
4 (3) | SD Sparta | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | L L L |
Group 6
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | América RN | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | +1 | W D D |
2 (2) | Imperatriz | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | L D D |
3 (4) | Guarani de Juazeiro | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | D L L |
4 (3) | Belo Jardim Futebol Clube | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:11 | -6 | L L D |
Group 7
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sergipe | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 | W L W |
2 (3) | Central | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | L D D |
3 (4) | ASA | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | L D D |
4 (2) | Jacuipense | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | L L D |
Group 8
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Campinense | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 | D W W |
2 (2) | Fluminense de Feira | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:2 | +6 | W W L |
3 (3) | Flamengo Esporte Clube de Arcoverde | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | -8 | D L L |
4 (4) | Murici | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | L L L |
Group 9
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Treze | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:3 | +5 | W D D |
2 (2) | Itabaiana | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | L L W |
3 (3) | Vitória da Conquista | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | D L L |
4 (4) | AA Santa Rita | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | L L L |
Top scorers
Player
Goals
Team