Third League
0
100%
Results
Gameweek 23 (Southeast)
27.0313:00
Rodopa Smolyan
Atletik Kuklen
3
0
FT
Gameweek 25 (Southeast)
24.0313:00
PFK Spartak 1947 Plovdiv
Asenovets
5
0
FT
24.0313:00
Sayana Haskovo
Dimitrovgrad
1
1
FT
Gameweek 20 (Northeast)
24.0313:00
Lokomotiv Ruse
Spartak Varna II
0
1
FT
24.0313:00
Ustrem Donchevo
FK Dunav ot Ruse II
2
2
FT
24.0313:00
FK Kubrat
Fratria
0
5
FT
24.0313:00
Ludogorets III
Svetkavitsa Tg
3
0
FT
Gameweek 26 (Southwest)
23.0314:30
Vitosha Bistritsa
PFC CSKA Sofia II
1
1
FT
23.0313:00
Postponed POST
Postponed POST
Kostinbrod
PFK Slavia 1913 II
23.0313:00
PFK Levski Sofia II
Oborishte
4
2
FT
23.0313:00
Balkan Botevgrad
Pirin Razlog
1
1
FT
23.0313:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Slivnishki geroy
Chavdar Etropole
23.0313:00
FK CSKA 1948 Sofia III
Hebar II
2
0
FT
23.0313:00
Septemvri Sofia II
Rilski sportist
2
0
FT
23.0313:00
Minyor Pernik
Botev Ihtiman
1
1
FT
23.0313:00
Septemvri Simitli
Bansko
0
0
FT
23.0313:00
Vihren
Kyustendil
2
2
FT
Gameweek 25 (Southeast)
23.0313:00
Yambol 1915
Gigant Saedinenie
4
1
FT
23.0313:00
Sozopol
Sekirovo
3
1
FT
23.0313:00
Beroe II
FK Sliven
0
0
FT
23.0313:00
Nesebar
Lokomotiv Plovdiv II
2
1
FT
23.0313:00
Sokol Markovo
Zagorets
0
2
FT
23.0313:00
Rodopa Smolyan
Rozova dolina
2
0
FT
23.0313:00
Botev Plovdiv II
Karnobat
8
0
FT
23.0313:00
Atletik Kuklen
Levski Karlovo
2
2
FT
Gameweek 20 (Northeast)
23.0313:00
Benkovski Isperih
PFK Cherno more Varna II
0
1
FT
23.0313:00
Dorostol
Chernolomets 1919
0
1
FT
Gameweek 20 (Northwest)
23.0312:30
Vihar Slavyanovo
OFK Levski
2
2
FT
23.0312:30
Lokomotiv Mezdra
Akademik Svishtov
0
0
FT
23.0312:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Partizan
Dunav Lom
23.0312:30
Yantra Polski Trambesh
Lokomotiv GO
1
4
FT
23.0312:30
Drenovets
Etar VT II
2
1
FT
23.0312:30
Sevlievo
Boruna Tsareva livada
4
0
FT
23.0312:30
Juventus Malchika
Botev Vratsa II
4
0
FT
Gameweek 24 (Southeast)
17.0313:00
Lokomotiv Plovdiv II
Sayana Haskovo
1
2
FT
Gameweek 19 (Northeast)
17.0313:00
FK Kubrat
Ustrem Donchevo
1
3
FT
Gameweek 19 (Northwest)
17.0312:30
Etar VT II
Yantra Polski Trambesh
1
1
FT
Gameweek 25 (Southwest)
16.0315:00
PFK Slavia 1913 II
Vitosha Bistritsa
0
0
FT
16.0313:00
Kyustendil
Septemvri Simitli
3
3
FT
16.0313:00
Bansko
Minyor Pernik
0
1
FT
16.0313:00
Rilski sportist
Slivnishki geroy
0
0
FT
16.0313:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Chavdar Etropole
FK CSKA 1948 Sofia III
16.0313:00
Hebar II
Balkan Botevgrad
1
1
FT
16.0313:00
Pirin Razlog
PFK Levski Sofia II
1
1
FT
16.0313:00
Oborishte
Kostinbrod
5
2
FT
16.0313:00
PFC CSKA Sofia II
Vihren
1
1
FT
Gameweek 24 (Southeast)
16.0313:00
Atletik Kuklen
Botev Plovdiv II
1
4
FT
16.0313:00
Karnobat
Rodopa Smolyan
2
1
FT
16.0313:00
Rozova dolina
Sokol Markovo
2
0
FT
16.0313:00
Zagorets
Nesebar
2
2
FT
16.0313:00
Dimitrovgrad
Beroe II
3
0
FT
16.0313:00
Gigant Saedinenie
PFK Spartak 1947 Plovdiv
1
1
FT
16.0313:00
Sekirovo
Yambol 1915
1
0
FT
16.0313:00
Asenovets
Levski Karlovo
3
1
FT
Gameweek 19 (Northeast)
16.0313:00
Septemvri Tervel
Fratria
1
0
FT
16.0313:00
Svetkavitsa Tg
Riltsi
1
2
FT
16.0313:00
Spartak Varna II
Dorostol
7
0
FT
16.0313:00
PFK Cherno more Varna II
Lokomotiv Ruse
1
1
FT
Gameweek 19 (Northwest)
16.0312:30
OFK Levski
Lokomotiv Mezdra
0
3
FT
16.0312:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Dunav Lom
Vihar Slavyanovo
16.0312:30
Lokomotiv GO
Partizan
7
0
FT
16.0312:30
Botev Vratsa II
Drenovets
2
1
FT
16.0312:30
Boruna Tsareva livada
Juventus Malchika
5
2
FT
16.0312:30
Pavlikeni
Sevlievo
0
5
FT
Gameweek 25 (Southwest)
15.0313:00
Botev Ihtiman
Septemvri Sofia II
1
0
FT
Gameweek 19 (Northeast)
15.0313:00
FK Dunav ot Ruse II
Ludogorets III
0
3
FT
Gameweek 24 (Southeast)
13.0312:00
FK Sliven
Sozopol
1
0
FT
Gameweek 18 (Northeast)
12.0316:00
Spartak Varna II
PFK Cherno more Varna II
0
0
FT
Gameweek 24 (Southwest)
10.0313:00
Septemvri Sofia II
Bansko
3
1
FT
Gameweek 23 (Southeast)
10.0313:00
PFK Spartak 1947 Plovdiv
Sekirovo
3
0
FT
Gameweek 18 (Northeast)
10.0313:00
Ustrem Donchevo
Septemvri Tervel
0
0
FT
10.0313:00
Riltsi
FK Dunav ot Ruse II
2
2
FT
10.0313:00
Ludogorets III
FK Kubrat
9
0
FT
Gameweek 18 (Northwest)
10.0312:30
Vihar Slavyanovo
Lokomotiv GO
1
2
FT
Gameweek 24 (Southwest)
10.0309:00
PFK Levski Sofia II
Hebar II
1
1
FT
Gameweek 23 (Southeast)
09.0313:00
Asenovets
Gigant Saedinenie
2
6
FT
Gameweek 24 (Southwest)
09.0313:00
PFC CSKA Sofia II
PFK Slavia 1913 II
2
1
FT
09.0313:00
Vitosha Bistritsa
Oborishte
1
2
FT
09.0313:00
Kostinbrod
Pirin Razlog
1
0
FT
09.0313:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Balkan Botevgrad
Chavdar Etropole
09.0313:00
Slivnishki geroy
Botev Ihtiman
1
2
FT
09.0313:00
Minyor Pernik
Kyustendil
0
0
FT
09.0313:00
Vihren
Septemvri Simitli
2
1
FT
Gameweek 23 (Southeast)
09.0313:00
Yambol 1915
FK Sliven
0
3
FT
09.0313:00
Sozopol
Dimitrovgrad
0
0
FT
09.0313:00
Sayana Haskovo
Zagorets
1
0
FT
09.0313:00
Beroe II
Lokomotiv Plovdiv II
1
0
FT
09.0313:00
Nesebar
Rozova dolina
1
0
FT
09.0313:00
Sokol Markovo
Karnobat
1
0
FT
09.0313:00
Botev Plovdiv II
Levski Karlovo
3
5
FT
Gameweek 18 (Northeast)
09.0313:00
Benkovski Isperih
Svetkavitsa Tg
3
1
FT
09.0313:00
Fratria
Chernolomets 1919
3
1
FT
Gameweek 18 (Northwest)
09.0312:30
Akademik Svishtov
OFK Levski
2
1
FT
09.0312:30
Juventus Malchika
Pavlikeni
4
2
FT
09.0312:30
Drenovets
Boruna Tsareva livada
2
0
FT
09.0312:30
Yantra Polski Trambesh
Botev Vratsa II
4
2
FT
09.0312:30
Partizan
Etar VT II
1
2
FT
09.0312:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Lokomotiv Mezdra
Dunav Lom
Gameweek 24 (Southwest)
09.0310:00
FK CSKA 1948 Sofia III
Rilski sportist
1
0
FT
Gameweek 23 (Southwest)
06.0313:00
PFK Slavia 1913 II
Vihren
3
0
FT