Croatia Third NL

33%
0
100%

Today's matches

Results

Gameweek 7 (North)
Gameweek 6 (West)
Gameweek 7 (Center)

Upcoming matches

Gameweek 8 (Center)
Gameweek 7 (East)
Gameweek 9 (Center)

Tables

# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo Polet 17 7 5 2 0 19:3 +16 W W W W D
2
No team logo Radnik Križevci 16 6 5 1 0 11:2 +9 W W W D W
3
No team logo Varteks Varaždin 12 7 4 0 3 12:8 +4 L W W W W
4
No team logo NK Dinamo Domašinec 11 6 3 2 1 12:6 +6 W L D W W
5
No team logo Virovitica 9 6 3 0 3 9:8 +1 W L L L W
6
No team logo Podravac Virje 9 6 3 0 3 6:11 -5 L W W W L
7
No team logo Papuk 7 6 2 1 3 4:6 -2 L L D W L
8
No team logo Rudar Mursko Središće 6 6 2 0 4 5:15 -10 L W L L W
9
No team logo Podravina Ludbreg 1 6 0 1 5 5:13 -8 L L L L L
10
Koprivnica 1 6 0 1 5 5:16 -11 L L L L L
Legends:

Promotion Group
Relegation Round
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) No team logo Radnik Križevci 9 3 3 0 0 7:1 +6 W W W
2 (1) No team logo Polet 8 4 2 2 0 9:3 +6 W W D D
3 (4) No team logo NK Dinamo Domašinec 7 3 2 1 0 7:2 +5 W D W
4 (8) No team logo Rudar Mursko Središće 6 2 2 0 0 5:3 +2 W W
5 (7) No team logo Papuk 6 3 2 0 1 4:2 +2 L W W
6 (3) No team logo Varteks Varaždin 6 3 2 0 1 4:4 0 L W W
7 (5) No team logo Virovitica 3 3 1 0 2 5:6 -1 L L W
8 (6) No team logo Podravac Virje 3 4 1 0 3 3:10 -7 L W L L
9 (9) No team logo Podravina Ludbreg 1 4 0 1 3 1:5 -4 L L L D
10 (10) Koprivnica 0 2 0 0 2 0:7 -7 L L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) No team logo Polet 9 3 3 0 0 10:0 +10 W W W
2 (2) No team logo Radnik Križevci 7 3 2 1 0 4:1 +3 W D W
3 (3) No team logo Varteks Varaždin 6 4 2 0 2 8:4 +4 W W L L
4 (5) No team logo Virovitica 6 3 2 0 1 4:2 +2 W L W
5 (6) No team logo Podravac Virje 6 2 2 0 0 3:1 +2 W W
6 (4) No team logo NK Dinamo Domašinec 4 3 1 1 1 5:4 +1 L W D
7 (10) Koprivnica 1 4 0 1 3 5:9 -4 L L L D
8 (7) No team logo Papuk 1 3 0 1 2 0:4 -4 L D L
9 (9) No team logo Podravina Ludbreg 0 2 0 0 2 4:8 -4 L L
10 (8) No team logo Rudar Mursko Središće 0 4 0 0 4 0:12 -12 L L L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo Graničar Županja 13 6 4 1 1 14:4 +10 L W D W W
2
Sloga Nova Gradiška 12 6 4 0 2 13:9 +4 W L W W L
3
Slavonija Požega 12 6 3 3 0 11:7 +4 W D D W D
4
Slavija Pleternica 11 6 3 2 1 11:8 +3 D W L D W
5
No team logo Vuteks-Sloga 11 6 3 2 1 8:6 +2 W L D D W
6
No team logo NK Borac Kneževi Vinogradi 10 6 3 1 2 11:6 +5 L W D W W
7
No team logo Darda 10 6 3 1 2 12:14 -2 D W W L L
8
Bedem Ivankovo 9 6 2 3 1 10:10 0 D W D D W
9
No team logo Valpovka 8 6 2 2 2 8:5 +3 L D W L D
10
Oriolik Oriovac 7 6 2 1 3 6:8 -2 L L W L D
11
No team logo Kutjevo 6 6 2 0 4 7:14 -7 W W L L L
12
No team logo Omladinac Gornja Vrba 5 6 1 2 3 6:8 -2 W L D D L
13
Čepin 5 6 1 2 3 4:6 -2 W D D L L
14
No team logo NAŠK Našice 5 6 1 2 3 4:6 -2 D L D W L
15
No team logo NK Svačić Stari Slatinik 5 6 1 2 3 8:13 -5 L D L W D
16
Đakovo-Croatia 3 6 1 0 5 5:14 -9 L L L L W
Legends:

Promotion Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) Sloga Nova Gradiška 12 4 4 0 0 9:3 +6 W W W W
2 (5) No team logo Vuteks-Sloga 10 4 3 1 0 8:3 +5 W D W W
3 (1) No team logo Graničar Županja 9 3 3 0 0 9:1 +8 W W W
4 (4) Slavija Pleternica 8 4 2 2 0 7:5 +2 D W D W
5 (6) No team logo NK Borac Kneževi Vinogradi 6 3 2 0 1 9:3 +6 W W L
6 (15) No team logo NK Svačić Stari Slatinik 4 3 1 1 1 6:6 0 D W L
7 (7) No team logo Darda 4 3 1 1 1 5:5 0 D W L
8 (13) Čepin 4 3 1 1 1 3:3 0 W D L
9 (12) No team logo Omladinac Gornja Vrba 4 3 1 1 1 3:3 0 W D L
10 (8) Bedem Ivankovo 4 3 1 1 1 6:7 -1 W D L
11 (14) No team logo NAŠK Našice 3 2 1 0 1 2:2 0 L W
12 (11) No team logo Kutjevo 3 3 1 0 2 2:4 -2 W L L
13 (16) Đakovo-Croatia 3 3 1 0 2 2:5 -3 L L W
14 (10) Oriolik Oriovac 3 3 1 0 2 2:5 -3 L L W
15 (9) No team logo Valpovka 2 2 0 2 0 2:2 0 D D
16 (3) Slavonija Požega 2 2 0 2 0 3:3 0 D D
# Team P MP W D L G GD Form
1 (3) Slavonija Požega 10 4 3 1 0 8:4 +4 W D W W
2 (9) No team logo Valpovka 6 4 2 0 2 6:3 +3 L W L W
3 (7) No team logo Darda 6 3 2 0 1 7:9 -2 W L W
4 (8) Bedem Ivankovo 5 3 1 2 0 4:3 +1 D D W
5 (1) No team logo Graničar Županja 4 3 1 1 1 5:3 +2 L D W
6 (10) Oriolik Oriovac 4 3 1 1 1 4:3 +1 L W D
7 (6) No team logo NK Borac Kneževi Vinogradi 4 3 1 1 1 2:3 -1 L D W
8 (4) Slavija Pleternica 3 2 1 0 1 4:3 +1 L W
9 (11) No team logo Kutjevo 3 3 1 0 2 5:10 -5 W L L
10 (14) No team logo NAŠK Našice 2 4 0 2 2 2:4 -2 D D L L
11 (12) No team logo Omladinac Gornja Vrba 1 3 0 1 2 3:5 -2 L D L
12 (13) Čepin 1 3 0 1 2 1:3 -2 D L L
13 (5) No team logo Vuteks-Sloga 1 2 0 1 1 0:3 -3 L D
14 (15) No team logo NK Svačić Stari Slatinik 1 3 0 1 2 2:7 -5 L L D
15 (2) Sloga Nova Gradiška 0 2 0 0 2 4:6 -2 L L
16 (16) Đakovo-Croatia 0 3 0 0 3 3:9 -6 L L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo Vrapče Zagreb 17 7 5 2 0 16:6 +10 W D W D W
2
No team logo Karlovac 1919 16 7 5 1 1 18:3 +15 W D W W L
3
Vrbovec 14 7 4 2 1 17:9 +8 D W W D W
4
Lučko 14 7 4 2 1 12:4 +8 W W D D W
5
Maksimir Zagreb 12 7 4 0 3 19:12 +7 W L W L W
6
No team logo Trešnjevka 12 7 4 0 3 10:13 -3 W W L W L
7
Kurilovec 10 7 3 1 3 7:11 -4 L L L W W
8
No team logo Bistra 10 7 3 1 3 8:12 -4 W L W L W
9
No team logo Ponikve 10 7 3 1 3 7:9 -2 L W W L W
10
No team logo NK Dinamo Odranski Obrež 9 7 3 0 4 13:16 -3 L W W W L
11
No team logo Segesta Sisak 9 7 2 3 2 15:11 +4 W W D L D
12
No team logo Gaj 8 7 2 2 3 10:15 -5 L D L W D
13
No team logo NK Samobor 7 7 2 1 4 10:12 -2 W L L D L
14
No team logo Tekstilac Ravnice 6 7 1 3 3 7:10 -3 L D L D L
15
No team logo Mladost Petrinja 6 7 1 3 3 7:12 -5 L D D D L
16
No team logo NK Lukavec 5 7 1 2 4 5:11 -6 L L L D L
17
No team logo HAŠK 5 7 1 2 4 6:17 -11 L L D D L
18
Trnje 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
Legends:

Promotion Play-off
Possible Relegation Play-off
Possible Relegation
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) No team logo Karlovac 1919 12 4 4 0 0 15:0 +15 W W W W
2 (1) No team logo Vrapče Zagreb 12 4 4 0 0 10:2 +8 W W W W
3 (3) Vrbovec 10 4 3 1 0 12:5 +7 D W W W
4 (4) Lučko 10 4 3 1 0 9:2 +7 W D W W
5 (8) No team logo Bistra 10 4 3 1 0 7:2 +5 W W W D
6 (5) Maksimir Zagreb 9 3 3 0 0 13:4 +9 W W W
7 (6) No team logo Trešnjevka 9 3 3 0 0 7:3 +4 W W W
8 (7) Kurilovec 9 4 3 0 1 7:6 +1 L W W W
9 (12) No team logo Gaj 7 3 2 1 0 4:2 +2 D W W
10 (9) No team logo Ponikve 7 3 2 1 0 4:1 +3 W W D
11 (10) No team logo NK Dinamo Odranski Obrež 6 3 2 0 1 6:5 +1 W W L
12 (11) No team logo Segesta Sisak 5 4 1 2 1 7:6 +1 W D D L
13 (15) No team logo Mladost Petrinja 5 4 1 2 1 5:6 -1 D D L W
14 (16) No team logo NK Lukavec 5 5 1 2 2 4:6 -2 L D L D W
15 (13) No team logo NK Samobor 4 3 1 1 1 4:3 +1 W D L
16 (17) No team logo HAŠK 4 3 1 1 1 5:7 -2 L D W
17 (18) Trnje 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
18 (14) No team logo Tekstilac Ravnice 0 3 0 0 3 2:7 -5 L L L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (14) No team logo Tekstilac Ravnice 6 4 1 3 0 5:3 +2 D D W D
2 (1) No team logo Vrapče Zagreb 5 3 1 2 0 6:4 +2 D D W
3 (11) No team logo Segesta Sisak 4 3 1 1 1 8:5 +3 W L D
4 (4) Lučko 4 3 1 1 1 3:2 +1 W D L
5 (3) Vrbovec 4 3 1 1 1 5:4 +1 W D L
6 (2) No team logo Karlovac 1919 4 3 1 1 1 3:3 0 D L W
7 (6) No team logo Trešnjevka 3 4 1 0 3 3:10 -7 W L L L
8 (9) No team logo Ponikve 3 4 1 0 3 3:8 -5 L W L L
9 (10) No team logo NK Dinamo Odranski Obrež 3 4 1 0 3 7:11 -4 L W L L
10 (13) No team logo NK Samobor 3 4 1 0 3 6:9 -3 L L L W
11 (5) Maksimir Zagreb 3 4 1 0 3 6:8 -2 L L W L
12 (15) No team logo Mladost Petrinja 1 3 0 1 2 2:6 -4 L D L
13 (7) Kurilovec 1 3 0 1 2 0:5 -5 L L D
14 (12) No team logo Gaj 1 4 0 1 3 6:13 -7 L L D L
15 (17) No team logo HAŠK 1 4 0 1 3 1:10 -9 L D L L
16