3. liga
0
100%
Results
Gameweek 30 (ČFL B)
14.0615:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sokol Brozany
Mladá Boleslav II
Gameweek 30 (ČFL A)
14.0615:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Viktoria Plzeň II
Slavia Karlovy Vary
Gameweek 31 (MSFL)
14.0615:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Zlín II
Frýdek-Místek
14.0615:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Baník Ostrava II
Slovácko II
14.0615:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Velké Meziříčí
Hlučín
14.0615:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Hanácká
Slovan Rosice
14.0615:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Vrchovina
Uničov
Tables
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Blansko | 36 | 18 | 11 | 3 | 4 | 33:12 | +21 | L L W W W |
2
|
FC Odra Petřkovice | 34 | 18 | 10 | 4 | 4 | 32:17 | +15 | W W W W W |
3
|
Frýdek-Místek | 34 | 18 | 10 | 4 | 4 | 29:16 | +13 | W W D D W |
4
|
Uničov | 33 | 18 | 9 | 6 | 3 | 32:24 | +8 | W D L W W |
5
|
Slovan Rosice | 32 | 18 | 9 | 5 | 4 | 19:12 | +7 | W L W D D |
6
|
Baník Ostrava II | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 39:19 | +20 | W W W W L |
7
|
Hanácká | 30 | 18 | 9 | 3 | 6 | 31:23 | +8 | W L W D D |
8
|
Sigma Olomouc II | 29 | 18 | 9 | 2 | 7 | 36:22 | +14 | L L L W D |
9
|
Vrchovina | 28 | 18 | 8 | 4 | 6 | 22:19 | +3 | W W L L W |
10
|
Vyškov | 24 | 18 | 5 | 9 | 4 | 27:24 | +3 | D D W D W |
11
|
Velké Meziříčí | 23 | 18 | 6 | 5 | 7 | 22:35 | -13 | L L L W D |
12
|
Viktoria Otrokovice | 22 | 18 | 6 | 4 | 8 | 27:37 | -10 | L W W L L |
13
|
Znojmo | 20 | 18 | 5 | 5 | 8 | 17:32 | -15 | L W L D L |
14
|
Uherský Brod | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 28:31 | -3 | D L L L L |
15
|
Hlučín | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 11:25 | -14 | L W L L L |
16
|
Slovácko II | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 19:36 | -17 | W W L L L |
17
|
Zlín II | 14 | 18 | 4 | 2 | 12 | 20:34 | -14 | L L W D L |
18
|
Dolní Benešov | 6 | 18 | 1 | 3 | 14 | 18:44 | -26 | L L D L W |
Legends:
Promotion
Possible Relegation
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Blansko | 27 | 9 | 9 | 0 | 0 | 26:4 | +22 | W W W W W |
2 (3) | Frýdek-Místek | 26 | 10 | 8 | 2 | 0 | 18:4 | +14 | W W D W W |
3 (4) | Uničov | 24 | 10 | 7 | 3 | 0 | 20:8 | +12 | W D W W W |
4 (2) | FC Odra Petřkovice | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 14:8 | +6 | W W W L W |
5 (5) | Slovan Rosice | 19 | 9 | 5 | 4 | 0 | 10:3 | +7 | W D W W W |
6 (14) | Uherský Brod | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 23:17 | +6 | D L L D W |
7 (8) | Sigma Olomouc II | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:5 | +13 | L L W D W |
8 (16) | Slovácko II | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:14 | +1 | W W L L D |
9 (9) | Vrchovina | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:11 | +1 | W L W W D |
10 (10) | Vyškov | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | +4 | W W D W L |
11 (7) | Hanácká | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:8 | +6 | W D W L D |
12 (12) | Viktoria Otrokovice | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 17:19 | -2 | L W L L W |
13 (11) | Velké Meziříčí | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 13:16 | -3 | L D W W D |
14 (13) | Znojmo | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 8:12 | -4 | L W D D W |
15 (15) | Hlučín | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 9:15 | -6 | L W L W L |
16 (6) | Baník Ostrava II | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 18:12 | +6 | W L L L W |
17 (17) | Zlín II | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:13 | -1 | W L L L W |
18 (18) | Dolní Benešov | 6 | 8 | 1 | 3 | 4 | 7:13 | -6 | D W L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (6) | Baník Ostrava II | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 21:7 | +14 | W W W W L |
2 (7) | Hanácká | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 17:15 | +2 | W L D W L |
3 (9) | Vrchovina | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:8 | +2 | W L D L W |
4 (8) | Sigma Olomouc II | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 18:17 | +1 | L L W D W |
5 (5) | Slovan Rosice | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | L W D W L |
6 (2) | FC Odra Petřkovice | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 18:9 | +9 | W W D D L |
7 (11) | Velké Meziříčí | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 9:19 | -10 | L L W W L |
8 (10) | Vyškov | 10 | 10 | 1 | 7 | 2 | 12:13 | -1 | D D D L W |
9 (12) | Viktoria Otrokovice | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:18 | -8 | W L L L D |
10 (4) | Uničov | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 12:16 | -4 | L D D L L |
11 (1) | Blansko | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 7:8 | -1 | L L W W L |
12 (3) | Frýdek-Místek | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | D W L L L |
13 (13) | Znojmo | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:20 | -11 | L L L D W |
14 (15) | Hlučín | 6 | 8 | 1 | 3 | 4 | 2:10 | -8 | L L W L D |
15 (17) | Zlín II | 4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:21 | -13 | L L D L L |
16 (16) | Slovácko II | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 4:22 | -18 | L L L L L |
17 (14) | Uherský Brod | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | 5:14 | -9 | L L L L L |
18 (18) | Dolní Benešov | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 11:31 | -20 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Táborsko | 38 | 16 | 12 | 3 | 1 | 45:13 | +32 | W D W W W |
2
|
Sparta Praha II | 38 | 16 | 12 | 2 | 2 | 38:13 | +25 | W W W W W |
3
|
Viktoria Plzeň II | 35 | 16 | 9 | 4 | 3 | 26:16 | +10 | W W W L W |
4
|
Písek | 29 | 16 | 9 | 3 | 4 | 26:15 | +11 | W D W W L |
5
|
Králův Dvůr | 28 | 15 | 8 | 3 | 4 | 26:20 | +6 | D D W W L |
6
|
Slavia Praha II | 24 | 16 | 8 | 1 | 7 | 38:27 | +11 | D W L L L |
7
|
Loko Vltavín | 24 | 16 | 8 | 1 | 7 | 24:30 | -6 | L L W L W |
8
|
Jiskra Domažlice | 23 | 16 | 7 | 1 | 8 | 31:29 | +2 | L W L D L |
9
|
Admira Praha | 21 | 16 | 5 | 4 | 7 | 22:28 | -6 | D D L D L |
10
|
Sokol Hostouň | 18 | 16 | 4 | 3 | 9 | 16:30 | -14 | D W D L W |
11
|
Motorlet Praha | 17 | 16 | 5 | 6 | 5 | 21:21 | 0 | D D D D L |
12
|
Příbram II | 16 | 16 | 4 | 3 | 9 | 21:23 | -2 | L L D L W |
13
|
Benešov | 16 | 16 | 4 | 3 | 9 | 22:34 | -12 | L D D L L |
14
|
FK TJ Štěchovice | 15 | 15 | 5 | 2 | 8 | 22:25 | -3 | L L D W L |
15
|
Slavia Karlovy Vary | 9 | 16 | 3 | 4 | 9 | 20:35 | -15 | W L D W L |
16
|
Rakovník | 8 | 16 | 2 | 1 | 13 | 11:50 | -39 | L L L L L |
Legends:
Promotion
Relegation
Points corrections:
Táborsko: -1
Viktoria Plzeň II: +4
Písek: -1
Králův Dvůr: +1
Slavia Praha II: -1
Loko Vltavín: -1
Jiskra Domažlice: +1
Admira Praha: +2
Sokol Hostouň: +3
Motorlet Praha: -4
Příbram II: +1
Benešov: +1
FK TJ Štěchovice: -2
Slavia Karlovy Vary: -4
Rakovník: +1
Viktoria Plzeň II: +4
Písek: -1
Králův Dvůr: +1
Slavia Praha II: -1
Loko Vltavín: -1
Jiskra Domažlice: +1
Admira Praha: +2
Sokol Hostouň: +3
Motorlet Praha: -4
Příbram II: +1
Benešov: +1
FK TJ Štěchovice: -2
Slavia Karlovy Vary: -4
Rakovník: +1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Táborsko | 22 | 8 | 7 | 1 | 0 | 32:7 | +25 | W D W W W |
2 (5) | Králův Dvůr | 20 | 8 | 6 | 2 | 0 | 18:7 | +11 | D W W D W |
3 (4) | Písek | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 15:2 | +13 | W D W W W |
4 (7) | Loko Vltavín | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 16:6 | +10 | W W W W W |
5 (2) | Sparta Praha II | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 23:7 | +16 | W W W L L |
6 (6) | Slavia Praha II | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:9 | +9 | D W L W W |
7 (3) | Viktoria Plzeň II | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:7 | +2 | W W L W L |
8 (11) | Motorlet Praha | 13 | 8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | +3 | D D D W W |
9 (9) | Admira Praha | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:13 | -2 | L L W W W |
10 (8) | Jiskra Domažlice | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 20:18 | +2 | L L W W L |
11 (13) | Benešov | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:14 | -1 | D L W W L |
12 (12) | Příbram II | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:6 | +7 | L L L L W |
13 (14) | FK TJ Štěchovice | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | L D L L W |
14 (10) | Sokol Hostouň | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | D L W L W |
15 (15) | Slavia Karlovy Vary | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 15:19 | -4 | L W L W L |
16 (16) | Rakovník | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 8:22 | -14 | L L L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Sparta Praha II | 20 | 8 | 6 | 2 | 0 | 15:6 | +9 | W W W W W |
2 (3) | Viktoria Plzeň II | 17 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17:9 | +8 | W W L D W |
3 (1) | Táborsko | 17 | 8 | 5 | 2 | 1 | 13:6 | +7 | W W L W D |
4 (4) | Písek | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:13 | -2 | W L W L D |
5 (8) | Jiskra Domažlice | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:11 | 0 | L W D W L |
6 (6) | Slavia Praha II | 9 | 8 | 3 | 0 | 5 | 20:18 | +2 | L L W L W |
7 (11) | Motorlet Praha | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:12 | -3 | D L W L L |
8 (14) | FK TJ Štěchovice | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 13:14 | -1 | L W L W L |
9 (5) | Králův Dvůr | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8:13 | -5 | D W L L L |
10 (10) | Sokol Hostouň | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7:19 | -12 | D W W L L |
11 (9) | Admira Praha | 6 | 8 | 1 | 3 | 4 | 11:15 | -4 | D D D L L |
12 (7) | Loko Vltavín | 6 | 8 | 2 | 0 | 6 | 8:24 | -16 | L L L W W |
13 (12) | Příbram II | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | D W L L L |
14 (15) | Slavia Karlovy Vary | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5:16 | -11 | W D L L D |
15 (13) | Benešov | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 9:20 | -11 | L D L L L |
16 (16) | Rakovník | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | 3:28 | -25 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Jablonec II | 35 | 16 | 11 | 2 | 3 | 34:22 | +12 | L W W W W |
2
|
Sokol Zápy | 32 | 16 | 10 | 3 | 3 | 36:23 | +13 | D W W L L |
3
|
Sokol Živanice | 30 | 15 | 8 | 4 | 3 | 29:20 | +9 | W D L D L |
4
|
Chlumec nad Cidlinou | 28 | 16 | 8 | 4 | 4 | 32:24 | +8 | W D D D W |
5
|
Hradec Králové II | 26 | 16 | 6 | 5 | 5 | 26:19 | +7 | D L W L W |
6
|
Slovan Velvary | 25 | 16 | 7 | 4 | 5 | 25:20 | +5 | W W W D L |
7
|
Zbuzany | 24 | 15 | 6 | 4 | 5 | 33:31 | +2 | L W L L L |
8
|
Mladá Boleslav II | 23 | 16 | 7 | 5 | 4 | 42:23 | +19 | D W W W D |
9
|
Bohemians 1905 II | 23 | 16 | 7 | 2 | 7 | 33:29 | +4 | L W L W W |
10
|
Dukla Praha II | 22 | 16 | 6 | 2 | 8 | 37:44 | -7 | D L L W L |
11
|
Přepeře | 21 | 16 | 7 | 1 | 8 | 29:27 | +2 | W L D L W |
12
|
Ústí nad Orlicí | 21 | 16 | 7 | 2 | 7 | 25:30 | -5 | D D L W L |
13
|
Slovan Liberec II | 14 | 16 | 4 | 3 | 9 | 23:32 | -9 | L D D W L |
14
|
Pardubice II | 12 | 16 | 4 | 2 | 10 | 24:35 | -11 | L L L L L |
15
|
Teplice II | 12 | 16 | 2 | 5 | 9 | 24:45 | -21 | D D L W W |
16
|
Sokol Brozany | 9 | 16 | 3 | 0 | 13 | 13:41 | -28 | W L L L W |
Legends:
Promotion
Relegation
Points corrections:
Sokol Zápy: -1
Sokol Živanice: +2
Hradec Králové II: +3
Zbuzany: +2
Mladá Boleslav II: -3
Dukla Praha II: +2
Přepeře: -1
Ústí nad Orlicí: -2
Slovan Liberec II: -1
Pardubice II: -2
Teplice II: +1
Sokol Živanice: +2
Hradec Králové II: +3
Zbuzany: +2
Mladá Boleslav II: -3
Dukla Praha II: +2
Přepeře: -1
Ústí nad Orlicí: -2
Slovan Liberec II: -1
Pardubice II: -2
Teplice II: +1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Jablonec II | 21 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21:11 | +10 | L W W W W |
2 (2) | Sokol Zápy | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 20:12 | +8 | W L W W W |
3 (8) | Mladá Boleslav II | 18 | 8 | 5 | 3 | 0 | 30:9 | +21 | D W W W W |
4 (12) | Ústí nad Orlicí | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 15:11 | +4 | L W W W L |
5 (4) | Chlumec nad Cidlinou | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:8 | +10 | D W W W L |
6 (5) | Hradec Králové II | 16 | 8 | 4 | 4 | 0 | 17:7 | +10 | W W D D D |
7 (7) | Zbuzany | 16 | 7 | 5 | 1 | 1 | 18:10 | +8 | W L D W W |
8 (3) | Sokol Živanice | 16 | 8 | 4 | 4 | 0 | 14:9 | +5 | D D D W W |
9 (6) | Slovan Velvary | 15 | 8 | 4 | 3 | 1 | 12:5 | +7 | W D W W W |
10 (11) | Přepeře | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 17:12 | +5 | W L L W W |
11 (9) | Bohemians 1905 II | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 13:13 | 0 | L W W W L |
12 (10) | Dukla Praha II | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 16:17 | -1 | D L L L D |
13 (14) | Pardubice II | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:20 | -2 | L L W L W |
14 (13) | Slovan Liberec II | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 13:18 | -5 | L D W L L |
15 (15) | Teplice II | 6 | 8 | 1 | 3 | 4 | 13:22 | -9 | D D W L L |
16 (16) | Sokol Brozany | 6 | 8 | 2 | 0 | 6 | 8:18 | -10 | L W L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Sokol Zápy | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:11 | +5 | D W L W L |
2 (1) | Jablonec II | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:11 | +2 | W W W W L |
3 (3) | Sokol Živanice | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 15:11 | +4 | W L L W W |
4 (4) | Chlumec nad Cidlinou | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 14:16 | -2 | W D D D W |
5 (9) | Bohemians 1905 II | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 20:16 | +4 | L W D L W |
6 (6) | Slovan Velvary | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:15 | -2 | W W L L L |
7 (10) | Dukla Praha II | 9 | 8 | 3 | 0 | 5 | 21:27 | -6 | L W L W L |
8 (8) | Mladá Boleslav II | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | W D L L L |
9 (13) | Slovan Liberec II | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 10:14 | -4 | D L L D W |
10 (11) | Přepeře | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:15 | -3 | D W L L W |
11 (5) | Hradec Králové II | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:12 | -3 | D L L L W |
12 (7) | Zbuzany | 6 | 8 | 1 | 3 | 4 | 15:21 | -6 | L L L D W |
13 (12) | Ústí nad Orlicí | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 10:19 | -9 | D D L W L |
14 (15) | Teplice II | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 11:23 | -12 | L W D L D |
15 (14) | Pardubice II | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:15 | -9 | L L L W L |
16 (16) | Sokol Brozany | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 5:23 | -18 | W L L L L |