3. liga
0
100%
Results
Gameweek 34 (MSFL)
27.0615:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Zlín II
Dolní Benešov
27.0615:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Frýdek-Místek
Velké Meziříčí
27.0615:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Uherský Brod
Vysočina Jihlava II
27.0615:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Znojmo
Vrchovina
27.0615:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Hlučín
Vyškov
27.0615:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Uničov
Hanácká
27.0615:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Baník Ostrava II
Viktoria Otrokovice
Tables
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Slovácko II | 23 | 11 | 6 | 5 | 0 | 23:6 | +17 | W W D W W |
2
|
FC Odra Petřkovice | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 18:15 | +3 | W W W D W |
3
|
Vyškov | 21 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:11 | +10 | D W W D D |
4
|
Hanácká | 20 | 11 | 5 | 5 | 1 | 16:13 | +3 | W W D W D |
5
|
Uničov | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:17 | +22 | L D W W W |
6
|
Frýdek-Místek | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 24:19 | +5 | L W W D L |
7
|
Hlučín | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 14:11 | +3 | W L D L L |
8
|
Viktoria Otrokovice | 18 | 11 | 6 | 0 | 5 | 23:23 | 0 | W L W W W |
9
|
Baník Ostrava II | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 17:16 | +1 | D L D W W |
10
|
Slovan Rosice | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 14:13 | +1 | L L D D L |
11
|
Uherský Brod | 15 | 11 | 3 | 6 | 2 | 15:17 | -2 | W W L D L |
12
|
Velké Meziříčí | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 16:23 | -7 | L L W W L |
13
|
Vrchovina | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 17:25 | -8 | L W L L D |
14
|
Sigma Olomouc II | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:16 | -2 | L L D W D |
15
|
Zlín II | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:19 | -5 | W L L L L |
16
|
Znojmo | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | L L W L L |
17
|
Dolní Benešov | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 11:25 | -14 | L W L L W |
18
|
Vysočina Jihlava II | 3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 11:30 | -19 | W L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (5) | Uničov | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 31:9 | +22 | L W W W W |
2 (2) | FC Odra Petřkovice | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 14:11 | +3 | W W W W L |
3 (3) | Vyškov | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | +10 | W W W W |
4 (10) | Slovan Rosice | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | +5 | D D W L W |
5 (11) | Uherský Brod | 11 | 7 | 2 | 5 | 0 | 8:6 | +2 | W W D D D |
6 (1) | Slovácko II | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 13:1 | +12 | W W W D |
7 (12) | Velké Meziříčí | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13:9 | +4 | L W W W D |
8 (7) | Hlučín | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | L L D W W |
9 (9) | Baník Ostrava II | 9 | 7 | 2 | 3 | 2 | 8:8 | 0 | D D W D W |
10 (8) | Viktoria Otrokovice | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | +2 | W W W L L |
11 (16) | Znojmo | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:14 | -5 | L W L W L |
12 (14) | Sigma Olomouc II | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | -1 | L W L W L |
13 (13) | Vrchovina | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | W D L D L |
14 (15) | Zlín II | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 8:10 | -2 | L L D D D |
15 (17) | Dolní Benešov | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | W L L L |
16 (4) | Hanácká | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4:8 | -4 | D D L D |
17 (6) | Frýdek-Místek | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 9:14 | -5 | L W L L L |
18 (18) | Vysočina Jihlava II | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (4) | Hanácká | 17 | 7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | +7 | W W W W W |
2 (6) | Frýdek-Místek | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15:5 | +10 | W D W W W |
3 (1) | Slovácko II | 13 | 7 | 3 | 4 | 0 | 10:5 | +5 | W D W D W |
4 (3) | Vyškov | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:8 | 0 | D D D L W |
5 (8) | Viktoria Otrokovice | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:14 | -2 | L W L W L |
6 (7) | Hlučín | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | +4 | W D L W D |
7 (9) | Baník Ostrava II | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | +1 | L W D W |
8 (2) | FC Odra Petřkovice | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | W D L W |
9 (13) | Vrchovina | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:16 | -7 | L L L D W |
10 (15) | Zlín II | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | W L L L W |
11 (17) | Dolní Benešov | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:19 | -10 | L L W L D |
12 (10) | Slovan Rosice | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | -4 | L L L W D |
13 (11) | Uherský Brod | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | L L W D |
14 (14) | Sigma Olomouc II | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | L D D D D |
15 (5) | Uničov | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | D W L L |
16 (12) | Velké Meziříčí | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:14 | -11 | L L L L L |
17 (16) | Znojmo | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | -3 | L L L W |
18 (18) | Vysočina Jihlava II | 3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 6:19 | -13 | W L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sparta Praha II | 21 | 8 | 7 | 0 | 1 | 32:6 | +26 | W W L W W |
2
|
Jiskra Domažlice | 16 | 7 | 5 | 1 | 1 | 21:8 | +13 | W W W W D |
3
|
Admira Praha | 16 | 7 | 5 | 1 | 1 | 12:5 | +7 | W W D W W |
4
|
Viktoria Plzeň II | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:17 | -2 | W L W W D |
5
|
Loko Vltavín | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 17:10 | +7 | W W L L L |
6
|
Motorlet Praha | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 13:11 | +2 | L D L W D |
7
|
Benešov | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 13:14 | -1 | L L W L W |
8
|
Slavia Praha II | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 18:14 | +4 | W L W W D |
9
|
Písek | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | +3 | W W L D W |
10
|
Slavia Karlovy Vary | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | W W L W D |
11
|
Sokol Hostouň | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 7:15 | -8 | L W W L W |
12
|
Králův Dvůr | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | L L L L W |
13
|
Povltava FA | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 14:13 | +1 | L D L W L |
14
|
Rakovník | 6 | 8 | 2 | 0 | 6 | 9:18 | -9 | L W L L L |
15
|
Příbram II | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 7:22 | -15 | L L L L L |
16
|
Baník Sokolov | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:23 | -22 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sparta Praha II | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 21:2 | +19 | W W W W |
2 (3) | Admira Praha | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:2 | +7 | W W W W |
3 (2) | Jiskra Domažlice | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 13:1 | +12 | W W W D |
4 (4) | Viktoria Plzeň II | 10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | +5 | W W D W |
5 (5) | Loko Vltavín | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | +5 | W L L W W |
6 (11) | Sokol Hostouň | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:3 | +3 | W W W |
7 (8) | Slavia Praha II | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:6 | +5 | W W D L |
8 (12) | Králův Dvůr | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | L W D W |
9 (9) | Písek | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | +2 | W L W |
10 (6) | Motorlet Praha | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | L W D |
11 (10) | Slavia Karlovy Vary | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | W L L |
12 (14) | Rakovník | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | L L L W L |
13 (7) | Benešov | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | -5 | L L L W |
14 (13) | Povltava FA | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | D L L |
15 (16) | Baník Sokolov | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | L L L |
16 (15) | Příbram II | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | -9 | L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sparta Praha II | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:4 | +7 | W L W W |
2 (7) | Benešov | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | +4 | L W W W |
3 (6) | Motorlet Praha | 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | +2 | L D D W W |
4 (10) | Slavia Karlovy Vary | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 | W W D |
5 (13) | Povltava FA | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:8 | +3 | L L W W L |
6 (5) | Loko Vltavín | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 | W L W |
7 (2) | Jiskra Domažlice | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:7 | +1 | W W L |
8 (4) | Viktoria Plzeň II | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:12 | -7 | L W L W |
9 (9) | Písek | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 | W D L |
10 (3) | Admira Praha | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | W D L |
11 (8) | Slavia Praha II | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:8 | -1 | L W L |
12 (14) | Rakovník | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | W L L |
13 (15) | Příbram II | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | L L L L W |
14 (12) | Králův Dvůr | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | L L L D |
15 (11) | Sokol Hostouň | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | -11 | L L L L |
16 (16) | Baník Sokolov | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:16 | -16 | L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sokol Zápy | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | +10 | W L W W W |
2
|
Chlumec nad Cidlinou | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | +11 | W W W W L |
3
|
Přepeře | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16:9 | +7 | W L W L W |
4
|
Zbuzany | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15:13 | +2 | W L W L W |
5
|
Mladá Boleslav II | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 16:15 | +1 | L L W W W |
6
|
Slovan Liberec II | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 22:16 | +6 | W W D L W |
7
|
Sokol Brozany | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 10:7 | +3 | W W W L L |
8
|
Jablonec II | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 13:13 | 0 | W L W L W |
9
|
Sokol Živanice | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:9 | +2 | D W L W W |
10
|
Slovan Velvary | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10:12 | -2 | D W L D L |
11
|
Ústí nad Orlicí | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | L L L W D |
12
|
Hradec Králové II | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:13 | -2 | L D L L W |
13
|
Pardubice II | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:15 | -6 | L D L W L |
14
|
Dukla Praha II | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:22 | -10 | L L W L L |
15
|
Teplice II | 3 | 7 | 0 | 3 | 4 | 7:16 | -9 | L D D D L |
16
|
Bohemians 1905 II | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 4:14 | -10 | L W L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sokol Zápy | 15 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:4 | +11 | W W W W W |
2 (2) | Chlumec nad Cidlinou | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:2 | +11 | W W W W |
3 (4) | Zbuzany | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | +9 | W W W W |
4 (3) | Přepeře | 12 | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | +8 | W W W W |
5 (7) | Sokol Brozany | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | +6 | W W L D W |
6 (5) | Mladá Boleslav II | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | +5 | W W W |
7 (11) | Ústí nad Orlicí | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | +4 | L W W W |
8 (10) | Slovan Velvary | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | +1 | W D L W |
9 (6) | Slovan Liberec II | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:7 | +2 | W L W |
10 (8) | Jablonec II | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:8 | +1 | W L W |
11 (13) | Pardubice II | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | L L W W L |
12 (14) | Dukla Praha II | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:12 | -4 | L W L W |
13 (9) | Sokol Živanice | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | D L W D L |
14 (16) | Bohemians 1905 II | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | W L L |
15 (15) | Teplice II | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | D D L |
16 (12) | Hradec Králové II | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | D L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (6) | Slovan Liberec II | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 13:9 | +4 | W D W L L |
2 (9) | Sokol Živanice | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | +2 | W W L |
3 (12) | Hradec Králové II | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | +1 | L L W W |
4 (2) | Chlumec nad Cidlinou | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | W W L L |
5 (8) | Jablonec II | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | L W W L |
6 (5) | Mladá Boleslav II | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8:12 | -4 | L L W L W |
7 (3) | Přepeře | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | L L D W |
8 (1) | Sokol Zápy | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | L W D |
9 (10) | Slovan Velvary | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | D L L W |
10 (7) | Sokol Brozany | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | W L L |
11 (4) | Zbuzany | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | L L L W |
12 (13) | Pardubice II | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | D L L |
13 (14) | Dukla Praha II | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | -6 | L L D L |
14 (11) | Ústí nad Orlicí | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | L L D L |
15 (15) | Teplice II | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:10 | -8 | L D L L |
16 (16) | Bohemians 1905 II | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:11 | -9 | L L L L L |