Czech Republic 4. liga

12%
0
100%

Today's matches

Results

Gameweek 2 (Division F)
Gameweek 2 (Division E)
Gameweek 2 (Division C)
Gameweek 2 (Division A)

Upcoming matches

Gameweek 3 (Division A)
Gameweek 3 (Division C)
Gameweek 3 (Division A)
Gameweek 3 (Division B)

Tables

# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo Benátky nad Jizerou 6 2 2 0 0 5:1 +4 W W
2
Slovan Liberec II 6 2 2 0 0 3:1 +2 W W
3
No team logo Velké Hamry 4 2 1 1 0 6:1 +5 D W
4
No team logo Trutnov 4 2 1 1 0 3:2 +1 D W
5
No team logo Dvůr Králové 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
6
No team logo Hlinsko 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
7
No team logo Letohrad 3 2 1 0 1 2:3 -1 L W
8
No team logo Brandýs nad Labem 3 2 1 0 1 1:5 -4 W L
9
No team logo Vysoké Mýto 1 2 0 1 1 1:2 -1 L D
10
No team logo MFK Chrudim II 1 2 0 1 1 1:2 -1 D L
11
No team logo Náchod 1 2 0 1 1 0:1 -1 L D
12
No team logo FK Dobrovice 1 2 0 1 1 1:3 -2 D L
13
Ústí nad Orlicí 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
14
No team logo FK Pěnčín-Turnov 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
15
No team logo RMSK Cidlina Novy Bydzov 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
16
Čáslav 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
Legends:

Promotion
Possible Relegation
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (3) No team logo Velké Hamry 3 1 1 0 0 5:0 +5 W
2 (1) No team logo Benátky nad Jizerou 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
3 (5) No team logo Dvůr Králové 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
4 (6) No team logo Hlinsko 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5 (8) No team logo Brandýs nad Labem 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
6 (2) Slovan Liberec II 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
7 (12) No team logo FK Dobrovice 1 1 0 1 0 1:1 0 D
8 (4) No team logo Trutnov 1 1 0 1 0 1:1 0 D
9 (11) No team logo Náchod 1 1 0 1 0 0:0 0 D
10 (16) Čáslav 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (15) No team logo RMSK Cidlina Novy Bydzov 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (10) No team logo MFK Chrudim II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (14) No team logo FK Pěnčín-Turnov 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
14 (13) Ústí nad Orlicí 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
15 (9) No team logo Vysoké Mýto 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
16 (7) No team logo Letohrad 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) No team logo Benátky nad Jizerou 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
2 (7) No team logo Letohrad 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
3 (4) No team logo Trutnov 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
4 (2) Slovan Liberec II 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5 (3) No team logo Velké Hamry 1 1 0 1 0 1:1 0 D
6 (9) No team logo Vysoké Mýto 1 1 0 1 0 0:0 0 D
7 (10) No team logo MFK Chrudim II 1 2 0 1 1 1:2 -1 D L
8 (14) No team logo FK Pěnčín-Turnov 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (13) Ústí nad Orlicí 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (6) No team logo Hlinsko 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (5) No team logo Dvůr Králové 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (15) No team logo RMSK Cidlina Novy Bydzov 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
13 (11) No team logo Náchod 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
14 (16) Čáslav 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
15 (12) No team logo FK Dobrovice 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
16 (8) No team logo Brandýs nad Labem 0 1 0 0 1 0:5 -5 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Kladno 6 2 2 0 0 5:0 +5 W W
2
No team logo Louny 6 2 2 0 0 7:3 +4 W W
3
No team logo Chomutov 6 2 2 0 0 3:0 +3 W W
4
No team logo SK Újezd Praha 4 6 2 2 0 0 5:3 +2 W W
5
Arsenal Česká Lípa 6 2 2 0 0 4:2 +2 W W
6
No team logo Kosmonosy 4 2 1 1 0 6:3 +3 W D
7
No team logo Sokol Libiš 4 2 1 1 0 7:5 +2 W D
8
No team logo Meteor Praha 1 2 0 1 1 5:6 -1 L D
9
No team logo Hvězda Cheb 1 2 0 1 1 3:4 -1 L D
10
No team logo Olympie Březová 1 2 0 1 1 3:4 -1 L D
11
No team logo Neratovice-Byškovice 1 2 0 1 1 0:2 -2 L D
12
No team logo FK Admira Praha II 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
13
No team logo Slaný 0 2 0 0 2 1:3 -2 L L
14
No team logo SK Stap Tratec Vilémov 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
15
No team logo Český Brod 0 2 0 0 2 2:6 -4 L L
16
No team logo Štětí 0 2 0 0 2 1:7 -6 L L
Legends:

Promotion
Possible Relegation
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Kladno 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
2 (3) No team logo Chomutov 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
3 (4) No team logo SK Újezd Praha 4 3 1 1 0 0 4:3 +1 W
4 (2) No team logo Louny 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
5 (5) Arsenal Česká Lípa 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
6 (7) No team logo Sokol Libiš 1 1 0 1 0 3:3 0 D
7 (6) No team logo Kosmonosy 1 1 0 1 0 2:2 0 D
8 (10) No team logo Olympie Březová 1 1 0 1 0 0:0 0 D
9 (8) No team logo Meteor Praha 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (9) No team logo Hvězda Cheb 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
11 (13) No team logo Slaný 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
12 (12) No team logo FK Admira Praha II 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
13 (15) No team logo Český Brod 0 1 0 0 1 2:4 -2 L
14 (11) No team logo Neratovice-Byškovice 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
15 (16) No team logo Štětí 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
16 (14) No team logo SK Stap Tratec Vilémov 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (6) No team logo Kosmonosy 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
2 (2) No team logo Louny 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
3 (7) No team logo Sokol Libiš 3 1 1 0 0 4:2 +2 W
4 (1) Kladno 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
5 (5) Arsenal Česká Lípa 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
6 (4) No team logo SK Újezd Praha 4 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
7 (3) No team logo Chomutov 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
8 (9) No team logo Hvězda Cheb 1 1 0 1 0 2:2 0 D
9 (11) No team logo Neratovice-Byškovice 1 1 0 1 0 0:0 0 D
10 (8) No team logo Meteor Praha 1 2 0 1 1 5:6 -1 L D
11 (14) No team logo SK Stap Tratec Vilémov 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (12) No team logo FK Admira Praha II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (10) No team logo Olympie Březová 0 1 0 0 1 3:4 -1 L
14 (13) No team logo Slaný 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
15 (15) No team logo Český Brod 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
16 (16) No team logo Štětí 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Příbram II 4 2 1 1 0 7:4 +3 D W
2
No team logo Otava Katovice 4 2 1 1 0 4:2 +2 D W
3
No team logo FK Slavoj Český Krumlov 4 2 1 1 0 2:1 +1 D W
4
No team logo FK Komárov 4 2 1 1 0 2:1 +1 W D
5
No team logo Spartak Soběslav 3 2 1 0 1 6:3 +3 W L
6
No team logo Rokycany 3 2 1 0 1 5:3 +2 W L
7
No team logo Sokol Lom 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
8
No team logo TJ Jiskra Domažlice II 3 2 1 0 1 3:3 0 L W
9
No team logo Klatovy 3 2 1 0 1 4:6 -2 W L
10
No team logo Hořovicko 3 2 1 0 1 1:4 -3 L W
11
No team logo Aritma Praha 2 2 0 2 0 2:2 0 D D
12
No team logo Mariánské Lázně 1 1 0 1 0 1:1 0 D
13
No team logo Doubravka 1 2 0 1 1 3:4 -1 D L
14
No team logo Tochovice 1 2 0 1 1 2:3 -1 L D
15
No team logo Petřín Plzeň 1 2 0 1 1 3:5 -2 D L
16
No team logo SK Horní Bříza 0 2 0 0 2 1:5 -4 L L
Legends:

Promotion
Possible Relegation
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (5) No team logo Spartak Soběslav 3 1 1 0 0 4:0 +4 W
2 (8) No team logo TJ Jiskra Domažlice II 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
3 (10) No team logo Hořovicko 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
4 (4) No team logo FK Komárov 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
5 (3) No team logo FK Slavoj Český Krumlov 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
6 (9) No team logo Klatovy 3 2 1 0 1 4:6 -2 W L
7 (13) No team logo Doubravka 1 1 0 1 0 3:3 0 D
8 (1) Příbram II 1 1 0 1 0 2:2 0 D
9 (14) No team logo Tochovice 1 1 0 1 0 1:1 0 D
10 (12) No team logo Mariánské Lázně 1 1 0 1 0 1:1 0 D
11 (11) No team logo Aritma Praha 1 1 0 1 0 1:1 0 D
12 (7) No team logo Sokol Lom 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (2) No team logo Otava Katovice 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
14 (6) No team logo Rokycany 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
15 (15) No team logo Petřín Plzeň 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
16 (16) No team logo SK Horní Bříza 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) No team logo Otava Katovice 4 2 1 1 0 4:2 +2 D W
2 (1) Příbram II 3 1 1 0 0 5:2 +3 W
3 (6) No team logo Rokycany 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
4 (7) No team logo Sokol Lom 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5 (15) No team logo Petřín Plzeň 1 1 0 1 0 3:3 0 D
6 (11) No team logo Aritma Praha 1 1 0 1 0 1:1 0 D
7 (4) No team logo FK Komárov 1 1 0 1 0 1:1 0 D
8 (3) No team logo FK Slavoj Český Krumlov 1 1 0 1 0 1:1 0 D
9 (12) No team logo Mariánské Lázně 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (9) No team logo Klatovy 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (5) No team logo Spartak Soběslav 0 1 0 0 1 2:3 -1 L
12 (14) No team logo Tochovice 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
13 (16) No team logo SK Horní Bříza 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
14 (13) No team logo Doubravka 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
15 (8) No team logo TJ Jiskra Domažlice II 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
16 (10) No team logo Hořovicko 0 1 0 0 1 0:4 -4 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo TJ Tatran Brno Bohunice 6 2 2 0 0 3:0 +3 W W
2
No team logo Žďár nad Sázavou 4 2 1 1 0 1:0 +1 D W
3
No team logo Velká Bíteš 4 2 1 1 0 1:0 +1 D W
4
No team logo Sokol Tasovice 3 1 1 0 0 5:0 +5 W
5
No team logo TJ Dálnice Speřice 3 2 1 0 1 6:4 +2 L W
6
Vysočina Jihlava II 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
7
No team logo Ždírec nad Doubravou 3 2 1 0 1 4:3 +1 W L
8
No team logo Start Brno 3 2 1 0 1 3:2 +1 W L
9
No team logo Břeclav 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
10
No team logo Stará Říše 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
11
No team logo Sokol Lanžhot 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
12
No team logo Havlíčkův Brod 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
13
No team logo Bystřice nad Pernštejnem 0 2 0 0 2 1:8 -7 L L
14
No team logo Humpolec 0 2 0 0 2 0:7 -7 L L
Legends:

Promotion
Possible Relegation
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (3) No team logo Velká Bíteš 4 2 1 1 0 1:0 +1 D W
2 (4) No team logo Sokol Tasovice 3 1 1 0 0 5:0 +5 W
3 (5) No team logo TJ Dálnice Speřice 3 1 1 0 0 5:1 +4 W
4 (8) No team logo Start Brno 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
5 (9) No team logo Břeclav 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
6 (2) No team logo Žďár nad Sázavou 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
7 (1) No team logo TJ Tatran Brno Bohunice 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
8 (12) No team logo Havlíčkův Brod 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (11) No team logo Sokol Lanžhot 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (10) No team logo Stará Říše 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (6) Vysočina Jihlava II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (7) No team logo Ždírec nad Doubravou 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
13 (14) No team logo Humpolec 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
14 (13) No team logo Bystřice nad Pernštejnem 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (7) No team logo Ždírec nad Doubravou 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
2 (6) Vysočina Jihlava II 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
3 (1) No team logo TJ Tatran Brno Bohunice 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
4 (2) No team logo Žďár nad Sázavou 1 1 0 1 0 0:0 0 D
5 (9) No team logo Břeclav 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
6 (4) No team logo Sokol Tasovice 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
7 (3) No team logo Velká Bíteš 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (12) No team logo Havlíčkův Brod 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
9 (11) No team logo Sokol Lanžhot 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
10 (10) No team logo Stará Říše 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
11 (8) No team logo Start Brno 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
12 (5) No team logo TJ Dálnice Speřice 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
13 (13) No team logo Bystřice nad Pernštejnem 0 1 0 0 1 1:5 -4