4. liga
0
100%
Results
Gameweek 26 (Division F)
12.0616:00
Beskyd Frenštát
Nový Jičín
2
4
FT
Gameweek 30 (Division C)
11.0615:00
Dvůr Králové
RMSK Cidlina Novy Bydzov
0
3
FT
11.0615:00
FK Pěnčín-Turnov
Brandýs nad Labem
3
1
FT
11.0615:00
Ústí nad Orlicí
Čáslav
3
0
FT
Gameweek 26 (Division D)
10.0615:00
TJ Dálnice Speřice
Vysočina Jihlava II
2
2
FT
10.0615:00
Žďár nad Sázavou
Bystřice nad Pernštejnem
6
1
FT
Gameweek 30 (Division B)
10.0615:00
Chomutov
Meteor Praha
2
2
FT
Tables
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kozlovice | 57 | 26 | 18 | 3 | 5 | 51:24 | +27 | D W W W D |
2
|
Slavičín | 53 | 26 | 17 | 2 | 7 | 49:30 | +19 | L L W D L |
3
|
FK Šternberk | 52 | 26 | 15 | 7 | 4 | 57:26 | +31 | D D W D W |
4
|
Nové Sady | 47 | 26 | 15 | 2 | 9 | 56:43 | +13 | D W W W L |
5
|
Zbrojovka Brno II | 45 | 26 | 13 | 6 | 7 | 60:35 | +25 | L W L W D |
6
|
SK Baťov 1930 | 39 | 26 | 11 | 6 | 9 | 44:50 | -6 | L L W L D |
7
|
Holešov | 36 | 26 | 10 | 6 | 10 | 43:38 | +5 | L D W L W |
8
|
Skaštice | 32 | 26 | 10 | 2 | 14 | 43:49 | -6 | L W L W W |
9
|
Vsetín | 30 | 26 | 8 | 6 | 12 | 32:37 | -5 | D W W L L |
10
|
Bzenec | 30 | 26 | 8 | 6 | 12 | 45:62 | -17 | W W L D W |
11
|
Tatran Všechovice | 28 | 26 | 8 | 4 | 14 | 53:65 | -12 | W W L W D |
12
|
Šumperk | 28 | 26 | 8 | 4 | 14 | 33:49 | -16 | W L L L W |
13
|
Viktorie Přerov | 23 | 26 | 6 | 5 | 15 | 32:57 | -25 | L D W L L |
14
|
HFK Olomouc | 15 | 26 | 4 | 3 | 19 | 25:58 | -33 | D L L L D |
Legends:
Promotion
Possible Relegation
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (5) | Zbrojovka Brno II | 30 | 13 | 9 | 3 | 1 | 38:13 | +25 | W W D W D |
2 (3) | FK Šternberk | 30 | 13 | 9 | 3 | 1 | 34:10 | +24 | D W W W W |
3 (2) | Slavičín | 30 | 13 | 10 | 0 | 3 | 25:14 | +11 | L W W L W |
4 (1) | Kozlovice | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 29:14 | +15 | D W D W L |
5 (4) | Nové Sady | 25 | 13 | 8 | 1 | 4 | 32:17 | +15 | W W W W L |
6 (6) | SK Baťov 1930 | 23 | 13 | 6 | 5 | 2 | 25:23 | +2 | D L L W W |
7 (11) | Tatran Všechovice | 22 | 13 | 7 | 1 | 5 | 29:22 | +7 | W L W W L |
8 (8) | Skaštice | 21 | 13 | 7 | 0 | 6 | 26:23 | +3 | W L W L L |
9 (7) | Holešov | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 21:18 | +3 | L W W D W |
10 (10) | Bzenec | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 25:24 | +1 | W D W W L |
11 (9) | Vsetín | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21:15 | +6 | W W L L L |
12 (12) | Šumperk | 18 | 13 | 6 | 0 | 7 | 22:22 | 0 | W L W W W |
13 (14) | HFK Olomouc | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 13:22 | -9 | D L D L D |
14 (13) | Viktorie Přerov | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 17:29 | -12 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Kozlovice | 30 | 13 | 10 | 0 | 3 | 22:10 | +12 | W W L W L |
2 (2) | Slavičín | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 24:16 | +8 | L D L W D |
3 (3) | FK Šternberk | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 23:16 | +7 | D D L W L |
4 (4) | Nové Sady | 22 | 13 | 7 | 1 | 5 | 24:26 | -2 | D W L L W |
5 (7) | Holešov | 16 | 13 | 4 | 4 | 5 | 22:20 | +2 | D L L W W |
6 (6) | SK Baťov 1930 | 16 | 13 | 5 | 1 | 7 | 19:27 | -8 | L L W L L |
7 (5) | Zbrojovka Brno II | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 22:22 | 0 | L L D W W |
8 (13) | Viktorie Přerov | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 15:28 | -13 | L W L L W |
9 (9) | Vsetín | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 11:22 | -11 | D L W L L |
10 (8) | Skaštice | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:26 | -9 | L W L W L |
11 (10) | Bzenec | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 20:38 | -18 | W L W D L |
12 (12) | Šumperk | 10 | 13 | 2 | 4 | 7 | 11:27 | -16 | L L W D D |
13 (11) | Tatran Všechovice | 6 | 13 | 1 | 3 | 9 | 24:43 | -19 | W D L L L |
14 (14) | HFK Olomouc | 6 | 13 | 2 | 0 | 11 | 12:36 | -24 | L L L L W |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Arsenal Česká Lípa | 69 | 30 | 21 | 6 | 3 | 63:24 | +39 | W D W W W |
2
|
SK Újezd Praha 4 | 63 | 30 | 19 | 6 | 5 | 63:35 | +28 | W W D W W |
3
|
Kladno | 57 | 30 | 17 | 6 | 7 | 77:35 | +42 | W L D W D |
4
|
Kosmonosy | 52 | 30 | 15 | 7 | 8 | 67:43 | +24 | W W L W W |
5
|
Chomutov | 52 | 30 | 15 | 7 | 8 | 47:28 | +19 | D W W L L |
6
|
Neratovice-Byškovice | 51 | 30 | 14 | 9 | 7 | 42:27 | +15 | D D D W W |
7
|
Olympie Březová | 44 | 30 | 12 | 8 | 10 | 54:50 | +4 | D D D D L |
8
|
Louny | 40 | 30 | 11 | 7 | 12 | 42:53 | -11 | W L L L L |
9
|
Meteor Praha | 39 | 30 | 9 | 12 | 9 | 59:48 | +11 | D D W L W |
10
|
Český Brod | 37 | 30 | 10 | 7 | 13 | 48:42 | +6 | L L D D L |
11
|
Štětí | 33 | 30 | 10 | 3 | 17 | 52:67 | -15 | D L W L L |
12
|
FK Admira Praha II | 31 | 30 | 8 | 7 | 15 | 39:46 | -7 | D W W D D |
13
|
Slaný | 31 | 30 | 8 | 7 | 15 | 42:62 | -20 | L W D D W |
14
|
Sokol Libiš | 29 | 30 | 8 | 5 | 17 | 42:78 | -36 | L L L L L |
15
|
Hvězda Cheb | 28 | 30 | 8 | 4 | 18 | 40:77 | -37 | L D L W L |
16
|
SK Stap Tratec Vilémov | 12 | 30 | 3 | 3 | 24 | 36:98 | -62 | L D L L L |
Legends:
Promotion
Possible Relegation
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Arsenal Česká Lípa | 40 | 15 | 13 | 1 | 1 | 42:15 | +27 | W W W D W |
2 (2) | SK Újezd Praha 4 | 36 | 15 | 11 | 3 | 1 | 38:13 | +25 | W D W W W |
3 (3) | Kladno | 33 | 15 | 10 | 3 | 2 | 47:15 | +32 | W D W W L |
4 (5) | Chomutov | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 29:16 | +13 | D L W D W |
5 (4) | Kosmonosy | 27 | 15 | 8 | 3 | 4 | 39:27 | +12 | W L W D W |
6 (6) | Neratovice-Byškovice | 27 | 15 | 7 | 6 | 2 | 19:9 | +10 | D W W D W |
7 (10) | Český Brod | 25 | 15 | 7 | 4 | 4 | 31:19 | +12 | L D W W W |
8 (8) | Louny | 25 | 15 | 8 | 1 | 6 | 23:28 | -5 | W L L L L |
9 (13) | Slaný | 21 | 15 | 6 | 3 | 6 | 22:20 | +2 | W D L W D |
10 (7) | Olympie Březová | 20 | 15 | 5 | 5 | 5 | 23:19 | +4 | D D L W L |
11 (15) | Hvězda Cheb | 20 | 15 | 6 | 2 | 7 | 26:29 | -3 | D W L D W |
12 (11) | Štětí | 20 | 15 | 6 | 2 | 7 | 23:26 | -3 | L L W W W |
13 (9) | Meteor Praha | 19 | 15 | 4 | 7 | 4 | 31:22 | +9 | D L D W W |
14 (12) | FK Admira Praha II | 19 | 15 | 5 | 4 | 6 | 22:16 | +6 | D W D W L |
15 (14) | Sokol Libiš | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 22:33 | -11 | L L L W L |
16 (16) | SK Stap Tratec Vilémov | 7 | 15 | 2 | 1 | 12 | 23:46 | -23 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Arsenal Česká Lípa | 29 | 15 | 8 | 5 | 2 | 21:9 | +12 | D W W L D |
2 (2) | SK Újezd Praha 4 | 27 | 15 | 8 | 3 | 4 | 25:22 | +3 | W W W D D |
3 (4) | Kosmonosy | 25 | 15 | 7 | 4 | 4 | 28:16 | +12 | W W L W W |
4 (3) | Kladno | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 30:20 | +10 | L W D L D |
5 (5) | Chomutov | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 18:12 | +6 | W W L L W |
6 (6) | Neratovice-Byškovice | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 23:18 | +5 | D D W L W |
7 (7) | Olympie Březová | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 31:31 | 0 | D D W D W |
8 (9) | Meteor Praha | 20 | 15 | 5 | 5 | 5 | 28:26 | +2 | D W W W W |
9 (8) | Louny | 15 | 15 | 3 | 6 | 6 | 19:25 | -6 | L L L D D |
10 (14) | Sokol Libiš | 14 | 15 | 4 | 2 | 9 | 20:45 | -25 | L L L W L |
11 (11) | Štětí | 13 | 15 | 4 | 1 | 10 | 29:41 | -12 | D W L L L |
12 (10) | Český Brod | 12 | 15 | 3 | 3 | 9 | 17:23 | -6 | L D L L L |
13 (12) | FK Admira Praha II | 12 | 15 | 3 | 3 | 9 | 17:30 | -13 | W D D L W |
14 (13) | Slaný | 10 | 15 | 2 | 4 | 9 | 20:42 | -22 | L D W D L |
15 (15) | Hvězda Cheb | 8 | 15 | 2 | 2 | 11 | 14:48 | -34 | L L L L L |
16 (16) | SK Stap Tratec Vilémov | 5 | 15 | 1 | 2 | 12 | 13:52 | -39 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sokol Lom | 65 | 30 | 21 | 2 | 7 | 77:35 | +42 | W L W L W |
2
|
Spartak Soběslav | 54 | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:38 | +26 | D W D W D |
3
|
Petřín Plzeň | 50 | 30 | 15 | 5 | 10 | 64:46 | +18 | L D W W L |
4
|
Doubravka | 48 | 30 | 14 | 6 | 10 | 51:42 | +9 | L L W W W |
5
|
Otava Katovice | 47 | 30 | 14 | 5 | 11 | 59:58 | +1 | W L L W D |
6
|
Mariánské Lázně | 47 | 30 | 14 | 5 | 11 | 52:55 | -3 | D W W L W |
7
|
Hořovicko | 44 | 30 | 13 | 5 | 12 | 38:38 | 0 | L D L W L |
8
|
FK Slavoj Český Krumlov | 44 | 30 | 12 | 8 | 10 | 43:51 | -8 | W W D L D |
9
|
Aritma Praha | 42 | 30 | 12 | 6 | 12 | 44:42 | +2 | L W W W W |
10
|
Příbram II | 42 | 30 | 12 | 6 | 12 | 58:60 | -2 | W L W D L |
11
|
TJ Jiskra Domažlice II | 41 | 30 | 12 | 5 | 13 | 54:50 | +4 | W W L L W |
12
|
Rokycany | 40 | 30 | 11 | 7 | 12 | 40:35 | +5 | W L L L W |
13
|
Klatovy | 40 | 30 | 12 | 4 | 14 | 55:57 | -2 | W W L W D |
14
|
FK Komárov | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | 40:52 | -12 | L L W L L |
15
|
Tochovice | 25 | 30 | 7 | 4 | 19 | 44:66 | -22 | W L L L L |
16
|
SK Horní Bříza | 8 | 30 | 1 | 5 | 24 | 19:77 | -58 | L L L D L |
Legends:
Promotion
Possible Relegation
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Spartak Soběslav | 40 | 15 | 13 | 1 | 1 | 45:13 | +32 | W W W L W |
2 (1) | Sokol Lom | 36 | 15 | 12 | 0 | 3 | 42:12 | +30 | W L W W W |
3 (5) | Otava Katovice | 34 | 15 | 11 | 1 | 3 | 36:19 | +17 | L W W W L |
4 (4) | Doubravka | 33 | 15 | 10 | 3 | 2 | 34:16 | +18 | L W W W D |
5 (6) | Mariánské Lázně | 30 | 15 | 9 | 3 | 3 | 32:20 | +12 | D W W W W |
6 (3) | Petřín Plzeň | 29 | 15 | 9 | 2 | 4 | 36:16 | +20 | D W W W W |
7 (7) | Hořovicko | 29 | 15 | 9 | 2 | 4 | 27:16 | +11 | L W L W W |
8 (10) | Příbram II | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 30:19 | +11 | W W L D L |
9 (9) | Aritma Praha | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 23:15 | +8 | W W W L D |
10 (8) | FK Slavoj Český Krumlov | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 23:16 | +7 | W D D D L |
11 (14) | FK Komárov | 25 | 15 | 7 | 4 | 4 | 24:26 | -2 | L L W D D |
12 (11) | TJ Jiskra Domažlice II | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 32:27 | +5 | W L D L W |
13 (12) | Rokycany | 23 | 15 | 6 | 5 | 4 | 22:15 | +7 | W L W L D |
14 (13) | Klatovy | 20 | 15 | 6 | 2 | 7 | 29:28 | +1 | W L D L W |
15 (15) | Tochovice | 18 | 15 | 5 | 3 | 7 | 27:31 | -4 | W L L L L |
16 (16) | SK Horní Bříza | 6 | 15 | 1 | 3 | 11 | 13:38 | -25 | L D L L W |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sokol Lom | 29 | 15 | 9 | 2 | 4 | 35:23 | +12 | L W W W W |
2 (3) | Petřín Plzeň | 21 | 15 | 6 | 3 | 6 | 28:30 | -2 | L W L W D |
3 (13) | Klatovy | 20 | 15 | 6 | 2 | 7 | 26:29 | -3 | W W L L W |
4 (11) | TJ Jiskra Domažlice II | 17 | 15 | 5 | 2 | 8 | 22:23 | -1 | W L W W D |
5 (12) | Rokycany | 17 | 15 | 5 | 2 | 8 | 18:20 | -2 | L L W L W |
6 (6) | Mariánské Lázně | 17 | 15 | 5 | 2 | 8 | 20:35 | -15 | W L D D W |
7 (8) | FK Slavoj Český Krumlov | 16 | 15 | 4 | 4 | 7 | 20:35 | -15 | W L L W D |
8 (4) | Doubravka | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 17:26 | -9 | L W W W L |
9 (7) | Hořovicko | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 11:22 | -11 | D L L W D |
10 (9) | Aritma Praha | 14 | 15 | 4 | 2 | 9 | 21:27 | -6 | L W L L L |
11 (2) | Spartak Soběslav | 14 | 15 | 3 | 5 | 7 | 19:25 | -6 | D D D W D |
12 (14) | FK Komárov | 14 | 15 | 3 | 5 | 7 | 16:26 | -10 | L W L L D |
13 (10) | Příbram II | 14 | 15 | 4 | 2 | 9 | 28:41 | -13 | L D L D L |
14 (5) | Otava Katovice | 13 | 15 | 3 | 4 | 8 | 23:39 | -16 | W L D L L |
15 (15) | Tochovice | 7 | 15 | 2 | 1 | 12 | 17:35 | -18 | L L L L L |
16 (16) | SK Horní Bříza | 2 | 15 | 0 | 2 | 13 | 6:39 | -33 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Karviná II | 56 | 26 | 17 | 5 | 4 | 62:24 | +38 | W W W W W |
2
|
TJ Unie Hlubina | 50 | 26 | 15 | 5 | 6 | 46:23 | +23 | D W W D W |
3
|
Opava II | 49 | 26 | 15 | 4 | 7 | 60:30 | +30 | D D W W L |
4
|
Valašské Meziříčí | 44 | 26 | 13 | 5 | 8 | 49:38 | +11 | W W W L W |
5
|
Bospor Bohumín | 40 | 26 | 12 | 4 | 10 | 48:43 | +5 | L L L L W |
6
|
Nový Jičín | 40 | 26 | 12 | 4 | 10 | 47:43 | +4 | W L L W L |
7
|
Bílovec | 38 | 26 | 11 | 5 | 10 | 49:43 | +6 | W W L W L |
8
|
Polanka nad Odrou | 36 | 26 | 10 | 6 | 10 | 32:31 | +1 | W D W L L |
9
|
Havířov | 35 | 26 | 9 | 8 | 9 | 40:40 | 0 | L L D W W |
10
|
FK Krnov | 35 | 26 | 10 | 5 | 11 | 33:40 | -7 | W L L W W |
11
|
Jiskra Rýmařov | 30 | 26 | 7 | 9 | 10 | 34:46 | -12 | L L D D W |
12
|
Slavoj Olympia Bruntál | 20 | 26 | 5 | 5 | 16 | 29:65 | -36 | L W W L L |
13
|
Beskyd Frenštát | 19 | 26 | 4 | 7 | 15 | 28:61 | -33 | L L L L L |
14
|
TJ Břidličná | 17 | 26 | 5 | 2 | 19 | 30:60 | -30 | L W L L L |
Legends:
Promotion
Possible Relegation
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Karviná II | 30 | 13 | 9 | 3 | 1 | 32:11 | +21 | W W W W D |
2 (2) | TJ Unie Hlubina | 29 | 13 | 9 | 2 | 2 | 24:10 | +14 | W D W W D |
3 (3) | Opava II | 26 | 13 | 8 | 2 | 3 | 40:15 | +25 | D W W W L |
4 (5) | Bospor Bohumín | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 28:17 | +11 | L L W W D |
5 (10) | FK Krnov | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 19:11 | +8 | W L W W D |
6 (4) | Valašské Meziříčí | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 27:17 | +10 | W L W L L |
7 (6) | Nový Jičín | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 24:22 | +2 | L L L L W |
8 (11) | Jiskra Rýmařov | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 23:21 | +2 | L D W D W |
9 (7) | Bílovec | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 30:27 | +3 | W L L L L |
10 (9) | Havířov | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 17:17 | 0 | L W L L W |
11 (8) | Polanka nad Odrou | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 16:13 | +3 | D L D L L |
12 (13) | Beskyd Frenštát | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 17:23 | -6 | L L L D L |
13 (14) | TJ Břidličná | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 14:21 | -7 | L L L D L |
14 (12) | Slavoj Olympia Bruntál | 10 | 13 | 3 | 1 | 9 | 16:35 | -19 | W L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Karviná II | 26 | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:13 | +17 | W W W W D |
2 (3) | Opava II | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 20:15 | +5 | D W L W W |
3 (2) | TJ Unie Hlubina | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 22:13 | +9 | D W W W L |
4 (4) | Valašské Meziříčí | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 22:21 | +1 | W W W W W |
5 (7) | Bílovec | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 19:16 | +3 | W W W L D |
6 (8) | Polanka nad Odrou | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 16:18 | -2 | W W L W W |
7 (6) | Nový Jičín | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 23:21 | +2 | W W L L W |
8 (9) | Havířov | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 23:23 | 0 | L D W W W |
9 (5) | Bospor Bohumín | 16 | 13 | 5 | 1 | 7 | 20:26 | -6 | L L W D W |
10 (10) | FK Krnov | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 14:29 | -15 | L W D L L |
11 (12) | Slavoj Olympia Bruntál | 10 | 13 | 2 | 4 | 7 | 13:30 | -17 | L W L L D |
12 (11) | Jiskra Rýmařov | 9 | 13 | 1 | 6 | 6 | 11:25 | -14 | L D L L W |
13 (14) | TJ Břidličná | 6 | 13 | 2 | 0 | 11 | 16:39 | -23 | W L L L L |
14 (13) | Beskyd Frenštát | 4 | 13 | 0 | 4 | 9 | 11:38 | -27 | L L D D D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Start Brno | 61 | 26 | 19 | 4 | 3 | 61:22 | +39 | W W W W W |
2
|
Žďár nad Sázavou | 57 | 26 | 17 | 6 | 3 | 60:27 | +33 | W W D D W |
3
|
TJ Tatran Brno Bohunice | 52 | 26 | 16 | 4 | 6 | 51:28 | +23 | W L W W W |
4
|
Sokol Lanžhot | 50 | 26 | 14 | 8 | 4 | 49:24 | +25 | D W W D W |
5
|
Sokol Tasovice | 48 | 26 | 13 | 9 | 4 | 53:31 | +22 | D W W L L |
6
|
Břeclav | 39 | 26 | 12 | 3 | 11 | 37:47 | -10 | L W L W L |
7
|
Vysočina Jihlava II | 35 | 26 | 9 | 8 | 9 | 42:39 | +3 | D L W L W |
8
|
Ždírec nad Doubravou | 33 | 26 | 8 | 9 | 9 | 34:32 | +2 | W L D L L |
9
|
Velká Bíteš | 31 | 26 | 9 | 4 | 13 | 37:51 | -14 | L W L L L |
10
|
Stará Říše | 27 | 26 | 7 | 6 | 13 | 35:38 | -3 | W L L W W |
11
|
TJ Dálnice Speřice | 22 | 26 | 6 | 4 | 16 | 22:57 | -35 | D L L W W |
12
|
Humpolec | 21 | 26 | 5 | 6 | 15 | 31:54 | -23 | L W D W L |
13
|
Havlíčkův Brod | 17 | 26 | 3 | 8 | 15 | 17:41 | -24 | L L D L L |
14
|
Bystřice nad Pernštejnem | 12 | 26 | 3 | 3 | 20 | 26:64 | -38 | L L L L L |
Legends:
Promotion
Possible Relegation
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Start Brno | 34 | 13 | 11 | 1 | 1 | 32:10 | +22 | W W W W W |
2 (2) | Žďár nad Sázavou | 32 | 13 | 10 | 2 | 1 | 34:11 | +23 | W D W W W |
3 (4) | Sokol Lanžhot | 32 | 13 | 10 | 2 | 1 | 31:9 | +22 | W D D W W |
4 (6) | Břeclav | 29 | 13 | 9 | 2 | 2 | 21:13 | +8 | W W L D W |
5 (5) | Sokol Tasovice | 28 | 13 | 8 | 4 | 1 | 33:15 | +18 | D W W D L |
6 (3) | TJ Tatran Brno Bohunice | 28 | 13 | 8 | 4 | 1 | 27:9 | +18 | W W D W W |
7 (8) | Ždírec nad Doubravou | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 17:12 | +5 | W D L D W |
8 (10) | Stará Říše | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 26:19 | +7 | W L W W W |
9 (9) | Velká Bíteš | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 20:17 | +3 | L L L L W |
10 (11) | TJ Dálnice Speřice | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 18:23 | -5 | D L W D L |
11 (7) | Vysočina Jihlava II | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 21:20 | +1 | L L D L D |
12 (12) | Humpolec | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19:23 | -4 | W W D W L |
13 (13) | Havlíčkův Brod | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 12:24 | -12 | L L L W D |
14 (14) | Bystřice nad Pernštejnem | 8 | 13 | 2 | 2 | 9 | 13:26 | -13 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Start Brno | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 29:12 | +17 | W W D D W |
2 (2) | Žďár nad Sázavou | 25 | 13 | 7 | 4 | 2 | 26:16 | +10 | W D W D W |
3 (3) | TJ Tatran Brno Bohunice | 24 | 13 | 8 | 0 | 5 | 24:19 | +5 | L W W L L |
4 (5) | Sokol Tasovice | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 20:16 | +4 | W L L W D |
5 (4) | Sokol Lanžhot | 18 | 13 | 4 | 6 | 3 | 18:15 | +3 | D W W W W |
6 (7) | Vysočina Jihlava II | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21:19 | +2 | D W W L L |
7 (8) | Ždírec nad Doubravou | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 17:20 | -3 | L L L L L |
8 (9) | Velká Bíteš | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 17:34 | -17 | W L D W L |
9 (6) | Břeclav | 10 | 13 | 3 | 1 | 9 | 16:34 | -18 | L L L L W |
10 (10) | Stará Říše | 8 | 13 | 2 | 2 | 9 | 9:19 | -10 | L W D L L |
11 (13) | Havlíčkův Brod | 8 | 13 | 1 | 5 | 7 | 5:17 | -12 | L D L L D |
12 (12) | Humpolec | 6 | 13 | 1 | 3 | 9 | 12:31 | -19 | L D L W D |
13 (14) | Bystřice nad Pernštejnem | 4 | 13 | 1 | 1 | 11 | 13:38 | -25 | L L D L L |
14 (11) | TJ Dálnice Speřice | 4 | 13 | 1 | 1 | 11 | 4:34 | -30 | L W D L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Slovan Liberec II | 73 | 30 | 23 | 4 | 3 | 89:22 | +67 | L W W W W |
2
|
Ústí nad Orlicí | 64 | 30 | 20 | 4 | 6 | 49:36 | +13 | W W W W D |
3
|
Benátky nad Jizerou | 58 | 30 | 17 | 7 | 6 | 60:31 | +29 | L L W W L |
4
|
Velké Hamry | 50 | 30 | 14 | 8 | 8 | 64:33 | +31 | D L L W D |
5
|
Trutnov | 50 | 30 | 14 | 8 | 8 | 57:48 | +9 | W L L W W |
6
|
Hlinsko | 50 | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:53 | +3 | W L W L L |
7
|
MFK Chrudim II | 42 | 30 | 12 | 6 | 12 | 55:53 | +2 | W W W L L |
8
|
FK Dobrovice | 41 | 30 | 11 | 8 | 11 | 41:50 | -9 | W L W L D |
9
|
FK Pěnčín-Turnov | 38 | 30 | 11 | 5 | 14 | 59:65 | -6 | W D L L L |
10
|
Vysoké Mýto | 37 | 30 | 9 | 10 | 11 | 50:43 | +7 | D D L D W |
11
|
RMSK Cidlina Novy Bydzov | 34 | 30 | 10 | 4 | 16 | 40:48 | -8 | W W L L L |
12
|
Letohrad | 34 | 30 | 10 | 4 | 16 | 46:65 | -19 | L W W W D |
13
|
Čáslav | 29 | 30 | 7 | 8 | 15 | 38:63 | -25 | L W L W D |
14
|
Brandýs nad Labem | 28 | 30 | 8 | 4 | 18 | 35:70 | -35 | L W L W L |
15
|
Dvůr Králové | 25 | 30 | 7 | 4 | 19 | 27:67 | -40 | L L W L W |
16
|
Náchod | 20 | 30 | 4 | 8 | 18 | 21:40 | -19 | L L L L D |
Legends:
Promotion
Possible Relegation
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Slovan Liberec II | 40 | 15 | 13 | 1 | 1 | 55:9 | +46 | W W L W W |
2 (6) | Hlinsko | 31 | 15 | 10 | 1 | 4 | 30:21 | +9 | W W L D L |
3 (3) | Benátky nad Jizerou | 30 | 15 | 9 | 3 | 3 | 32:16 | +16 | L W L W L |
4 (8) | FK Dobrovice | 30 | 15 | 9 | 3 | 3 | 28:19 | +9 | W W D L W |
5 (2) | Ústí nad Orlicí | 30 | 15 | 9 | 3 | 3 | 28:19 | +9 | W W W W W |
6 (4) | Velké Hamry | 27 | 15 | 8 | 3 | 4 | 40:18 | +22 | D L W W D |
7 (7) | MFK Chrudim II | 26 | 15 | 8 | 2 | 5 | 37:25 | +12 | W L L W W |
8 (13) | Čáslav | 25 | 15 | 7 | 4 | 4 | 27:21 | +6 | W W L W D |
9 (5) | Trutnov | 24 | 15 | 6 | 6 | 3 | 28:16 | +12 | L W D W W |
10 (9) | FK Pěnčín-Turnov | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 27:24 | +3 | W L D D W |
11 (14) | Brandýs nad Labem | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 21:23 | -2 | W W W D D |
12 (10) | Vysoké Mýto | 22 | 15 | 5 | 7 | 3 | 27:17 | +10 | D D W W D |
13 (11) | RMSK Cidlina Novy Bydzov | 21 | 15 | 7 | 0 | 8 | 20:21 | -1 | W L L W L |
14 (15) | Dvůr Králové | 21 | 15 | 7 | 0 | 8 | 20:31 | -11 | L W W W W |
15 (12) | Letohrad | 18 | 15 | 5 | 3 | 7 | 23:34 | -11 | W W D L W |
16 (16) | Náchod | 11 | 15 | 2 | 5 | 8 | 11:19 | -8 | L L L W L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Ústí nad Orlicí | 34 | 15 | 11 | 1 | 3 | 21:17 | +4 | W D W L W |
2 (1) | Slovan Liberec II | 33 | 15 | 10 | 3 | 2 | 34:13 | +21 | L W W W W |
3 (3) | Benátky nad Jizerou | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 28:15 | +13 | L W W D W |
4 (5) | Trutnov | 26 | 15 | 8 | 2 | 5 | 29:32 | -3 | W L W D D |
5 (4) | Velké Hamry | 23 | 15 | 6 | 5 | 4 | 24:15 | +9 | L W D D L |
6 (6) | Hlinsko | 19 | 15 | 6 | 1 | 8 | 26:32 | -6 | L L W L L |
7 (12) | Letohrad | 16 | 15 | 5 | 1 | 9 | 23:31 | -8 | L W D L L |
8 (7) | MFK Chrudim II | 16 | 15 | 4 | 4 | 7 | 18:28 | -10 | W W L W L |
9 (10) | Vysoké Mýto | 15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 23:26 | -3 | D L W L L |
10 (9) | FK Pěnčín-Turnov | 14 | 15 | 4 | 2 | 9 | 32:41 | -9 | D L L L W |
11 (11) | RMSK Cidlina Novy Bydzov | 13 | 15 | 3 | 4 | 8 | 20:27 | -7 | W L L L L |
12 (8) | FK Dobrovice | 11 | 15 | 2 | 5 | 8 | 13:31 | -18 | L L W L D |
13 (16) | Náchod | 9 | 15 | 2 | 3 | 10 | 10:21 | -11 | L L D L W |
14 (15) | Dvůr Králové | 4 | 15 | 0 | 4 | 11 | 7:36 | -29 | L L L L D |
15 (13) | Čáslav | 4 | 15 | 0 | 4 | 11 | 11:42 | -31 | L L D D L |
16 (14) | Brandýs nad Labem | 4 | 15 | 1 | 1 | 13 | 14:47 | -33 | L L L L L |