Alan Turvey Trophy
0
100%
Results
Semi-finals
12.0319:45
Chatham Town
Ashford United
4
2
FT
11.0319:45
Hashtag United
Haringey Borough
2
1
FT
Quarter-finals
04.0319:45
Hashtag United
Badshot Lea
1
1
FT
20.0219:45
Whitehawk
Haringey Borough
1
2
FT
13.0219:45
Billericay Town
Chatham Town
1
1
FT
13.0219:45
Ashford United
Hastings United
0
0
FT
4th Round
30.0119:45
Whitehawk
Kingstonian
2
2
FT
23.0119:45
Cheshunt
Billericay Town
1
1
FT
23.0119:45
Badshot Lea
Chipstead
2
1
FT
19.1219:45
Chatham Town
Basildon United
3
1
FT
19.1219:45
Ashford United
Westfield
4
2
FT
18.1219:45
Hashtag United
Brightlingsea Regent
7
2
FT
12.1219:45
Folkestone Invicta
Hastings United
0
2
FT
3rd Round
05.1219:45
Enfield Town
Brightlingsea Regent
0
1
FT
05.1219:45
Whitehawk
Margate
3
1
FT
4th Round
05.1219:45
Haringey Borough
Potters Bar Town
1
1
FT
3rd Round
29.1119:45
Chichester City
Hastings United
1
2
FT
07.1119:45
Chertsey Town
Westfield
2
2
FT
07.1119:45
Kingstonian
Dulwich Hamlet
3
2
FT
07.1119:45
Ashford United
Hythe Town
1
1
FT
31.1019:45
Three Bridges
Chatham Town
2
4
FT
31.1019:45
Billericay Town
Bowers & Pitsea
2
0
FT
31.1019:45
South Park
Chipstead
2
2
FT
31.1019:45
Ipswich Wanderers FC
Haringey Borough
2
4
FT
24.1018:45
Northwood
Badshot Lea
0
3
FT
24.1018:45
Walthamstow
Basildon United
1
1
FT
17.1018:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Cheshunt
Hornchurch
17.1018:45
Herne Bay
Folkestone Invicta
1
1
FT
16.1018:45
Hashtag United
Concord Rangers
2
1
FT
10.1018:45
Wingate & Finchley
Potters Bar Town
0
1
FT
2nd Round
27.0918:45
Enfield
Bowers & Pitsea
2
1
FT
26.0918:45
South Park
Merstham
6
1
FT
26.0918:45
Chertsey Town
Southall
2
1
FT
26.0918:45
Leatherhead
Chipstead
0
1
FT
26.0918:45
Badshot Lea
Ascot United
1
0
FT
26.0918:30
Lancing
Chichester City
1
5
FT
20.0918:45
New Salamis
Walthamstow
2
3
FT
19.0918:45
Corinthian-Casuals
Westfield
1
1
FT
19.0918:45
Sittingbourne
Hythe Town
1
1
FT
19.0918:45
Sheppey United
Herne Bay
1
2
FT
13.0918:45
Ramsgate
Ashford United
2
4
FT
12.0918:45
Erith & Belvedere
Basildon United
2
2
FT
1st Round
12.0918:45
Bowers & Pitsea
Maldon & Tiptree
2
1
FT
2nd Round
12.0918:45
Northwood
Marlow
2
1
FT
12.0918:45
Brightlingsea Regent
Grays Athletic
5
0
FT
12.0918:45
Three Bridges
Burgess Hill Town
3
2
FT
1st Round
12.0918:30
East Grinstead Town
South Park
0
3
FT
06.0918:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Enfield
East Thurrock United
2nd Round
05.0918:45
Ipswich Wanderers FC
Witham Town
3
0
FT
1st Round
23.0818:45
Phoenix Sports
Erith & Belvedere
1
5
FT
22.0818:45
Badshot Lea
Binfield
6
0
FT
22.0818:45
Westfield
Raynes Park Vale
3
2
FT
22.0818:45
Thatcham Town
Marlow
0
4
FT
19.0814:00
Broadbridge Heath
Chichester City
1
1
FT
15.0818:45
Sittingbourne
Sevenoaks Town
3
3
FT