England Non League Premier

0
100%

Today's matches

Results

Gameweek 2 (Southern Central)
Gameweek 1 (Northern)
Gameweek 2 (Southern South)

Upcoming matches

Gameweek 2 (Isthmian)

Tables

# Team P MP W D L G GD Form
1
Aveley 6 2 2 0 0 3:1 +2 W W
2
Corinthian-Casuals 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
3
Horsham 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
4
Bishop's Stortford 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5
Carshalton Athletic 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
6
Bognor Regis Town 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
7
Billericay Town 3 2 1 0 1 2:2 0 L W
8
Margate 1 1 0 1 0 1:1 0 D
9
Lewes 1 1 0 1 0 1:1 0 D
10
Folkestone Invicta 1 1 0 1 0 1:1 0 D
11
Kingstonian 1 1 0 1 0 1:1 0 D
12
Enfield Town 1 1 0 1 0 1:1 0 D
13
Wingate & Finchley 1 1 0 1 0 1:1 0 D
14
Potters Bar Town 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
15
Herne Bay 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
16
Brightlingsea Regent 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
17
Haringey Borough 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
18
Cray Wanderers 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
19
Hornchurch 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
20
Hastings United 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
21
Canvey Island 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
22
Bowers & Pitsea 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
Legends:

Promotion
Promotion Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) Corinthian-Casuals 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
2 (4) Bishop's Stortford 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
3 (5) Carshalton Athletic 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
4 (7) Billericay Town 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5 (1) Aveley 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
6 (6) Bognor Regis Town 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
7 (8) Margate 1 1 0 1 0 1:1 0 D
8 (13) Wingate & Finchley 1 1 0 1 0 1:1 0 D
9 (12) Enfield Town 1 1 0 1 0 1:1 0 D
10 (22) Bowers & Pitsea 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (18) Cray Wanderers 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (15) Herne Bay 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (19) Hornchurch 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
14 (11) Kingstonian 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
15 (16) Brightlingsea Regent 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
16 (20) Hastings United 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
17 (14) Potters Bar Town 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
18 (10) Folkestone Invicta 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
19 (9) Lewes 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
20 (3) Horsham 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
21 (17) Haringey Borough 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
22 (21) Canvey Island 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (3) Horsham 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
2 (1) Aveley 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
3 (11) Kingstonian 1 1 0 1 0 1:1 0 D
4 (10) Folkestone Invicta 1 1 0 1 0 1:1 0 D
5 (9) Lewes 1 1 0 1 0 1:1 0 D
6 (18) Cray Wanderers 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
7 (17) Haringey Borough 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
8 (19) Hornchurch 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
9 (16) Brightlingsea Regent 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
10 (2) Corinthian-Casuals 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (13) Wingate & Finchley 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (8) Margate 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (12) Enfield Town 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
14 (14) Potters Bar Town 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
15 (15) Herne Bay 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
16 (6) Bognor Regis Town 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
17 (5) Carshalton Athletic 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
18 (4) Bishop's Stortford 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
19 (20) Hastings United 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
20 (21) Canvey Island 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
21 (7) Billericay Town 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
22 (22) Bowers & Pitsea 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Bracknell Town 7 3 2 1 0 9:4 +5 W W D
2
Swindon Supermarine 6 2 2 0 0 7:1 +6 W W
3
Truro City 6 2 2 0 0 7:1 +6 W W
4
Metropolitan Police 6 2 2 0 0 4:1 +3 W W
5
Weston-super-Mare 4 2 1 1 0 5:2 +3 W D
6
Tiverton Town 4 2 1 1 0 4:2 +2 W D
7
Chesham United 4 2 1 1 0 3:2 +1 W D
8
Dorchester Town 3 2 1 0 1 2:5 -3 L W
9
Gosport Borough 3 2 1 0 1 3:5 -2 L W
10
Hanwell Town 3 2 1 0 1 4:5 -1 W L
11
Salisbury 3 2 1 0 1 1:1 0 L W
12
Hayes & Yeading United 3 2 1 0 1 2:2 0 W L
13
Yate Town 3 2 1 0 1 3:3 0 L W
14
Poole Town 3 2 1 0 1 5:4 +1 L W
15
Beaconsfield Town 3 2 1 0 1 3:2 +1 W L
16
Harrow Borough 2 3 0 2 1 2:5 -3 L D D
17
No team logo Plymouth Parkway 1 2 0 1 1 3:5 -2 L D
18
Winchester City 1 2 0 1 1 1:4 -3 D L
19
Merthyr Town 0 2 0 0 2 3:6 -3 L L
20
North Leigh 0 2 0 0 2 1:4 -3 L L
21
Hendon 0 2 0 0 2 1:5 -4 L L
22
Hartley Wintney 0 2 0 0 2 0:4 -4 L L
Legends:

Promotion
Promotion Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Bracknell Town 4 2 1 1 0 6:3 +3 W D
2 (3) Truro City 3 1 1 0 0 4:0 +4 W
3 (11) Salisbury 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
4 (7) Chesham United 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
5 (8) Dorchester Town 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
6 (4) Metropolitan Police 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
7 (12) Hayes & Yeading United 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
8 (15) Beaconsfield Town 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
9 (5) Weston-super-Mare 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
10 (2) Swindon Supermarine 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
11 (9) Gosport Borough 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
12 (16) Harrow Borough 1 1 0 1 0 1:1 0 D
13 (17) No team logo Plymouth Parkway 1 1 0 1 0 2:2 0 D
14 (6) Tiverton Town 1 1 0 1 0 0:0 0 D
15 (18) Winchester City 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
16 (21) Hendon 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
17 (13) Yate Town 0 1 0 0 1 2:3 -1 L
18 (20) North Leigh 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
19 (14) Poole Town 0 1 0 0 1 2:4 -2 L
20 (10) Hanwell Town 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
21 (19) Merthyr Town 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
22 (22) Hartley Wintney 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (14) Poole Town 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
2 (2) Swindon Supermarine 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
3 (6) Tiverton Town 3 1 1 0 0 4:2 +2 W
4 (1) Bracknell Town 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
5 (3) Truro City 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
6 (4) Metropolitan Police 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
7 (13) Yate Town 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
8 (10) Hanwell Town 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
9 (16) Harrow Borough 1 2 0 1 1 1:4 -3 L D
10 (5) Weston-super-Mare 1 1 0 1 0 2:2 0 D
11 (18) Winchester City 1 1 0 1 0 1:1 0 D
12 (7) Chesham United 1 1 0 1 0 2:2 0 D
13 (15) Beaconsfield Town 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
14 (20) North Leigh 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
15 (12) Hayes & Yeading United 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
16 (11) Salisbury 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
17 (19) Merthyr Town 0 1 0 0 1 2:3 -1 L
18 (22) Hartley Wintney 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
19 (17) No team logo Plymouth Parkway 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
20 (21) Hendon 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
21 (9) Gosport Borough 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
22 (8) Dorchester Town 0 1 0 0 1 0:4 -4 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Kings Langley 7 3 2 1 0 8:5 +3 W W D
2
Coalville Town 6 2 2 0 0 7:1 +6 W W
3
St Ives Town 6 2 2 0 0 7:1 +6 W W
4
Hitchin Town 4 2 1 1 0 2:1 +1 D W
5
Leiston 4 2 1 1 0 5:4 +1 D W
6
Bedford Town 4 3 1 1 1 5:6 -1 L W D
7
Redditch United 4 3 1 1 1 5:5 0 D L W
8
Barwell 3 3 1 0 2 5:6 -1 W L L
9
Basford United 3 2 1 0 1 3:4 -1 W L
10
Alvechurch 3 2 1 0 1 4:4 0 L W
11
Royston Town 3 2 1 0 1 4:4 0 L W
12
Bromsgrove Sporting 3 2 1 0 1 2:2 0 W L
13
Nuneaton Borough 3 2 1 0 1 5:4 +1 W L
14
Mickleover 2 2 0 2 0 3:3 0 D D
15
No team logo Ilkeston Town 2 3 0 2 1 4:5 -1 L D D
16
Tamworth 2 2 0 2 0 2:2 0 D D
17
Stratford Town 2 3 0 2 1 3:8 -5 D L D
18
AFC Rushden & Diamonds 1 2 0 1 1 1:2 -1 L D
19
Hednesford Town 1 2 0 1 1 1:2 -1 D L
20
Needham Market 1 2 0 1 1 0:1 -1 L D
21
Stourbridge 1 2 0 1 1 1:4 -3 D L
22
Rushall Olympic 1 2 0 1 1 0:3 -3 D L
Legends:

Promotion
Promotion Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Kings Langley 4 2 1 1 0 5:3 +2 W D
2 (3) St Ives Town 3 1 1 0 0 5:0 +5 W
3 (2) Coalville Town 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
4 (10) Alvechurch 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
5 (13) Nuneaton Borough 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
6 (11) Royston Town 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
7 (6) Bedford Town 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
8 (5) Leiston 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
9 (9) Basford United 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
10 (8) Barwell 3 2 1 0 1 3:3 0 W L
11 (7) Redditch United 1 2 0 1 1 4:5 -1 D L
12 (18) AFC Rushden & Diamonds 1 1 0 1 0 0:0 0 D
13 (4) Hitchin Town 1 1 0 1 0 0:0 0 D
14 (17) Stratford Town 1 1 0 1 0 1:1 0 D
15 (21) Stourbridge 1 1 0 1 0 1:1 0 D
16 (14) Mickleover 1 1 0 1 0 1:1 0 D
17 (15) No team logo Ilkeston Town 1 1 0 1 0 2:2 0 D
18 (16) Tamworth 1 1 0 1 0 1:1 0 D
19 (20) Needham Market 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
20 (19) Hednesford Town 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
21 (12) Bromsgrove Sporting 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
22 (22) Rushall Olympic 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) Coalville Town 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
2 (1) Kings Langley 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
3 (3) St Ives Town 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
4 (4) Hitchin Town 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5 (7) Redditch United 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
6 (12) Bromsgrove Sporting 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
7 (6) Bedford Town 1 2 0 1 1 2:4 -2 L D
8 (15) No team logo Ilkeston Town 1 2 0 1 1 2:3 -1 L D
9 (5) Leiston 1 1