Cup
0
100%
Results
Round of 16
03.1210:30
Flora
Elva
10
0
FT
26.1112:30
Tallinna Kalev
Nõmme United
3
1
FT
Round of 32
25.1117:00
Flora
Vaprus
1
0
FT
Round of 16
25.1110:30
Kuressaare
Flora II
4
2
FT
24.1117:00
FCI Levadia
Tammeka
4
2
FT
24.1116:00
Paide
Tallinna Kalev II
4
0
FT
18.1112:00
Viimsi
Trans
1
0
FT
18.1016:00
Läänemaa JK
Maarjamäe FC Vigri
9
1
FT
Round of 32
18.1016:00
JK Tabasalu
Paide
E
1
3
1
1
FT
14.1016:00
FC Tallinn
Viimsi
P
5
6
1
1
FT
Round of 16
14.1011:00
Nõmme Kalju
Laagri
3
1
FT
Round of 32
20.0916:00
Legion
Tammeka
1
3
FT
13.0916:00
Flora II
TJK Legion II
13
0
FT
11.0916:00
Tallinna FC Olympic Olybet
Laagri
0
8
FT
11.0914:30
Nõmme Kalju
Tulevik
5
1
FT
09.0909:30
Kuressaare
Kose
9
1
FT
06.0916:00
Pärnu JK Poseidon Nirvaana
Maarjamäe FC Vigri
E
2
3
1
1
FT
30.0817:00
Team Helm Jk
Tallinna Kalev II
3
7
FT
29.0816:00
FC Maksatransport
Läänemaa JK
0
3
FT
23.0817:30
Tallinna FC Zapoos
Tallinna Kalev
1
4
FT
23.0816:00
Trans
FC Zenit Tallinn
5
0
FT
22.0816:00
Nõmme United
FC Eston Villa
11
1
FT
22.0815:00
Elva
JK Tervis Pärnu
5
2
FT
16.0815:00
Tartu Kalev
FCI Levadia
2
6
FT
Round of 64
02.0817:30
Tallinna FC Olympic Olybet
Rumori Calcio II
3
0
FT
02.0817:00
FC Tallinna Gorillad
JK Tabasalu
0
16
FT
02.0816:30
FC Aruküla
FC Flora Tallinn IV
3
2
FT
02.0816:00
Legion
Jõhvi FC Phoenix
3
0
FT
02.0816:00
Nõmme Kalju
Tabasalu Ulasabat C.F.
4
0
FT
01.0816:00
Vaprus
Alliance
6
1
FT
01.0816:00
FC TransferWise
Tulevik
0
3
FT
31.0717:00
RL. FC Kohvile
Viimsi
0
3
FT
30.0711:00
Rumori Calcio
FC Zenit Tallinn
3
8
FT
29.0716:30
Team Helm Jk
Pärnu
2
0
FT
29.0716:00
Nõmme United
Piraaja
4
0
FT
29.0716:00
FC Maksatransport
JK Loo
5
1
FT
29.0716:00
Raplamaa
Läänemaa JK
1
5
FT
28.0716:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Tammeka
SK Imavere
27.0716:00
Flora II
Keila
2
0
FT
27.0716:00
TJK Legion II
FC Soccernet
3
1
FT
26.0716:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kuressaare
FCF Järva-Jaani
26.0716:00
FC Warrior Valga
Pärnu JK Poseidon Nirvaana
1
6
FT
26.0716:00
JK Tervis Pärnu
FCP Pärnu
E
8
3
3
3
FT
26.0716:00
Tartu Welco II
Tartu Kalev
2
3
FT
25.0716:00
FC Maardu Aliens
FC Tallinn
0
0
FT
16.0711:00
Elva
Saue
1
0
FT
15.0716:00
Tartu Welco
Tallinna Kalev
0
4
FT
64th Finals
14.0717:00
Drakon FC
Nõmme United
0
12
FT
Round of 64
12.0716:00
Laagri
FC Pelgu City
12
0
FT
64th Finals
12.0716:00
FC Jõgeva Wolves
Kuressaare
0
8
FT
02.0711:00
Keila
Tallinna JK Jalgpallihaigla
11
0
FT
Round of 64
28.0617:30
Tallinna FC Zapoos
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM
6
0
FT
22.0617:00
Saku Sporting
Tallinna Kalev II
2
3
FT
64th Finals
22.0617:00
JK Tallinna Kalev Juunior
Legion
0
10
FT
22.0616:30
Põhja-Tallinna JK Volta
Rumori Calcio
2
4
FT
22.0616:00
Viimsi
Paide III
4
0
FT
22.0614:00
Tallinna Kalev
RL. Vana Hea Puur
20
0
FT
Round of 64
21.0617:30
FC Eston Villa
Kompanii Marjamaa
3
0
FT
64th Finals
21.0617:00
Tartu Kalev
FC Sade Sports Solutions
9
0
FT
21.0617:00
Kristiine JK
RL. FC Kohvile
E
2
3
2
2
FT
21.0616:00
Tabasalu Ulasabat C.F.
Flora III
4
0
FT
21.0615:00
FC Zenit Tallinn
Hiiumaa
3
1
FT
18.0617:30
FC TransferWise
FC Tallinna Wolves
1
0
FT
Round of 64
07.0616:00
NPM Silmet
Kose
0
4
FT