Suomen Cup
0
100%
Today's matches
28.0317:45
LehPa
Mikkelin Palloilijat II
Preview
28.0318:00
Keuruun Pallo
Huima / Urho
Preview
28.0318:10
Puotinkylän Valtti II
Atlantis III
Preview
28.0318:10
Turun Palloseura Over 35
Kuuvuoren Laaki FC
Preview
28.0318:30
PuiU Helsinki
Valtti
Preview
Results
2nd Round
27.0318:30
NoPS
PP-70
Preview
27.0318:00
JPS Tampere United III
Nokian Palloseura II
Preview
27.0317:45
Fish United FC
LeKi-Futis
Preview
27.0317:30
Seinäjoen Sisu
Kiisto
Preview
27.0317:00
Tervarit-j
Kemin Palloseura
Preview
27.0317:00
HaPK
IPS Edustus
Preview
27.0317:00
Popiniemen Ponnistus
HP-47
Preview
26.0318:00
Espoon Tikka
Kilo Idrottsförening
2
0
FT
25.0317:30
FC Tarzan
Vihtavuoren Pamaus
1
3
FT
1st Round
24.0318:00
SUMU
IF Gnistan Over 35
1
7
FT
2nd Round
24.0318:00
PaRi
MiPK
0
8
FT
1st Round
24.0318:00
Malmin Palloseura / Atletico Akatemia
FC Pohjois-Haagan Urheilijat
1
4
FT
2nd Round
24.0318:00
FC Kangasala
JPS Tampere United II
2
3
FT
1st Round
24.0317:00
StaPa De Royale
Gilla
1
0
FT
24.0317:00
Töölön Taisto
Grankulla IFK Reservi
2
0
FT
2nd Round
24.0315:20
Kokkolan Palloseura
Sporting Kristina
1
7
FT
24.0314:00
Kellon Työväen Urheilijat
RoPo
0
6
FT
1st Round
24.0312:00
FC Pehmeet ja Märät
Millbrook FC
1
5
FT
2nd Round
24.0311:30
HauPa
Roi United
2
4
FT
23.0318:45
MuurY
Kypärämäki Rangers
1
3
FT
1st Round
23.0317:00
FC Spital
Vantaan Jalkapalloseura II
1
2
FT
23.0317:00
Vuosaari
LPS
0
9
FT
23.0313:00
FC Hieho
Pakkalan Palloseura / Old Stars
0
6
FT
2nd Round
23.0313:00
Järvenpään Palloseura / U23 (JäPS III)
Kuusysi
1
3
FT
1st Round
23.0312:00
Pohjois-Espoon Ponsi
Finnkurd
1
3
FT
22.0318:00
Chicken Wings SC
Ponnistajat
Preview
22.0318:00
POHU / Gettopojat
Koivukylän Palloseura / Dynamo
1
4
FT
22.0318:00
Vietfin FC
TiPS
0
11
FT
22.0318:00
Torre Calcio
Hangö IK
3
5
FT
2nd Round
22.0317:45
VG-62
PIF
3
2
FT
22.0317:00
Kultsu
Union Plaani
4
2
FT
1st Round
19.0319:00
FC Haka Juniorit / Musta
Tervakosken Pato
0
3
FT
2nd Round
18.0318:00
Virkiä
Norrvalla
3
1
FT
1st Round
17.0318:00
HePu
Puotinkylän Valtti II
0
3
FT
17.0318:00
LeKi-Futis
Tampereen Palloilijat
7
2
FT
17.0317:30
Fish United FC
Lammin Veto / KPR
5
1
FT
17.0317:00
Töölön Vesa
FC Kurvin Vauhti
4
0
FT
17.0317:00
Etu-Töölön Urhot
Helsingin Ponnistus
1
1
FT
17.0317:00
KoiPS
MPS
3
1
FT
17.0317:00
JPS Tampere United III
TaPa 2
3
1
FT
17.0317:00
Tolkis Bollklubb
Kellokosken Alku
4
3
FT
17.0315:00
Popiniemen Ponnistus
Kuusankosken Kumu
6
0
FT
17.0314:30
FC Villisiat
HP-47
1
2
FT
17.0313:00
Teekkareiden Urheilu- ja Voimailukerho AC Estudiantes II
Toijalan Pallo 49
3
2
FT
17.0312:15
Fortuna
Haukilahden Pallo
2
4
FT
17.0312:00
Jäntevä / Ukot
Simpeleen Urheilijat
0
1
FT
17.0312:00
Luonetjärven Varuskunnan Urheilijat
Kypärämäki Rangers
0
8
FT
16.0318:30
Lauttakylän Luja
Härmä Hämeenlinna
0
4
FT
16.0317:30
Maskun Palloseura II
Turun Weikot
0
6
FT
16.0317:15
Bosna
FC Ruskon Pallo
0
1
FT
16.0317:00
TiPS 2
KäPa 2
1
9
FT
16.0317:00
Colo-Colo FC
MPS / Atletico Malmi
2
11
FT
16.0317:00
Mango
PuiU Helsinki
0
13
FT
16.0317:00
FC Espoo
PPJ / Akatemia
1
5
FT
16.0316:30
Karhu-Futis
ToVe
1
3
FT
16.0316:00
FC Helmi Jätkä
FC Kangasala
1
7
FT
16.0316:00
Loiske
Euran Pallo
5
4
FT
16.0315:30
Piikkiön Palloseura
Littoisten Työväen Urheilijat
1
1
FT
16.0314:30
FC Kasiysi Espoo
Kilo Idrottsförening
0
3
FT
16.0314:30
Nummelan Palloseura II
LePa Bangers
4
1
FT
16.0314:30
Nikinmäki United
POHU / KY United
0
3
FT
16.0314:00
FC Lasten
Ylöjärvi United FC
1
2
FT
16.0314:00
Soho Sporting Society
PP-70
1
10
FT
16.0314:00
FC Wild
Järvenpään Palloseura / U23 (JäPS III)
1
2
FT
16.0313:25
Åbo Club de Fútbol
KaaPo
1
2
FT
2nd Round
16.0312:00
Kajaanin Palloilijat
PonPa
3
0
FT
1st Round
16.0312:00
LePa O40
Helsingin Jalkapalloklubi / Kantsu
0
11
FT
16.0312:00
Sexypöxyt Over 35
Pohjois-Haagan Urheilijat FC / JäPa
4
0
FT
16.0312:00
Tuusulan Palloseura Over 35
HyPS Hyvinkää
2
2
FT
16.0311:15
Halkian Alku
Askolan Urheilijat
3
1
FT
16.0311:00
MuurY
Soho JKL
7
0
FT
16.0310:00
Liry
IPS Edustus
2
3
FT
16.0308:30
Komeetat / Piuku
MiPK
0
5
FT
15.0318:15
Oriveden Tuisku ry
Nokian Palloseura II
0
2
FT
15.0318:15
Komeetat / 3
Keuruun Pallo
0
5
FT
15.0318:00
Toivalan Urheilijat
PK-37
3
5
FT
15.0318:00
Jokerit FC Helsinki
Helsingin Palloseura II
1
2
FT
15.0318:00
Toukolan Teräs / Keparoi
FC SUMU / SOB
0
2
FT
15.0318:00
HJK Töölön Ihme
Kontu
0
29
FT
15.0318:00
FC Boda
MaPS
0
9
FT
15.0317:00
FC Santa Claus Napapiiri
Kemin Palloseura
2
4
FT
15.0317:00
Olarin Kiksi
Polin Pallo
1
8
FT
15.0317:00
FCFJ
Lohjan Pallo
2
3
FT
14.0317:30
JyTy Turku
Kuuvuoren Laaki FC
0
3
FT
14.0316:30
Tampereen Pallo-Veikot II
MuSa
0
2
FT
13.0319:00
BK-48 II
Norrvalla
1
1
FT
13.0318:40
Ylämyllyn Yllätys
Mikkelin Palloilijat II
1
3
FT
13.0318:00
MK United
Etelä-Espoon Pallo / Renat (EsPa III)
1
3
FT
13.0317:15
FC Komeetat
Vihtavuoren Pamaus
0
4
FT
12.0318:15
Turun Palloseura Over 35
Salon Palloilijat II
2
0
FT
12.0317:00
Inter Turku III
EIF II
2
3
FT
12.0316:15
Academic Football Club Campus
PIF
0
10
FT
11.0319:15
Tyrwään Palloseura
Valkeakosken Koskenpojat
0
6
FT
11.0318:00
Gnistan 3
FC Germania Helsinki
1
8
FT
10.0318:45
Laihia United
Kokkolan Palloseura
0
10
FT
10.0317:30
Pöxyt / TN (Sexypöxyt II)
Toukolan Teräs / Taiskin Tykit
5
0
FT
10.0317:00
Toukolan Teräs / Legends
Malminkartanon PETO
3
0
FT
10.0317:00
Kiffen 08 III
Pohjois-Haagan Urheilijat FC / Pohjolan Hurjin
2
3
FT
10.0316:30
Nastolan Nopsa
Jäntevä Kotka
2
4
FT
10.0316:15
SaPa Pieksämäki
LehPa
0
7
FT