Magyar Kupa
0
100%
Results
Round of 16
29.0218:00
Ujpest
Paksi SE
E
1
2
1
1
FT
29.0212:00
Szentlőrinc SE
Nyíregyháza Spartacus
1
5
FT
28.0218:00
Debrecen
Ferencvaros
P
3
5
1
1
FT
28.0217:00
Tiszakécske
Kisvárda
0
3
FT
28.0216:00
Kozármisleny
MTK
0
3
FT
28.0216:00
Veszprém
Kecskeméti TE
0
2
FT
28.0212:00
Mezőörs KSE
Vasas
P
4
5
1
1
FT
27.0216:30
Diósgyőr
Zalaegerszegi TE
4
2
FT
4th Round
02.1118:30
Honvéd
Paksi SE
P
4
5
2
2
FT
01.1119:00
Ferencvaros
Puskas
E
4
3
2
2
FT
01.1118:00
Szeged-Csanád
Kecskeméti TE
0
1
FT
01.1116:15
Szombathelyi Haladás
Zalaegerszegi TE
1
2
FT
01.1116:00
Tatabánya
Ujpest
0
2
FT
01.1116:00
Vasas
Gyirmót
3
1
FT
01.1116:00
Tiszakécske
Ajka
1
0
FT
01.1116:00
Siófok
Diósgyőr
1
3
FT
01.1114:00
Kozármisleny
Kazincbarcika
4
2
FT
01.1111:30
Dunaföldvári FC
Nyíregyháza Spartacus
0
1
FT
01.1111:30
Mezőörs KSE
Kaposvári Rákóczi
P
5
3
1
1
FT
01.1111:30
ESMTK
MTK
0
4
FT
01.1111:30
Szentlőrinc SE
Kelen
3
0
FT
01.1111:30
Veszprém
Budafoki MTE
3
2
FT
01.1111:00
Unione FC
Kisvárda
0
6
FT
31.1018:30
Győri ETO
Debrecen
0
1
FT
3rd Round
17.0913:00
III. Kerületi TUE
Diósgyőr
2
6
FT
17.0913:00
Pilisi LK-Legea
Kisvárda
0
5
FT
17.0913:00
Körösladány MSK
Gyirmót
0
0
FT
17.0913:00
Szentlőrinc SE
BVSC
1
0
FT
17.0913:00
Zsámbéki SK
Győri ETO
0
2
FT
17.0913:00
Tiszaújváros
Nyíregyháza Spartacus
P
3
5
1
1
FT
17.0913:00
Pécsi Tudományegyetem - Pécsi Egyetemi Atlétikai Club
Kaposvári Rákóczi
0
2
FT
17.0913:00
Kelen
Majosi SE
1
0
FT
17.0911:00
Gesztelyi FCE
MTK
1
6
FT
16.0915:00
Ajka
Mezőkövesd-Zsóry
1
0
FT
16.0915:00
Csákvári TK
Szombathelyi Haladás
1
3
FT
16.0915:00
Békéscsaba
Kazincbarcika
0
2
FT
16.0914:45
Pécsi MFC
Ujpest
1
3
FT
16.0914:00
Bicskei
Tiszakécske
0
3
FT
16.0913:00
ESMTK
Fehervar
1
0
FT
16.0913:00
Egri
Debrecen
1
2
FT
16.0913:00
Cigánd SE
Zalaegerszegi TE
0
4
FT
16.0913:00
MTE 1904
Puskas
0
2
FT
16.0913:00
BKV Előre
Paksi SE
0
7
FT
16.0913:00
Budaörs
Siófok
1
2
FT
16.0913:00
Dorogi
Honvéd
2
4
FT
16.0913:00
Bajai LSE
Szeged-Csanád
0
7
FT
16.0913:00
Gödöllői SK
Dunaföldvári FC
E
1
2
1
1
FT
16.0913:00
Putnok VSE
Budafoki MTE
0
1
FT
16.0913:00
Unione FC
Csepel FC
1
0
FT
16.0913:00
DEAC
Kozármisleny
1
2
FT
16.0913:00
Veszprém
Komárom
E
4
2
2
2
FT
16.0913:00
Mezőörs KSE
Nagykanizsa
1
0
FT
16.0913:00
Dunaharaszti Munkás TK
Vasas
0
1
FT
16.0912:00
Tatabánya
Haladás VSE / Zanati SE
2
1
FT
16.0910:45
Nagyecsed Rákóczi SE
Ferencvaros
0
8
FT
15.0918:00
Soroksár SC
Kecskeméti TE
1
2
FT
2nd Round
27.0814:30
Hidasnémeti
Gödöllői SK
0
3
FT
27.0814:30
OMTK-Ule
III. Kerületi TUE
0
1
FT
27.0814:30
Mezőmegyer SE
BKV Előre
1
3
FT
27.0814:30
Kecskeméti LC
Körösladány MSK
0
8
FT
27.0814:30
Mezőörs KSE
Vép VSE
5
0
FT
27.0814:30
Lábatlan
Budaörs
0
11
FT
27.0814:30
Andráshida
Tatabánya
0
4
FT
27.0814:30
Bólyi SE
Nagykanizsa
1
5
FT
27.0814:00
Gesztelyi FCE
Hajdúsámsoni
5
0
FT
27.0814:00
Nagyatádi FC
Dunaföldvári FC
0
7
FT
27.0814:00
Perbál SE
Komárom
2
3
FT
26.0815:30
Csepel FC
Nagybajomi AC
5
1
FT
26.0814:30
DEAC
FC Hatvan
4
0
FT
26.0814:30
Nagyecsed Rákóczi SE
Maklár SE
2
1
FT
26.0814:30
Tiszaújváros
Tiszafuredi VSE
2
1
FT
26.0814:30
Lőrinci VSC
Cigánd SE
0
4
FT
26.0814:30
Tarpa SC
Egri
0
0
FT
26.0814:30
Putnok VSE
Sényő Carnifex
3
1
FT
26.0814:30
Szarvasi FC
ESMTK
1
5
FT
26.0814:30
Bajai LSE
Dabas
4
3
FT
26.0814:30
Békéscsaba
Monor
3
1
FT
26.0814:30
Makó
Dunaharaszti Munkás TK
0
12
FT
26.0814:30
Szolnoki MÁV
Kelen
1
4
FT
26.0814:30
Balatonfüredi USC
Dorogi
0
6
FT
26.0814:30
Fűzfői AK
Veszprém
1
6
FT
26.0814:30
Pápai Perutz
Bicskei
0
4
FT
26.0814:30
Zsámbéki SK
Úrkút SK
3
0
FT
26.0814:30
Sárbogárd SE
Kaposvári Rákóczi
0
1
FT
26.0814:30
Csep-Gól
Szentlőrinc SE
1
2
FT
26.0814:30
Majosi SE
Pénzügyőr SE
2
0
FT
26.0814:30
Pecsvarad Spartacus
Pécsi Tudományegyetem - Pécsi Egyetemi Atlétikai Club
0
3
FT
26.0814:00
Algyő SK
Pilisi LK-Legea
0
1
FT
26.0814:00
Haladás VSE / Zanati SE
Csornai SE
2
1
FT
26.0809:00
Unione FC
Érdi VSE
3
1
FT
1st Round
09.0814:30
Kajárpéc SE
Komárom
0
8
FT
09.0814:30
KSE Csesztreg
Haladás VSE / Zanati SE
2
3
FT
06.0817:45
Nimród
Unione FC
1
5
FT
06.0814:30
Gyulaháza KSE
Egri
0
7
FT
06.0814:30
Mátraterenye SE
Putnok VSE
1
16
FT
06.0814:30
Újfehértó SE
Hidasnémeti
E
1
2
1
1
FT
06.0814:30
Monor
Karcag SE
3
1
FT
06.0814:30
Pilisi LK-Legea
Hódmezővásárhely
2
1
FT
06.0814:30
Mezőmegyer SE
Fémalk-Dunavarsány
3
1
FT
06.0814:30
OMTK-Ule
Ceglédi
5
0
FT