Brazil > Serie A
00:00
Atlético Goianiense
Ceará
1
1
FT
00:30
Internacional
Flamengo
1
2
FT
19:00
Corinthians
Santos
2
0
FT
20:00
Fluminense
América Mineiro
2
0
FT
22:00
Bahia
Cuiabá
0
0
FT
England > Premier League
14:00
Manchester City
Everton
3
0
FT
16:30
Tottenham Hotspur
Leeds United
2
1
FT
France > Ligue 1
12:00
Brest
Lens
4
0
FT
14:00
Troyes
Saint-Etienne
0
1
FT
14:00
Strasbourg
Reims
1
1
FT
14:00
Metz
Bordeaux
3
3
FT
14:00
Angers
Lorient
1
0
FT
16:00
Clermont
Nice
1
2
FT
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Lyon
Marseille
Germany > Bundesliga
14:30
Freiburg
Eintracht Frankfurt
0
2
FT
16:30
Mainz
FC Cologne
1
1
FT
Italy > Serie A
11:30
Sassuolo
Cagliari
2
2
FT
14:00
Bologna
Venezia
0
1
FT
14:00
Salernitana
Sampdoria
0
2
FT
17:00
Inter Milan
Napoli
3
2
FT
19:45
Genoa
Roma
0
2
FT
Netherlands > Eredivisie
11:15
Go Ahead Eagles
Groningen
0
1
FT
13:30
Feyenoord
PEC Zwolle
4
0
FT
13:30
Heerenveen
Willem II
2
1
FT
15:45
RKC Waalwijk
Ajax
0
5
FT
19:00
Cambuur
Utrecht
2
1
FT
Spain > La Liga
13:00
Getafe
Cadiz
4
0
FT
15:15
Granada
Real Madrid
1
4
FT
17:30
Elche
Real Betis
0
3
FT
20:00
Real Sociedad
Valencia
0
0
FT
Turkey > Süper Lig
10:30
Kasımpaşa
Fatih Karagümrük
1
3
FT
13:00
Konyaspor
Rizespor
3
0
FT
13:00
Altay
Adana Demirspor
1
3
FT
16:00
Galatasaray
Fenerbahce
1
2
FT
Albania > Superliga
12:45
Teuta Durrës
Skënderbeu Korçë
2
2
FT
Albania > 1st Division
13:00
Turbina Cërrik
Vora
2
0
FT
13:00
Korabi Peshkopi
Burreli
3
1
FT
13:00
Tomori Berat
Erzeni Shijak
0
1
FT
13:00
Butrinti Sarandë
Tërbuni Pukë
0
0
FT
13:00
Besa Kavajë
Maliqi
1
0
FT
13:00
Besëlidhja Lezhë
Shkumbini Peqin
2
0
FT
13:00
Bylis
Apolonia Fier
1
0
FT
13:00
Pogradeci
Lushnja
1
0
FT
Albania > 2nd Division
13:00
Flamurtari
Gramozi Ersekë
2
0
FT
13:00
Albpetrol Patos
Luftëtari
0
1
FT
13:00
Sopoti Librazhd
Këlcyra
3
1
FT
13:00
Naftëtari Kuçovë
Devolli
0
1
FT
13:00
Labëria
Tepelena
3
0
FT
13:00
Memaliaj
Përmeti
3
2
FT
Andorra > 1a Divisió
10:00
Carroi
Engordany
1
4
FT
15:00
Inter Club d'Escaldes
Ordino
3
0
FT
17:30
Sant Julià
Atlètic Club d'Escaldes
1
0
FT
Andorra > 2a Divisió
10:00
Extremenya
UE Santa Coloma II
2
1
FT
11:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Ranger's
Jenlai
15:00
La Massana
UE Sant Julià II
3
0
FT
16:00
Encamp
Atlètic Amèrica
1
5
FT
Angola > Girabola
14:00
Recreativo da Caála
Kabuscorp
1
0
FT
14:00
Sagrada Esperança
Recreativo do Libolo
2
0
FT
14:30
Sporting de Benguela
Progresso
0
1
FT
15:00
1º de Agosto
CD Lunda-Sul
2
1
FT
Argentina > Liga Profesional Argentina
00:30
Central Córdoba SdE
Independiente
1
0
FT
20:00
Arsenal
Newell's Old Boys
3
1
FT
22:15
Racing Club
Colón
1
2
FT
Argentina > Primera Nacional
22:15
Deportivo Morón
Quilmes
2
2
FT
Argentina > Torneo Federal A
20:00
Racing Córdoba
Defensores Belgrano VR
2
0
FT
20:00
Central Norte
Olimpo
0
0
FT
20:00
Gimnasia y Tiro
Def. de Pronunciamiento
3
2
FT
20:00
Cipolletti
Chaco For Ever
0
0
FT
Argentina > Prim B Metro
20:00
Los Andes
Acassuso
0
0
FT
20:00
JJ Urquiza
Defensores Unidos
2
0
FT
20:00
Sacachispas
Deportivo Merlo
2
2
FT
20:00
Villa San Carlos
Deportivo Armenio
0
0
FT
20:00
Fénix
UAI Urquiza
1
2
FT
20:00
Argentino Quilmes
San Miguel
0
1
FT
Argentina > Torneo Regional Federal Amateur
00:00
Ben Hur
Atlético Miramar
3
0
FT
20:00
CA Las Palmas
Avellaneda
2
0
FT
20:00
Club Unión Alem Progresista
La Amistad
1
0
FT
20:00
Sportivo Pueyrredón
Jorge Newbery VM
0
6
FT
20:00
Gutiérrez Sport Club de Mendoza
Andes Talleres SC
1
0
FT
20:00
San Martín Mendoza
FADEP
2
1
FT
20:00
Vialidad Nacional
Deportivo Malargüe
1
1
FT
20:00
Club Atlético Sporting
Atlético Juarense
2
0
FT
20:00
AC Independiente de Puerto San Julián
Asociación Atlética Boxing Club
1
2
FT
20:00
Def. Pico Truncado
AC Banfield de Puerto Deseado
2
0
FT
20:00
Huracán Comodoro
Jorge Newbery CR
0
1
FT
20:00
Club Atlético Germinal Trelew
Gaimán
2
0
FT
20:00
Independiente Neuquén
Asociación Deportiva Centenario
1
0
FT
20:00
Alianza Cutral Có
CD Rincónde Los Sauces
0
0
FT
20:00
Cruz del Sur
Chicago Bariloche
2
1
FT
20:00
Club Deportivo Villalonga
Deportivo La Adela
3
2
FT
20:00
Libertad Concordia
Club Santa María de Oro
0
0
FT
20:00
Club Atlético Huracán de Ingeniero White
Bella Vista
0
4
FT
20:00
Indep. Calle Larga
Club Sportivo Balloffet de San Rafael
0
0
FT
20:00
El Porvenir Mendoza
Ferro Carril Oeste GA
1
1
FT
20:00
Trinidad San Juan
Juventud Alianza
0
0
FT
20:00
Los Andes Guandacol
Unión Malligasta
0
2
FT
20:00
Club Sportivo San Martín Iglesia
Club Atlético Colón Junior San Juan
1
1
FT
20:00
Hipolito Yrigoyen SJ
Angaqueros del Sud
1
2
FT
20:00
Peñaflor
Club Sportivo del Carril de San Martín
3
1
FT
20:00
Alumni Los Hornos
Estrella de Berisso
1
1
FT
20:00
Defensores Glew
Unidos Lisandro Olmos
1
1
FT
20:00
Club Atlético Las Campanas
Deportivo Metalúrgico
1
3
FT
20:00
CA All Boys de Santa Rosa
CA Costa Brava
2
0
FT
20:00
Club Atlético Uruguay
San Jorge Villa Elisa
1
2
FT
20:00
Club Social y Deportivo El Frontón
Colón Chivilcoy
0
1
FT
20:00
Argentino Monte Maíz
Olimpo Laborde
1
0
FT
20:00
Club Defensores de Fraile Pintado
Club Sportivo Alberdi
1
1
FT
20:00
Deportivo YPF
La Merced Salta
1
4
FT
20:00
Villa San Antonio
Juventud Antoniana
1
4
FT
20:00
San Jorge HC
CA Huracán de Las Breñas
2
3
FT
20:00
Ferroviario Corrientes
San Jorge de Almagro
1
0
FT
20:00
Atlético Falucho
CA 8 de Diciembre
2
1
FT
20:00
San Martín Salta
San Isidro
6
0
FT
20:00
San Agustín
Juventud Unida RL
0
1
FT
20:00
Club Atlético San Pedro
Sociedad de Tiro y Gimnasia de San Pedro
1
0
FT
20:00
Sportivo Cultural
Ferrocarril Belgrano
1
0
FT
20:00
Gimnasia y Tiro Orán
CD Unión Madereros
0
0
FT
20:00
AH Zapla
Talleres de Perico
2
1
FT
20:00
CA Bartolomé Mitre
Santo Pipó Sporting Club
1
0
FT
20:00
Club Comunicaciones Fútbol Infantil
CSD Puente Seco
0
0
FT
20:00
Club Social y Deportivo Bañado de Ovanta
San Lorenzo Alem
0
2
FT
20:00
Argentino Peñarol
Escuela Presidente Roca
0
1
FT
20:00
Club Deportivo Américo Tesorieri SF Valle de Catamarca
Club Atlético Policial
4
1
FT
20:00
San Martín Merlo
Naschel Unidos
1
0
FT
20:00
San Martín El Ojito
Unión Bobadal
0
3
FT
20:00
Fontana
Club Atlético Juventud de Puerto Tirol
1
1
FT
20:00
Concepción El Cóndor
Deportivo Santa Catalina
0
2
FT
20:00
Club Social y Deportivo Juan José Moreno
Racing Club de Trelew
1
1
FT
20:00
Olimpia San Antonio
Guaraní A. Franco
0
6
FT
20:15
Ciudad de Nieva
Club Monterrico San Vicente
3
0
FT
20:15
Alvear FBC Intendente Alvear
Racing Club Eduardo Castex
0
1
FT
20:15
Club Atlético Sol de América de Formosa
Club Primero de Mayo
1
1
FT
20:30
Defensores de Salto
Compañia General
1
2
FT
20:30
Musou Argentina
Deportivo Zoe
0
2
FT
20:30
Atlético San Martín
Club Atlético Belgrano de Paraná
0
4
FT
20:30
Atlético Carcarañá
Campaña
2
0
FT
20:30
Argentino Gen. Alvear
Sport Club Pacífico
1
0
FT
20:30
Atlético Paraná
Don Bosco Paraná
1
2
FT
20:30
Club Atlético River Plate
Club Sportivo Barrio Argentino
1
1
FT
20:30
Club Atlético Unión Santiago
Club Atlético Sarmiento de La Banda
2
1
FT
21:00
CA Independiente de Cosquín
General Paz Juniors
1
2
FT
21:00
Talleres de Metán
Deportivo El Galpón
1
1
FT
21:00
Petroquímica Chinese
Club Social y Deportivo Camioneros de Rio Grande
1
1
FT
21:00
Juventud Pergamino
Argentino Rancagua
0
0
FT
21:15
Sportivo 9 de Julio
Toro
2
0
FT
21:15
Club Defensores de Esquiú
Coronel Daza
1
0
FT
21:40
CA Union y Sociedad Italiana de Álvarez
Polideportivo Municipal de Puerto General San Martín
0
0
FT
22:00
Racing Olavarría
Fútbol Club Ferro Carril Sud de Olavarría
2
2
FT
22:00
Balonpié Bolívar
CA Argentinos de 25 de Mayo
1
2
FT
22:00
Asociación Civil Club Deportivo Universitario
Atlético Ticino
1
2
FT
22:00
Asociación Deportiva 9 de Julio de Morteros
Deportivo Brinkmann
0
1
FT
22:00
Club Sportivo Barracas de Colón
Argentino Oeste
4
0
FT
22:15
Club Atlético Acción Juvenil Tiro y Gimnasia
Villa Plomo Serrano
6
0
FT
22:30
CA Aeronáutico Biblioteca y Mutual Sarmiento
Defensores SA Litín
0
1
FT
22:30
FC Pabellón Argentino
Club Atlético Estudiantes de Resistencia
0
1
FT
23:00
Atlético Sauce
Club Social y Deportivo Achirense
3
1
FT
23:00
CA Américo Tesorieri
Andino
1
1
FT
23:15
Club Deportivo Colonial Ferré
Club Deportivo y Social 9 de Julio de Chacabuco
6
1
FT
23:30
Deportivo Victoria
Club Defensores de San Roque
2
2
FT
23:30
Club Atlético Barrio Obrero
Club Atlético Normal Rosarino
3
3
FT
00:00
Mariano Moreno
Club Atlético Villa Belgrano de Junín
0
2
FT
Argentina > Primera C
20:00
Central Córdoba
Sportivo Italiano
0
2
FT
Argentina > Primera D
20:00
Liniers
Puerto Nuevo
1
1
FT
Argentina > Primera A
20:00
San Lorenzo
UAI Urquiza
2
2
FT
Armenia > Cup
14:30
Urartu
Alashkert
2
0
FT
Aruba > Division di Honor
00:30
Nacional
RCA
2
4
FT
22:00
Bubali
Dakota
0
8
FT
00:00
Estrella
River Plate
0
2
FT
Australia > A-League Men
05:05
Newcastle Jets
Central Coast Mariners
1
2
FT
07:45
Macarthur
Wellington Phoenix
1
1
FT
Austria > Bundesliga
13:30
Austria Klagenfurt
Austria Vienna
0
0
FT
13:30
WSG Tirol
Wolfsberger AC
5
1
FT
16:00
Sturm Graz
LASK
3
3
FT
Austria > 2. Liga
09:30
Lafnitz
Grazer AK
1
4
FT
Austria > 2. Frauenliga
09:30
Carinthians
Horn
1
1
FT
10:00
LUV Graz
Rot Weiß Rankweil
2
0
FT
13:00
Kleinmünchen / BW Linz
Wiener SC
4
3
FT
Azerbaijan > Premyer Liqa
12:00
Qəbələ
Sumqayit
2
1
FT
Bahrain > Premier League
14:30
Budaiya
Manama
1
2
FT
14:30
Al Najma
Muharraq
0
2
FT
17:05
Al Riffa
Al Hala
3
1
FT
Belarus > 1. Division
10:00
Krumkachy
Arsenal
0
0
FT
10:00
Dnepr Mogilev
Lokomotiv Gomel
0
1
FT
10:00
Volna
Baranovichi
2
0
FT
10:00
Belshina
Lida
5
1
FT
10:00
Naftan
Orsha
0
1
FT
10:00
Slonim
Shakhtyor Petrikov
0
1
FT
Belgium > First Division A
12:30
Anderlecht
Kortrijk
1
1
FT
15:00
Sint-Truiden
Antwerp
2
1
FT
17:30
KV Oostende
Union Saint-Gilloise
1
7
FT
20:00
Beerschot
Genk
2
0
FT
Belgium > Challenger Pro League
15:00
Excelsior Virton
RWDM
0
2
FT
19:00
Deinze
Lommel
3
3
FT
Belgium > First Amateur Division
14:00
Rupel Boom
Sint-Eloois-Winkel
0
2
FT
Belgium > Second Amateur Division
13:30
Voorwaarts Zwevezele
Harelbeke
2
1
FT
13:30
Belisia Bilzen
Londerzeel
1
0
FT
13:30
Stockay-Warfusée
Acren-Lessines
0
3
FT
13:30
Ganshoren
US Givry
1
0
FT
13:30
Waremme
Solières Sport
5
6
FT
13:30
Zelzate
RFC Wetteren
3
1
FT
13:30
Hamoir
Meux
1
1
FT
14:00
Westhoek
Gullegem
2
0
FT
14:00
Eendracht Aalst
Olympia Wijgmaal
0
0
FT
14:00
Olsa Brakel
KRC Gent
3
0
FT
14:00
Verlaine
Warnant
1
4
FT
14:00
Jette
Couvin-Mariembourg
3
2
FT
14:00
Diegem Sport
Hoogstraten
2
2
FT
Belgium > Third Amateur Division
13:30
Rhodienne-De Hoek
Avanti
1
1
FT
13:30
Lochristi
Erpe-Mere United
1
2
FT
13:30
Gouvy
Stade Disonais
2
1
FT
13:30
Braine
Entité Manageoise
1
2
FT
13:30
Aywaille
Rochefort
2
5
FT
14:00
Richelle United
Habay-la-Neuve
0
2
FT
14:00
Wolvertem Merchtem
Torhout
0
2
FT
14:00
Jodoigne
Raeren-Eynatten
1
3
FT
14:00
Stockel
Gosselies Sports
0
1
FT
14:00
Ostiches
PAC Buzet
2
1
FT
14:00
Crossing Schaerbeek
Rapid Symphorinois
1
0
FT
14:00
Wanze / Bas-Oha
Oppagne-Wéris
5
1
FT
14:00
Eendracht Termien
Nijlen
0
4
FT
Belgium > Provincial
13:30
Malmundaria
Rechain
2
0
FT
13:30
Retie
Oppuurs
3
1
FT
13:30
Pontisse Cité
Jehaytois
2
5
FT
13:30
Sportive Brainoise
Ixelles
2
0
FT
13:30
Vosselaar
Ternesse
1
1
FT
13:30
Tubize II
Union Lasne-Ohain
1
1
FT
13:30
Nivellois
Etterbeek
1
0
FT
13:30
Saint-Josse
Stade Everois
2
1
FT
13:30
Grez-Doiceau
Sporting Bruxelles
2
2
FT
13:30
Kosova Schaerbeek
NSeth Berchem
1
1
FT
13:30
Sprimont II
FC Du Geer
3
2
FT
13:30
Léopold
BX Brussels
3
1
FT
13:30
Loyers
Wallonne Ciney
7
2
FT
13:30
Etoile de Faimes
La Calamine
1
3
FT
13:30
Weywertz
JS Fizoise
1
3
FT
13:30
Ster-Francorchamps
Beaufays
1
1
FT
13:30
Aubel
UCE Liège
3
1
FT
13:30
Bevel
Geel
0
3
FT
13:30
US Dinantaise
Grand-Leez
1
0
FT
13:30
Berg en Dal
Kalmthout
4
0
FT
13:30
Mélen-Micheroux
Elsautoise
1
4
FT
13:30
Liedekerke
Melsbroek
1
0
FT
13:30
Flavion-Morialmé
Meux II
1
2
FT
13:30
Nismes
Biesme
4
3
FT
13:30
Herderen-Millen
KFC Eksel
1
2
FT
13:30
Zonhoven United
Torpedo Hasselt
0
0
FT
13:30
Eendracht Maasmechelen
Herk
1
2
FT
13:30
Helson Helchteren
Schoonbeek-Beverst
3
2
FT
13:30
Belœil
Ransart
0
1
FT
13:30
Gilly
Péruwelz
2
1
FT
13:30
Excelsior Biévène
Molenbaix
1
1
FT
13:30
Solre-sur-Sambre
Montignies
3
0
FT
13:30
Hornu
Houdeng
2
2
FT
13:30
Wambeek
Tervuren-Duisburg
5
1
FT
13:30
Grimbergen
Aarschot
2
3
FT
13:30
Grembergen
Elene-Grotenberge
2
0
FT
13:30
Ardennen
HO Kalken
0
2
FT
13:30
Chevetogne
Andennais
5
1
FT
13:30
Rapid Leest
Vorselaar
0
1
FT
14:00
Munkzwalm
Denderhoutem
3
1
FT
14:00
Snef-Tyber
Soignies Sports
2
1
FT
14:00
Le Roeulx
RAS Monceau
2
1
FT
14:00
Hoegaarden-Outgaarden
Sporting Kampenhout
0
2
FT
14:00
Oostnieuwkerke
Rumbeke
1
4
FT
14:00
Eendracht Zele
Dendermonde
3
0
FT
14:00
Bertem-Leefdaal
Bodegem Kapelle United
0
1
FT
14:00
ES de la Molignée
Malonne
1
3
FT
14:00
Florenville
La Roche
2
4
FT
14:00
Racing Waregem
Lauwe
3
0
FT
14:00
Ethe Belmont
Meix-Devant-Virton
1
2
FT
14:00
Antoing
Morlanwelz
2
2
FT
14:00
Genappe
FC Schaerbeek
3
0
FT
Belgium > First Division Women
14:00
OH Leuven II
Ladies Genk II
1
1
FT
Belize > Premier League
21:30
Wagiya
Garden City
0
2
FT
00:00
Caesar Ridge
Altitude
0
6
FT
Benin > Championnat National
15:00
Buffles
Tukunnin
3
0
FT
15:00
Police
Adjidja
1
0
FT
15:00
UPI-ONM
Requins
0
0
FT
15:00
ASOS
Sobemap
1
0
FT
15:00
JAC
Dragons
2
0
FT
15:00
Energie
Dynamo Abomey
1
1
FT
15:00
Tonnerre
USB
1
0
FT
15:00
Cavaliers
Réal Sport
2
0
FT
Bermuda > Premier League
00:00
Somerset Trojans
Pembroke Hamilton Club
1
1
FT
19:00
Dandy Town Hornets
St. George's Colts
2
1
FT
19:00
Devonshire Cougars
Robin Hood
0
0
FT
19:00
North Village Rams
Somerset Eagles
0
1
FT
Bolivia > Primera División
19:00
Real Potosí
Always Ready
3
2
FT
21:15
Bolívar
The Strongest
0
1
FT
23:30
Blooming
Jorge Wilstermann
2
2
FT
Bolivia > Nacional B
19:00
Vaca Díez
Universitario de Vinto
0
3
FT
Bosnia and Herzegovina > Premijer Liga
12:00
Posušje
Leotar
1
0
FT
14:00
Borac Banja Luka
Rudar Prijedor
1
0
FT
14:00
Željezničar
Radnik Bijeljina
2
0
FT
Bosnia and Herzegovina > 1st League
12:00
Omarska
Sloga Doboj
0
1
FT
12:30
GOŠK Gabela
Vis Kosova
2
0
FT
12:30
TOŠK Tešanj
Tomislav
3
1
FT
Botswana > Premier League
14:30
Police XI
Galaxy
1
0
FT
16:00
Township Rollers
Security Systems
2
2
FT
Brazil > Carioca B2
18:00
CEAC / Araruama
Barra da Tijuca
2
0
FT
18:00
Céres
Paduano
0
0
FT
Brazil > Mineiro Women
14:00
Cruzeiro
Atlético Mineiro
0
1
FT
Brazil > Gaúcho Women
18:00
Grêmio
Flamengo Tenente Portela
12
0
FT
Brazil > Paraibano Women
18:00
Treze
Kashima
7
0
FT
Brazil > Catarinense 3
18:00
Porto SC
Atlético Itajaí
0
1
FT
18:00
Pedra Branca
Blumenau
3
3
FT
Brazil > Mineiro 3
13:00
Varginha EC
Araxá
1
0
FT
Brazil > Goiano U20
13:00
Vila Nova U20
Goiás U20
1
2
FT
Brazil > Paraense B1
12:30
Amazônia PA
Pedreira
2
0
FT
Brazil > Alagoano U20
18:00
Guarany Alagoano U20
Coruripe U20
2
0
FT
Brazil > Serie B
19:00
Coritiba
CSA
0
1
FT
19:00
Brasil de Pelotas
Botafogo
0
1
FT
22:00
Náutico
Avaí
1
2
FT
Brazil > Carioca B1
18:00
7 de Abril
Serra Macaense
0
1
FT
Brazil > Gaúcho 2
18:30
Guarany de Bagé
Avenida
2
1
FT
Brazil > Goiano 2
18:30
Anapolina
Morrinhos
1
3
FT
18:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Novo Horizonte GO
Inhumas
Brazil > Paraibano 2
18:00
Sport PB
Guarabira
4
0
FT
18:00
Auto Esporte
Queimadense
2
0
FT
22:00
Serrano PB
Confiança EC
2
0
FT
22:00
CSP
Sabugy
5
0
FT
Brazil > Copa Gaúcha
18:30
São José RS
Passo Fundo
1
0
FT
18:30
Brasil Farroupilha
Glória
1
2
FT
20:00
Aimoré
Grêmio FB Porto Alegrense B
1
1
FT
Brazil > Copa Fares Lopes
18:00
Barbalha
Icasa
1
2
FT
Brazil > CBF Brasileiro U20
19:00
Internacional U20
São Paulo U20
2
0
FT
Brazil > Gaúcho - Estadual Junior U20
22:00
Ivoti U20
Novo Hamburgo U20
2
2
FT
Brazil > Copa do Nordeste U20
18:00
Fortaleza EC Under 20
Ceará SC Under 20
3
0
FT
18:00
Boca Júnior U20
Vitória U20
2
1
FT
Brazil > Carioca Women
13:00
Flamengo
Vasco da Gama
4
1
FT
Brazil > Pernambucano Women
18:00
Sport Recife
Náutico
1
2
FT
British Virgin Islands > BVIFA National League
22:00
Lion Heart
Old Madrid
6
1
FT
Bulgaria > First League
13:30
CSKA 1948 Sofia
Ludogorets
2
0
FT
16:00
Lokomotiv Plovdiv
Lokomotiv Sofia 1929
2
1
FT
Bulgaria > Second League
11:00
Montana
Septemvri Sofia
0
0
FT
Burkina Faso > Ligue 1
15:30
ASFA-Yennenga
Salitas
1
0
FT
17:45
Douanes
Majestic
0
0
FT
Burundi > Ligue A
13:00
Musongati
Athlético Olympic
2
1
FT
13:00
Kayanza United
Bumamuru
1
4
FT
13:00
Dynamik
Le Messager Ngozi
1
2
FT
Canada > Canadian Premier League
20:00
Forge
York United
3
1
FT
Canada > Canadian Championship
18:00
Montréal
Toronto
1
0
FT
China PR > China League One
07:00
Jiangxi Beidamen
Heilongjiang Ice City
2
2
FT
11:35
Zhejiang Professional
Kunshan
2
1
FT
Chinese Taipei > Taiwan Football Premier League
08:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Tatung
Zhanyi Skywalkers
08:00
Tainan City
Taichung Futuro
3
1
FT
08:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
NTUPES
Taipower
08:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Hang Yuan
Tainan City
08:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Taiwan CPC
Taichung Futuro
Colombia > Primera A
20:30
Deportivo Pereira
América de Cali
1
5
FT
20:30
La Equidad
Atlético Bucaramanga
2
0
FT
20:30
Atlético Nacional
Millonarios
1
3
FT
20:30
Independiente Santa Fe
Águilas Doradas
0
1
FT
20:30
Deportivo Pasto
Independiente Medellín
1
1
FT
20:30
Patriotas Boyacá
Jaguares de Córdoba
3
0
FT
20:30
Deportivo Cali
Once Caldas
0
0
FT
20:30
Deportes Tolima
Deportes Quindío
3
1
FT
20:30
Envigado
Atlético Huila
0
1
FT
20:30
Alianza Petrolera
Junior
1
1
FT
Congo DR > Ligue 1
13:30
Blessing
JSK
3
0
FT
13:30
Sanga Balende
Maniema Union
1
1
FT
Costa Rica > Primera División
02:00
Deportivo Saprissa
Sporting San José
5
1
FT
17:00
Municipal Grecia
Guadalupe
0
0
FT
20:00
Jicaral
Alajuelense
0
3
FT
23:00
Herediano
Guanacasteca
5
0
FT
Costa Rica > Liga de Ascenso
00:00
Uruguay
Municipal Liberia
0
0
FT
17:00
Puntarenas
Santa Ana
4
3
FT
20:00
Carmelita
Barrio México
1
1
FT
Croatia > HNL
14:00
HNK Gorica
Lokomotiva Zagreb
2
2
FT
16:30
Rijeka
Hajduk Split
2
3
FT
Croatia > First NL
12:30
Dinamo Zagreb II
Cibalia
1
0
FT
12:30
Croatia Zmijavci
Dubrava Zagreb
0
1
FT
12:30
Bijelo Brdo
Inter Zaprešić
0
3
FT
Croatia > Third NL
10:00
Trnje
NK Lukavec
3
1
FT
10:00
Gaj
Vrbovec
1
0
FT
12:30
Jadran LP
Urania Baška Voda
3
0
FT
12:30
Bedem Ivankovo
Omladinac Gornja Vrba
3
1
FT
12:30
Kutjevo
Belišće
0
5
FT
13:00
Bistra
Lučko
0
3
FT
Croatia > 1. HNL Juniori
13:00
Bjelovar U19
Dinamo Zagreb U19
0
2
FT
Croatia > First League Women
12:00
Dinamo Maksimir
Međimurje Čakovec
6
0
FT
12:30
Split
Neretva
19
0
FT
12:30
Osijek
Agram
5
0
FT
13:00
Rijeka
Donat
3
1
FT
Cyprus > 1. Division
15:00
Omonia Nicosia
Aris
3
0
FT
17:00
Doxa
AEL
0
0
FT
Cyprus > 2. Division
12:30
Anagennisi Deryneia
Ahironas
0
1
FT
12:30
Omonia 29is Maiou
Akritas
0
2
FT
Cyprus > First Division Women
09:00
Aris Limassol
AMOK Chrysomilia
4
0
FT
09:00
Apollon Limassol
Apollon Lympion
18
0
FT
09:00
Geroskipou
Lakatamia
2
4
FT
09:00
Omonia Nicosia
Nea Salamis
0
2
FT
Czech Republic > Czech Liga
14:00
Teplice
Pardubice
1
2
FT
14:00
Slovacko
Sparta Prague
4
0
FT
14:00
Karviná
Slovan Liberec
1
2
FT
17:00
Slavia Prague
Jablonec
5
0
FT
Czech Republic > FNL
09:15
Viktoria Žižkov
Táborsko
0
0
FT
09:30
Sparta Praha II
Líšeň
2
1
FT
12:30
Varnsdorf
Prostějov
3
1
FT
12:30
Vlašim
Dukla Praha
2
0
FT
13:00
Zbrojovka Brno
Chrudim
3
2
FT
Czech Republic > Women's Cup
10:00
Sigma Olomouc
Slavia Praha
0
6
FT
12:30
ABC Bránik
Viktoria Plzeň
1
6
FT
13:00
FK Baník Souš
Sparta Praha
0
21
FT
17:30
Prague Raptors FC
Slovan Liberec
2
2
FT
Côte d'Ivoire > Ligue 1
15:30
Bassam
SOA
1
2
FT
18:00
Stella
San-Pédro
1
2
FT
Denmark > 3. Division
13:00
Young Boys
VSK Århus
1
2
FT
Denmark > Superliga
13:00
Nordsjælland
Silkeborg
1
1
FT
13:00
Randers
Vejle
4
1
FT
15:00
FC Copenhagen
AGF
1
1
FT
17:00
Midtjylland
Brøndby
1
2
FT
Denmark > 1. Division
13:00
Fredericia
Nykøbing
3
2
FT
13:00
Lyngby
Vendsyssel
1
0
FT
Denmark > 2. Division
12:00
Næstved
Brabrand
1
0
FT
12:00
AB
Aarhus Fremad
2
0
FT
Denmark > Kvindeliga
10:30
Fortuna Hjørring
Brøndby
4
1
FT
18:30
Nordsjælland
Køge
0
0
FT
Ecuador > Liga Pro
01:00
Nueve de Octubre
Delfin
1
0
FT
01:00
Independiente Valle
Emelec
3
2
FT
01:00
Barcelona
Universidad Católica
1
1
FT
20:30
Orense
LDU Quito
1
1
FT
20:30
Mushuc Runa
Guayaquil City
1
0
FT
20:30
Manta
Olmedo
3
0
FT
Egypt > Second Division A
12:30
El Badari
Dayrout
1
2
FT
Egypt > Premier League
15:30
Pharco
Ceramica Cleopatra
1
0
FT
18:00
Misr Lel Makkasa
Al Ittihad
0
0
FT
El Salvador > Reserve League
19:00
Isidro Metapán U20
FAS U20
0
0
FT
El Salvador > Primera Division
00:00
Santa Tecla
Firpo
2
2
FT
01:00
Águila
Alianza
0
1
FT
21:00
Municipal Limeño
Chalatenango
0
3
FT
21:00
Atlético Marte
Once Deportivo
1
4
FT
23:00
Isidro Metapán
FAS
1
2
FT
England > Championship
12:00
Derby County
AFC Bournemouth
3
2
FT
England > FA Vase
14:00
Bury AFC
Birtley Town
3
1
FT
15:00
Stansfeld FC
Badshot Lea
2
1
FT
15:00
Baldock Town
Hadley
P
4
5
2
2
FT
England > Premier League 2 Division Two
12:00
Sunderland U23
Southampton Under 23
3
2
FT
13:00
Middlesbrough U23
Norwich City U23
3
2
FT
England > Women's Super League
12:15
Manchester United
Arsenal
0
2
FT
14:00
Chelsea
Birmingham City
5
0
FT
14:00
Reading
Brighton & Hove Albion
2
0
FT
14:00
Leicester City WFC
Everton
0
1
FT
15:00
West Ham United
Tottenham Hotspur
1
0
FT
England > Women's Championship
12:00
Coventry United
Durham
1
0
FT
12:00
Sheffield United
Lewes
1
3
FT
14:00
Charlton Athletic
London City Lionesses
2
0
FT
14:00
Blackburn Rovers
Crystal Palace
1
2
FT
15:00
Watford
Bristol City
0
3
FT
14:00
Oxford United
Plymouth Argyle
3
0
FT
14:00
Southampton
Ipswich Town
0
2
FT
England > Women's National League - Division One
13:00
Kent
Billericay Town
0
2
FT
14:00
Hashtag United
Norwich City
4
1
FT
14:00
Alnwick Town
Liverpool Feds
1
4
FT
14:00
Wem Town
Holwell Sports
2
0
FT
Estonia > Meistriliiga
11:00
Tammeka
Vaprus
2
3
FT
13:00
FCI Levadia
Paide
1
0
FT
Estonia > Esiliiga A
16:00
Maardu
Tallinna Kalev
1
1
FT
Estonia > Esiliiga B
11:00
Laagri
Viimsi
3
2
FT
11:00
Alliance
FC Tallinn
1
3
FT
11:00
Tallinna Kalev II
JK Tabasalu
1
1
FT
Ethiopia > Premier League
12:00
Arba Minch Kenema
Bahardar
2
1
FT
15:00
Wolkite Ketema
Awassa Kenema
1
0
FT
Faroe Islands > Løgmanssteypid
15:00
Víkingur
B36
1
0
FT
15:00
HB
NSÍ
2
2
FT
Fiji > National Football League
01:00
Rewa
Navua
2
0
FT
03:00
Suva
Nadi
4
0
FT
03:00
Nadroga
Labasa
0
0
FT
France > Championnat National U17
10:00
Nîmes U17
Bordeaux U17
0
0
FT
10:00
Marignane Gignac U17
Pau U17
2
1
FT
10:00
Monaco U17
Clermont U17
0
2
FT
10:00
Angoulême U17
Rennes U17
0
2
FT
13:30
Montfermeil U17
Lens U17
1
0
FT
13:30
Boulogne Billancourt AC Under 17
Reims U17
5
1
FT
13:30
Mulhouse U17
Olympique Lyonnais U17
2
4
FT
13:30
Guingamp U17
USSA Vertou U17
2
0
FT
13:30
Le Pontet Vedène U17
Montauban TG U17
3
2
FT
13:30
Caen U17
PSG U17
0
1
FT
13:30
Montrouge U17
Mantes 78 U17
1
0
FT
13:30
Le Mans U17
Avranches U17
0
2
FT
13:30
ASPTT Dijon Under 17
Bourg-en-Bresse U17
0
0
FT
13:30
Angers SCO U17
Châteauroux U17
4
2
FT
13:30
Stade Athletique Spinalien Épinal Under 17
Metz U17
0
5
FT
13:30
SA Mérignac U17
Toulouse U17
1
2
FT
13:30
Muret U17
Balma U17
1
0
FT
13:30
Annecy U17
FC Lyon U17
1
2
FT
13:30
La Roche VF U17
Niort U17
2
1
FT
13:30
Istres U17
Béziers U17
2
2
FT
13:30
Valenciennes U17
Paris 13 Atletico U17
1
1
FT
13:30
Torcy U17
Lille U17
2
2
FT
13:30
Rouen U17
Le Havre U17
1
5
FT
13:30
Vitré U17
Blois Foot U17
1
0
FT
13:30
Dunkerque U17
SC Feignies Aulnoye Under 17
3
1
FT
13:30
Boulogne U17
JA Drancy U17
1
1
FT
13:30
Paris FC U17
Brétigny Foot U17
2
2
FT
13:30
Strasbourg U17
Besançon U17
3
2
FT
13:30
Nancy U17
AJ Auxerre U17
3
3
FT
13:30
Amiens U17
Troyes U17
1
4
FT
13:30
Montpellier U17
Rodez U17
3
0
FT
13:30
Dijon U17
Sochaux U17
0
3
FT
13:30
Valence U17
Lyon La Duchere U17
6
1
FT
France > National 3
13:30
Ajaccio II
Mandelieu LN
2
0
FT
13:30
Salinieres Aigues Mortes
Castanet
3
1
FT
13:30
Saran Municipal
Ouest Tourangeau
1
3
FT
13:30
Châteauroux II
Châteauneuf-sur-Loire
2
1
FT
13:30
Nancy II
Amnéville
1
0
FT
13:30
Fabrègues
Nîmes II
2
1
FT
13:30
Valdahon Vercel
Saint-Apollinaire
1
2
FT
13:30
Bourges Foot 18 II
Vierzon
1
3
FT
13:30
Vimy
Valenciennes II
4
2
FT
14:00
Brétigny Foot
Mantes 78
1
1
FT
France > Championnat National U19
10:00
Amiens U19
Chambly U19
1
0
FT
10:00
Laval U19
SA Mérignac U19
6
1
FT
10:00
Avranches U19
Bordeaux U19
1
1
FT
10:30
Brest U19
Guingamp U19
3
0
FT
13:30
Strasbourg U19
Torcy U19
2
0
FT
13:30
Auxerre AJ U19
Nancy U19
2
2
FT
13:30
Evreux U19
Montfermeil U19
1
2
FT
13:30
St-Pryvé St-Hilaire U19
Lens U19
0
2
FT
13:30
Bourg-en-Bresse U19
ASPTT Dijon U19
4
0
FT
13:30
Metz U19
Pontarlier U19
7
0
FT
13:30
Feignies Aulnoye U19
Valenciennes U19
1
0
FT
13:30
Cannes U19
Monaco U19
0
3
FT
13:30
Toulouse U19
Istres U19
3
1
FT
13:30
Olympique Marseille U19
Colomiers U19
2
0
FT
13:30
Béziers U19
Nîmes U19
3
0
FT
13:30
Drancy JA U19
Caen U19
3
1
FT
13:30
Concarneau U19
USSA Vertou U19
2
1
FT
13:30
Troyes U19
Sochaux U19
5
2
FT
13:30
Saint-Etienne U19
Montpellier U19
0
0
FT
13:30
Olympique Lyonnais U19
Dijon U19
5
1
FT
13:30
Clermont U19
Paris FC U19
3
1
FT
13:30
Toulon U19
Ajaccio U19
1
2
FT
14:00
Nice U19
Pieve di Lota U19
6
0
FT
15:45
PSG U19
Le Havre U19
3
0
FT
France > Feminine Division 1
11:45
Issy
Olympique Lyonnais
0
4
FT
11:45
PSG
Stade de Reims
7
0
FT
Gambia > GFA League
16:00
Team Rhino
GPA
0
0
FT
20:00
Hawks
Banjul
2
0
FT
22:00
Wallidan
Elite United
2
0
FT
Georgia > Erovnuli Liga
13:30
Torpedo Kutaisi
Samtredia
4
1
FT
Georgia > Erovnuli Liga 2
10:00
Gagra
Shevardeni 1906
5
2
FT
10:00
Merani Tbilisi
Dinamo Zugdidi
0
4
FT
10:00
Chikhura
Sioni
2
5
FT
10:00
Merani Martvili
Gareji
1
0
FT
10:00
WIT Georgia
Rustavi
2
0
FT
Germany > State Leagues
10:30
Stern Marienfelde
Wilmersdorf
0
2
FT
11:00
Germania Blumenthal
Vahr-Blockdiek
0
5
FT
11:00
Novi Pazar Neukölln
Empor Berlin
1
4
FT
11:00
Makkabi
Berliner SC
2
0
FT
11:30
Spandauer Kickers
Berlin Türkspor
3
1
FT
12:30
Voxtrup
Oythe
1
1
FT
13:00
ASC Cranz Estebrügge
Blau Weiß Bornreihe
1
2
FT
13:00
VfL Güldenstern Stade
Ottersberg
2
2
FT
13:00
Godshorn
Heesseler SV
0
0
FT
13:00
Holthausen-Biene
Grün Weiß Mühlen
0
2
FT
13:00
Schüttorf
Bad Rothenfelde
2
0
FT
13:00
Papenburg
SV Sparta Werlte
2
2
FT
13:00
Barsinghausen
Hemmingen-Westerfeld
0
4
FT
13:00
Pattensen
Sarstedt
4
0
FT
13:00
Eldagsen
Evesen
0
6
FT
13:00
TuS Marienborn
Rülzheim
2
3
FT
13:00
Brunnthal
Unterföhring
1
4
FT
13:00
Burgdorf
OSV Hannover
2
2
FT
13:00
Germania Lamme
Isenbüttel
0
0
FT
13:00
Eilvese
Stelingen
5
2
FT
13:00
TSV Lägerdorf
Breitenfelde
1
2
FT
13:00
Eichede II
GW Siebenbäumen
1
1
FT
13:00
Heikendorfer SV
VfR Neumünster
1
1
FT
13:00
Geest 05
Collegia Jübek
2
5
FT
13:00
Vahdet Braunschweig
I. SC Göttingen
3
3
FT
13:00
Vorsfelde
Kästorf
4
1
FT
13:00
SV Lengede
Schöningen
4
2
FT
13:00
Falke Steinfeld
Dinklage
0
5
FT
13:00
Grün-Weiß Calberlah
BSC Acosta
0
2
FT
13:00
Berlin Hilalspor
Frohnauer
2
4
FT
13:00
Huchting
Hasenbüren
7
1
FT
13:00
Niedernhausen
Biebrich 02
3
1
FT
13:30
Mendig
Metternich
5
2
FT
13:30
Büchen-Siebeneichener SV
Phoenix Kisdorf
4
0
FT
13:30
FC Waldkirch
Auggen
0
1
FT
13:30
Basara Mainz
Bienwald Kandel
2
2
FT
13:30
Fußgönheim
Jahn Zeiskam
1
4
FT
13:30
1919 Münster
Pars Neu-Isenburg
1
1
FT
13:30
1960 Hanau
TS Ober-Roden
1
5
FT
13:30
Sparta Lichtenberg
SCC Berlin
6
4
FT
13:30
VfR Gommersdorf
Durlach Aue
6
0
FT
13:30
Steinwenden
TuS Hohenecken
0
1
FT
13:30
Fortuna Heddesheim
Germania Friedrichstal
3
2
FT
14:00
FV Morbach
SG Neitersen
3
0
FT
14:00
05 Oberrad
Bornheim Grün-Weiss
2
6
FT
14:00
09 Breidenbach
TSV Steinbach II
0
1
FT
14:00
der Bosnier in Frankfurt
Sportfreunde 04
1
3
FT
14:00
Melle 03
SV Union Lohne
4
0
FT
14:00
SC Borgfeld II
Grohn
6
1
FT
14:00
Gilching Argelsried
Illertissen II
3
0
FT
14:00
Kinzenbach
TuBa Pohlheim
0
1
FT
14:00
Dersim Rüsselsheim
Ginsheim II
0
2
FT
14:00
SpVgg Neu-Isenburg
Rot-Weiss Frankfurt
2
1
FT
14:00
Germania Ober-Roden
Germania Großkrotzenburg
7
4
FT
14:00
Rudow
Croatia Berlin
0
1
FT
14:00
Waldgirmes II
Cleeberg
3
1
FT
14:30
Bauerbach
FC Gießen II
2
6
FT
14:30
Andernach
Malberg
2
2
FT
14:30
1905 Marburg
Germania Schwanheim
2
2
FT
14:30
Waldbrunn
Weyer
3
3
FT
14:30
Mehring
Wissen
1
2
FT
14:45
Phönix Schifferstadt
Gau-Odernheim
2
0
FT
15:00
Villingen II
Radolfzell
2
1
FT
16:00
Eimsbütteler TV
Ahrensburger TSV
4
0
FT
Germany > 2. Bundesliga
12:30
Ingolstadt
Karlsruhe
1
1
FT
12:30
Dynamo Dresden
Fortuna Düsseldorf
1
0
FT
12:30
Heidenheim
Holstein Kiel
2
1
FT
Germany > 3. Liga
12:00
Viktoria Berlin
Würzburger Kickers
1
1
FT
13:00
Waldhof Mannheim
Osnabrück
3
3
FT
Germany > Regionalliga
12:00
Tennis Borussia
Carl Zeiss Jena
4
1
FT
12:00
Hamburger SV II
Lübeck
3
0
FT
12:00
Union Fürstenwalde
Optik Rathenow
0
0
FT
13:00
HSC Hannover
Borussia Hildesheim
2
3
FT
13:00
Eintracht Norderstedt
Weiche Flensburg
1
2
FT
13:00
Teutonia Ottensen
Altona 93
5
1
FT
13:00
Holstein Kiel II
Drochtersen / Assel
1
1
FT
13:00
LSK Hansa
Oberneuland
0
0
FT
13:00
FSV Frankfurt
Kickers Offenbach
0
2
FT
13:00
VfB Oldenburg
Atlas Delmenhorst
1
1
FT
13:05
Lokomotive Leipzig
Chemie Leipzig
1
0
FT
17:00
Köln II
Fortuna Düsseldorf II
1
1
FT
17:00
Sportfreunde Lotte
Straelen
1
2
FT
Germany > Oberliga
12:00
Schwachhausen
Brinkumer SV
1
6
FT
13:00
1860 München II
Deisenhofen
2
0
FT
13:00
Rugenbergen
Süderelbe
1
0
FT
13:00
Union Tornesch
Niendorfer TSV
1
4
FT
13:00
Eintracht Northeim
BW Schwalbe Tündern
3
1
FT
13:00
Lupo-Martini
SVG Göttingen
3
0
FT
13:00
Germania Egestorf
Gifhorn
4
1
FT
13:00
Heeslinger SC
VfL Oldenburg
2
0
FT
13:00
Bersenbrück
Rotenburger SV
2
2
FT
13:00
BW Lohne
Spelle-Venhaus
1
1
FT
13:00
Lübeck II
Eichede
0
4
FT
13:00
Komet Arsten
Borgfeld
3
2
FT
13:00
Union Bremen
Habenhauser FV
4
2
FT
13:30
Neuhof
FC 1906 Erlensee
2
1
FT
13:30
Lörrach-Brombach
SGV Freiberg
0
3
FT
14:00
Oldenburger SV
Union Neumünster
5
1
FT
14:00
Garching
Ismaning
2
0
FT
14:00
Türk Gücü Friedberg
SV Zeilsheim
3
2
FT
14:30
SFL Bremerhaven
Hemelingen
1
2
FT
Germany > Reg. Cup Hamburg
13:00
TuS Hemdingen-Bilsen
Inter Eidelstedt
0
6
FT
Germany > U19 Bundesliga
12:00
Stuttgarter K'rs U19
Unterhaching U19
1
2
FT
13:00
Augsburg U19
Hessen Kassel U19
8
1
FT
Germany > U17 Bundesliga
10:00
Unterhaching U17
Hoffenheim U17
1
4
FT
10:00
Union Berlin U17
Werder Bremen U17
1
1
FT
12:00
Mainz 05 U17
Karlsruher SC U17
4
0
FT
12:00
Nürnberg U17
Heidenheim U17
6
3
FT
12:00
Viktoria Berlin U17
Hertha BSC U17
0
4
FT
Germany > Frauen Bundesliga
12:00
Turbine Potsdam
Hoffenheim
3
3
FT
12:00
Bayern München
Carl Zeiss Jena
3
0
FT
17:00
Wolfsburg
SGS Essen
5
1
FT
17:00
Bayer Leverkusen
Eintracht Frankfurt
0
1
FT
Germany > 2. Bundesliga Women
10:00
Nürnberg
RB Leipzig
4
3
FT
10:00
Bayern München II
Andernach
0
3
FT
12:00
Hoffenheim II
Borussia Bocholt
0
2
FT
13:00
Henstedt-Ulzburg
Gütersloh
2
5
FT
Germany > Regionalliga Women
12:00
St. Pauli
Osnabrücker SC
4
0
FT
12:00
Weinberg
Würzburger Kickers
2
1
FT
12:00
Jahn Delmenhorst
Wellingsbüttel
5
0
FT
13:00
Jesteburg
Holstein Kiel
0
3
FT
13:00
Walddörfer SV
Büppel
1
1
FT
13:00
Hamburger SV
Buntentor
3
0
FT
13:00
Frauenbiburg
Alberweiler
2
8
FT
13:00
Forstern
Wacker München
1
0
FT
13:00
FFC 08 Niederkirchen
Siegelbach
1
1
FT
13:00
RB Leipzig II
Union Berlin
1
4
FT
13:00
Issel
Montabaur
3
1
FT
13:00
Viktoria Berlin
Hohen Neuendorf
2
0
FT
13:00
Babelsberg
Stern
2
0
FT
13:00
Fortuna Göcklingen
Wörrstadt
0
1
FT
13:00
Bad Neuenahr
Riegelsberg
3
2
FT
13:00
Schott Mainz
Saarbrücken
0
0
FT
14:00
Hannover 96
Werder Bremen II
0
2
FT
15:30
Holzbach
Dirmingen
1
1
FT
Ghana > Premier League
10:00
Aduana Stars
RTU
5
1
FT
15:00
Elmina Sharks
Bibiani Gold Stars
2
1
FT
15:00
Ashanti Gold
Hearts of Oak
2
0
FT
15:00
Great Olympics
Dreams
3
3
FT
15:00
WAFA
Legon Cities
2
2
FT
Gibraltar > Premier Division
15:00
Europa
College 1975
2
0
FT
17:30
Glacis United
Lincoln Red Imps
2
4
FT
Greece > Super League 1
15:15
Panaitolikos
Apollon Smirnis
1
0
FT
17:30
AEK Athens
Olympiakos
2
3
FT
17:30
Atromitos
PAOK
2
0
FT
Greece > Super League 2
13:00
Veria
Olympiakos Volos
3
0
FT
13:00
Anagennisi Karditsas
Almopos
4
0
FT
13:00
Pierikos
Kavala
7
0
FT
13:00
Xanthi
Thesprotos
1
0
FT
13:00
Apollon Pontou
Niki Volos
0
0
FT
13:00
Rodos
Diagoras
3
0
FT
Greece > Gamma Ethniki
09:00
Aris Skalas
AE Mykonos
2
1
FT
09:30
Foinikas N. Epidavrou
Santorini 2020
2
1
FT
11:00
Acheron Kanalaki
Ethnikos Skoulikadou
2
1
FT
11:00
AS Giannitsa
Agios Matthaios
1
2
FT
13:00
Aiolikos
Thyella Diastavroseos
0
0
FT
13:00
AEP Kozani
Kozani
0
0
FT
13:00
Nafpaktiakos
Amvrakikos Loutrou
3
0
FT
13:00
Ethnikos Neou Keramidiou
Iraklis Larissa
0
0
FT
13:00
Anagennisi Artas
PAO Vardas
1
0
FT
13:00
Aias Salamina
Aittitos Spata
1
2
FT
13:00
Panagriniakos
Diavolitsi
0
0
FT
13:00
Lefkimmi
Edessaikos
2
3
FT
13:00
Thyella Sarakinoi
Makedonikos Neapolis
1
0
FT
13:00
Aias Gastounis
Panegialios
1
0
FT
13:00
Diagoras Vrachneikon
Panachaiki
1
2
FT
13:00
Asteras Kalirachis
Poseidon Nea Michaniona
2
0
FT
13:00
Dimitra Efxeinoupolis
Atromitos Palamas
1
0
FT
13:00
Ethnikos Sochos
Anagennisi Plagia
2
0
FT
13:00
Pandramaikos
Doxa Dramas
0
0
FT
13:00
Apollon Paralimniou
Nestos Chrisoupolis
3
0
FT
13:00
Aris Avato
Alexandroupoli
1
2
FT
13:00
Ypatou
Fikis
0
1
FT
13:00
M. Alexandros Trikala
Iraklis Ampelokipon
2
0
FT
13:00
Amvrysseas
Elassona
0
0
FT
13:00
Proodeftiki
Karavas
2
0
FT
13:00
Fostiras
Panarkadikos
2
1
FT
13:00
Asteras Varis
Keratsini
0
3
FT
13:00
PAO Rouf
Giouchtas
2
0
FT
13:00
AE Neapolis
Agios Nikolaos
1
3
FT
13:00
Panionios
Atsalenios
4
2
FT
13:00
Anagennisi Ierapetra
Aris Soudas
1
4
FT
13:00
Nea Artaki
Atalanti
3
2
FT
13:00
Aetos Makrychoriou
Thiseas Agria
0
3
FT
13:00
Pyliou
Panelefsiniakos
1
4
FT
13:00
Thermaikos Thermis
M. Alexandros Orfaniou
3
0
FT
13:00
Ermis Meligous
Ermionida
0
0
FT
13:00
Ilioupoli
Charavgiakos
4
0
FT
Greece > Panelinio Protathlima
13:00
Doxa Dramas
Larissa
0
1
FT
13:00
OFI
Neos Asteras Rethymnou
3
0
FT
13:00
Agrotikos Asteras EM
Aris
0
3
FT
13:00
Avantes Chalkida
Agia Paraskevi
6
0
FT
13:00
Olimpiada Imittou
Odysseas Glyfadas
1
0
FT
13:00
Trikala 2011
Elpides Karditsa
2
1
FT
13:00
Feidon
Missolonghi 2008
3
6
FT
13:00
Giannina
Kastoria
1
3
FT
Guatemala > Liga Nacional
02:00
Xelajú
Nueva Concepción
2
0
FT
17:00
Malacateco
Sololá
2
0
FT
Guatemala > Primera Division
00:00
Mixco
Mictlán
3
0
FT
17:00
Marquense
Xinabajul
0
1
FT
Honduras > Liga Nacional
01:10
Motagua
UPNFM
3
1
FT
22:00
Olimpia
Marathón
3
0
FT
Hong Kong > Premier League
07:00
HK U23
Hong Kong
2
2
FT
09:30
Lee Man
Kitchee
2
2
FT
Hong Kong > HKFA 1st Division
05:30
Citizen AA
Yuen Long
0
0
FT
05:30
Happy Valley
Sham Shui Po
1
3
FT
07:30
Hoi King
Wong Tai Sin
2
0
FT
07:30
Dreams Metro Gallery
North District
0
6
FT
07:30
Central & Western
Wing Yee
1
1
FT
07:30
Wofoo Tai Po
South China
6
0
FT
07:30
Shatin
Eastern District
2
2
FT
Hungary > U19 Alap
13:00
Paksi U19
Békéscsaba U19
2
2
FT
Hungary > NB I
16:30
Ferencvaros
Fehervar
3
0
FT
18:45
Honvéd
MTK
3
0
FT
Hungary > NB II
11:30
Vasas
Szombathelyi Haladás
1
0
FT
12:00
Nyíregyháza Spartacus
Budafoki MTE
0
0
FT
12:00
Kecskeméti TE
Dorogi
2
0
FT
12:00
Szolnoki MÁV
Szeged-Csanád
0
2
FT
12:00
Győri ETO
Békéscsaba
0
1
FT
16:00
Pécsi MFC
III. Kerületi TUE
0
1
FT
16:00
Siófok
Tiszakécske
4
1
FT
16:00
Csákvári TK
Szentlőrinc SE
2
2
FT
16:00
Diósgyőr
Budaörs
5
0
FT
16:00
Ajka
Soroksár SC
1
2
FT
Hungary > NB III
10:00
Fehérvár II
Veszprém
0
1
FT
10:00
Honvéd II
Dabas-Gyón
3
0
FT
10:00
Ferencváros II
Paksi SE II
3
2
FT
12:00
Mohácsi TE
Szekszárd
0
1
FT
12:00
Egri
Debrecen II
2
3
FT
12:00
Gerjeni
Makó
0
2
FT
12:00
Andráshida
Gárdony
0
0
FT
12:00
Kaposvári Rákóczi
Zalaegerszegi TE II
1
1
FT
12:00
BVSC
Puskás II
2
0
FT
12:00
Nagykanizsa
Bicskei
0
1
FT
12:00
Érdi VSE
Komárom
1
1
FT
12:00
Dabas
Iváncsa
5
0
FT
12:00
ESMTK
Vác
1
1
FT
12:00
Hajdúszoboszlói SE
Békéscsaba II
4
0
FT
12:00
Tatabánya
Gyirmót II
2
1
FT
12:00
BSE
Monor
3
1
FT
12:00
Putnok VSE
Diósgyőr II
4
2
FT
12:00
Hidasnémeti
Törökszentmiklós
0
1
FT
12:00
Jászberényi
Salgótarjáni BTC
0
0
FT
12:00
DEAC
Sényő Carnifex
3
0
FT
12:00
Kisvárda II
Újpest II
1
0
FT
12:00
BKV Előre
Tállya
1
0
FT
12:00
Tiszaújváros
Tiszafuredi VSE
3
0
FT
12:00
Balatonfüredi
MTE 1904
1
8
FT
12:00
Ceglédi
Rákosmenti KSK
0
1
FT
14:00
Kazincbarcika
Füzesgyarmati
2
0
FT
14:00
Kozármisleny
Hódmezővásárhely
3
0
FT
14:00
Pápai Perutz
Kelen
2
1
FT
15:00
SC Sopron
Győri ETO II
1
2
FT
Hungary > Nöi NB I
12:00
Astra Hungary
Diósgyőri VTK
1
1
FT
Hungary > Nöi NB II
12:00
Nyiregyháza Spartacus
Gyulai Amazonok
2
4
FT
12:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Bodon Péter
Nagykáta SE
13:30
Újpest
Szent Mihály
1
0
FT
Iceland > Faxafloi U19
13:00
HK / Ýmir U19
Selfoss / SL U19
4
3
FT
14:00
Keflavík Reyni Ví U19 II
Breið / A / Sm U19 III
2
7
FT
18:00
Afturelding / Hvíti U19
Haukar / KÁ U19
1
1
FT
India > Indian Super League
14:00
East Bengal
Jamshedpur
1
1
FT
India > Santosh Trophy
04:00
Services
Himachal Pradesh
3
0
FT
09:00
Chhattisgarh
West Bengal
0
2
FT
09:30
Jammu & Kashmir
Chandigarh
1
1
FT
Iraq > Iraqi League
11:00
Baghdad
Samarra
2
0
FT
11:00
Naft Al-Basra
Al Zawra'a
0
0
FT
11:00
Zakho
Erbil
0
1
FT
13:00
Al Quwa Al Jawiya
Al Diwaniya
3
0
FT
17:00
Al Minaa Basra
Naft Maysan
1
2
FT
Italy > Primavera 1 Women
10:00
San Marino U19
Napoli U19
2
0
FT
11:00
Sampdoria U19
Cittadella U19
2
1
FT
13:00
Milan U19
Brescia U19
2
1
FT
13:00
Sassari Torres U19
Juventus U19
1
4
FT
13:30
Hellas Verona U19
Tavagnacco U19
10
1
FT
13:30
Roma CF U19
Ravenna U19
2
0
FT
13:30
Cesena U19
Fiorentina U19
1
6
FT
13:30
Lazio U19
Sassuolo U19
1
2
FT
13:30
Pink Sport Bari U19
Roma U19
2
2
FT
13:30
Pro Sesto U19
Internazionale U19
0
1
FT
13:30
Pomigliano U19
Palermo U19
3
0
FT
13:30
Como U19
Chievo Verona U19
1
3
FT
Italy > Serie B
13:00
Parma
Cosenza
1
1
FT
13:00
Reggina
Cremonese
1
2
FT
15:15
Monza
Como
3
2
FT
19:30
Pisa
Benevento
1
0
FT
Italy > Serie C
13:30
Piacenza
Calcio Padova
1
3
FT
13:30
Pro Sesto
AlbinoLeffe
0
0
FT
13:30
Catanzaro
Juve Stabia
1
1
FT
13:30
Giana Erminio
Renate
0
1
FT
13:30
Virtus Verona
Mantova
1
0
FT
13:30
Trento
Lecco
3
0
FT
13:30
Pergolettese
Pro Vercelli
4
0
FT
13:30
Südtirol
FeralpiSalò
1
1
FT
13:30
Viterbese
Gubbio
2
1
FT
13:30
Vis Pesaro
Carrarese
0
0
FT
13:30
Taranto
Catania
3
2
FT
15:00
Virtus Francavilla
Turris
1
2
FT
16:30
Pistoiese
Virtus Entella
0
0
FT
16:30
Cesena
Fermana
4
0
FT
16:30
Fidelis Andria
Bari
0
3
FT
16:30
Città di Campobasso
Foggia
1
1
FT
16:30
Grosseto
Montevarchi Calcio
1
2
FT
16:30
Imolese
Reggiana
0
1
FT
16:30
Pontedera
Pescara
2
1
FT
16:30
Lucchese
Siena
1
0
FT
16:30
Potenza Calcio
Monopoli
0
0
FT
Italy > Serie D
13:30
FC Messina
Santa Maria Cilento
0
1
FT
13:30
Tolentino
Matese
2
1
FT
13:30
Lavello
Virtus Matino
1
0
FT
13:30
Team Altamura
San Giorgio
1
2
FT
13:30
Atletico Terme Fiuggi
Nereto
2
1
FT
13:30
Aurora Alto Casertano
Fano
0
2
FT
13:30
Montegiorgio
Castelfidardo Calcio
0
1
FT
13:30
Pineto
Vastese
2
2
FT
13:30
Arzachena
Team Nuova Florida
1
2
FT
13:30
San Nicolò
Castelnuovo Vomano
3
3
FT
13:30
Arzignano Valchiampo
Spinea
3
1
FT
13:30
Trastevere
Porto D' Ascoli
1
0
FT
13:30
Giugliano
Aprilia
1
1
FT
13:30
Progresso
ASD Sasso Marconi
1
0
FT
13:30
Vado
Chieri
1
1
FT
13:30
Adriese
Levico
1
0
FT
13:30
Aglianese
Alcione
1
0
FT
13:30
Borgo San Donnino
Lentigione
0
3
FT
13:30
Mezzolara
Ghivizzano Borgo Mozzano
4
1
FT
13:30
Ambrosiana
Cartigliano
0
1
FT
13:30
Montebelluna
Dolomiti Bellunesi
0
1
FT
13:30
Correggese
Athletic Carpi
0
0
FT
13:30
Fanfulla
Rimini
1
2
FT
13:30
Sanremese
Borgosesia
2
1
FT
13:30
RG Ticino
Asti
0
0
FT
13:30
Cattolica Calcio 1923
Luparense
0
3
FT
13:30
Real Monterotondo Scalo
Atletico Uri
3
0
FT
13:30
San Martino Speme
Mestre
1
3
FT
13:30
Union Clodiense
Delta Porto Tolle
0
0
FT
13:30
Gelbison
Cavese
2
1
FT
13:30
Caronnese
Novara
1
2
FT
13:30
Lamezia Terme
Real Agro Aversa
1
0
FT
13:30
Bra
Città di Varese
0
2
FT
13:30
Castrovillari
Trapani 1905
1
0
FT
13:30
Biancavilla
Cittanova Interpiana
0
1
FT
13:30
Casale
Gozzano
2
0
FT
13:30
Giarre
Rende
1
1
FT
13:30
Licata
Acireale
3
1
FT
13:30
Lanusei
Afragolese
3
2
FT
13:30
Derthona
Ligorna
2
1
FT
13:30
PDHAE
Lavagnese
0
0
FT
13:30
Portici
Paternò
0
1
FT
13:30
San Luca
Città Di Sant’Agata
2
1
FT
13:30
Troina
Sancataldese
0
0
FT
13:30
Torres
Muravera
4
0
FT
13:30
Città di Fasano
Nocerina
6
1
FT
13:30
Ostia Mare
Carbonia
2
2
FT
13:30
Casertana
Bitonto
2
1
FT
13:30
Nola 1925
Molfetta Calcio
2
0
FT
13:30
Casarano
Sorrento
1
1
FT
13:30
Campodarsego
Caldiero Terme
2
2
FT
13:30
Real Forte Querceta
Seravezza
1
1
FT
13:30
Sona
Caravaggio
1
2
FT
13:30
Castellanzese
Crema
0
1
FT
13:30
Unipomezia
Flaminia
3
2
FT
13:30
Tritium
Prato
3
2
FT
13:30
Sammaurese
Bagnolese BP
1
0
FT
13:30
Este
Cjarlins Muzane
0
1
FT
13:30
Ravenna
Forlì
2
1
FT
13:30
Sambenedettese
Chieti
0
0
FT
13:30
Folgore Caratese
Franciacorta
3
3
FT
13:30
Leon
Villa Valle
1
1
FT
13:30
Ponte San Pietro
Olginatese
1
1
FT
13:30
Sangiuliano City
Breno
3
1
FT
13:30
Desenzano Calvina
Casatese
1
2
FT
13:30
Virtus Ciserano Bergamo
Real Calepina
0
3
FT
13:30
Città di Foligno
Pro Livorno
4
0
FT
13:30
Brusaporto
Legnano
0
1
FT
13:30
Vis Nova Giussano
Arconatese
1
4
FT
13:30
Sangiovannese
Tiferno Lerchi
1
0
FT
13:30
Montespaccato
Pianese
3
3
FT
13:30
FC Rieti
Scandicci
1
2
FT
13:30
Cascina
Lornano Badesse
0
1
FT
13:30
Arezzo
San Donato Tavarnelle
2
2
FT
14:00
Audace Cerignola
Mariglianese
4
0
FT
14:00
Gravina
Brindisi
2
1
FT
14:00
Nardò
Francavilla
2
3
FT
14:00
Bisceglie
Rotonda
0
0
FT
Italy > Campionato Primavera 1
09:45
Torino U19
Napoli U19
1
2
FT
11:00
Lecce U19
SPAL U19
1
5
FT
Italy > Campionato Primavera 2
09:30
Crotone U19
Cesena U19
2
4
FT
Italy > Coppa Italia Women
14:30
Roma CF
Juventus
1
8
FT
Japan > WE League
04:00
Mynavi Sendai
INAC Kobe Leonessa
1
1
FT
Japan > J2 League
04:00
Blaublitz Akita
Ventforet Kofu
0
2
FT
05:00
Tokyo Verdy
Ryūkyū
1
1
FT
05:00
Matsumoto Yamaga
Renofa Yamaguchi
1
1
FT
05:00
Tochigi
Zweigen Kanazawa
1
0
FT
05:00
ThespaKusatsu Gunma
Albirex Niigata
0
0
FT
05:00
Montedio Yamagata
Machida Zelvia
3
5
FT
05:00
Omiya Ardija
Mito Hollyhock
1
3
FT
05:00
JEF United
Giravanz Kitakyushu
2
0
FT
05:00
Ehime
Sagamihara
1
2
FT
Japan > J3 League
04:00
Kataller Toyama
Tegevajaro Miyazaki
2
1
FT
04:00
Gainare Tottori
Imabari
2
1
FT
04:00
Vanraure Hachinohe
Gifu
2
1
FT
04:00
Grulla Morioka
Kamatamare Sanuki
3
1
FT
04:10
Roasso Kumamoto
YSCC
1
0
FT
05:00
Nagano Parceiro
Azul Claro Numazu
1
1
FT
Japan > Japan Football League
04:00
Verspah Oita
Honda
1
0
FT
04:00
TIAMO Hirakata
Suzuka Point Getters
2
4
FT
04:00
Veertien Mie
Osaka
1
1
FT
04:00
Honda Lock
Reinmeer Aomori
0
0
FT
Japan > Regional Leagues
01:00
NTN Okayama
Pacific Rim
0
1
FT
07:00
Fuji Xerox Hiroshima
SRC Hiroshima
2
1
FT
Jordan > 1st Division
12:30
Blama
Al Arabi
3
1
FT
12:30
Mansheyat
Al Karmal
1
2
FT
Jordan > Cup
14:00
Al Salt
Al Hussein
2
0
FT
16:30
Al Faisaly
Al Wehdat
3
1
FT
Kazakhstan > Cup
10:00
Tobol
Shakhter Karagandy
0
2
FT
Korea Republic > K League 1
05:00
Suwon
Jeonbuk Motors
3
2
FT
07:30
Ulsan
Jeju United
3
1
FT
07:30
Daegu
Suwon Bluewings
2
1
FT
Kosovo > Superliga
12:30
Llapi
Ballkani
4
1
FT
Kosovo > Liga e Femrave
13:00
Malisheva
Kosova
1
1
FT
Kuwait > Premier League
14:20
Kuwait SC
Yarmouk
4
2
FT
16:35
Al Shabab
Al Qadsia
0
2
FT
Lebanon > Premier League
12:15
Shabab Al Sahel
Al Hikma
3
1
FT
14:00
Al Ansar
Al Ahed
0
2
FT
Liberia > LFA First Division
15:30
Nimba United
Freeport
1
5
FT
15:30
Sandi
MC Breweries
1
0
FT
15:30
LISCR
Nimba Kwado
1
2
FT
15:30
LPRC Oilers
Watanga
2
2
FT
15:30
Invincible Eleven
BEA Mountain
0
3
FT
15:30
Heaven Eleven
Mighty Barrolle
1
1
FT
Libya > Premier League
13:30
Almahalla
Olympic Azzaweya
1
3
FT
13:30
Al Hilal
Al Ta'awon
2
2
FT
13:30
Al Ahli Tripoli
Aschat
1
0
FT
13:30
Khaleej Sart
Al Ahli Benghazi
0
3
FT
Lithuania > A Lyga
11:00
Panevezys
Nevėžis
3
0
FT
Luxembourg > National Division
15:00
Wiltz
Swift Hesperange
2
3
FT
15:00
RM Hamm Benfica
Rodange
1
2
FT
15:00
F91 Dudelange
UNA Strassen
1
1
FT
15:00
Jeunesse d'Esch
Fola Esch
3
3
FT
15:00
Hostert
Victoria Rosport
1
3
FT
15:00
Racing Union Luxembourg
Differdange 03
3
1
FT
15:00
Progrès Niederkorn
Mondorf-les-Bains
3
1
FT
15:00
UT Pétange
Etzella Ettelbrück
4
1
FT
Luxembourg > Promotion d'Honneur
15:00
Rumelange
Blô-Weiss Medernach
3
1
FT
15:00
Bettembourg
Yellow Boys Weiler
0
3
FT
15:00
Alisontia Steinsel
Mamer
3
3
FT
15:00
Jeunesse Canach
Esch
3
2
FT
15:00
Jeunesse Junglinster
Union Mertert
2
0
FT
15:00
Atert Bissen
Mondercange
5
2
FT
15:00
Schifflange
UN Käerjéng
2
2
FT
15:00
Berdenia Berbourg
Marisca Mersch
2
1
FT
Luxembourg > 1. Division
15:00
Obercorn
Red Black Egalité
0
5
FT
15:00
Sporting Mertzig
Norden
0
4
FT
15:00
Erpeldange
Daring Echternach
1
0
FT
15:00
Hosingen
Lorentzweiler
1
0
FT
15:00
Koeppchen
Grevenmacher
2
4
FT
15:00
Alliance Aischdall
Feulen
4
3
FT
15:00
Jeunesse Schieren
Young Boys
1
0
FT
15:00
Minerva Lintgen
Bastendorf
4
2
FT
15:00
Berdorf Consdorf
Kehlen
2
1
FT
15:00
Jeunesse Useldange
Boevange / Attert
2
0
FT
15:00
URB
Luna Obercorn
9
2
FT
15:00
Stengefort
Sandweiler
0
2
FT
15:00
Sporting Bertrange
Syra Mensdorf
0
2
FT
15:00
Blo-Wäiss Izeg
Union Kayl-Tétange
1
2
FT
17:00
CeBra 01
Avenir Beggen
1
2
FT
Mali > Première Division
16:00
Yeelen Olympique
Police
0
0
FT
16:00
Djoliba
USFAS Bamako
1
1
FT
18:00
Onze Créateurs
COB
0
0
FT
Malta > Premier League
10:30
Santa Lucia
Birkirkara
2
0
FT
13:00
Sirens
Balzan
1
6
FT
17:00
Hibernians
Hamrun Spartans
1
0
FT
Malta > Challenge League
13:00
Melita
Naxxar Lions
0
2
FT
14:00
Senglea Athletic
St. Andrews
2
1
FT
17:00
Luqa St. Andrew's
Zebbug Rangers
0
8
FT
Malta > National Amateur League
10:00
Birzebbuga
Ta' Xbiex
3
0
FT
13:00
Kirkop United
Mdina Knights
0
1
FT
14:00
Qormi
Zurrieq
1
1
FT
17:00
Siggiewi
Dingli Swallows
0
1
FT
18:00
Msida St. Joseph
Kalkara
1
1
FT
Mexico > Liga MX
01:00
Santos Laguna
Atlético San Luis
2
0
FT
03:00
Puebla
Guadalajara
P
6
5
2
2
FT
23:00
Toluca
Pumas UNAM
1
2
FT
Mexico > Liga de Expansión MX
18:00
Atlante
Dorados
0
1
FT
Mexico > Liga Premier Serie A
18:00
Yalmakan
Leviatán
10
0
FT
22:00
Reboceros La Piedad
Inter de Querétaro
1
0
FT
Mexico > Liga Premier Serie B
21:00
Huracanes Izcalli
Calor de San Pedro
0
4
FT
21:00
Cuautla
Lobos Huerta
1
1
FT
Mexico > U20 League
17:00
Santos Laguna U20
León U20
1
0
FT
Mexico > Liga MX Femenil
01:00
Pachuca
Querétaro
2
0
FT
18:00
Puebla
Atlas
0
4
FT
23:00
Atlético San Luis
Necaxa
1
1
FT
Mexico > U18 League
15:00
Necaxa U18
Santos Laguna U18
3
2
FT
17:00
América U18
Tigres UANL U18
3
1
FT
Mexico > Liga TDP
00:00
Aves Blancas
Mulos Oro
3
0
FT
01:00
Atlético Nayarit
Tigres de Álica
0
2
FT
01:30
Acatlán
Deportivo Ayense
1
1
FT
16:00
Nacional Guadalajara
Salamanca Cuquío
0
0
FT
17:00
CEPROFFA
La Tribu de Cd. Juárez
1
1
FT
17:00
Correcaminos UAT III
Hogar Matamoros
1
1
FT
17:00
Orgullo Surtam
Gallos Nuevo León
4
0
FT
18:00
Aguacateros de Peribán
Atlético Chavinda
3
0
FT
18:00
Atlético Pachuca
Faraones Texcoco
1
0
FT
18:30
Promodep Central
Sangre de Campeón
0
0
FT
20:00
Sport Street Soccer
Atlético Huejutla
4
1
FT
21:00
Furia Azul
Jaral del Progreso
7
1
FT
21:00
Talpa
Grupo Sherwood
2
4
FT
21:00
Atlético Altamira
Milenarios de Oaxaca
0
2
FT
21:00
Halcones Negros
Halcones Zúñiga
2
0
FT
21:00
Irritilas
San Nicolás
4
1
FT
21:00
Tantoyuca
Papanes de Papantla
0
0
FT
21:30
CeFor Chiapas
Universidad del Sureste
0
1
FT
22:00
Delfines de Abasolo
Degollado
1
1
FT
22:00
Real Ánimas
Deportivo Cihuatlán
2
1
FT
Moldova > Super Liga
15:00
Petrocub
Sfîntul Gheorghe
1
1
FT
Moldova > Campionatul Moldovei
11:00
Belceanca
ŞS11 / Real Succes
0
1
FT
11:00
Anenii Noi
Noroc
2
0
FT
11:30
ȘS-4-PGU-Legia
Maksimum
1
5
FT
Montenegro > Second League
12:00
Cetinje
Arsenal Tivat
0
1
FT
12:00
Berane
Kom
1
0
FT
12:00
Bokelj
Mladost DG
1
1
FT
Morocco > Botola Pro
15:00
Mouloudia Oujda
Difaâ El Jadida
1
1
FT
17:15
Khouribga
Youssoufia Berrechid
3
3
FT
19:30
Ittihad Tanger
Rapide Oued Zem
3
1
FT
Morocco > Botola 2
14:30
El Massira
Olympique Dcheïra
1
0
FT
14:30
Raja Beni Mellal
USM Oujda
1
0
FT
14:30
Moghreb Tétouan
Ittihad Khemisset
3
1
FT
Morocco > Division 1 Féminin
14:00
Raja Aīt Iazza
Chabab Mohammédia
5
3
FT
14:00
Raja Aïn Harrouda
Municipale Laâyoune
0
3
FT
15:00
Jawharat Najm Larache
Atlas Fquih Ben Salah
1
1
FT
Nepal > A Division
07:15
Brigade Boys
Armed Police Force
3
2
FT
11:00
Jawalakhel
Manang Marshyangdi
0
1
FT
Netherlands > Derde Divisie
13:00
GVV Unitas
OFC
4
3
FT
13:00
Blauw Geel '38
JOS Watergraafsmeer
3
1
FT
13:00
USV Hercules
Hollandia
2
0
FT
13:30
Groene Ster
Hoogland
3
1
FT
13:30
OSS '20
Dongen
1
1
FT
Netherlands > Vierde Divisie
13:00
Velsen
TOGB
2
1
FT
13:00
SJC Noordwijk
VV Emmen
8
1
FT
13:00
Purmersteijn
TAC'90
3
1
FT
13:00
VOC
Alcides
2
2
FT
Netherlands > Eerste Klasse
13:00
Columbia
Bemmel
0
0
FT
13:00
DHC Delft
Hillegersberg
5
0
FT
13:00
Rood-Wit Willebrord
VUC
0
2
FT
13:00
ROHDA Raalte
De Bataven
1
0
FT
13:00
Sarto
't Zand
2
4
FT
13:00
Zwervers
ONA
4
0
FT
13:00
FC Olympia
Den Hoorn
1
0
FT
13:00
Tubantia
TVC '28
3
7
FT
13:00
Kolping Boys
Fortuna Wormerveer
3
1
FT
13:00
Boshuizen
Spartaan'20
4
1
FT
13:00
DSOV
SDZ
2
6
FT
13:00
Jubbega
Noordster
0
0
FT
13:00
Hillegom
LSVV
2
3
FT
13:00
Winterswijk
BVC '12
3
1
FT
13:00
GOMOS
Hoogezand
0
2
FT
13:00
VKW
CVV Germanicus
5
1
FT
13:00
FVC
Roden
0
0
FT
13:00
GRC Groningen
VV Heerenveen
5
4
FT
13:00
Legmeervogels
AGB
0
6
FT
13:00
RKHVV
SV Dalfsen
3
2
FT
13:30
Brabantia
Berghem Sport
1
1
FT
13:30
EFC
Alverna
2
0
FT
13:30
TOP Oss Amateurs
Woezik
3
1
FT
13:30
Nemelaer
Best Vooruit
4
2
FT
13:30
Kampong
Uitgeest
4
0
FT
Netherlands > Eredivisie Women
11:15
Ajax
Excelsior
2
0
FT
11:15
PEC Zwolle
PSV
1
1
FT
Netherlands > Hoofdklasse Women
11:00
't Zand
Nooit Gedacht
3
1
FT
12:00
Eindhoven II
Someren / NWC
6
1
FT
13:00
Buitenveldert
Berghuizen
3
0
FT
13:30
RKSV Nuenen
Witkampers
1
0
FT
Netherlands > Eerste Klasse Women
09:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Hontenisse
SSS '18
10:00
Bekkerveld
OVV ’67
4
1
FT
10:30
Buitenveldert II
Velsen
2
1
FT
10:45
HVCH
Eldenia II
3
1
FT
12:00
SDO
Winkel
4
3
FT
13:00
VDZ
Orion
0
2
FT
13:00
Hoogland
Antibarbari
4
1
FT
New Caledonia > Super Ligue
02:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Wetr
Baco
04:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Lössi
Dumbéa
New Zealand > South Central Series
00:00
Western Suburbs
Selwyn United
3
1
FT
02:00
Wellington Phoenix II
Cashmere Technical
0
1
FT
New Zealand > Women's South Central Series
01:00
Canterbury United
Central Football
5
0
FT
Nicaragua > Primera Division
23:00
Juventus Managua
UNAN Managua
1
2
FT
00:00
Diriangén
Municipal Jalapa
5
0
FT
00:00
Real Estelí
Deportivo Ocotal
4
0
FT
Nicaragua > Liga Primera U20
17:30
Managua U20
Walter Ferretti U20
2
1
FT
20:00
Juventus Managua U20
UNAN Managua U20
1
1
FT
21:00
Real Estelí U20
Deportivo Ocotal U20
3
0
FT
21:00
Diriangén U20
Municipal Jalapa U20
2
1
FT
North Macedonia > First League
12:00
Struga
Rabotnički
1
0
FT
12:00
Akademija Pandev
Tikveš
3
2
FT
12:00
Borec
Renova
1
4
FT
12:00
Shkendija
Bregalnica Štip
1
0
FT
12:00
Shkupi
Pelister
5
0
FT
North Macedonia > Prva ŽFL
10:30
Top Gol
Tiverija
0
9
FT
Norway > Eliteserien
16:00
Bodø / Glimt
Lillestrøm
2
0
FT
16:00
Sandefjord
Brann
2
2
FT
16:00
Sarpsborg 08
Odd
1
1
FT
16:00
Stabæk
Kristiansund
3
0
FT
16:00
Valerenga
Tromsø
1
1
FT
18:00
Molde
Rosenborg
4
1
FT
Norway > Women's Play-offs 1/2
12:00
Åsane
Lyn
0
1
FT
Oman > Sultan Cup
13:40
Al Shabab Club
Sur SC
0
0
FT
17:00
Al Ahli / Sedab
Al Khabourah SC
E
3
2
2
2
FT
Pakistan > Premier League
03:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Lyallpur
WAPDA
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
SNGPL
Pakistan Army
Paraguay > Division Profesional
21:00
Sol de América
Olimpia
1
0
FT
23:15
Nacional
Cerro Porteño
1
5
FT
Peru > Primera División
20:00
Alianza Lima
Sporting Cristal
1
0
FT
Poland > Ekstraklasa
11:30
Nieciecza
Górnik Łęczna
1
1
FT
14:00
Pogon Szczecin
Slask Wroclaw
2
1
FT
16:30
Górnik Zabrze
Legia Warsaw
3
2
FT
Poland > I Liga
11:40
ŁKS Łódź
Tychy
2
0
FT
17:00
Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn
2
0
FT
Poland > II Liga
11:00
Lech Poznań II
Radunia Stężyca
1
0
FT
Poland > III Liga
12:00
Błękitni Stargard
Polonia Środa
0
1
FT
12:00
Jagiellonia II
Wikielec
0
1
FT
12:30
Podhale Nowy Targ
Wólczanka W. Pełkińska
3
0
FT
Poland > Central Youth League
11:00
Śląsk Wrocław U18
Gwarek Zabrze U18
4
0
FT
11:00
SMS Łódź U18
Polonia Warszawa U18
1
0
FT
Poland > Women's Cup
11:00
CWKS Resovia Rzeszów II
Medyk Konin II
E
1
2
1
1
FT
11:30
Grodzisk
Ostrovia
0
3
FT
Poland > IV Liga
10:00
Energia Kozienice
Pogoń Siedlce II
1
1
FT
10:00
Górnik Łęczna II
Lutnia Piszczac
4
0
FT
10:00
Wierzbice
Moto Jelcz Oława
2
1
FT
10:00
Apis Jędrzychowice
Chrobry Głogów II
1
5
FT
10:00
Chojniczanka Chojnice II
Gedania Gdańsk
0
2
FT
11:00
Korona Kielce II
Orlicz Suchedniów
3
1
FT
11:00
Orkan Rumia
Kaszubia Kościerzyna
2
2
FT
11:00
Neptun Końskie
Łysica Bodzentyn
3
1
FT
11:00
Motor Lublin II
Huragan Międzyrzec Podl.
0
2
FT
12:00
Sparta Grębocice
Leśnik Osiecznica
4
3
FT
12:00
Skorogoszcz
Polonia Głubczyce
0
3
FT
12:00
Tur Bielsk Podlaski
Warmia Grajewo
2
0
FT
12:00
Stal Łańcut
Wiązownica
0
3
FT
12:00
Orkan Buczek
Pogoń Zduńska Wola
5
5
FT
13:00
Kańczuga
Ekoball Sanok
0
2
FT
13:00
Sparta Rudna
Górnik Złotoryja
2
3
FT
13:00
Stoczniowiec Płock
Narew Ostrołęka
1
2
FT
13:00
Dąb Dębno
Flota Świnoujście
0
3
FT
16:00
Arka Gdynia II
Kowale
4
0
FT
17:00
Sparta Sycewice
Anioły Garczegorze
1
1
FT
Portugal > Segunda Liga
11:00
Académica
Porto II
1
2
FT
Portugal > Campeonato de Portugal Prio
11:00
União Madeira
Merelinense
0
3
FT
15:00
Valadares Gaia
Espinho
2
0
FT
16:00
Fontinhas
Marinhense
3
1
FT
Portugal > Taça de Portugal
11:00
FC Serpa
Estoril
0
5
FT
14:00
Vilafranquense
Mafra
0
1
FT
14:00
Caldas
Belenenses
3
5
FT
14:00
Paredes
Torreense
1
0
FT
16:45
Moreirense
Vitoria Guimaraes
3
2
FT
Portugal > Júniores U17
11:00
Lusitânia Lourosa U17
Anadia U17
2
1
FT
11:00
Seia U17
Salgueiros U17
0
12
FT
11:00
Caldas U17
Sintrense U17
1
1
FT
11:00
Académico Viseu U17
Régua U17
2
1
FT
11:00
União de Leiria U17
União Almeirim U17
6
1
FT
11:00
Palmeiras U17
Merelinense U17
2
2
FT
11:00
Sporting Braga U17
Tondela U17
3
1
FT
11:00
Rio Ave U17
Boavista U17
2
2
FT
11:00
Famalicão U17
Vitória Guimarães U17
1
1
FT
11:00
Torreense U17
Loures U17
2
0
FT
11:00
Académico do Fundão U17
Peniche U17
1
0
FT
11:00
Oeiras U17
Cova Piedade U17
2
2
FT
11:00
Casa Pia U17
Portimonense U17
2
4
FT
11:00
Fátima U17
Académica U17
3
2
FT
11:00
Vitória Setúbal U17
Sporting CP U17
0
5
FT
11:00
Belenenses U17
Benfica U17
1
2
FT
11:00
Espinho U17
Feirense U17
2
1
FT
15:00
Paços de Ferreira U17
Bragança U17
3
0
FT
15:00
Praia Milfontes U17
Estoril Praia U17
0
4
FT
Puerto Rico > Liga Puerto Rico
00:30
Caguas Sporting
Fraigcomar
0
5
FT
23:00
Bayamón
Metropolitan
1
2
FT
23:30
Academia Quintana
Guaynabo Gol
9
1
FT
Qatar > QSL Cup
13:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Al Sailiya
Al Arabi
15:10
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Al Khor
Qatar SC
Romania > Liga I
16:00
Argeș
Universitatea Craiova
3
2
FT
18:30
FCSB
Botoşani
3
1
FT
Romania > Liga II
09:30
1599 Şelimbăr
AS FC Buzău
2
1
FT
12:00
Astra
Hermannstadt
0
5
FT
Romania > Liga III
12:00
Municipal Braşov
Blejoi
1
3
FT
Romania > Liga Elitelor U19
10:00
CSA Steaua Bucureşti U19
Botoşani U19
0
1
FT
10:00
Iolanda Balaş Soter U19
Sport Team Bucureşti U19
4
6
FT
10:00
CFR Cluj U19
Universitatea Cluj U19
1
0
FT
10:00
Dinamo Bucureşti U19
Concordia Chiajna U19
2
2
FT
10:00
UTA Arad U19
Kids Tâmpa Braşov U19
4
1
FT
Romania > Liga 2 Feminin
09:00
United Bihor
Olimpia Universitatea II
0
3
FT
Russia > Premier League
11:00
CSKA Moscow
Khimki
0
0
FT
11:00
Rostov
Ufa
2
2
FT
13:30
Dinamo Moscow
Arsenal Tula
5
1
FT
16:30
Sochi
Rubin Kazan
1
2
FT
Russia > First League
11:00
Veles
Orenburg
1
2
FT
11:00
Torpedo Moskva
SKA Khabarovsk
0
0
FT
11:00
Volgar Astrakhan
Krasnodar II
0
0
FT
11:00
Tekstilshchik
Kuban Krasnodar
1
3
FT
11:00
Akron
Tom Tomsk
3
3
FT
12:00
Metallurg Lipetsk
KAMAZ
0
1
FT
13:00
Fakel
Neftekhimik
3
1
FT
14:00
Alaniya Vladikavkaz
Spartak Moskva II
2
3
FT
15:00
Baltika
Rotor Volgograd
2
1
FT
15:00
Olimp-Dolgoprudny
Yenisey
0
0
FT
Réunion > Regionale 1
12:00
Bretagne
Trois Bassins
2
1
FT
12:00
Jeanne d'Arc
Marsouins
5
0
FT
12:00
Parfin
Saint-Pierroise
1
1
FT
12:00
Excelsior
SDEFA
6
0
FT
12:00
Saint-Louis
Saint-Pauloise
0
0
FT
12:00
Piton Saint-Leu
La Tamponnaise
0
2
FT
12:00
Saint-Denis
Makes
1
1
FT
12:00
Capricorne
Sainte-Marienne
0
0
FT
San Marino > Campionato
14:00
Cosmos
Tre Fiori
0
5
FT
14:00
La Fiorita
Cailungo
2
1
FT
14:00
Virtus
Libertas
0
1
FT
14:00
Faetano
Juvenes / Dogana
3
1
FT
Saudi Arabia > Saudi League
12:15
Al Hazm
Al Ittifaq
0
3
FT
12:30
Abha
Al Ahli
2
0
FT
14:40
Al Batin
Al Taawon
3
2
FT
Scotland > League Cup
16:00
Rangers
Hibernian
1
3
FT
Scotland > SWPL 1
13:00
Partick Thistle
Rangers
0
1
FT
13:00
Spartans
Hibernian
0
0
FT
14:00
Celtic
Aberdeen
3
1
FT
16:00
Motherwell
Glasgow City
1
5
FT
16:00
Hamilton Academical
Hearts
0
1
FT
Scotland > SWPL 2
14:00
Kilmarnock
Glasgow Women
2
2
FT
14:00
Stirling University
Dundee United
1
5
FT
14:30
St. Johnstone
Boroughmuir Thistle
2
3
FT
Scotland > Women's Championship
14:00
Broomhill
Hutchison Vale
0
4
FT
14:00
Clyde
Edinburgh Caledonia
3
6
FT
14:00
Dryburgh Athletic
Inverness CT
1
3
FT
14:00
Edinburgh City
Gartcairn
1
2
FT
14:00
Gleniffer Thistle
Stenhousemuir
2
9
FT
14:00
Morton Girls
Livingston
0
3
FT
14:00
United Glasgow
Rossvale
0
12
FT
14:00
Airdrie United
St. Mirren
3
1
FT
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Westdyke
Dunfermline Athletic
14:00
Montrose
Buchan
6
1
FT
14:00
East Fife
Grampian
4
1
FT
14:00
Dundee West
Stonehaven
4
4
FT
14:00
Falkirk FCF
Ayr United
2
4
FT
Senegal > Ligue 1
16:00
Génération Foot
Jaraaf
2
0
FT
16:30
Douanes
Teungueth
0
2
FT
16:30
La Linguère
Mbour Petite Côte
2
0
FT
16:30
Diambars
ASEC Ndiambour
3
0
FT
16:30
Gorée
CNEPS Excellence
1
1
FT
16:30
Casa Sport
DSC
1
1
FT
Serbia > Super Liga
12:30
Mladost Lučani
Red Star Belgrade
1
5
FT
14:45
Partizan
Vojvodina
4
1
FT
16:00
Spartak Subotica
Radnički Kragujevac
1
1
FT
Serbia > Srpska Liga
09:00
Brodarac
BASK
0
4
FT
10:00
Radnički Svilajnac
Trayal Kruševac
1
2
FT
12:00
Studentski Grad
OFK Beograd
2
5
FT
12:00
Jedinstvo Surčin
Teleoptik
2
0
FT
12:00
Zvezdara
Zemun
2
3
FT
12:00
RSK Rabrovo
GFK Sloboda Užice
1
1
FT
12:00
Radnički Novi Beograd
Prva Iskra
1
0
FT
12:00
Radjevac Krupanj
Sloga Požega
0
2
FT
12:00
Tisa Adorjan
Borac Sakule
4
0
FT
12:00
Timočanin
Meševo
3
2
FT
12:00
Brzi Brod
Jagodina
1
0
FT
12:00
Vlasina
Dinamo Vranje
6
2
FT
12:00
Radnički Pirot
Budućnost Popovac
3
0
FT
12:00
Hajduk Veljko
Pčinja Trgovište
0
0
FT
Serbia > Super Liga Žene
12:00
Vojvodina
Sloga Radnički
0
2
FT
13:00
Zvezda B 2018
Spartak Subotica
0
6
FT
Serbia > U19 League
10:00
Vojvodina U19
Rad U19
0
1
FT
10:00
Spartak Subotica U19
Zemun U19
2
1
FT
11:00
Voždovac U19
Brodarac U19
0
2
FT
12:30
Mačva Šabac U19
IMT Novi Beograd U19
2
2
FT
Sierra Leone > Premier League
16:15
Ports Authority
Freetown City
0
0
FT
16:15
Wusum Stars
Police
1
1
FT
16:15
Diamond Stars
East End Tigers
0
1
FT
17:00
East End Lions
Central Parade
0
1
FT
Slovakia > Super Liga
16:00
Zemplín Michalovce
Slovan Bratislava
1
2
FT
Slovakia > 3. liga
12:00
Slovan Most
Pezinok
2
0
FT
12:00
Nová Dedinka
Vrakuňa
2
5
FT
Slovakia > Cup
12:00
Rohožník
FC Košice
0
2
FT
Slovakia > I Liga Women
11:30
Spartak Myjava
Trenčín
12
0
FT
13:00
Ružomberok
Žilina
4
0
FT
Slovenia > 1. SNL
12:00
Tabor Sežana
Bravo
0
2
FT
16:00
Maribor
Aluminij
3
0
FT
19:15
Koper
Radomlje
3
2
FT
Slovenia > 2. SNL
12:30
Rudar
Rogaška
2
3
FT
12:30
Bilje
Gorica
0
2
FT
Slovenia > 3. SNL
13:00
Cirkulane
Bistrica
0
0
FT
Slovenia > 1. Zenska Liga
10:00
Pomurje
ŽNK Ptuj
8
0
FT
15:00
ŽNK Ljubljana
Krim
11
1
FT
15:30
Radomlje
Cerklje
4
0
FT
Slovenia > 1. Mladinska Liga
12:30
Radomlje U19
Koper U19
0
0
FT
12:30
Celje U19
Olimpija U19
1
2
FT
Solomon Islands > S-League
01:00
Isabel United
Laugu United
2
1
FT
03:00
Solomon Warriors
Waneagu United
1
1
FT
05:00
Marist Fire
Central Coast
1
1
FT
South Africa > PSL
13:30
TS Galaxy
Swallows
1
0
FT
17:00
Maritzburg United
Kaizer Chiefs
0
1
FT
South Africa > 1st Division
13:30
Hungry Lions
TS Sporting
0
1
FT
13:30
TTM
Cape Town Spurs
0
4
FT
13:30
University of Pretoria
Uthongathi
0
0
FT
South Africa > Diski Challenge
08:00
Cape Town City U23
Maritzburg United U23
2
0
FT
08:00
TS Galaxy U23
Marumo Gallants U23
3
0
FT
08:00
Golden Arrows U23
Mamelodi Sundowns U23
1
0
FT
10:30
AmaZulu U23
Stellenbosch U23
1
0
FT
South America > CONMEBOL Libertadores Femenina
23:00
Santa Fe
Corinthians
0
2
FT
Spain > Segunda División
13:00
FC Cartagena
Burgos
1
0
FT
15:00
Lugo
Eibar
2
2
FT
17:15
Tenerife
Alcorcon
1
0
FT
17:15
Huesca
Ibiza
0
0
FT
19:30
Ponferradina
Sporting Gijon
4
1
FT
Spain > Primera División RFEF
11:00
Tudelano
UD Logroñés
0
0
FT
11:00
Athletic Club II
Talavera
0
1
FT
11:00
Rayo Majadahonda
Deportivo La Coruña
1
2
FT
11:00
Cornellà
Sevilla II
1
2
FT
11:00
Atlético Baleares
UCAM Murcia
3
0
FT
16:00
SD Logroñés
Real Unión
0
2
FT
16:00
Zamora
Racing Santander
0
3
FT
16:00
Algeciras
Gimnàstic Tarragona
1
0
FT
16:00
Albacete
Barcelona II
2
0
FT
Spain > Tercera División RFEF
-
Cancelled CANC
Cancelled CANC
La Roda
Hogar Alcarreño
10:30
Torrellano
Jove Español
2
0
FT
10:30
Calahorra II
Cenicero
3
0
FT
10:30
Extremadura UD II
Don Álvaro
1
1
FT
10:30
La Unión Atlético
El Palmar
2
0
FT
10:30
Colonia Moscardó
Atlético Madrid II
0
1
FT
10:30
Carabanchel
Las Rozas
0
1
FT
10:30
Villaverde San Andrés
Torrejón
2
0
FT
10:30
Portugalete
Deportivo Alavés II
1
1
FT
10:30
Illescas
San Clemente
1
0
FT
10:45
Siete Villas
Vimenor
4
1
FT
10:45
Grama
Manresa
1
1
FT
10:45
Barbastro
Giner Torrero
0
0
FT
11:00
Guadalajara
Miguelturreño
2
1
FT
11:00
Illueca
Biescas
4
0
FT
11:00
San Martín
Roces
1
2
FT
11:00
Mosconia
L'Entregu
0
2
FT
11:00
Lealtad
Langreo II
4
1
FT
11:00
Sant Andreu
Sants
2
0
FT
11:00
L'Hospitalet
Vilassar Mar
2
1
FT
11:00
Real Titánico
Llanes
1
0
FT
11:00
Villaviciosa Odón
Ursaria
0
2
FT
11:00
Cariñena
Borja
2
0
FT
11:00
Calamocha
Épila
1
2
FT
11:00
Recreativo Huelva
Pozoblanco
3
2
FT
11:00
Olivenza
Aceuchal
1
1
FT
11:00
Miajadas
Jerez
3
2
FT
11:00
Lorca Deportiva
Deportiva Minera
4
1
FT
11:00
Rota
Conil
2
1
FT
11:00
Utrera
Puente Genil
0
1
FT
11:00
Tomares
Los Barrios
3
1
FT
11:00
Córdoba II
Cartaya
1
0
FT
11:00
Málaga II
Almería II
1
0
FT
11:00
Ribert
UD Santa Marta
1
0
FT
11:00
Pozuelo Alarcón
Tres Cantos
2
1
FT
11:00
Torrent
Orihuela
2
0
FT
11:00
Viveiro
Estradense
1
0
FT
11:00
RSD Alcalá
Getafe II
2
2
FT
11:00
San Cristóbal
Girona II
2
1
FT
11:00
Saguntino
Valencia II
2
2
FT
11:00
Almansa
Albacete II
1
1
FT
11:15
Juventud Torremolinos
Marbella
2
1
FT
11:15
Racing Murcia
Cartagena FC
2
2
FT
11:15
Navarro
Covadonga
1
0
FT
11:30
Antoniano
Xerez
1
2
FT
11:30
Granollers
Castelldefels
4
3
FT
11:30
Guineueta
Vilafranca
0
1
FT
12:00
Gran Tarajal
Herbania
0
0
FT
12:00
La Cuadra
Arucas
3
0
FT
12:00
Lanzarote
Las Zocas
1
0
FT
14:30
Robres
Real Zaragoza II
1
2
FT
14:45
Palencia CF
Colegios Diocesanos
4
0
FT
14:45
Torina
Cartes
0
0
FT
14:45
Real Oviedo II
Lenense
4
2
FT
14:45
Belchite 97
Cuarte
1
0
FT
14:45
Anguiano
Vianés
3
1
FT
15:00
Torrijos
Quintanar del Rey
1
1
FT
15:00
Badajoz II
Arroyo
1
1
FT
15:00
Portmany
Felanitx
4
2
FT
15:00
Tuilla
Praviano
1
1
FT
15:00
Rayo Vallecano II
Alcorcón II
1
1
FT
15:00
Cultural Leonesa II
Numancia II
1
3
FT
15:15
Sóller
PE Sant Jordi
2
1
FT
15:15
Luarca
Caudal
2
4
FT
15:30
Corellano
Murchante
0
0
FT
15:30
Atlético Monzón
Utebo
0
1
FT
15:30
Villafranca
Calamonte
0
1
FT
15:30
Diocesano
Plasencia
1
0
FT
15:30
Cirbonero
Cantolagua
2
1
FT
15:30
Peralada
Olot
1
1
FT
15:30
Almazán
Atlético Tordesillas
0
0
FT
15:30
Moratalaz
AD Parla
1
2
FT
15:30
Selaya
Textil Escudo
0
2
FT
15:30
Naval
Castro
0
0
FT
15:30
Sofán
Alondras
0
2
FT
15:30
Deportivo La Coruña II
Somozas
3
0
FT
15:30
Llerenense
Trujillo
2
2
FT
15:30
River Ebro
Agoncillo
3
1
FT
16:00
Callosa Deportiva
Atzeneta
0
0
FT
16:00
Gimnástica Torrelavega
Colindres
3
0
FT
16:00
Bullense
Huércal Overa
0
0
FT
16:00
Real Ávila
Atlético Astorga
0
1
FT
16:00
Paracuellos Antamira
Galapagar
1
2
FT
16:00
Noia
Rápido Bouzas
1
1
FT
16:00
Choco
Atlético Arnoia
2
0
FT
16:00
Juvenil Ponteareas
Barco
0
2
FT
16:00
UD San Pedro
Huétor Vega
1
2
FT
16:00
Urraca
Colunga
1
4
FT
16:00
Motril
Ciudad de Torredonjimeno
2
2
FT
16:00
Basconia
Santutxu
1
0
FT
16:00
Torre del Mar
Alhaurín
1
0
FT
16:00
Bala Azul
Mazarrón FC
1
1
FT
16:00
Arandina
La Virgen del Camino
2
1
FT
16:00
CAP Ciudad de Murcia
UD Caravaca
1
3
FT
16:00
Los Garres
Real Murcia II
1
1
FT
16:00
La Calzada
Alfaro
3
4
FT
16:00
Manchego
Tarancón
0
1
FT
16:00
Silla
Benigànim
2
1
FT
16:00
Oyonesa
Berceo
2
0
FT
16:00
Haro Deportivo
Varea
1
2
FT
16:00
Moralo
Azuaga
1
1
FT
16:00
Yeclano
UCAM Murcia II
1
1
FT
16:30
Beti Gazte
Beasain
0
0
FT
16:30
Real Jaén
Torreperogil
0
0
FT
16:30
Complutense
Madrid 2021 FP
1
0
FT
17:30
Ciudad de Lucena
Gerena
2
0
FT
17:30
Cartagena LU II
Archena Sport
2
0
FT
17:30
Conquense
Villarrobledo
3
1
FT
Spain > Autonómicas
08:30
Sporting Ceuta
Atlético Ciudad de Ceuta
3
2
FT
10:00
Formentera II
Ibiza Isl. Pitiusas II
3
0
FT
10:00
Periso
SS Reyes II
2
1
FT
10:00
Inter de Valdemoro
RSC Internacional
1
2
FT
10:15
Santurtzi
Sodupe
2
3
FT
10:30
Basurto
Otxarkoaga
0
0
FT
10:30
Rioja Alavesa
Nanclares
0
4
FT
10:30
SD San Pedro
Erandio
0
2
FT
10:30
Sabadell Nord
Atlètic Sant Just
1
1
FT
10:30
Betis de Hadú
Polillas Ceuta
2
1
FT
10:30
Maracena
Arenas Armilla
1
1
FT
10:30
Collado Villalba
Coslada
4
2
FT
10:30
Santa Ana
San Agustín
2
3
FT
10:30
Racing Rioja II
San Lorenzo Ezcaray
3
1
FT
10:30
Horche
Sporting Cabanillas
1
0
FT
10:30
Onda
Vall de Uxó
0
0
FT
10:30
Redován
Novelda CF
1
1
FT
10:30
Aspe
Almoradí
2
1
FT
10:30
Castellonense
Paiporta
1
0
FT
10:30
Barrio del Cristo
L'Alcudia de Crespins
2
1
FT
10:30
Juvenia
Mar Menor II
1
3
FT
10:30
SFC Minerva
Alhama
2
0
FT
10:30
Casetas
Inter Huesca
1
0
FT
10:30
Sabiñánigo
Zaragoza 2014
3
0
FT
10:30
Colmenar Viejo
Villanueva Pardillo
0
0
FT
10:30
Real Aranjuez
Los Yébenes SB
0
1
FT
10:30
Arganda
Ciudad de Getafe
2
1
FT
10:30
Vicálvaro
Ciudad de los Ángeles
3
2
FT
10:30
Parla Escuela
El Álamo
1
0
FT
10:30
Atlético Pinto
Lugo Fuenlabrada
1
2
FT
10:45
Atlètico Vallbonense
La Eliana
4
0
FT
10:45
Polideportivo Almería
Atarfe Industrial
2
3
FT
10:45
Sueca
Calpe
1
0
FT
10:45
Canillas
AD Fundación
6
2
FT
11:00
San Agustín II
Móstoles CF
1
1
FT
11:00
Actur Pablo Iglesias
Delicias
1
0
FT
11:00
Mollet
La Jonquera
2
1
FT
11:00
Avilés Stadium
Candás
0
0
FT
11:00
Toledo II
Torpedo 66
5
0
FT
11:00
Guadalcacín
Atlético Algabeño
1
1
FT
11:00
Ayamonte
La Palma
3
0
FT
11:00
Torreblanca
Viso
0
1
FT
11:00
Parets
Costa Brava II
0
1
FT
11:00
Iliturgi
Celtic
1
2
FT
11:00
Cantoria 2017
Málaga City
0
0
FT
11:00
Iru Bat
Aranbizkarra
1
0
FT
11:00
Real Tapia
Andés
0
2
FT
11:00
Valdepeñas
Sporting Alcázar
2
0
FT
11:00
Vallobín
Colloto
0
1
FT
11:00
Europa de Nava
Condal
0
1
FT
11:00
Nalón
Valdesoto
1
2
FT
11:00
Vista Alegre
Atlètic Lleida
1
1
FT
11:00
El Catllar
Vilanova
1
2
FT
11:00
Igualada
Viladecans
0
2
FT
11:00
Martinenc
Les Franqueses
2
2
FT
11:00
Can Vidalet
Júpiter
1
2
FT
11:00
Horta
Sant Cugat
2
1
FT
11:00
Manzanares
Carrión
2
1
FT
11:00
La Cañada Atlético
Villacarrillo
0
3
FT
11:00
Requena
Atlético Moncadense
2
1
FT
11:00
Atlético Arteixo
Fisterra
1
1
FT
11:00
Paterna
Utiel
0
3
FT
11:00
Chiclana
CD Alcalá
1
0
FT
11:00
Santa Isabel
Gurrea
2
1
FT
11:00
Arcos
Coria CF
4
0
FT
11:00
Abarán
Plus Ultra
2
1
FT
11:15
Astur
La Madalena de Morcín
1
0
FT
11:15
Umia
Ribadumia
2
1
FT
11:15
Atlético Central
Lebrijana
1
2
FT
11:15
Rincón
Estepona
0
1
FT
11:15
Alfindén
Villa Alagón
1
2
FT
11:30
Gernika II
Dinamo San Juan
0
0
FT
11:30
Zaramaga
Mercedarias
2
1
FT
11:30
Montilla
Castilleja
0
2
FT
11:30
Arnedo II
Real Bethlehem
0
0
FT
11:30
Atlético Escalerillas
Sariñena
0
0
FT
11:30
San Claudio
Gozon
2
1
FT
11:30
Torre Levante
Manises
2
0
FT
12:00
Realejos
Icodense
0
1
FT
12:00
San Lorenzo Constancia
Bahía Santiago
2
1
FT
12:00
Sporting Hortaleza II
Fuenlabrada II
1
2
FT
12:30
Alcobendas
Aravaca
0
2
FT
12:30
Santos Reyes
Marino II
3
1
FT
12:30
Tercio Duque de Alba
Ceuta III
1
4
FT
14:30
Calatorao
Atlético Calatayud
2
2
FT
14:30
Alcorisa
Morés
2
0
FT
14:30
Magallón
Gallur
4
0
FT
14:30
Mallén
UD San José
0
3
FT
14:30
Ceuta 6 de Junio
Hilal Deportivo
6
1
FT
14:30
Maella
Alcañiz
2
0
FT
14:30
San Lorenzo Flumen
Peña Ferranca
0
2
FT
14:45
Podes
Barcia
3
2
FT
14:45
Alcolea
Almunia San Juan
1
3
FT
14:45
Infanzones
Idoya
2
1
FT
14:45
Mequinenza
CDJ Tamarite
1
1
FT
14:45
Tineo
Racing Guía Norte Astur
3
0
FT
14:45
Ajax de Juslibol
Zuera
1
1
FT
14:45
Tauste
Villanueva CF
2
2
FT
14:45
Unión Comercial
Ribadedeva
2
0
FT
14:45
Tardienta
Almudévar
0
0
FT
15:00
L'Escala
Banyoles
2
0
FT
15:00
Borges
Alcarràs
2
2
FT
15:00
Algezares
Olímpico Totana
1
0
FT
15:00
Aluvión
Muskaria
1
0
FT
15:00
Doneztebe
Bidezarra
1
4
FT
15:00
Pantoja
Talavera II
1
1
FT
15:00
Madridejos
San José Obrero
3
1
FT
15:00
Unión Criptanense
Caudetano
4
0
FT
15:00
CFI Alicante
Betis Florida
3
0
FT
15:00
Cehegín
El Raal
1
1
FT
15:00
Vitoria II
Zuia
0
2
FT
15:00
Alberite
Autol
2
1
FT
15:00
Cultural Cebrereña
Atlético Candeleda
3
0
FT
15:00
El Gancho
Quinto
1
1
FT
15:00
Salvatierra
El Pilar Marianistas
2
2
FT
15:00
Calanda
Morata
0
1
FT
15:00
La Almunia
Atlético Albalate
4
1
FT
15:00
Gran Peña
Moaña
3
1
FT
15:00
Fabero
La Cistérniga
2
1
FT
15:05
Bovedana
Béjar Industrial
2
3
FT
15:15
Cabezo de Torres
Balsicas Atlético
4
2
FT
15:15
Berja
Cubillas
1
1
FT
15:15
San Tirso
Atlético Coruña
1
1
FT
15:15
Sarriana
Foz
5
1
FT
15:15
Galicia de Mugardos
Betanzos
1
1
FT
15:15
Fraga
Montecarlo
3
2
FT
15:15
Sporting Uxama
Bupolsa
2
1
FT
15:15
Villa Simancas
Salamanca Monterrey
0
0
FT
15:15
Muleño
Yeclano II
2
4
FT
15:15
Orgaceño
Villa
1
2
FT
15:15
River Ega
Lagun Artea
3
3
FT
15:30
Juventud Cambados
Valladares
0
0
FT
15:30
Herencia
Atlético Ibañés
3
1
FT
15:30
Portonovo
Pontevedra II
1
2
FT
15:30
Ribadeo
Santaballes
1
1
FT
15:30
Lemos
As Pontes
1
0
FT
15:30
Aoiz
Universidad de Navarra
2
1
FT
15:30
Zarramonza
Iruña
3
1
FT
15:30
Villalonga
Xuventú Sanxenxo
0
3
FT
15:30
Yuncos
Yunquera
4
2
FT
15:30
Almagro
Munera
2
1
FT
15:30
L'Olleria
Muro
3
2
FT
15:30
La Solana
Pedroñeras
4
0
FT
15:30
Almenara Atletic
Vinaròs
2
4
FT
15:30
Xilvar
Son Sardina
2
1
FT
15:30
Utrillas
Cella
5
1
FT
15:30
Aloña Mendi
Amaikak Bat
0
2
FT
15:30
Molina
Beniel
2
1
FT
15:30
Alginet
Benetuser-Fabara
3
2
FT
15:30
Carcaixent
Alaquàs i Walter
4
2
FT
15:30
Artà
Petra
0
3
FT
15:30
Dubra
Boiro
1
1
FT
15:30
Beluso
Céltiga
1
2
FT
15:30
Poligono San Ciprian
Nogueira de Ramuín
0
2
FT
15:30
Valls
Gavà
1
1
FT
15:30
Tàrrega
Martorell
0
1
FT
15:30
Berrón
Siero
0
0
FT
15:30
Velle
Atios
2
2
FT
15:30
Sporting Guardés
UD Ourense
0
5
FT
15:30
Cultural Areas
Pontellas
0
2
FT
15:30
Sigüeiro
Laracha
2
1
FT
15:30
Mondariz
Caselas
0
0
FT
15:30
Barbadás
Porriño Industrial
2
2
FT
15:45
Puebla
O Pino
1
2
FT
16:00
CD Roda II
Mare Nostrum
2
2
FT
16:00
Barquereño
Solares
1
3
FT
16:00
Atlético Espeleño
Bollullos
0
0
FT
16:00
PE Sant Jordi II
Atlético Jesús
4
0
FT
16:00
Egabrense
Recreativo Huelva II
2
1
FT
16:00
Quintanar
Atlético Tomelloso
1
0
FT
16:00
Burriana
Huracán Moncada
4
0
FT
16:00
Mollerussa
Solsona
2
2
FT
16:00
Mataró
Palamós
2
1
FT
16:00
Cardassar
Porreres
3
1
FT
16:00
Inter Ibiza II
Santa Gertrudis
1
4
FT
16:00
Náxara II
Peña Balsamaiso
3
1
FT
16:00
Boimorto
Agrupación Estudiantil
3
0
FT
16:00
Paiosaco
Xallas
1
1
FT
16:00
Tedeón
River Ebro II
0
0
FT
16:00
Dénia
La Font
1
1
FT
16:00
Contestano
Pedreguer
0
2
FT
16:00
Villa de Fortuna
Cieza
0
1
FT
16:00
La Moraleja
Concepción
0
1
FT
16:30
Pla de Na Tesa
Ferriolense
1
0
FT
17:00
Bahía de San Agustín
Portmany II
0
5
FT
17:00
Cazalegas
Los Yébenes
3
0
FT
17:15
Roldan
Alcantarilla
0
2
FT
17:15
Begíjar
Atlético Monachil
3
3
FT
17:30
Churriana
Casabermeja
1
0
FT
17:30
Unión Zona Norte
San Fernando Henares
3
0
FT
17:30
Peñas Oscenses
Valdefierro
0
1
FT
17:30
Luchador
Penya Independent
0
7
FT
17:30
Seseña
Mocejón
1
0
FT
18:00
ED Moratalaz II
Sporting Hortaleza
0
1
FT
18:30
Móstoles II
Tajamar
0
1
FT
Spain > División de Honor Juvenil
09:00
Compostela U19
Racing Santander U19
2
2
FT
10:30
San Francisco U19
Montecarlo U19
2
2
FT
10:30
Getafe U19
Alcorcón U19
2
4
FT
11:00
CF San José U19
Elche U19
2
0
FT
11:00
Pontevedra U19
Bezana U19
4
1
FT
11:00
Ural U19
Bansander U19
0
0
FT
11:00
Séneca U19
Sanluqueno U19
2
0
FT
11:00
Vázquez Cultural U19
Granada U19
0
2
FT
11:00
Sporting Gijón U19
Real Avilés U19
1
0
FT
11:00
Marina Sport U19
Pabellón Ourense U19
2
0
FT
11:00
Santa Fe U19
Tiro de Pichón U19
1
0
FT
11:00
Pamplona U19
Real Sociedad U19
2
4
FT
11:00
Txantrea U19
Tudelano U19
2
4
FT
11:00
Celta de Vigo U19
Deportivo Coruña U19
2
1
FT
11:00
Osasuna U19
Mutilvera U19
3
1
FT
11:15
Val Miñor U19
Real Oviedo U19
2
2
FT
11:15
Atlético Perines U19
Lugo U19
1
0
FT
11:30
Recreativo Huelva U19
Cádiz U19
2
4
FT
11:30
Danok Bat U19
UD Logroñés U19
1
0
FT
12:00
Atlético GC U19
Arucas U19
0
2
FT
12:00
Real Valladolid U19
Flecha Negra U19
4
0
FT
15:00
Deportivo Alavés U19
Getxo U19
1
0
FT
15:30
Tolosa U19
AD San Juan U19
2
2
FT
15:30
Athletic Club U19
Oberena U19
0
0
FT
17:00
El Ejido U19
Tomares U19
0
1
FT
17:00
Atlético Jaén U19
Málaga U19
0
2
FT
17:30
Damm U19
Girona U19
1
0
FT
Spain > Liga Nacional Juvenil
-
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Chinato U19
Mérida U19
08:30
Rayo Vallecano U19 II
Alcorcón U19 II
2
1
FT
10:00
Leioa U19
Santutxu U19
0
1
FT
10:30
Balsas Picarral U19
Amistad U19
1
1
FT
11:00
Moralo U19
Plasencia U19
4
0
FT
11:00
Hércules U19
Intercity U19
1
1
FT
11:00
Maspalomas U19 II
PC Vecindario U19
3
0
FT
11:00
Pabellón U19 II
Areosa U19
1
1
FT
11:00
Atlético Villacarlos U19
Menorca U19
0
4
FT
11:00
Lorca Deportiva U19
Ranero U19
3
1
FT
11:00
Beniaján U19
Archena U19 II
2
1
FT
11:00
EF San Miguel U19
Lorquí U19
0
0
FT
11:00
Burladés U19
Huarte U19
2
3
FT
11:00
Inter Amistad U19
Puente Castro U19
2
2
FT
11:00
Granada U19 II
Málaga U19 II
1
1
FT
11:00
San Roque Cádiz U19
Real Betis U19 II
1
2
FT
11:00
Alzira U19 II
Torrent U19
1
2
FT
11:15
Ardoi U19
Alsasua U19
5
1
FT
11:15
Guadalupe U19
Yecla U19
0
3
FT
11:30
Cultural Leonesa U19 II
Isoba U19
2
1
FT
11:30
Galdakao U19
Aurrerá Vitoria U19
0
2
FT
11:30
Santo Domingo U19
Teruel U19
1
3
FT
11:30
Olot U19
Cornellà U19 II
0
1
FT
11:30
Peña Deportiva U19
La Salle U19
2
0
FT
11:45
Córdoba U19 II
Sanluqueno U19 II
2
1
FT
12:15
La Charca U19
Guijuelo U19
1
0
FT
12:15
Sobradillo U19 II
Llamoro U19
1
2
FT
12:30
Elche U19 II
Celtic Elche U19
3
1
FT
14:00
Recreativo U19 II
Rociera U19
2
2
FT
14:00
Eibar U19 II
Vasconia U19
1
1
FT
15:00
Amistad Sniace U19
Atlético Perines U19 II
1
1
FT
15:00
Burgos Promesas U19
Briviesca U19
3
0
FT
15:00
UD Santa Marta U19
Ponferradina U19
1
2
FT
15:00
Huesca U19
Oliver U19
2
1
FT
15:00
Getafe U19 II
Atlético Madrid U19 II
0
1
FT
15:00
Real Murcia U19 II
FC Cartagena U19 II
2
3
FT
15:00
Cartagena FC U19 II
Torre Pacheco U19
0
0
FT
15:00
Torre Levante U19 II
Levante U19 II
1
1
FT
15:00
Ebro U19 II
CD San Gregorio U19
3
0
FT
15:15
Almería U19 II
Mortadelo U19
2
0
FT
15:30
UCAM Murcia U19
Puente Tocinos U19
6
0
FT
15:30
Marbella U19
CD Alcalá U19
5
0
FT
15:30
Guarnizo U19
Vimenor U19
0
0
FT
15:30
Monte U19
Bansander U19 II
5
3
FT
16:00
Laredo U19
Textil Escudo U19
2
1
FT
16:00
Danok Bat U19 II
Arrupe Chaminade U19
3
1
FT
16:00
San Francisco U19 II
Sporting Ciutat U19
2
0
FT
16:00
Montecarlo U19 II
El Olivar U19
3
1
FT
16:30
Vilamarxant U19
Alcoyano U19
0
2
FT
17:00
Académico Murcia U19
CFB Totana U19
10
3
FT
17:00
Pinatar U19
EF Murcia Promesas U19
0
5
FT
17:00
Constància U19
Mallorca U19 II
0
2
FT
17:00
La Cañada Atlético U19
26 de Febrero U19
2
1
FT
17:45
Unionistas U19
Colegios Diocesanos U19
1
0
FT
18:00
Sants U19
Damm U19 II
1
1
FT
Spain > Primera División Femenina
10:30
Valencia
Real Betis
1
0
FT
11:00
Real Sociedad
Granadilla Tenerife
3
0
FT
11:00
Eibar
Atlético Madrid
0
3
FT
12:00
Rayo Vallecano
Villarreal
2
2
FT
17:30
Real Madrid
Deportivo Alavés
1
1
FT
Spain > Segunda Federación Femenina
10:00
Juan Grande
Castellón
4
2
FT
10:00
Cacereño
Femarguín
2
2
FT
10:00
Madrid II
Real Unión de Tenerife
1
1
FT
10:00
Elche
Real Betis II
2
3
FT
11:00
Pozoalbense
Santa Teresa
1
0
FT
11:00
Osasuna
Seagull
2
0
FT
11:00
Zaragoza
Sporting Gijón
4
1
FT
12:00
AEM
Parquesol
2
0
FT
15:00
Córdoba
Alhama
1
1
FT
16:30
Espanyol
Levante Las Planas
2
4
FT
Spain > Tercera Federación Femenina
09:00
Balears
Huesca
1
0
FT
10:30
San Miguel
Granada II
1
1
FT
11:00
Sárdoma
Olímpico de León
0
0
FT
11:00
Real Oviedo II
Villestro
4
2
FT
11:00
Atlético Lince
Torrelodones
0
2
FT
11:00
Samper
Pozuelo Alarcón
2
1
FT
11:00
Tres Cantos
Logroño II
1
0
FT
11:00
Albacete II
San Vicente
1
0
FT
11:15
Aldaia
Murcia Féminas
0
2
FT
11:30
Victoria FC
Versalles
1
1
FT
11:30
Racing Santander II
Mutilvera
4
0
FT
12:00
Real Madrid II
Atlético Madrid III
5
2
FT
12:00
Orientación Marítima
Achamán
1
5
FT
12:00
Pardinyes
Son Sardina
0
1
FT
14:00
Espanyol II
Fontsanta Fatjó
6
0
FT
14:45
Gijón FF
Deportivo La Coruña II
1
2
FT
15:00
San Ignacio
Añorga
0
1
FT
15:00
Victoria CF
Sporting Gijón II
1
3
FT
15:30
Badajoz
Sevilla II
0
2
FT
15:30
Rayo Vallecano II
Olímpico Madrid
2
1
FT
16:00
Athletic Club III
Arratia
3
0
FT
16:00
Madrid III
Getafe
1
1
FT
16:00
Olympia Las Rozas
Extremadura UD
3
1
FT
16:00
Cádiz
La Cañada Atlético
5
0
FT
17:00
La Rambla
Santa Teresa II
4
1
FT
17:00
Sant Gabriel
Vic Riuprimer
3
0
FT
Spain > Segunda División RFEF
10:00
Unión Adarve
Móstoles
1
0
FT
10:30
Cádiz II
CD Coria
0
1
FT
10:30
Ibiza Islas Pitiusas
Brea
0
0
FT
10:45
Llanera
Arenteiro
1
1
FT
11:00
Vélez
Tamaraceite
2
0
FT
11:00
Espanyol II
Cerdanyola del Vallès
2
1
FT
11:00
Ebro
Peña Deportiva
1
1
FT
11:00
Ceuta
UD San Fernando
1
0
FT
11:00
Andratx
Numancia
1
2
FT
11:00
Eldense
UD Melilla
2
1
FT
11:00
El Ejido
Mancha Real
0
1
FT
11:00
Europa
Prat
0
0
FT
11:00
Levante II
Toledo
0
2
FT
11:00
Racing Santander II
Gernika
0
0
FT
11:00
Socuéllamos
Granada II
1
1
FT
11:00
Real Avilés
Pontevedra
0
3
FT
11:00
Coruxo
Leganés II
1
1
FT
11:00
Badalona
Formentera
0
0
FT
11:00
Cacereño
Montijo
2
0
FT
11:00
Xerez Deportivo
Don Benito
1
0
FT
12:00
Las Palmas II
Antequera
1
2
FT
14:45
Cayón
UD Logroñés II
2
1
FT
15:00
Peña Sport
Mutilvera
2
1
FT
15:30
Navalcarnero
Compostela
2
1
FT
16:00
La Nucía
Águilas
0
0
FT
16:00
Lleida Esportiu
Terrassa
0
1
FT
16:00
Teruel
Ejea
2
0
FT
16:00
Tarazona
Huesca II
3
2
FT
16:00
Hércules
Real Murcia
3
0
FT
16:00
Arosa
Salamanca UDS
1
0
FT
16:00
Alzira
Intercity
0
0
FT
16:00
Mar Menor
Calvo Sotelo
1
0
FT
16:00
Gimnástica Segoviana
Bergantiños
0
1
FT
16:00
Marino de Luanco
Cristo Atlético
2
0
FT
16:00
Arenas Getxo
Real Sociedad III
0
1
FT
16:00
Racing Rioja
Tropezón
4
0
FT
17:00
Atlético Pulpileño
Marchamalo
1
1
FT
17:30
Mérida
San Roque Lepe
0
1
FT
Sweden > Allsvenskan
14:00
Degerfors
Hammarby
1
4
FT
14:00
Halmstad
Elfsborg
0
1
FT
16:30
Varberg
AIK
0
1
FT
16:30
Sirius
IFK Göteborg
3
3
FT
Sweden > Superettan
14:00
Akropolis
GAIS
0
0
FT
14:00
Jönköpings Södra
AFC Eskilstuna
1
2
FT
Sweden > Ettan
15:00
Örebro Syrianska
Sandviken
1
3
FT
15:00
Piteå
Brommapojkarna
1
3
FT
15:00
Gefle
Sollentuna
1
4
FT
15:00
Hudiksvall
Assyriska
1
1
FT
15:00
Umeå FC
Täby
4
3
FT
15:00
IF Karlstad
IFK Luleå
3
1
FT
15:00
Hammarby Talang
Sylvia
2
1
FT
15:00
Haninge
Dalkurd
2
2
FT
Sweden > Division 2
11:00
Storfors
Frösö
2
0
FT
12:00
Assyriska BK
Astrio
0
0
FT
12:00
Husqvarna
Sävedalen
6
1
FT
13:00
United Nordic
Karlslund
6
2
FT
13:00
Enköping
Enskede
1
1
FT
15:00
Nosaby
Balkan
5
0
FT
15:00
IFK Hässleholm
Karlshamn
0
2
FT
16:00
Stöde
Friska Viljor
3
3
FT
16:00
Smedby
Motala
0
3
FT
Switzerland > Super League
13:15
St. Gallen
Lausanne Sport
0
1
FT
15:30
Servette
Grasshopper
3
2
FT
15:30
Lugano
Luzern
3
1
FT
Switzerland > 1. Liga Promotion
14:00
Biel-Bienne
Bavois
4
2
FT
Switzerland > 1. Liga Classic
13:00
Luzern II
Kosova
3
1
FT
13:30
Monthey
Bulle
0
5
FT
13:30
Münsingen
Wohlen
1
1
FT
14:00
Langenthal
Buochs
2
0
FT
14:00
Delémont
Grasshopper II
2
2
FT
Switzerland > 2. Liga Interregional Cup
13:00
Concordia Basel
Kickers Luzern
5
1
FT
13:00
Spiez
Muttenz
E
2
1
0
0
FT
13:00
Echichens
Amical Saint-Prex
E
3
5
2
2
FT
13:00
Lerchenfeld
Liestal
1
4
FT
13:30
Courtételle
Romontois
3
2
FT
13:30
Wangen
Schöftland
0
4
FT
14:00
Portalban / Gletterens
Stade Payerne
2
1
FT
14:00
FC Savièse
Azzurri 90
0
2
FT
Tahiti > Ligue 1
00:00
Olympic Mahina
Tiare Tahiti
1
2
FT
02:00
AS Mataiea
AS Pueu
1
4
FT
02:30
Pirae
Central
4
0
FT
Tajikistan > Vysshaya Liga
09:00
Dushanbe-83
Istiklol
0
8
FT
09:00
Khujand
Ravshan
3
1
FT
Tanzania > Ligi kuu Bara
13:00
KMC
Azam
2
1
FT
16:00
Dodoma Jiji
Biashara United
1
1
FT
Thailand > Thai League 1
11:00
Prachuap
Police Tero
1
1
FT
11:00
Chiangmai United
Chiangrai United
0
1
FT
11:30
Ratchaburi
Nong Bua Pitchaya
3
2
FT
12:00
Bangkok United
Muang Thong United
3
1
FT
Thailand > Thai League 2
11:00
Kasetsart
Customs Ladkrabang Utd
1
1
FT
11:00
Navy
Chiangmai
1
3
FT
12:00
Rayong
Sukhothai
1
2
FT
12:00
Lampang
Chainat Hornbill
0
0
FT
Thailand > Thai League 3
08:30
Chaiyaphum United
Muang Loei United
0
7
FT
08:30
Udon United
Yasothon
0
0
FT
08:30
Banbueng
Pluak Daeng United
0
2
FT
08:30
Kohkwang
Sa Kaeo City
1
1
FT
08:30
Ang Thong
Assumption United
4
2
FT
08:30
Bang Pa-in
Kanchanaburi
2
3
FT
08:30
Thawi Samut Sakhon
Samut Songkhram
1
2
FT
08:30
Samut Prakan
Army
1
1
FT
08:30
Chamchuri United
Inter Bangkok
4
0
FT
08:30
North Bangkok University
Kasem Bundit University
1
1
FT
08:30
Phattalung
Nara United
0
2
FT
08:30
See Kwae
Chiangrai Lanna
1
1
FT
08:30
Jalor City
Pattani
3
1
FT
08:30
Ubon Kruan Apat
Surin Sugar
2
0
FT
08:30
Phitsanulok
Uthai Thani
2
1
FT
08:30
Thonburi United
Grakcu Sai Mai United
6
1
FT
09:00
Pattaya Dolphins
Marines Eureka
6
0
FT
09:00
Young Singh United
Trang
1
1
FT
09:00
Maejo United
Kamphaeng Phet
1
1
FT
Tunisia > Ligue 1
13:00
Bizertin
Ben Guerdane
1
2
FT
13:00
Hammam-Lif
CS Sfaxien
1
2
FT
13:00
Chebba
Club Africain
1
1
FT
15:00
Zarzis
Monastir
0
1
FT
Tunisia > Ligue 2
13:00
Oued Ellil
M'saken
2
1
FT
13:00
Mohammedia
EM Mahdia
1
1
FT
13:00
EGS Gafsa
Sfax Railways
1
1
FT
13:00
EO Sidi Bouzid
Gabès
1
0
FT
13:00
Stade Gabésien
Sporting Ben Arous
1
0
FT
13:00
Korba
CS Tabarka
1
0
FT
Turkey > 1. Lig
10:30
Bandırmaspor
Kocaelispor
1
0
FT
13:00
Denizlispor
Ankara Keçiörengücü
2
1
FT
16:00
Manisa FK
Altınordu
1
0
FT
16:00
Adanaspor
Ankaragücü
1
0
FT
Turkey > 2. Lig
10:00
Kırklarelispor
Tarsus İdman Yurdu
2
0
FT
10:00
Şanlıurfaspor
Isparta 32 Spor
0
2
FT
10:00
Sivas Belediyespor
Niğde Anadolu
6
1
FT
10:00
Eskişehirspor
Pendikspor
0
1
FT
10:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kastamonuspor
Bucaspor 1928
10:00
Ankara Demirspor
Uşak Spor
0
0
FT
10:00
Amed
1922 Konyaspor
4
3
FT
10:00
Bodrumspor
Somaspor
3
1
FT
10:00
Bayburt ÖİS
İnegölspor
0
1
FT
10:00
Kahramanmaraşspor
Adıyaman
0
4
FT
10:00
Turgutluspor
Diyarbekirspor
2
1
FT
10:00
Serik Belediyespor
Afjet Afyonspor
0
0
FT
10:00
Pazarspor
24 Erzincanspor
2
4
FT
10:00
Çorum FK
Ankaraspor
0
0
FT
11:30
Sakaryaspor
Ergene Velimeşespor
3
2
FT
Turkey > 3. Lig
10:00
Çarşambaspor
52 Orduspor
1
3
FT
10:00
Modafen
Fethiyespor
0
3
FT
10:00
Kuşadasıspor
Kestelspor
2
1
FT
10:00
Yeşilyurt Belediyespor
İskenderunspor
3
1
FT
10:00
Ağrı 1970
Karşıyaka
0
1
FT
10:00
Darıca Gençlerbirliği
Iğdır FK
0
3
FT
10:00
Yomraspor
Altındağ Spor
0
0
FT
10:00
Erbaaspor
Hendek Spor
3
0
FT
10:00
Edirnespor
Kardemir Karabükspor
3
1
FT
10:00
Belediye Kütahyaspor
Nevşehir Belediyespor
2
3
FT
10:00
68 Aksaray Belediyespor
Kızılcabölükspor
1
1
FT
10:00
Beyoğlu Yeni Çarşı
Siirt İl Özel İdaresi
4
0
FT
10:00
Düzcespor
Elazığ Karakoçan FK
3
1
FT
10:00
Gümüşhanespor
Mardin 1969
1
1
FT
10:00
Ceyhanspor
İçel İdmanyurdu Spor
0
2
FT
10:00
Artvin Hopaspor
Osmaniyespor
0
1
FT
10:00
Bursa Yıldırımspor
Sancaktepe FK
2
1
FT
10:00
Bergama Belediyespor
1954 Kelkit Belediyespor
0
2
FT
10:00
Başkent Gözgözler
Karaman Belediyespor
1
2
FT
10:00
Batman Petrolspor
Elazığspor
3
0
FT
10:00
Orduspor 1967
Ofspor
0
1
FT
10:00
Şile Yıldızspor
Bayrampaşaspor
1
2
FT
Turkey > Bölgesel Amatör Lig
10:00
Cizre Serhatspor
Van Yolspor
3
0
FT
10:00
Vangölü FK
Şırnak İdmanyurdu
0
0
FT
10:00
Bahçecikspor
Çayelispor
0
0
FT
10:00
1960 Silopispor
Yüksekova Belediyespor
4
0
FT
10:00
Mazıdağı Fosfatspor
Muş Belediyespor
3
0
FT
10:00
Gebzespor
Irmakspor
7
0
FT
10:00
Bağlar Belediyespor
Diyarbakırspor
0
0
FT
10:00
Batman 72 Belediyespor
1955 Batman Belediyespor
2
2
FT
10:00
12 Bingölspor
Bismil 21 Sportif
5
1
FT
10:00
Dersimspor
Karlıova Yıldırım
4
3
FT
10:00
Çınar Belediyespor
Kovancılarspor
0
1
FT
10:00
Elazığ Yolspor
Bismil 1936 Gençlikspor
3
1
FT
10:00
Salarhaspor
Trabzon Doğanspor
1
0
FT
10:00
1984 Muşspor
Kızıltepe Sportif
6
0
FT
10:00
Rize Özel İdarespor
Çarşıbaşı Belediyespor
0
4
FT
10:00
Yakutiyespor
Kağızman Gençlerbirliği
3
0
FT
10:00
Hakkarigücü
Güroymak Spor Kulübü
1
0
FT
10:00
Bitlis Özgüzelderespor
Kurtalanspor
4
0
FT
10:00
Doğubayazıt Belediyespor
Iğdır Es
1
0
FT
10:00
Arhavispor
Ağrı Vefaspor
3
0
FT
10:00
Serhat Ardahanspor
Artvin Çoruhspor
0
2
FT
10:00
Erzincan 1968
Bayburt Belediyespor
0
0
FT
10:00
Kars 36
Erzurum İdmanocağı
1
1
FT
11:00
Gelendostspor
Akşehirspor
0
1
FT
11:00
Sarayönü Belediyespor
Eşmekaya Sultanhanı
3
0
FT
11:00
Ürgüpspor
Abdulvahabigazispor
3
0
FT
11:00
Sudurağı Gençlerbirliği
Isparta 32 Emrespor
0
3
FT
11:00
Gölyazı Belediyespor
Konya Ereğlispor
1
2
FT
11:00
Düziçispor
İdmanyurdu 1925
1
2
FT
11:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Pozantı Belediyespor
Niğde Belediyesispor
11:00
Mersin 33 FK
Adana 1954 FK
2
0
FT
11:00
Erdemli Belediyespor
Kozan Spor FK
1
0
FT
11:00
Kürkçülerspor
Silifke Belediyespor
1
2
FT
11:00
Cumhuriyet Üniversitesi
Yahyalıspor
1
0
FT
11:00
Talasgücü Belediyespor
Kapadokyaspor
1
0
FT
11:00
Şanlıurfa BB
Malatya İdman Yurdu
1
0
FT
11:00
Elbistanspor
Develispor
0
3
FT
11:00
Antakya Belediyespor
Elbeylispor
3
1
FT
11:00
Nizipspor
Reyhanlıspor
2
1
FT
11:00
Kilis Belediyespor
5 Temmuz İskenderunspor
2
0
FT
11:00
1926 Bulancakspor
Görelespor
1
2
FT
11:00
Darendespor
Viranşehir Belediyespor
0
4
FT
11:00
Besni Akınspor
Pütürge Belediyespor
3
1
FT
11:00
Arguvan Belediyespor
İmamağaspor
2
1
FT
11:00
DSİ Karadeniz
Eynesil Belediyespor
0
1
FT
11:00
Ulubey Belediyespor
Erdoğduspor
1
0
FT
11:00
Sebat Gençlikspor
Ünye 1957
3
1
FT
11:00
Ordu Gücü
Söğütlü Hilalspor
4
1
FT
11:00
Korkuteli Belediyespor
Serinhisarspor
1
1
FT
11:00
Sarayköyspor
Antalya Kemerspor
3
2
FT
11:00
Kınık Belediyespor
İscehisarspor
2
1
FT
11:00
Bucak Oğuzhanspor
Demre Belediyespor
0
1
FT
11:00
Gerede 1970 FK
Eskişehir Sağlıkspor
1
0
FT
11:00
İstanbul Siirtgücü
Ortaköy
0
4
FT
11:00
İnkılapspor
Kullar 1975
2
5
FT
11:00
Gazi Mahallesi
Karamürselspor
1
3
FT
11:00
Gölcükspor
İstanbul Sinopspor
2
1
FT
11:00
Çayırovaspor
1877 Alemdağspor
3
0
FT
11:00
Çerkezköy 1911
Tuncaspor
1
1
FT
11:00
Tekirdağspor
Lüleburgazspor
3
2
FT
11:00
Babaeskispor
Kapaklıspor
2
2
FT
11:00
Altınova Belediyespor
Bigadiç Belediyespor
3
0
FT
11:00
Bandırma Etispor
Yalova Kadıköy
1
1
FT
11:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
Bozcaadaspor
2
0
FT
11:00
Bigaspor
Burhaniye Belediyespor
2
0
FT
11:00
Yalovaspor
Gönen Belediyespor
2
1
FT
11:00
Tavşanlı Linyitspor
Bayırköyspor
3
1
FT
11:00
Bozüyük Vitraspor
Kütahya Yeşilayspor
3
1
FT
11:00
Başiskele Doğantepespor
Kartal Bulvarspor
1
2
FT
11:00
Eskişehir Yunusemrespor
Çağlayan Azotspor
5
0
FT
11:00
Bağbaşı Zeytinköyspor
Kepez Belediyespor
0
3
FT
11:00
Viven Bornova
Hacırahmanlıspor
3
0
FT
11:00
Yunus Emre Belediyespor
Torosgücü
0
0
FT
11:00
Ahmetli Belediyespor
Belediye Bolvadin Termal
0
0
FT
11:00
İzmirspor
Sivaslı Belediyespor
1
0
FT
11:00
Bölmespor
Torbalıspor
1
2
FT
11:00
Çiğli Belediyespor
Manisaspor
5
0
FT
11:00
Manisa Sanayispor
Aliağa FAŞ
0
5
FT
11:00
Alaçatıspor
Aydın Büyükşehir Bld
1
0
FT
11:00
Aydın Yıldızspor
Yeşilovaspor
1
3
FT
11:00
Sökespor
Yatağanspor
0
0
FT
11:00
Kemalpaşaspor
Çine Madranspor
0
2
FT
11:00
Muğlaspor
Efeler 09 Spor
2
2
FT
11:00
Nişantaşıspor
Yuvacıkspor
2
2
FT
11:00
Sandıklıspor
Tire 2021 FK
0
0
FT
11:00
Arslanbey Gençlerbirliği
Cevizli Anadoluspor
3
1
FT
11:00
1074 Çankırıspor
Kastamonu Özel İdare KHS
1
2
FT
11:00
Ankara TKİ
Çayıralan Esnafspor
2
0
FT
11:00
Osmancık Belediyespor
Mucur Yabanlıspor
2
0
FT
11:00
Sorgun Belediyespor
Ankara DSİ Spor
0
0
FT
11:00
Yeşil Kamanspor
Yozgatspor 1959
2
4
FT
11:00
Taşköprüspor
Çubukspor
1
1
FT
11:00
Yahşihanspor
Kurşunlu Belediyespor
4
1
FT
11:00
Haymana Belediyespor
Amasraspor
2
0
FT
11:00
Alibeyköyspor
İnegöl Kafkas Gençlik
1
3
FT
11:00
Bartınspor
Sincan Belediyespor
2
1
FT
11:00
Atakum Belediyespor
Boyabat 1868 Spor
3
1
FT
11:00
Ladik Belediyespor
Erbaa Gençlikspor
1
1
FT
11:00
Niksar Belediyespor
Amasyaspor 1968
0
0
FT
11:00
Merzifonspor
Evcispor
7
0
FT
11:00
Gerze Belediyespor
Karasamsunspor
0
2
FT
11:00
Karadeniz Ereğli BSK
Bakırköyspor
6
2
FT
11:00
Yenişehir Belediyespor
Sultangazispor
0
0
FT
11:00
Kuruçeşmespor
Serdivanspor
2
1
FT
11:00
Görükle İpekspor
Üsküdar Futbol
2
1
FT
11:00
Kavacıkspor
Erenlerspor
4
0
FT
11:00
Maltepespor
Devrek Belediyespor
1
1
FT
11:00
Çilimli Belediyespor
Beykoz
2
0
FT
11:00
Silivrispor
Beyköy Belediyespor
7
0
FT
11:00
Yeşilköyspor
Pamukova 1968 Spor
1
1
FT
11:00
Beşyüzevlerspor
Sultanbeyli Belediyespor
0
0
FT
11:00
Sapanca Gençlikspor
Beylerbeyi 1911 FK
3
0
FT
11:00
Arifiye Kalaycıspor
Beykoz İdman Yurdu
3
3
FT
11:00
Dudulluspor
Bayburt 1918
0
1
FT
11:00
Bursa Kültür 1987
Yeniköyspor
0
2
FT
11:00
Bağcılar Spor
Zaferspor
1
1
FT
12:00
Manavgat Belediyespor
Burdur MAKÜ Spor
3
0
FT
12:30
Eskil Belediyespor
Çatalhüyük Çumra BS
2
3
FT
Turkey > U19 Elit A Ligi
09:00
Kasımpaşa U19
Fatih Karagümrük U19
0
4
FT
09:00
Altay U19
Adana Demirspor U19
0
1
FT
09:00
Konyaspor U19
Rizespor U19
1
0
FT
10:00
Galatasaray U19
Fenerbahçe U19
1
4
FT
Turkey > U19 Elit B Ligi
09:00
Bandırmaspor U19
Kocaelispor U19
1
2
FT
09:00
Denizlispor U19
Ankara Keçiörengücü U19
0
0
FT
09:00
Adanaspor U19
Ankaragücü U19
2
2
FT
09:00
Gençlerbirliği U19
Tuzlaspor U19
2
4
FT
09:00
Manisa FK U19
Altınordu U19
1
4
FT
USA > MLS
20:00
New York City
Atlanta United
2
0
FT
22:30
Portland Timbers
Minnesota United
3
1
FT
USA > USL Championship
00:30
Tampa Bay Rowdies
Louisville City
E
3
2
2
2
FT
03:00
Orange County SC
San Antonio
P
5
3
1
1
FT
USA > NISA
00:00
Stumptown Athletic
Chattanooga
0
1
FT
01:30
Chicago House
California Utd Strikers
1
3
FT
18:00
New Amsterdam
San Diego 1904
4
0
FT
Ukraine > Premier League
12:00
Minai
Inhulets'
2
2
FT
15:00
Vorskla
Mariupol'
5
1
FT
17:30
Desna
Kolos Kovalivka
0
1
FT
Ukraine > Persha Liga
12:15
Prykarpattia
Obolon' Kyiv
0
2
FT
15:45
Kremin'
Kryvbas KR
0
5
FT
Ukraine > Druha Liga
11:00
Lyubomyr Stavyshche
Epitsentr Dunayivtsi
1
0
FT
11:00
Nikopol
Real Pharm
0
1
FT
11:00
Yarud Mariupol'
SK Poltava
0
1
FT
Ukraine > Women's Cup
11:00
FC Dynamo Kyiv
Kryvbas
0
6
FT
United Arab Emirates > Pro League
14:00
Al Dhafra
Al Wasl
2
2
FT
14:00
Al Wahda
Ajman
3
0
FT
16:15
Al Nasr
Shabab Al Ahli
1
1
FT
United Arab Emirates > Arabian Gulf Reserve League
12:45
Al Ain U21
Al Jazira U21
0
1
FT
12:45
Al Orooba U21
Bani Yas U21
1
2
FT
12:45
Al Sharjah U21
Khor Fakkan U21
3
0
FT
Uruguay > Primera División
12:45
Rentistas
Progreso
0
1
FT
Uruguay > Campeonato Femenino
13:00
River Plate
Racing
5
0
FT
19:00
Peñarol
Danubio
7
0
FT
Uzbekistan > Super League
09:00
Mash'al
Qizilqum
2
1
FT
09:00
Andijan
Navbahor
1
2
FT
11:15
Metalourg
Turan
1
0
FT
Wales > Welsh Premier Women's League
14:00
Aberystwyth Town
Pontypridd Town
0
0
FT
14:00
Barry Town United
Port Talbot Town
1
3
FT
14:00
The New Saints
Cardiff Metropolitan
2
6
FT
14:00
Swansea City
Cardiff City
1
0
FT
Zambia > Super League
13:00
ZESCO United
Forest Rangers
1
1
FT
13:00
Zanaco
Kafue Celtic
1
0
FT
13:00
Nkana
Green Eagles
2
2
FT
13:00
Kansanshi Dynamos
Prison Leopards
1
1
FT