England > Premier League
19:45
West Ham United
Norwich City
2
0
FT
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Benin U17
Mauritania U17
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Eritrea U17
South Sudan U17
Africa > CAF Africa Cup of Nations
13:00
Tunisia
Mali
0
1
FT
16:45
Mauritania
Gambia
0
1
FT
19:00
Equatorial Guinea
Côte d'Ivoire
0
1
FT
Angola > Girabola
14:00
CD Lunda-Sul
Progresso
2
0
FT
Argentina > Torneo Regional Federal Amateur
20:30
Fontana
Atlético Alvear
7
2
FT
23:30
Atlético Paraná
Club Atlético Belgrano de Paraná
2
1
FT
Australia > Australia Cup
07:00
Sydney
Brisbane Roar
1
0
FT
Belgium > Reserve Pro League 2
18:00
KV Oostende U21
Waasland-Beveren U21
3
1
FT
Botswana > Premier League
14:00
Notwane
Prisons XI
0
1
FT
14:00
Sua Flamingoes
Gilport Lions
2
0
FT
14:00
Galaxy
Extension Gunners
4
1
FT
14:00
BDF XI
MR Highlanders
0
0
FT
14:00
Morupule Wanderers
Police XI
1
0
FT
14:00
Township Rollers
Mogoditshane Fighters
3
1
FT
Brazil > Copa Alagoas
18:00
Murici
Zumbi
1
0
FT
23:00
Cruzeiro Arapiraca
Coruripe
0
0
FT
Brazil > Cearense 1
18:00
Atlético Cearense
Icasa
0
0
FT
19:00
Crato
Maracanã
0
0
FT
Brazil > Potiguar 1
18:00
América RN
Santa Cruz de Natal RN
1
0
FT
23:00
ABC
Potyguar
2
0
FT
23:00
ASSU
Potiguar Mossoró
3
0
FT
23:00
Globo
Força e Luz
2
1
FT
Brazil > São Paulo Youth Cup
00:45
Oeste U20
Flamengo U20
3
3
FT
14:00
Botafogo U20
São José RS U20
0
0
FT
14:00
Grêmio Esportivo Novorizontino Under 20
Castanhal U20
2
1
FT
14:00
XV de Piracicaba U20
Taubaté U20
1
3
FT
14:30
Fortaleza EC Under 20
Resende FC U20
1
1
FT
18:00
CA Votuporanguense Under 20
Guarani U20
2
2
FT
18:00
Fluminense U20
AA Francana Under 20
3
1
FT
18:00
Vila Nova U20
Bahia U20
0
2
FT
18:00
Nova Iguaçu U20
Ferroviária U20
1
1
FT
18:00
Club Athletico Paranaense Under 20
América Mineiro U20
1
1
FT
20:15
Grêmio U20
Santa Cruz U20
2
0
FT
21:00
CA Linense Under 20
Sport Recife U20
0
2
FT
21:00
Falcon FC Under 20
Velo Clube U20
3
1
FT
21:00
Mirassol U20
Atlético Mineiro U20
3
1
FT
22:30
Santos U20
Chapadinha FC Under 20
3
0
FT
23:00
Ponte Preta U20
Jacuipense U20
1
0
FT
China PR > Play-offs 1/2
07:30
Dalian Pro
Chengdu Rongcheng
0
1
FT
07:30
Zhejiang Professional
Qingdao FC
0
0
FT
Congo DR > Ligue 1
13:30
Etoile de Kivu
Panda B5
1
1
FT
Cyprus > 2. Division
12:30
Ahironas
Nea Salamis
0
2
FT
12:30
Xylotympou
Olympiada Lympion
0
1
FT
Cyprus > Cup
12:30
Ermis
Enosis
1
1
FT
12:30
Onisilos
Karmiotissa
4
3
FT
Czech Republic > Tipsport Liga
09:30
Mladá Boleslav
Teplice
4
1
FT
09:30
Skalica
Spartak Trnava
0
1
FT
09:30
Dukla Praha
Bohemians 1905
0
1
FT
14:00
Sigma Olomouc
Vyškov
4
2
FT
Egypt > League Cup
12:30
Al Masry
Misr Lel Makkasa
0
3
FT
12:30
El Sharqia Dokhan
Future
0
3
FT
15:00
Pyramids
Al Ittihad
1
2
FT
England > League One
19:45
Crewe Alexandra
Charlton Athletic
2
1
FT
England > Non League Premier
19:45
Cray Wanderers
Bognor Regis Town
0
1
FT
England > Non League Div One
19:45
Sutton Common Rovers
Uxbridge
0
4
FT
England > League Cup
19:45
Tottenham Hotspur
Chelsea
0
1
FT
England > Northumberland Senior Cup
19:30
Bedlington Terriers FC
Newcastle University FC
1
0
FT
England > Walsall Senior Cup
19:45
Lichfield City
Walsall Wood
3
2
FT
England > FA Youth Cup
19:00
AFC Bournemouth U18
Queens Park Rangers U18
2
0
FT
19:00
Blackburn Rovers U18
Stoke City U18
3
0
FT
England > FA Women's League Cup
19:00
Leicester City WFC
Manchester City
0
5
FT
France > National 3
19:00
Nice II
Cannet Rocheville
0
2
FT
France > Coupe de France Féminine
17:30
Issy
Lille
1
5
FT
Ghana > Premier League
15:00
Medeama
Hearts of Oak
1
0
FT
Greece > Super League 1
15:15
Apollon Smirnis
OFI
0
3
FT
15:15
PAOK
Panaitolikos
2
0
FT
Greece > Super League 2
13:00
AEK Athens II
Levadiakos
2
1
FT
13:00
Asteras Vlachioti
Zakynthos
3
0
FT
13:00
Diagoras
Chania
2
2
FT
13:00
Kalamata
Irodotos
2
0
FT
13:00
Ergotelis
OF Ierapetra
1
3
FT
13:00
Kavala
Apollon Larissa
0
0
FT
13:00
Almopos
Larissa
0
1
FT
13:00
Thesprotos
Olympiakos Piraeus II
2
1
FT
Iceland > Faxafloi U19
19:45
FH / ÍH U19
HK / Ýmir U19
2
1
FT
Iceland > Reykjavik Youth Cup
19:00
ÍR / Léttir U19
Fram / Úlfarnir U19 II
5
2
FT
India > Indian Super League
14:00
Odisha
Kerala Blasters
0
2
FT
Indonesia > Liga 1
13:30
Persiraja Banda Aceh
PSIS Semarang
0
1
FT
Iran > Azadegan League
10:00
Shahrdari Astara
Qashqai
2
1
FT
10:30
Khooshe Talaee Saveh
Shahrdari Hamedan
0
0
FT
10:30
Mes Shahr-e Babak
Rayka Babol
1
0
FT
10:30
Pars Jam Bushehr
Vista Toorbin
1
0
FT
10:30
Mes Kerman
Esteghlal Khuzestan
1
0
FT
10:30
Esteghlal Mollasani
Malavan
0
3
FT
10:30
Kheybar Khorramabad
Shahin Bushehr
3
0
FT
10:30
Shams Azar Qazvin
Arman Gohar
1
3
FT
10:30
Saipa
Machine Sazi
4
0
FT
Iraq > Iraqi League
13:00
Al Talaba
Al Minaa Basra
0
0
FT
Israel > State Cup
17:30
Maccabi Netanya
Hapoel Be'er Sheva
E
1
2
1
1
FT
18:00
Maccabi Haifa
Beitar Jerusalem
4
0
FT
Italy > Primavera 1 Women
14:00
Pomigliano U19
Napoli U19
2
0
FT
Italy > Serie D
13:30
Pianese
Tiferno Lerchi
2
0
FT
Italy > Coppa Italia
16:30
Atalanta
Venezia
2
0
FT
Italy > Super Cup
20:00
Inter Milan
Juventus
E
2
1
1
1
FT
Kuwait > Premier League
14:40
Al Fahaheel
Yarmouk
1
0
FT
Libya > Premier League
13:00
Al-Khmes
Almahalla
0
0
FT
13:00
Al-Madina
Al-Ittihad
0
1
FT
Mexico > Liga de Expansión MX
01:05
Cancún
Celaya
2
0
FT
03:05
Tampico Madero
Alebrijes de Oaxaca
1
1
FT
23:00
Mineros de Zacatecas
Atlético Morelia
1
2
FT
Mexico > U20 League
17:00
Santos Laguna U20
Tigres UANL U20
1
3
FT
Mexico > U18 League
15:00
Santos Laguna U18
Tigres UANL U18
5
0
FT
Morocco > Division 1 Féminin
13:00
Al Nassim Sidi Moumen
FAR Rabat
0
4
FT
Portugal > Taça de Portugal
18:45
Rio Ave
Tondela
0
1
FT
20:45
Vizela
Porto
1
3
FT
Portugal > Júniores U19
15:00
Gil Vicente U19
Feirense U19
3
0
FT
15:00
Sacavenense U19
Sporting CP U19
0
3
FT
Qatar > Stars League
15:30
Qatar SC
Al Shamal
1
1
FT
15:30
Al Ahli
Umm Salal
2
1
FT
Saudi Arabia > Division 1
12:00
Bisha
Al Orubah
0
2
FT
12:40
Al Jabalain
Al Sahel
1
0
FT
14:40
Al Khaleej
Najran
2
1
FT
14:45
Al Adalah
Jeddah
1
1
FT
Spain > Tercera División RFEF
11:00
Sevilla III
Gerena
0
2
FT
15:30
Numancia II
Almazán
1
3
FT
18:30
Felanitx
Poblense
0
1
FT
19:00
Peralada
Manresa
2
3
FT
19:00
Campos
Binissalem
0
3
FT
19:00
Archena Sport
Bala Azul
3
2
FT
19:00
Huétor Vega
Juventud Torremolinos
0
0
FT
19:30
San Cristóbal
Guineueta
6
1
FT
19:30
Torreperogil
Huétor Tájar
3
1
FT
Spain > Autonómicas
16:00
Loja
Cantoria 2017
1
3
FT
19:00
CE Sant Jordi
Inter Manacor
2
0
FT
19:00
Bahía de San Agustín
Puig d'en Valls
4
0
FT
19:00
Salesianos DS
Villegas
2
5
FT
19:00
Egabrense
Chiclana
1
0
FT
19:00
Atlético Lugones
Candás
3
0
FT
Spain > Super Cup
19:00
Barcelona
Real Madrid
E
2
3
2
2
FT
Spain > División de Honor Juvenil
16:00
CD San José U19
Mensajero U19
1
1
FT
Spain > Liga Nacional Juvenil
19:00
Txantrea U19 II
Peña Sport U19
8
2
FT
19:00
Reus Deportiu U19
UE Manresa U19
4
0
FT
19:30
Platges Calvià U19
Sporting Ciutat U19
1
0
FT
Spain > Primera División Femenina
15:00
Eibar
Levante
1
2
FT
15:00
Villarreal
Atlético Madrid
0
5
FT
16:00
Barcelona
Sporting de Huelva
5
0
FT
16:00
Sevilla
Rayo Vallecano
2
1
FT
16:30
Valencia
Real Sociedad
0
3
FT
17:30
Deportivo Alavés
Madrid
2
1
FT
18:30
Athletic Club
Real Betis
1
1
FT
Thailand > League Cup
08:00
Muang Loei United
Port
0
0
FT
08:00
Phitsanulok
Chiangrai United
1
2
FT
08:00
Pluak Daeng United
Samut Prakan City
1
3
FT
08:00
Huai Thalaeng United
Chiangmai United
1
3
FT
08:00
Nakhon Si United
Nong Bua Pitchaya
1
2
FT
08:00
Krabi
Suphanburi
E
3
2
1
1
FT
10:00
Lampang
Bangkok United
0
0
FT
10:00
Raj Pracha
Ratchaburi
1
3
FT
11:00
Kasetsart
Khon Kaen United
E
1
2
1
1
FT
11:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Lamphun Warrior
Prachuap
11:00
Uthai Thani
Muang Thong United
1
0
FT
11:00
Chiangmai
Chonburi
0
1
FT
11:00
Songkhla
BG Pathum United
1
4
FT
12:00
Nakhon Pathom
Police Tero
E
1
2
0
0
FT
12:00
Chainat Hornbill
Nakhon Ratchasima
2
1
FT
12:00
Rayong
Buriram United
0
2
FT
Turkey > Kadın Süper Ligi
09:00
Trabzonspor Kulübü
Dudulluspor
3
0
FT
09:00
Amed
Fomget Gençlik
0
2
FT
09:00
Fatih Vatanspor
Fenerbahçe
1
0
FT
09:00
Ataşehir Belediyespor
Hatayspor
1
0
FT
09:00
Altay
1207 Antalyaspor
0
5
FT
09:00
Adana İdman Yurdu
Galatasaray
2
0
FT
09:00
ALG Spor
Kayseri Gençlerbirliği
7
0
FT
09:00
Kocaeli Bayan
Karadeniz Ereğlispor
2
5
FT
09:00
Hakkarigücü
Fatih Karagümrük
1
1
FT
09:00
Ilkadim Belediyespor
Rizespor
1
2
FT
11:00
Beşiktaş
Kireçburnu
11
0
FT
United Arab Emirates > Arabian Gulf Reserve League
13:00
Khor Fakkan U21
Shabab Al Ahli U21
0
7
FT
13:00
Al Wasl U21
Al Jazira U21
0
1
FT
World > Friendlies
-
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sweden
Finland
14:00
Iceland
Uganda
1
1
FT
World > Club Friendlies
10:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Slovan Liberec
Varnsdorf
10:00
Sparta Prague
Chrudim
5
0
FT
10:00
Viktoria Plzen
Příbram
6
0
FT
10:00
České Budějovice
Táborsko
1
0
FT
10:30
Dinamo Bucureşti
Mioveni
0
2
FT
11:00
Wisła Kraków
Liptovský Mikuláš
3
0
FT
12:00
Sesvete
Slaven Koprivnica
0
4
FT
12:00
Bravo
Budafoki MTE
1
1
FT
12:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Ujpest
Komárno
12:00
Paksi SE
Chindia Târgovişte
3
0
FT
12:30
Lugano
Basel
1
2
FT
13:00
Debrecen
Kazincbarcika
4
0
FT
13:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Botoşani
Universitatea Craiova
13:30
Rijeka
Domzale
2
3
FT
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Universitatea Craiova
Raufoss
15:00
UTA Arad
Pélican
2
1
FT
16:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Tennis Borussia
Viktoria Berlin
17:00
Bonner SC
Siegburger SV
3
2
FT
17:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Austria Vienna
Wiener SC
17:30
Union Fürstenwalde
Eintracht Mahlsdorf
0
2
FT
18:00
Sparta Lichtenberg
BSC Süd 05
0
3
FT
18:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Westfalia Herne
Sodingen
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Hajduk Split
Servette
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Lugano
CFR Cluj
World > Arena Cup
10:00
Istra 1961
Žarkovo
0
2
FT
13:30
Šibenik
Foresta Suceava
2
0
FT
World > Club Friendlies Women
18:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Freiburg
Basel