England > Premier League
20:00
Chelsea
Fulham
0
0
FT
Germany > Bundesliga
19:30
Augsburg
Bayer Leverkusen
1
0
FT
Netherlands > Eredivisie
19:00
Fortuna Sittard
Sparta Rotterdam
0
0
FT
Spain > La Liga
20:00
Athletic Bilbao
Cadiz
4
1
FT
Africa > CAF African Nations Championship
19:00
Niger
Madagascar
0
1
FT
Albania > Cup
12:00
Vllaznia Shkodër
Bylis
1
1
FT
15:00
Teuta Durrës
Erzeni Shijak
1
0
FT
Algeria > Ligue 2
14:00
MO Constantine
RB Ouargla
6
2
FT
14:00
US Souf
US Chaouia
1
0
FT
14:00
Hamra Annaba
Entente de Sour El-Ghozlane
0
1
FT
14:00
Ben Aknoun
Témouchent
1
1
FT
14:00
CR Méchria
SKAF Khémis Mélina
1
1
FT
14:00
WA Tlemcen
Oued Sly
1
2
FT
14:00
Teleghma
El Eulma
4
1
FT
14:00
NA Hussein Dey
GC Mascara
2
1
FT
14:00
Tiaret
Relizane
1
0
FT
14:00
ASM Oran
Olympique Médéa
1
0
FT
14:00
ES Mostaganem
RC Kouba
1
0
FT
14:00
MC Saïda
WA Boufarik
1
1
FT
14:00
CA Batna
IB Khémis El Khechna
1
0
FT
14:00
Aïn M'lila
AS Khroub
0
0
FT
14:00
USM El Harrach
USM Annaba
2
0
FT
14:00
JS Bordj Ménaïel
JSM Skikda
2
1
FT
Antigua and Barbuda > Premier Division
23:00
Parham FC
Greenbay Hoppers
0
2
FT
Argentina > Liga Profesional Argentina
23:00
Tigre
Rosario Central
2
2
FT
23:00
Newell's Old Boys
Vélez Sarsfield
1
0
FT
Argentina > Primera C
20:00
General Lamadrid
Central Córdoba
1
1
FT
Argentina > Torneo Proyección
00:00
Central Córdoba SdE Res.
Boca Juniors Res.
1
1
FT
12:00
Estudiantes La Plata Res
Arsenal Res.
2
1
FT
12:00
River Plate Res.
Club Atlético Belgrano de Córdoba Reserve
1
2
FT
12:00
Vélez Sársfield Res.
Newell's Old Boys Res.
2
1
FT
12:00
Instituto AC Córdoba Reserve
Unión Santa Fe Res.
1
0
FT
Argentina > Primera A
20:00
El Porvenir
Estudiantes La Plata
2
2
FT
20:00
Lanús
CA Estudiantes de Caseros
0
0
FT
Australia > A-League Men
08:45
Melbourne Victory
Wellington Phoenix
3
1
FT
Australia > New South Wales NPL
08:30
Wollongong Wolves
APIA Leichhardt
2
2
FT
Australia > New South Wales NPL Youth League
06:30
Wollongong Wolves U20
APIA Leichhardt U20
0
1
FT
Australia > Western Australia NPL Night Series
10:30
Balcatta
Armadale
1
3
FT
10:30
Perth
Floreat Athena
1
1
FT
12:30
Cockburn City
Perth RedStar
1
1
FT
12:30
Bayswater City
Stirling Macedonia
0
1
FT
Australia > Western Australia State League Night Series
10:30
Gwelup Croatia
Kingsley Westside FC
2
0
FT
10:30
Joondalup City FC
UWA Nedlands
5
2
FT
10:30
Ashfield
Subiaco
1
1
FT
12:30
Wanneroo City SC
Dianella White Eagles SC
0
6
FT
12:30
Quinns
Fremantle City
0
7
FT
12:30
Mandurah City
Curtin University SC
4
0
FT
Australia > NSW League Two
09:00
Nepean FC
Prospect United SC
1
0
FT
Australia > NSW League Two Youth
07:00
Nepean FC U20
Prospect United SC U20
0
2
FT
Austria > Cup
17:00
Wolfsberger AC
Rapid Vienna
E
1
3
1
1
FT
19:45
Salzburg
Sturm Graz
P
4
5
1
1
FT
Bahrain > King's Cup
13:30
Al Ahli
Al Najma
P
4
2
1
1
FT
17:00
Muharraq
Al Riffa
0
0
FT
Bangladesh > Premier League
09:15
Mohammedan Dhaka
Bashundhara Kings
0
1
FT
09:15
Abahani Chittagong
Fortis Football Club Limited
0
0
FT
Barbados > Premier League
01:00
BDF
Brittons Hill
1
3
FT
Belarus > Belazovets Friendly Tournament
08:30
Torpedo BelAZ
Neman Grodno
3
4
FT
11:00
Dinamo Brest
Torpedo Zhodino Res.
5
3
FT
Belgium > First Division A
19:45
KV Oostende
Anderlecht
0
2
FT
Belgium > Challenger Pro League
19:00
RSC Anderlecht U23 (RSC Anderlecht II)
Lommel
2
2
FT
19:00
KRC Genk U23 (KRC Genk II)
Waasland-Beveren
2
2
FT
Belgium > First Amateur Division
19:30
Tienen
Heist
2
2
FT
Belgium > Third Amateur Division
19:30
Rochefort
Herstal
1
0
FT
Belgium > Super League
19:30
Ladies Genk
Charleroi
1
2
FT
Bermuda > Premier League
01:00
Pembroke Hamilton Club
Hamilton Parish
0
4
FT
Brazil > Copa Alagoas
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
CEO
Jacyobá
Brazil > Carioca Série A
00:10
Volta Redonda
Fluminense
1
0
FT
Brazil > Mineiro 1
23:30
Democrata GV
Athletic Club
1
1
FT
Brazil > Brasiliense
18:00
Real FC
Ceilândia
0
0
FT
22:00
Brasiliense
Gama
1
2
FT
Brazil > Capixaba
23:00
Serra
Rio Branco ES
2
1
FT
Burkina Faso > Ligue 1
15:30
USFA
Salitas
0
1
FT
Burundi > Ligue A
13:00
Rukinzo
Top Junior
1
0
FT
Chile > Primera División
21:30
Coquimbo Unido
Universidad Católica
2
1
FT
00:00
Curicó Unido
Audax Italiano
2
1
FT
Colombia > Primera A
23:00
Deportivo Pereira
Atlético Huila
2
1
FT
Colombia > Primera B
00:40
Barranquilla
Real Cartagena
2
2
FT
21:00
Corporación Nuevo Cúcuta Deportivo
Orsomarso
1
0
FT
Costa Rica > Primera División
23:30
Santos de Guápiles
Municipal Grecia
2
1
FT
Croatia > HNL
16:00
Istra 1961
Varaždin
2
1
FT
Cyprus > 1. Division
15:30
Pafos
Nea Salamis
1
2
FT
18:00
APOEL
Apollon
3
1
FT
Cyprus > 2. Division
14:30
MEAP Nisou
Omonia 29is Maiou
1
2
FT
16:00
Othellos
Ethnikos Achna
1
0
FT
Czech Republic > Women's Cup
18:30
Prague Raptors FC
Viktoria Plzeň
0
10
FT
Côte d'Ivoire > Ligue 1
15:30
Korhogo
Stella
2
0
FT
18:00
SOA
ASEC Mimosas
0
1
FT
Egypt > Second Division A
12:30
Kahraba Ismailia
Itesalat
2
1
FT
12:30
El Sharqia Dokhan
Suez
2
3
FT
12:30
Petrojet
El Qanah
3
1
FT
12:30
El Entag El Harby
Tersana
0
1
FT
12:30
Porto Suez
El Alameen
1
0
FT
12:30
Al Mostaqbal Sport Club
El Seka El Hadid
2
2
FT
12:30
El Obour Sporting Club
Wadi Degla
1
2
FT
13:00
Mallawi
Telephonaat Beni Suef
2
1
FT
England > Counties Leagues
19:30
Northallerton Town
West Auckland Town
0
3
FT
19:45
Fairford Town
Royal Wootton Bassett
0
1
FT
19:45
Brimscombe & Thrupp
Roman Glass St George
1
1
FT
England > Championship
20:00
West Bromwich Albion
Coventry City
1
0
FT
England > National League
20:00
Scunthorpe United
Barnet
1
3
FT
England > Non League Div One
19:45
Frome Town
Bishop's Cleeve
2
0
FT
England > Professional Development League
12:00
Colchester United Under 21
Cardiff City Under 21
3
0
FT
England > Premier League Cup
13:00
Southampton FC Under 21
Sheffield United Under 21
1
0
FT
16:00
Blackburn Rovers Under 21
Peterborough United Under 21
1
2
FT
19:00
Arsenal FC Under 21
Reading Under 21
E
2
1
1
1
FT
England > FA Youth Cup
19:00
Ipswich Town U18
Liverpool U18
2
0
FT
19:00
Stoke City U18
West Ham United U18
1
4
FT
Estonia > Winter Tournament
16:00
FCI Levadia
Paide
1
1
FT
18:00
Tammeka
Vaprus
1
0
FT
Europe > Premier League International Cup
19:00
West Ham United Under 21
AS Monaco U21
1
2
FT
Europe > Baltic Women's League
18:30
Flora
Saku Sporting
5
3
FT
France > Ligue 2
19:45
Valenciennes
Laval
3
1
FT
19:45
Pau
Bordeaux
0
2
FT
19:45
Le Havre
Paris FC
0
0
FT
19:45
Nîmes
Grenoble Foot 38
0
2
FT
19:45
Dijon
Niort
0
1
FT
19:45
Caen
Bastia
3
1
FT
19:45
Quevilly Rouen
Guingamp
2
0
FT
19:45
Rodez
Sochaux
1
2
FT
France > National 1
18:30
Bourg-en-Bresse Péronnas
Versailles
3
1
FT
18:30
Dunkerque
Nancy
2
3
FT
18:30
Martigues
Châteauroux
1
0
FT
18:30
Le Puy Foot
Cholet
1
1
FT
18:30
Paris 13 Atletico
Villefranche Beaujolais
1
1
FT
18:30
Avranches
Stade Briochin
1
0
FT
18:30
Orléans
Bastia-Borgo
3
0
FT
18:30
Red Star
Sedan
2
1
FT
France > National 2
18:30
Bergerac
Les Herbiers
0
1
FT
18:30
Boulogne
Reims II
1
2
FT
France > Feminine Division 1
17:30
Bordeaux
Montpellier
0
2
FT
Gambia > GFA League
16:00
Banjul
Greater Tomorrow Football Academy
1
0
FT
16:00
Fortune
Marimoo
0
1
FT
16:00
Steve Biko
GAMTEL
1
0
FT
16:00
Falcons
PSV Wellingara
1
1
FT
Germany > State Leagues
18:00
Barleben
Halle-Ammendorf
1
3
FT
18:00
Sangerhausen
CFC Germania 03 Köthen
2
1
FT
18:00
Kosova
TSV Sasel II
6
1
FT
18:30
Oststeinbeker SV
Hamburger Turnerschaft 1816
1
2
FT
18:30
Nienstedten
Nikola Tesla
3
3
FT
18:30
ETSV Hamburg von 1924 e.V.
Condor Hamburg
6
1
FT
19:00
Voran Ohe
Lohbrügge
4
0
FT
Germany > 2. Bundesliga
17:30
Sandhausen
Darmstadt
0
4
FT
17:30
Paderborn
Fortuna Düsseldorf
4
1
FT
Germany > 3. Liga
18:00
Freiburg II
Bayreuth
2
0
FT
Germany > Regionalliga
18:00
Altglienicke
Chemie Leipzig
4
0
FT
18:00
Lokomotive Leipzig
Viktoria Berlin
1
2
FT
18:00
Carl Zeiss Jena
Tennis Borussia
3
0
FT
Germany > Oberliga
18:30
Harksheide
Buchholz
0
2
FT
18:30
Osdorf
Paloma
0
1
FT
18:30
Victoria Hamburg
Concordia
3
5
FT
18:30
SSVg Velbert
Cronenberger SC
1
0
FT
Germany > Frauen Bundesliga
18:15
SGS Essen
Köln
4
0
FT
Gibraltar > Premier Division
19:45
Europa
Magpies
0
0
FT
Guatemala > Primera Division
21:30
Juventud Pinulteca
Deportivo Sanarate
2
0
FT
Honduras > Liga Nacional
01:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Marathón
Real España
Hungary > NB I
19:00
Puskas
Vasas
1
1
FT
Iceland > Faxafloi U19
17:30
Afturelding / Hvíti / Álafoss Under 19
FH / ÍH U19
3
5
FT
India > Indian Super League
14:00
East Bengal
Kerala Blasters
1
0
FT
India > I-League
11:00
TRAU
Mohammedan
0
0
FT
Indonesia > Liga 1
08:30
Persija
RANS Cilegon
3
1
FT
09:00
Persebaya Surabaya
Borneo
3
2
FT
Israel > Liga Leumit
13:00
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Ramat HaSharon
0
2
FT
13:00
Hapoel Ramat Gan
Maccabi Ahi Nazareth
1
1
FT
13:00
Kafr Qasim
Agudat Sport Ashdod
4
1
FT
13:00
Maccabi Kabilio Jaffa
Bnei Yehuda
2
2
FT
13:00
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Acre
1
0
FT
Israel > Liga Alef
10:00
Bnei Eilat
Maccabi Sha'arayim
0
1
FT
10:15
Hapoel Marmorek
Dimona
1
2
FT
10:45
Hapoel Ra'anana
Tzeirei Kafr Kanna
0
0
FT
10:50
Holon Yermiyahu
Hapoel Herzliya
2
5
FT
11:00
Hapoel Kfar Kana
Maccabi K. Ata Bialik
1
1
FT
11:00
Maccabi Yavne
Ironi Modi'in
1
0
FT
11:30
Tira
Ironi Baka El Garbiya
1
2
FT
11:30
Maccabi Ironi Tamra
Ironi Nesher
0
3
FT
11:30
Hapoel Migdal HaEmek
Ihud Bnei Shfaram
0
1
FT
11:30
Maccabi Nujeidat Ahmed
Hapoel Qalansawe
1
0
FT
11:30
Ironi Kuseife
Shimshon Kafr Qasim
2
1
FT
12:00
Hapoel Bnei Zalafa
Hapoel Kaukab
0
0
FT
12:15
Tzeirey Taibe
Hapoel Bu'eine
1
2
FT
Israel > Liga Bet
09:00
Hapoel Yeruham
Hapoel Bnei Lod
4
2
FT
09:00
FC Tirat HaCarmel
Pardes Hanna-Karkur
3
1
FT
09:00
Hapoel Segev Shalom
Shikun HaMizrah
0
1
FT
09:30
Hapoel Kiryat Ono
Beitar Petah Tikva
0
1
FT
09:30
Maccabi Neve Sha'anan
Hapoel Bnei Musmus
1
3
FT
09:45
Beitar Ramat Gan
Tzeirey Tira
0
3
FT
10:30
Hapoel Bnei Ashdod FC
Beitar Ironi Kiryat Gat
6
0
FT
10:30
Hapoel Hod HaSharon
Maccabi Ironi Amishav PT
2
1
FT
10:45
Maccabi Ironi Sderot
Sderot FC
0
6
FT
10:45
Hapoel Mahane Yehuda
Bnei Jaffa Ortodoxim
1
1
FT
11:00
Hapoel Azor
Hakoah Ramat Gan
3
0
FT
11:00
Maccabi Kiryat Malachi
Maccabi Ironi Netivot
0
1
FT
11:00
Nordia Jerusalem
Hapoel Gedera
1
0
FT
11:15
Hapoel Bnei Fureidis
Hapoel Tirat HaCarmel
1
0
FT
11:30
Kiryat Yam Sports Club
Tzeirey Tamra
2
0
FT
11:30
Ihud Bnei Kafr Qara
Beitar Haifa
4
0
FT
12:00
Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara
Hapoel Sandala Gilboa
2
1
FT
12:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Ahva Reineh
Hapoel Beit Shean
12:45
Ahva Kafr Manda
Maccabi Ahva Sha'ab
3
0
FT
15:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Bnei HaGolan VeHaGalil
Maccabi Ironi Yafia
Italy > Serie B
19:30
Modena
Cagliari
2
0
FT
Italy > Campionato Primavera 1
17:00
Juventus U19
Fiorentina U19
1
5
FT
Lebanon > Premier League
12:15
Al Hikma
Salam Zgharta
1
2
FT
Liberia > LFA First Division
17:00
LISCR
Muscat
3
2
FT
17:00
Mighty Barrolle
Invincible Eleven
2
0
FT
Mali > Première Division
16:00
Binga FC
COB
0
0
FT
16:00
Police
Réal Bamako
1
0
FT
18:00
Onze Créateurs
Stade Malien Bamako
0
0
FT
Malta > National Amateur League
17:30
Kalkara
Senglea Athletic
2
4
FT
20:00
Mgarr United
Qormi
4
1
FT
Malta > Gozo First Division
17:00
Victoria Hotspurs
Sannat Lions
2
3
FT
19:00
Ghajnsielem
Qala Saints
1
1
FT
Martinique > Division d'Honneur
00:00
Club Franciscain
Club Colonial
0
4
FT
Mauritius > Mauritian League
14:30
La Cure Sylvester
Entente Boulet Rouge
0
4
FT
Mexico > Liga MX
03:00
Atlético San Luis
Puebla
2
0
FT
Mexico > Liga de Expansión MX
01:05
Correcaminos UAT
Leones Negros UdeG
3
1
FT
23:00
Tapatío
Celaya
2
2
FT
Mexico > Liga Premier Serie A
21:00
Deportivo Zap
Tritons Vallarta
0
3
FT
21:00
Leviatán
Escorpiones
1
4
FT
22:00
CF Pachuca Premier
Real de Arteaga
8
0
FT
Mexico > Liga Premier Serie B
18:00
Club Atlético Angelópolis
Alebrijes de Oaxaca II
1
0
FT
Mexico > U20 League
15:00
Necaxa U20
Tijuana U20
1
0
FT
16:00
Mazatlán U20
Juárez U20
3
2
FT
Mexico > Liga MX Femenil
23:00
Toluca
Guadalajara
0
0
FT
Mexico > U18 League
17:15
Necaxa U18
Tijuana U18
4
2
FT
18:30
Mazatlán U18
Juárez U18
1
0
FT
Mexico > Liga TDP
16:00
Caja Oblatos CFD
Pro Training Camp
5
0
FT
16:00
FC Politécnico
Halcones de Rayón
3
2
FT
16:00
Pachuca CF III
Bombarderos Tecámac
2
0
FT
16:30
Atlético Mexicano
San Juan de Aragón
1
3
FT
17:00
Cilesi
Juárez II
0
4
FT
17:00
Cuervos Blancos
Marina
4
2
FT
17:00
Inter de Querétaro II
Mineros Querétaro
1
2
FT
17:00
Atlante Chalco
Artesanos Metepec
1
3
FT
17:00
Aztecas AMF
Valle de Xico
1
1
FT
17:00
Colegio Once México
Cordobés
0
2
FT
17:00
Club Deportivo Mineros de Zacatecas II
Calor León
3
1
FT
17:00
CeFor C. Blanco
Sangre de Campeón
1
3
FT
18:00
Escorpiones II
Chilangos
1
1
FT
21:00
Deportivo Chetumal FC
Progreso
2
2
FT
21:00
Halcones Zapopan II
Gallos Viejos
0
1
FT
21:00
CH Fútbol Club
Indep. Mexiquense
4
1
FT
21:00
Lechuzas UPGCH
Milenarios de Oaxaca
4
0
FT
22:00
Correcaminos UAT III
FC Santiago
0
1
FT
23:00
Tepatitlán II
Aves Blancas
2
2
FT
Netherlands > Eerste Divisie
19:00
Willem II
Helmond Sport
5
1
FT
19:00
Heracles
Utrecht II
6
1
FT
19:00
ADO Den Haag
NAC Breda
2
1
FT
19:00
Dordrecht
Eindhoven
4
0
FT
19:00
Almere City
PSV II
1
2
FT
19:00
De Graafschap
Telstar
0
1
FT
19:00
TOP Oss
Den Bosch
3
0
FT
19:00
AZ II
VVV
4
3
FT
Netherlands > Eredivisie Women
18:30
Alkmaar
Feyenoord
0
0
FT
18:30
Twente
SC Telstar VVNH
9
0
FT
18:30
PEC Zwolle
Excelsior
2
0
FT
18:30
Heerenveen
Fortuna Sittard
1
3
FT
Netherlands > U21 Divisie 2
13:30
Emmen U21
Willem II U21
2
2
FT
Nicaragua > Liga Primera U20
23:00
Diriangén U20
Deportivo Ocotal U20
3
0
FT
Northern Ireland > Irish Cup
19:45
Bangor
Crusaders
1
2
FT
Palestine > West Bank Premier League
13:00
Taraji Wadi Al-Nes
Hilal Al-Quds
0
5
FT
14:00
Shabab Al Khaleel
Thaqafi Tulkarem
2
0
FT
16:00
Markez Balata
Jabal Al Mukaber
0
4
FT
Palestine > West Bank 1st Division
13:00
Markaz Tulkarm
Al-Sawahreh
1
1
FT
13:00
Hillal Ariha
Islami Sour Baher
1
0
FT
13:00
Tubas
Beit Ummar
1
1
FT
Panama > Liga Prom
01:00
Independiente II
San Francisco II
0
1
FT
21:00
Árabe Unido II
Centenario
1
0
FT
00:00
Alianza II
Tauro II
0
1
FT
00:00
Veraguas
Atlético Chiriquí II
6
0
FT
Papua New Guinea > National Soccer League
23:00
Hekari United
Lae City
P
3
5
1
1
FT
23:00
PRK Gulf Komara
Lae Natives
0
1
FT
Paraguay > Division Profesional
21:00
Tacuary
Guaireña
1
2
FT
23:30
Club Guaraní
Sportivo Ameliano
2
2
FT
Peru > Primera División
20:30
Cusco
Sport Huancayo
0
3
FT
Poland > Ekstraklasa
20:00
Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok
1
1
FT
Portugal > Segunda Liga
20:15
Farense
Estrela
2
2
FT
Portugal > Liga 3
19:00
Anadia
Paredes
0
1
FT
Qatar > Second Division
15:00
Al Shahaniya
Muaither
0
0
FT
15:00
Lusail City
Al Waab
3
1
FT
Republic of Ireland > Munster Senior League
23:00
University College Cork AFC
Rockmount AFC
0
1
FT
23:00
College Corinthians Football Club
Midleton FC
1
2
FT
Romania > Liga I
15:00
Chindia Târgovişte
UTA Arad
2
1
FT
18:00
U Craiova 1948
Universitatea Cluj
5
0
FT
Rwanda > National Soccer League
13:00
Gorilla
Gasogi United
1
2
FT
San Marino > Campionato
20:15
Cailungo
Tre Fiori
0
3
FT
Saudi Arabia > Saudi League
15:00
Al Fateh
Al Nassr
2
2
FT
17:30
Al Ittifaq
Al Adalah
3
2
FT
Saudi Arabia > Women’s Premier League
16:35
Albayraq
Eastern Flames
0
8
FT
17:10
Al Ittihad
Al Nassr
1
2
FT
Scotland > Championship
19:45
Queen's Park
Ayr United
2
0
FT
Scotland > Regional Leagues
19:30
Petershill FC
Largs Thistle
3
2
FT
19:30
Broughty Athletic
Blairgowrie
6
0
FT
Serbia > Super Liga
17:00
Kolubara
Radnik Surdulica
1
0
FT
Sierra Leone > Premier League
16:15
Kallon
Mighty Blackpool
1
0
FT
South Africa > PSL
16:00
Swallows
Richards Bay
1
0
FT
17:30
Maritzburg United
AmaZulu
1
1
FT
South Africa > 1st Division
13:30
MM Platinum
Black Leopards
2
0
FT
13:30
Venda FC
Magesi FC
0
1
FT
South America > CONMEBOL U20
20:00
Uruguay Under 20
Ecuador Under 20
2
1
FT
22:30
Brazil Under 20
Venezuela Under 20
3
0
FT
Spain > Segunda División
20:00
Malaga
Real Oviedo
0
1
FT
Spain > Tercera División RFEF
18:00
Elche II
Torrellano
2
1
FT
21:00
UD San Fernando
Las Palmas II
1
1
FT
Spain > Autonómicas
20:00
Sant Josep II
Santa Gertrudis
0
3
FT
20:30
Universitario FC
Doramas
2
1
FT
20:30
RC Victoria
Goleta
1
2
FT
20:30
Teror
UD Agaete
0
1
FT
21:00
Atlético San Juan
Candela
2
0
FT
21:00
Chincanayro
Las Zocas
0
0
FT
21:00
Furia Arona
Águilas Atlético
1
1
FT
21:00
UD San Fernando II
PC Vecindario
0
1
FT
21:00
Balos
Unión Viera
0
2
FT
Spain > División de Honor Juvenil
20:00
CD San José U19
Ibarra U19
2
0
FT
Spain > Liga Nacional Juvenil
20:30
Atlético GC U19
RC Victoria U19
4
2
FT
20:30
San Juan Tres Palmas U19
Universitario U19
1
2
FT
Suriname > Suriname Major League
22:00
Notch
Voorwaarts
2
2
FT
23:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
PVV
Bintang Lair
00:00
Robin Hood
Slee Juniors
2
1
FT
Switzerland > Challenge League
18:30
Yverdon Sport
Stade Lausanne-Ouchy
1
0
FT
18:30
FC Schaffhausen
Vaduz
1
0
FT
19:15
Lausanne Sport
Aarau
4
1
FT
Syria > Premier League
11:00
Tishreen
Al Ittihad
2
1
FT
11:00
Al Majd SC
Foutoua
0
2
FT
11:00
Jabala
Al Wahda
3
0
FT
11:00
Wathba
Al Jaish
1
0
FT
11:00
Al Taliya
Hottin
0
0
FT
11:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Foutoua
Al Jazira
Tanzania > Ligi kuu Bara
13:00
Tanzania Prisons
Mtibwa Sugar
0
0
FT
16:00
Simba
Singida Big Stars FC
3
1
FT
Thailand > Thai League 1
11:00
Port
Police Tero
2
2
FT
Thailand > Thai League 2
11:00
Chiangmai
Phrae United
0
0
FT
Turkey > 1. Lig
17:00
Altay
Adanaspor
0
1
FT
Turks and Caicos Islands > Premier League
00:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Flamingo
Blue Hills
United Arab Emirates > Division 1
13:20
Fursan Hispania FC
Dibba Al Hisn
0
4
FT
United Arab Emirates > U18 League
13:15
Dibba Al Fujairah Under 18
Emirates Under 18
1
2
FT
13:15
Al Ittihad Kalba Under 18
Ajman Under 18
1
1
FT
13:20
Al Ain Under 18
Al Bataeh Under 18
4
0
FT
13:20
Sharjah Under 18
Al Orooba Under 18
2
0
FT
13:20
Al Nasr Under 18
Shabab Al Ahli Dubai Under 18
1
2
FT
13:20
Bani Yas Under 18
Al Dhafra Under 18
4
0
FT
13:20
Al Wahda Under 18
Al Jazira Under 18
2
0
FT
13:20
Al Wasl Under 18
Al Rams Under 18
1
2
FT
Venezuela > Primera División
21:00
Caracas
Carabobo
0
0
FT
23:30
Zamora
Hermanos Colmenárez
2
0
FT
Vietnam > V.League 1
10:00
Sanna Khanh Hoa
Thanh Hóa
1
2
FT
10:00
Nam Dinh
Ho Chi Minh City
1
0
FT
11:00
Song Lam Nghe An
Da Nang
1
1
FT
12:15
Công An Nhân Dân
Binh Dinh
5
0
FT
Wales > FAW Championship
19:30
Afan Lido
Carmarthen Town
3
0
FT
19:30
Abergavenny Town FC
Barry Town United
0
1
FT
World > Club Friendlies
08:30
Fakel
Andijan
4
1
FT
08:30
Volga Ulyanovsk
Nizhny Novgorod
1
0
FT
08:45
Krylya Sovetov
Shinnik
1
2
FT
10:00
Lokomotiv Plovdiv
Maritsa Plovdiv
2
1
FT
10:00
Motor Lublin
Górnik Łęczna
0
3
FT
10:00
Krylya Sovetov
Orenburg
3
3
FT
10:15
HamKam
Sarpsborg 08
1
2
FT
10:30
Aalesund
Hødd
2
1
FT
11:00
Odra Opole
Opava
0
1
FT
11:00
Sandecja Nowy Sącz
Zemplín Michalovce
0
0
FT
11:00
Beroe
Yantra 2019
0
0
FT
11:00
Austria Wien II
Horn
2
0
FT
11:30
OB
Sabah
0
1
FT
12:00
Augsburg II
Ulm
3
4
FT
12:00
Lokomotiv Sofia 1929
Sportist Svoge
3
2
FT
12:00
KF Gostivari
Metalist 1925 Kharkiv
0
1
FT
12:00
Ohrid
Rabotnički
0
3
FT
12:00
Žilina II
Dukla Praha II
5
5
FT
12:30
Næstved
Fredericia
0
3
FT
12:30
ŁKS Łódź
Csikszereda
1
1
FT
13:00
Torpedo Kutaisi
FK Metalist Kharkiv
0
0
FT
13:00
Austria Lustenau
Dornbirn
1
3
FT
13:00
Lillestrøm
Stabæk
2
2
FT
13:00
Unterhaching
Vorwärts Steyr
2
2
FT
13:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Trenčín
Šamorín
13:00
AaB
Sirius
1
2
FT
13:30
Nizhny Novgorod
Kaspiy
2
0
FT
14:00
Fakel
Chayka
0
1
FT
14:00
Austria Vienna
Floridsdorfer AC
1
1
FT
14:00
Koper
DAC 1904
1
1
FT
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Ludogorets
Dinamo Kiev
14:00
Arda
Vendsyssel
1
2
FT
14:00
GIF Sundsvall
Gefle
1
1
FT
14:00
Górnik Łęczna
Legionovia Legionowo
2
2
FT
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Dinamo Kiev
Polessya
14:00
Radomlje
Dob
2
1
FT
14:00
Kalmar
Mjällby
4
1
FT
14:00
Dinamo Kiev
Unirea Dej
5
1
FT
14:30
Start
Esbjerg
1
1
FT
14:30
Dynamo Makhachkala
Kuban Krasnodar
1
0
FT
14:30
KAMAZ
Shinnik
2
1
FT
15:00
Degerfors
AFC Eskilstuna
1
0
FT
15:00
Malmö
Dallas
0
0
FT
16:00
Prostějov
Hanácká
0
1
FT
16:30
Gleisdorf 09
Lafnitz
0
6
FT
16:30
Krasnodar
Sochi
1
0
FT
17:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Fomat Martin
Dolný Kubín
17:00
Arna-Bjørnar Fotball
Brann II
1
2
FT
17:00
Admira
Marchfeld
3
0
FT
17:00
First Vienna
Donau
6
0
FT
17:00
Kristiansund
Træff
4
3
FT
17:30
Stjørdals-Blink
Verdal IL
3
0
FT
17:30
IF Fram
Arendal
1
2
FT
17:30
Rain / Lech
Ehekirchen
6
1
FT
18:00
Astoria Walldorf
Türkspor Neckarsulm
2
0
FT
18:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Leobendorf
Langenrohr
18:00
Eiger FK
Egersund
1
1
FT
18:30
Sligo Rovers
Wexford
1
2
FT
18:30
Voitsberg
St. Anna
2
2
FT
19:00
Galway United
Cork City
0
0
FT
19:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Bray Wanderers
Derry City
19:45
Drogheda United
Dundalk
0
0
FT
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
CSKA Moscow
Shkupi
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Roskilde
Helsingør
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Austin
El Paso Locomotive
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Hobro
Thisted
World > The Atlantic Cup
17:00
Halmstad
Viking
0
2
FT
19:00
Brøndby
AIK
2
1
FT
World > U20 National Team Friendlies
14:00
Qatar Under 20
Syria Youth
0
4
FT
World > Friendlies Women
20:00
Chile
Panama
1
3
FT
World > Medulin Cup
10:00
Kustošija
Krupa na Vrbasu
0
1
FT
14:00
Sloboda Tuzla
Jarun
1
1
FT