13:00
South Africa Under 23
Congo Under 23
1
1
FT
Africa > Africa Cup of Nations Qualification
13:00
Madagascar
Central African Republic
0
3
FT
16:00
Zambia
Lesotho
3
1
FT
16:00
Congo
South Sudan
1
2
FT
16:00
Ghana
Angola
1
0
FT
19:00
Gabon
Sudan
1
0
FT
21:00
Algeria
Niger
2
1
FT
Australia > QLD Australia Cup Preliminary
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Parkside United Junior FC
MA Olympic FC
Australia > NSW Australia Cup Preliminary
07:45
Balmain & Districts FC
Dulwich Hill
E
1
2
1
1
FT
08:00
Northbridge Bulls
Cronulla Seagulls FC
5
3
FT
08:30
Kissing Point FC
Inter Lions
1
7
FT
Australia > CT Australia Cup Preliminary
07:30
Weston Molonglo
Belnorth FC
0
3
FT
Bahrain > Federation Cup
18:45
Manama
Bahrain SC
1
1
FT
18:45
Al Hidd
Khalidiya
1
2
FT
Brazil > Copa Alagoas
22:00
ASA
CEO
4
0
FT
22:30
Coruripe
CS Alagoano B
1
1
FT
Brazil > Brasileiro Women U20
18:00
Flamengo U20
Botafogo PB U20
7
0
FT
Brazil > Catarinense 1
22:00
Brusque
Concórdia
2
0
FT
00:00
Chapecoense
Barra
1
2
FT
Brazil > Cearense 2
18:30
Horizonte
Itapipoca
1
1
FT
Brazil > Copa do Nordeste
00:30
Santa Cruz
Fortaleza
0
4
FT
00:30
Náutico
Ferroviário
3
2
FT
00:30
CSA
Sport Recife
1
3
FT
00:30
Campinense
Vitória
2
1
FT
00:30
Bahia
CRB
3
0
FT
00:30
Ceará
Atlético Alagoinhas
3
1
FT
00:30
Sergipe
Sampaio Corrêa
2
2
FT
00:30
ABC
Fluminense PI
3
0
FT
Brazil > Copa Verde
22:00
Goiás
Brasiliense
1
0
FT
23:00
Paysandu
Princesa Solimões
0
0
FT
Brazil > CBF Brasileiro U20
18:00
São Paulo U20
Atlético GO U20
2
2
FT
18:00
Club Athletico Paranaense Under 20
Bahia U20
1
0
FT
23:00
Cuiabá EC Under 20
América Mineiro U20
1
0
FT
Cameroon > Elite Two
13:00
Dynamo de Douala
Tonnerre
1
3
FT
14:30
AS Lausanne de Yaoundé
FAP
1
0
FT
14:30
OFTA
Unisport Bafang
0
0
FT
14:30
Victoria United
Rangers Bafut
2
0
FT
14:30
Racing
Stade de Bertoua
3
0
FT
15:00
Aigle Royal de Moungo
Foncha ST
3
0
FT
Colombia > Primera A
01:00
Millonarios
Deportivo Pasto
2
0
FT
23:00
La Equidad
Boyacá Chicó
2
2
FT
Colombia > Liga Femenina
20:00
La Equidad
CD Atlético Huila
3
1
FT
22:15
América de Cali
Atlético Bucaramanga
2
1
FT
Costa Rica > Liga de Ascenso
02:00
Consultants Moravia
Escorpiones Belén
2
3
FT
Ecuador > Liga Pro Serie B
00:00
Independiente Juniors
Imbabura SC
1
0
FT
00:00
Chacaritas
Macará
0
1
FT
England > Counties Leagues
19:45
Holyport
Ascot United
1
3
FT
20:00
Congleton Town
Barnoldswick Town
1
0
FT
20:00
London Maccabi Lions FC
Reading City
0
1
FT
England > Professional Development League
19:00
Birmingham City Under 21
Crewe Alexandra Under 21
3
0
FT
England > Women's National League - Division One
19:45
London Seaward
AFC Wimbledon
1
1
FT
19:45
Sheffield
Lincoln City
2
2
FT
12:00
Republic of Ireland Under 17
Kosovo Under 17
3
0
FT
14:00
Germany Under 17
North Macedonia Under 17
13
0
FT
14:30
Slovenia Under 17
Switzerland Under 17
1
3
FT
14:30
Slovakia Under 17
Austria Under 17
0
4
FT
15:00
Italy Under 17
France Under 17
1
3
FT
17:00
Hungary Under 17
Portugal Under 17
0
4
FT
15:00
Kazakhstan
Slovenia
1
2
FT
19:45
North Macedonia
Malta
2
1
FT
19:45
Italy
England
1
2
FT
19:45
Slovakia
Luxembourg
0
0
FT
19:45
Portugal
Liechtenstein
4
0
FT
19:45
Bosnia-Herzegovina
Iceland
3
0
FT
19:45
San Marino
Northern Ireland
0
2
FT
19:45
Denmark
Finland
3
1
FT
Europe > U20 Elite League
15:00
Portugal Under 20
Romania Under 20
1
1
FT
17:00
Norway Under 20
Italy Under 20
2
2
FT
Europe > Centenary Shield U18 Schoolboys
19:00
Wales Under 18 Schoolboys
Northern Ireland Under 18 Schoolboys
3
1
FT
Finland > Suomen Cup
18:00
EBK
HIFK II
2
1
FT
18:15
Turun Nappulaliiga
Torre Calcio
1
0
FT
Guadeloupe > Division d'Honneur
00:30
CERFA
Dynamo Le Moule
1
2
FT
Guatemala > Liga Nacional
02:00
Xelajú
Mixco
0
0
FT
Iceland > League Cup Women A
17:30
Breidablik
Thór / KA
1
2
FT
Iceland > League Cup Women B
18:00
HK
Fylkir
1
0
FT
India > I-League 2
10:00
Bengaluru FC II
Chennaiyin FC II
2
1
FT
Israel > Liga Alef
12:00
Shimshon Tel Aviv
Maccabi Sha'arayim
2
0
FT
13:00
Hapoel Kfar Shalem
Hapoel Herzliya
1
1
FT
13:00
Maccabi Herzliya
Holon Yermiyahu
2
1
FT
Israel > Ligat Al Women
17:00
Maccabi Emek Hefer
Maccabi Kiryat Gat
0
5
FT
17:00
Maccabi Kishronot Hadera
Hapoel Be'er Sheva
6
1
FT
17:00
ASA Tel Aviv
Hapoel Katamon Jerusalem FC
1
2
FT
17:00
Hapoel Ironi Petach Tikva FC
Ironi Ramat HaSharon
0
2
FT
Italy > Coppa Italia Serie D
15:00
Giana Erminio
Adriese
1
0
FT
Jamaica > Cup
21:00
Humble Lions
Chapelton Maroons FC
P
3
5
2
2
FT
21:00
Molynes United
Waterhouse
2
1
FT
21:00
Faulkland Sports Club
Tivoli Gardens
1
3
FT
21:00
Cavalier
Montego Bay United FC
E
2
0
0
0
FT
Kazakhstan > Cup
06:00
FK Yassy Turkistan
FK Khan Tengri
1
3
FT
09:00
Turan Turkistan
FK Zhetisay
4
0
FT
Kuwait > Federation Cup
18:30
Al Arabi
Al Salmiyah
1
3
FT
18:30
Al Qadsia
Al Sahel
3
0
FT
Lithuania > 1 Lyga
16:00
Babrungas
Žalgiris II
2
0
FT
Macao > Primeira Divisão
12:00
Sporting Macau
Cheng Fung
1
3
FT
Mali > Première Division
15:30
Djoliba
Police
0
0
FT
16:30
USC Kita
Black Stars
0
3
FT
16:30
US Bougouni
Bakaridjan
1
1
FT
Mauritius > Mauritian League
14:30
Bolton City
Pamplemousses
0
1
FT
Mexico > Liga de Expansión MX
01:05
Raya2
Correcaminos UAT
0
4
FT
03:05
Venados FC
Tapatío
0
0
FT
23:00
Atlante
Tlaxcala
0
2
FT
Mexico > U20 League
15:00
América U20
Monterrey U20
2
0
FT
Mexico > U18 League
15:00
Toluca U18
Tigres UANL U18
0
1
FT
17:30
América U18
Monterrey U18
3
0
FT
Moldova > Play-offs 1/2
12:00
FCA Victoria Chisinau
Floreşti
1
2
FT
N/C America > Concacaf Nations League
19:00
Saint Martin
St. Kitts and Nevis
1
3
FT
19:00
British Virgin Islands
Puerto Rico
1
3
FT
21:30
French Guiana
Dominican Republic
1
1
FT
23:00
Barbados
Cuba
0
1
FT
23:00
Guadeloupe
Antigua and Barbuda
0
1
FT
00:00
Suriname
Mexico
0
2
FT
Panama > LFF
01:00
CD Plaza Amador
AF Sporting San Miguelito
3
1
FT
20:00
CD Universitario
Unión Coclé
1
8
FT
21:00
Bocas
Veraguas United FC
4
1
FT
22:00
Alianza FC
Tauro FC
0
10
FT
23:00
Deportivo Chiriquí
SD Panamá Oeste
0
0
FT
00:00
Herrera FC
Mario Méndez FC
0
2
FT
Portugal > Liga Revelação U23
11:00
Rio Ave U23
Farense U23
2
0
FT
Qatar > QSL Cup
18:45
Al Duhail
Al Sadd
3
1
FT
18:45
Umm Salal
Al Arabi
2
1
FT
Senegal > Ligue 1
16:30
DSC
Génération Foot
1
2
FT
Serbia > Prva Liga
14:00
FK Novi Sad
Inđija
1
1
FT
14:00
Grafičar
OFK Vršac
4
2
FT
14:00
Zlatibor Čajetina
Metalac GM
0
0
FT
14:00
Železničar Pančevo
Radnički Sr. Mitrovica
1
2
FT
14:00
Jedinstvo Ub
GFK Sloboda Užice
1
1
FT
USA > US Open Cup
00:00
Chicago House
Milwaukee Bavarian SC
1
0
FT
00:00
Tulsa Athletic
Brazos Valley
1
0
FT
00:00
Beaman United FC
Des Moines Menace
0
3
FT
01:00
UDA Soccer
Park City Red Wolves
1
0
FT
02:00
Project 51O
Crossfire Redmond
0
3
FT
02:00
Ventura County Fusion
Capistrano FC
1
4
FT
23:00
Jacksonville Armada II
Miami United
P
9
8
1
1
FT
23:00
Cleveland SC
Lionsbridge
1
0
FT
23:30
Hartford City
Lansdowne Yonkers FC
1
2
FT
Uzbekistan > Women's Super Cup
11:00
PFC Sevinch
FK Sogdiana Jizak
3
0
FT
World > Friendlies
03:00
El Salvador
Honduras
0
1
FT
05:00
Solomon Islands
Vanuatu
2
0
FT
06:00
New Zealand
China PR
0
0
FT
12:00
Hong Kong
Singapore
1
1
FT
14:00
Malaysia
Turkmenistan
1
0
FT
17:00
Iran
Russia
1
1
FT
18:30
Hungary
Estonia
1
0
FT
23:30
Argentina
Panama
2
0
FT
World > Club Friendlies
10:00
Austria Lustenau
Vaduz
2
1
FT
10:00
Monaco
Spezia
1
1
FT
10:00
Mechelen
Lommel
0
4
FT
10:00
Vyškov
Trenčín
3
1
FT
10:30
Deinze
KV Oostende
3
1
FT
11:00
Waasland-Beveren
Westerlo
2
2
FT
11:00
Hamburg
Eintracht Braunschweig
1
2
FT
12:00
Kazincbarcika
Zemplín Michalovce
0
3
FT
12:00
Karlsruhe
FC Schaffhausen
6
3
FT
12:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Trelleborg
Brøndby
12:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Nürnberg
Jahn Regensburg
12:00
RKC Waalwijk
Almere City
0
6
FT
13:00
Eintracht Frankfurt
Greuther Fürth
1
1
FT
13:00
Holstein Kiel
AGF
0
2
FT
13:00
Augsburg
St. Gallen
4
2
FT
13:30
Dornbirn
WSG Tirol
2
3
FT
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Lovech
Botev Vratsa
14:00
Horn
Sigma Olomouc II
1
2
FT
14:00
Metz
RFC Seraing
1
1
FT
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Austria Vienna
First Vienna
14:00
Ried
Vorwärts Steyr
1
0
FT
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Horn
Sigma Olomouc
14:30
FC Copenhagen
Brann
1
1
FT
14:30
Salzburg
Blau-Weiß Linz
1
2
FT
15:00
Fremad Amager
Hvidovre
1
3
FT
15:00
Åsane
Vélez
1
0
FT
15:30
Darmstadt
Sandhausen
1
1
FT
16:00
Fenerbahce
Zenit
2
2
FT
17:00
FC Cologne
Sint-Truiden
0
1
FT
17:30
Real Jaén
Getafe
2
3
FT
23:00
Rakow Czestochowa
Górnik Zabrze
1
3
FT
World > U23 National Team Friendlies
02:30
New Zealand Under 23
China PR Under 23
2
0
FT
World > U21 National Team Friendlies
17:00
Croatia Under 21
Israel Under 21
0
0
FT
18:00
Scotland Under 21
Sweden Under 21
2
3
FT
World > U20 National Team Friendlies
12:00
Colombia Youth
Wales Under 20
0
2
FT
World > U18 National Team Friendlies
16:30
Saudi Arabia Under 18
Netherlands Under 18
1
5
FT
World > Youth Viareggio Cup
14:00
F.A. Euro - New York Magic Under 19
Monterosi Tuscia U19
0
3
FT
14:00
UYSS New York Under 19
Unione Sportiva Arezzo Under 19
0
2
FT
14:00
Bologna U19
Mavlon FC Under 19
3
0
FT
14:00
Atromitos U19
Jóvenes Promesas U19
2
1
FT
14:00
Serie D Selection Under 19
Sport Club do Recife Under 19
1
3
FT
14:00
Ladegbuwa FC Under 19
Imolese U19
1
3
FT
14:00
Fiorentina U19
Kakawa FC Under 19
4
0
FT
15:00
Sampdoria U19
Nkoranza Warriors SC Under 19
3
2
FT