Europe > UEFA Europa Conference League
19:00
Fiorentina
West Ham United
1
2
FT
South America > CONMEBOL Libertadores
00:00
Alianza Lima
Atlético Mineiro
0
1
FT
00:00
Boca Juniors
Colo Colo
1
0
FT
00:00
Melgar
Patronato
5
0
FT
02:00
Bolívar
Cerro Porteño
2
0
FT
22:00
Argentinos Juniors
Liverpool
2
1
FT
22:00
Independiente Valle
Corinthians
3
0
FT
22:00
Nacional
Internacional
1
1
FT
00:00
Aucas
Ñublense
0
0
FT
South America > CONMEBOL Sudamericana
00:00
América Mineiro
Millonarios
2
0
FT
00:00
Tigre
Academia Puerto Cabello
2
1
FT
00:30
Santos
Newell's Old Boys
1
2
FT
02:00
LDU Quito
Botafogo
0
0
FT
00:00
Estudiantes
RB Bragantino
1
1
FT
00:00
Blooming
Audax Italiano
1
2
FT
Turkey > Süper Lig
17:00
Ankaragücü
Adana Demirspor
1
2
FT
17:00
İstanbulspor
Ümraniyespor
4
0
FT
17:00
Giresunspor
Antalyaspor
2
0
FT
17:00
Besiktas
Konyaspor
3
3
FT
Algeria > Ligue 1
15:30
USM Alger
US Biskra
1
0
FT
Algeria > U21 League 1
09:00
ASO Chlef U21
NC Magra U21
4
1
FT
15:00
Paradou AC U21
MC Oran U21
1
0
FT
15:00
USM Alger U21
US Biskra U21
1
0
FT
15:00
HB Chelghoum Laïd U21
ES Sétif U21
0
7
FT
15:00
JS Kabylie U21
MC Alger U21
0
1
FT
15:00
CS Constantine U21
RC Arbaâ U21
6
1
FT
15:00
Khenchela U21
JS Saoura U21
2
2
FT
Argentina > Copa Argentina
22:40
Vélez Sarsfield
Deportivo Español
5
1
FT
Argentina > Torneo Proyección
14:00
Sarmiento Res.
Independiente Res.
2
2
FT
14:00
CA Tigre Reserve
Platense Res.
1
0
FT
14:00
Arsenal Res.
Talleres Córdoba Res.
0
1
FT
Argentina > Primera A
15:00
SAT
Boca Juniors
2
4
FT
16:00
Racing Club
Club Ferro Carril Oeste
1
0
FT
18:00
Defensores de Belgrano
Estudiantes La Plata
0
1
FT
18:20
UAI Urquiza
Rosario Central
0
1
FT
09:00
Iran Under 20
Lebanon Under 20
2
1
FT
12:00
Australia Under 20
Vietnam Under 20
2
0
FT
Australia > NSW League One
09:30
Bonnyrigg White Eagles
Hills Brumbies
3
1
FT
Australia > New South Wales NPL Youth League
09:00
Mt Druitt Town U20
WS Wanderers U20
0
5
FT
Australia > SA Australia Cup Preliminary
10:00
Campbelltown City
Croydon
1
0
FT
Australia > Northern NSW Reserve League
08:30
Edgeworth Eagles Res.
Cooks Hill United Res.
4
1
FT
Australia > South Australia Women's Premier & State Cup
10:15
Flinders United WFC
Salisbury Inter
2
4
FT
Austria > Jugendliga U15
15:30
Tirol U15
Red Bull Akademie U15
1
1
FT
16:30
St. Pölten U15
LASK Juniors OÖ U15
1
1
FT
Austria > Regionalliga
17:00
Hertha
Gleisdorf 09
5
3
FT
Austria > Landesliga
16:00
ATUS Ferlach
Spittal
3
1
FT
16:30
Völs
Volders
1
1
FT
17:00
Wacker Innsbruck
SV Innsbruck
2
1
FT
17:00
UFC Fehring
TuS Heiligenkreuz
4
1
FT
17:00
Friedburg / Pöndorf
Sportunion FC Stampfl-Bau Ostermiething
4
2
FT
17:00
Union Edelweiß
Grün Weiß Micheldorf
0
2
FT
17:00
SV Wallern
Union Weißkirchen
3
1
FT
17:00
Union Perg
Wels
0
2
FT
17:00
Oedt
Mondsee
5
2
FT
17:00
St. Andrä
ASK Klagenfurt
0
4
FT
17:00
St. Martin i.M.
Pregarten
0
4
FT
17:00
PROCON Wohnbau Dietach
St. Valentin
4
1
FT
17:30
Ardagger
USC Rohrbach
3
0
FT
17:45
Kirchbichl
Natters
2
4
FT
18:00
St. Johann in Tirol
SV Oberperfuss
4
2
FT
18:30
Kematen
SV Mayrhofen
4
2
FT
Austria > VFV Cup
17:00
Alberschwende
Wolfurt
0
2
FT
Barbados > Premier League
01:00
Empire Club
Brittons Hill
2
0
FT
Belarus > Reserve League
10:00
Dinamo Minsk Res.
Isloch Res.
5
1
FT
Brazil > Goiano U20
18:30
Morrinhos U20
AE Canedense Under 20
4
0
FT
18:30
Goiás U20
Atlético GO U20
1
0
FT
18:30
Guanabara City FC Under 20
Vianópolis U20
2
3
FT
18:30
ASEEV U20
Vila Nova U20
0
4
FT
18:30
Itaberaí U20
Cerrado Esporte Clube Under 20
3
1
FT
18:30
Aparecidense U20
Trindade U20
2
2
FT
Brazil > Copa Espírito Santo
22:30
Linhares FC
Rio Branco-VN
0
3
FT
Brazil > Brasileiro Women U20
18:00
Botafogo U20
Fortaleza U20
3
1
FT
18:00
São Paulo U20
Grêmio U20
3
0
FT
Brazil > Carioca C
13:00
Riostrense EC
Mesquita FC
0
4
FT
18:00
Itaboraí Profute FC
São Cristóvão FR
1
0
FT
Brazil > Serie B
00:30
Atlético Goianiense
Ceará
0
3
FT
00:30
Botafogo SP
Ituano
0
2
FT
22:00
Sampaio Corrêa
Londrina
2
0
FT
22:00
Novorizontino
Guarani
1
0
FT
22:00
Sport Recife
Avaí
2
1
FT
Brazil > Serie C
19:00
Amazonas
Botafogo PB
0
0
FT
21:00
Pouso Alegre
Confiança
1
1
FT
22:00
Operário PR
Paysandu
0
0
FT
Brazil > Serie D
18:00
Nova Iguaçu
Democrata GV
0
0
FT
18:30
Fluminense PI
Tocantinópolis
1
0
FT
18:30
Ceilândia
Anápolis
1
1
FT
18:30
Iporá
Real Ariquemes
2
0
FT
19:00
Interporto
CEOV Operário
0
2
FT
19:00
União Rondonópolis
Brasiliense
2
0
FT
22:00
Iguatu
Campinense
3
1
FT
22:00
Bahia de Feira
Falcon
3
1
FT
22:00
Athletic Club
Santo André
4
2
FT
22:00
Camboriú
Brasil de Pelotas
0
2
FT
22:00
Hercílio Luz
Caxias
2
2
FT
22:00
Ferroviária
CA Patrocinense
1
1
FT
22:00
Real Noroeste
Resende
0
1
FT
22:00
Cordino EC
Atlético Cearense
2
2
FT
23:00
Águia de Marabá
Nacional AM
1
1
FT
23:00
Ferroviário
Parnahyba
6
0
FT
23:00
São Raimundo RR
Tuna Luso
2
2
FT
23:00
Nacional de Patos
Globo
2
1
FT
23:00
ASA
Atlético Alagoinhas
0
1
FT
23:00
Maringá
CRAC
0
1
FT
23:00
Sergipe
Retrô
0
1
FT
23:00
Novo Hamburgo
Concórdia
1
2
FT
23:00
Aimoré
Independente FSJ
1
0
FT
23:00
XV de Piracicaba
Cascavel
1
2
FT
23:00
Portuguesa RJ
Vitória ES
3
2
FT
00:00
Operário FC MS
Inter de Limeira
1
0
FT
Brazil > Mineiro 2
17:30
Itabirito
Varginha EC
4
0
FT
22:30
Aymorés
Nacional AC MG
0
0
FT
22:30
North Esporte
Uberlândia
1
1
FT
23:00
Tupi
Betim
0
2
FT
23:00
Boa
Tupynambás
3
1
FT
00:00
Uniao Luziense
URT
0
1
FT
Brazil > Gaúcho - Estadual Junior U20
18:00
Sociedade Esportiva Recreativa e Cultural Brasil Under 20
Caxias U20
2
0
FT
18:00
Novo Hamburgo U20
FBC Riograndense RS U20
2
0
FT
Brazil > Copa do Brasil U17
18:30
Sociedade Esportiva Palmeiras Under 17
CR Vasco da Gama Under 17
5
1
FT
Bulgaria > First League
15:45
Levski Sofia
CSKA Sofia
0
2
FT
15:45
CSKA 1948 Sofia
Lokomotiv Plovdiv
0
0
FT
15:45
Cherno more
Ludogorets
0
1
FT
China PR > China U21 League
02:00
Henan FC U21
Shanghai Port FC U21
1
4
FT
07:00
Shenzhen FC U21
Zhejiang Professional FC U21
0
1
FT
07:00
Beijing Guoan FC U21
Chengdu Rongcheng FC U21
2
1
FT
Colombia > Primera B
01:05
Valledupar
Corporación Nuevo Cúcuta Deportivo
1
1
FT
Congo DR > Ligue 1
13:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Maniema Union
Blessing
13:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sanga Balende
Don Bosco
13:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
TP Mazembe
Motema Pembe
Czech Republic > 3. liga
16:00
Admira Praha
Jiskra Domažlice
1
1
FT
Denmark > 2. Division Women
17:00
Ølstykke FC
KoldingQ II
3
0
FT
Denmark > Future Cup
15:00
Vejle Boldklub Under 21
SønderjyskE U21
2
0
FT
Dominican Republic > Liga Mayor
20:00
San Cristóbal
Delfines Del Este
1
2
FT
22:00
Atlético Pantoja
Vega Real
3
1
FT
Ecuador > Liga Pro Serie B
00:00
Nueve de Octubre
Manta
0
1
FT
00:00
Macará
América de Quito
2
0
FT
00:00
Imbabura SC
Club Social y Deportivo Vargas Torres
0
0
FT
Egypt > Second Division A
14:00
Proxy SC
El Olympi
1
1
FT
14:00
Pioneers
Sporting Alexandria
0
0
FT
14:00
El Mansura
Dikernis
0
1
FT
14:00
Abu Qair Semad
Kafr El Sheikh
1
1
FT
14:00
El Hamam
Tanta SC
1
2
FT
14:00
Baladiyyat Al Mehalla
Helal Aldabaa
2
0
FT
14:00
Gomhoreyat Shepin
Itehad Nabaroh
2
0
FT
Egypt > Premier League
16:00
Ghazl El Mehalla
Al Masry
1
1
FT
18:30
Smouha
Ceramica Cleopatra
2
2
FT
Estonia > Small Cup
15:00
Team Helm Jk
Ajax Lasnamäe
2
1
FT
17:00
Tallinna SC ReUnited
Põhja-Tallinna JK Volta II
9
1
FT
18:00
Rumori Calcio
Rakvere Tarvas
0
4
FT
Estonia > Meistriliiga
15:00
Tallinna Kalev
Trans
0
1
FT
15:00
Tammeka
Laagri
2
0
FT
16:00
Flora
Paide
0
0
FT
Estonia > Cup
16:00
NPM Silmet
Kose
0
4
FT
Estonia > U19 Eliitliiga Esiliiga
14:00
Legion U19
Helios U19
4
1
FT
Estonia > Esiliiga Women
16:00
Elva
Ararat
0
1
FT
Europe > Baltic Women's League
15:00
Saku Sporting
Metta
3
1
FT
Finland > Veikkausliiga
15:00
KuPS
Oulu
1
0
FT
15:00
Inter Turku
KTP
2
1
FT
15:00
Lahti
HJK
1
2
FT
15:00
Haka
Ilves
1
1
FT
15:00
Honka
Mariehamn
2
1
FT
Finland > Ykkösliiga
15:30
JäPS
SJK Akatemia
1
3
FT
15:30
EIF
HIFK
0
0
FT
15:30
MP
JJK
4
3
FT
Finland > Kolmonen
16:30
Tervarit-j
OsPa
1
2
FT
17:00
PKKU II
Valtti
6
1
FT
17:00
Grankulla IFK Reservi
FC Espoo
2
1
FT
French Guiana > Régional 1
23:00
Etoile Matoury
Le Geldar
3
0
FT
French Guiana > Coupe Guyane
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Etoile Matoury
Le Geldar
Gambia > GFA League
16:30
Armed Forces
Samger
0
0
FT
16:30
Falcons
Marimoo
0
1
FT
16:30
Greater Tomorrow Football Academy
PSV Wellingara
2
2
FT
Germany > State Leagues
17:00
TuS Marienborn
FC Cosmos Koblenz
0
1
FT
17:00
Halle-Ammendorf
CFC Germania 03 Köthen
1
1
FT
17:00
Thüringen Weida
Eintracht Eisenberg
4
2
FT
Germany > Play-offs 5/6
16:30
Türkspor Augsburg
Ehekirchen
0
0
FT
16:30
SC Ettmannsdorf
Garching
0
2
FT
16:30
Bayern Hof
Großbardorf
3
0
FT
Germany > Regionalliga
18:30
Energie Cottbus
Unterhaching
1
2
FT
Greece > Gamma Ethniki
14:00
Kozani
Giouchtas
1
0
FT
14:00
Aiolikos
Kampaniakos Chalastras FC
2
0
FT
Guyana > GFF Elite League
01:00
Guyana Defence Force
Western Tigers
0
0
FT
Iceland > U19 League C
19:00
Keflavík Reyni Ví U19 II
Haukar / KÁ U19
10
2
FT
Iceland > 2. Deild
19:15
Dalvík / Reynir
KF
1
2
FT
19:15
Víkingur Ólafsvík
Haukar
2
0
FT
19:15
ÍR
KFG
1
2
FT
19:15
Völsungur
Fjardabyggd / Leiknir
1
1
FT
19:15
KV
Thróttur Vogar
0
2
FT
19:15
Höttur / Huginn
Sindri
1
0
FT
Iceland > 3. Deild
18:00
Vídir
Magni
1
1
FT
19:15
KFS
Reynir
0
1
FT
19:15
Ellidi
FC Árbær
2
3
FT
19:15
ÍH
Augnablik
2
2
FT
19:15
Ýmir
Kormákur / Hvöt
0
1
FT
20:00
Kári
Hvíti riddarinn
2
1
FT
Iceland > Úrvalsdeild Women
18:00
Breidablik
Stjarnan
1
1
FT
Iceland > 1. Deild Women
19:15
Grótta
Grindavík
0
1
FT
Japan > Emperor Cup
09:30
Sanfrecce Hiroshima
FC Tokushima
5
0
FT
09:30
Tokyo Verdy
ThespaKusatsu Gunma
2
1
FT
10:00
Oita Trinita
Verspah Oita
0
1
FT
10:00
Kawasaki Frontale
Tochigi City
3
1
FT
10:00
Shimizu S-Pulse
Gifu
E
1
2
1
1
FT
10:00
Avispa Fukuoka
Imabari
2
0
FT
10:00
Blaublitz Akita
Tochigi
1
2
FT
10:00
Consadole Sapporo
Sagamihara
3
0
FT
10:00
Tokushima Vortis
Iwaki
E
2
1
1
1
FT
10:00
Kashiwa Reysol
Yamanashi Gakuin University Pegasus
7
1
FT
10:00
Gamba Osaka
Kochi United
1
2
FT
10:00
Mito Hollyhock
Renofa Yamaguchi
1
0
FT
10:00
Shonan Bellmare
Thank Kuriyama
6
1
FT
10:00
Fagiano Okayama
Giravanz Kitakyushu
2
1
FT
10:00
Sagan Tosu
Tegevajaro Miyazaki
5
1
FT
10:00
JEF United
Omiya Ardija
0
1
FT
10:00
Cerezo Osaka
Cento Cuore Harima
5
0
FT
10:00
Júbilo Iwata
Kamatamare Sanuki
2
0
FT
10:00
V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu
0
1
FT
10:00
Kashima Antlers
Honda
3
0
FT
10:00
Albirex Niigata
Biwako Shiga
1
0
FT
10:00
Montedio Yamagata
Sony Sendai
1
0
FT
10:00
Urawa Reds
Kansai University
E
1
0
0
0
FT
10:00
Tokyo
Fukushima United
3
1
FT
10:00
Vegalta Sendai
Fujieda MYFC
1
0
FT
10:00
Zweigen Kanazawa
Machida Zelvia
2
3
FT
10:00
Yokohama F. Marinos
Urayasu
2
0
FT
10:00
Nagoya Grampus
Veertien Mie
3
2
FT
10:00
Kyoto Sanga
Kataller Toyama
P
9
10
2
2
FT
Kazakhstan > Cup
11:00
Turan Turkistan
Astana
1
1
FT
11:00
Kyzyl-Zhar
Ordabasy
1
0
FT
13:00
Atyrau
Kairat
2
1
FT
13:00
Shakhter Karagandy
Tobol
1
0
FT
Kenya > Super League
-
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Darajani Gogo FC
APS Bomet
-
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Murang'a SEAL
Fortune Sacco
10:00
Coastal Heroes
Darajani Gogo FC
2
0
FT
10:00
Mara Sugar
Kajiado FC
4
0
FT
11:00
Vihiga United
Silibwet
2
0
FT
12:00
Mombasa Elite
Assad
0
1
FT
12:00
Kibera Black Stars
Gusii
2
0
FT
12:00
Mwatate United
Kisumu All Stars
2
0
FT
12:00
Naivas
Murang'a SEAL
1
2
FT
Korea Republic > K League 1
10:00
Jeonbuk Motors
Daegu
1
0
FT
10:00
Gwangju
Suwon Bluewings
2
1
FT
10:30
Incheon United
Seoul
1
1
FT
10:30
Gangwon
Daejeon Hana Citizen
1
2
FT
Libya > Premier League
14:30
Al-Suqoor
Shabaab al Jabal
0
1
FT
14:30
Darnes
Al Sadaqa
3
0
FT
17:30
Al-Tahaddi
Al Ta'awon
2
2
FT
Lithuania > A Lyga
15:00
Džiugas Telšiai
FA Šiauliai
1
1
FT
16:00
Dainava
Panevezys
0
1
FT
17:00
Hegelmann Litauen
Zalgiris
0
1
FT
Macao > FA Cup
11:10
Lun Lok
Tak Chun Ka I
4
4
FT
13:00
Toi Seng
CPK
0
3
FT
Malaysia > Super League
13:00
Kelantan United
Selangor
1
7
FT
13:00
Kedah
Perak
3
0
FT
Mali > Première Division
16:15
Police
Binga FC
0
4
FT
16:15
Bakaridjan
ASKO
1
0
FT
Myanmar > National League
09:15
Rakhine United FC
Myawady
1
2
FT
Nepal > A Division
09:15
Manang Marshyangdi
New Road Team
0
1
FT
09:15
Himalayan Sherpa
Machhindra
1
3
FT
12:15
Sankata
Friends Club
1
1
FT
Netherlands > Play-offs 3/4
18:00
SteDoCo
TEC
4
1
FT
Nicaragua > Play-offs 1/2
00:00
UNAN Managua
Chinandega FC
9
2
FT
Nigeria > NPFL
13:00
Bendel Insurance
Enyimba
1
1
FT
15:30
Remo Stars FC
Sunshine Stars
1
1
FT
18:00
Lobi Stars
Rivers United
0
0
FT
Norway > NM Cupen
15:00
KFUM
Åsane
E
4
2
2
2
FT
16:00
Mjøndalen
Raufoss
0
4
FT
16:00
Aalesund
Brann
P
5
6
3
3
FT
16:00
Brattvåg
Haugesund
2
1
FT
16:00
Alta
Tromsø
0
1
FT
16:00
Sogndal
Moss
2
0
FT
16:00
Kjelsås
Jerv
2
1
FT
16:00
Gjøvik-Lyn
Start
1
0
FT
16:00
Stjørdals-Blink
Ullensaker / Kisa
E
3
2
2
2
FT
16:00
Ranheim
Bodø / Glimt
0
2
FT
16:00
Sarpsborg 08
Odd
3
1
FT
16:00
Vard
Strømsgodset
1
4
FT
17:00
Sotra
Valerenga
0
2
FT
17:00
Kristiansund
Molde
0
1
FT
17:00
Bærum
HamKam
E
1
3
1
1
FT
18:00
Fredrikstad
Viking
1
2
FT
Panama > LFF
01:00
AF Sporting San Miguelito
CD Plaza Amador
2
0
FT
01:00
Mario Méndez FC
Herrera FC
11
1
FT
01:00
Mario Méndez FC
Herrera FC
11
1
FT
01:00
AF Sporting San Miguelito
CD Plaza Amador
2
0
FT
Paraguay > Copa Paraguay
18:00
Club Cerro Porteño de Filadelfia
Club 24 de Setiembre de Valle Pucú
1
5
FT
20:30
Club Dr. Benjamín Aceval
Sportivo Coronel Valois Rivarola
1
2
FT
Peru > Segunda División
18:00
Unión Huaral
Deportivo Llacuabamba
2
2
FT
20:30
Pirata
Santos
0
0
FT
Philippines > PFL
08:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Azkals Development Team
Stallion Laguna FC
Poland > II Liga
15:45
Stomil Olsztyn
Wisła Puławy
3
1
FT
18:30
Kotwica Kołobrzeg
Motor Lublin
E
1
2
1
1
FT
Poland > III Liga
15:00
Chrobry Głogów II
Raków Częstochowa II
3
5
FT
15:00
Sokół Ostróda
Lechia T. Mazowiecki
1
2
FT
Poland > IV Liga
15:00
Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl
0
0
FT
15:00
LKS Cosmos Nowotaniec
Stal Rzeszów II
2
1
FT
15:00
Ludowy Klub Sportowy Skołoszów
Wólczanka W. Pełkińska
1
2
FT
15:30
Pomorzanin Toruń
Notecianka Pakość
4
0
FT
15:30
Miejski Klub Sportowy Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa
0
5
FT
15:30
Wasilków
MOSP Białystok
2
0
FT
15:30
Legion Pilzno
Korona Rzeszow
3
2
FT
16:00
Nieciecza II
Glinik Gorlice
1
2
FT
16:00
Radomsko
Boruta
5
0
FT
16:00
Głogovia Głogów Mał.
Jarosław
2
0
FT
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal Mielec II
1
0
FT
16:00
Karpaty Krosno
Miejski Ludowy Klub Sportowy Lechia Sędziszów Małopolski
2
1
FT
16:00
Chemik Police
Kluczevia Stargard
0
4
FT
16:00
Bytovia Bytów
Jaguar Gdańsk
2
0
FT
16:00
Borowiak Czersk
Pomezania Malbork FC
0
1
FT
16:00
MLKS Noteć Łabiszyn
Chełminianka Chełmno
0
0
FT
16:00
Sparta Brodnica
Lider Włocławek
10
2
FT
16:00
Igloopol Dębica
Stal Łańcut
0
5
FT
16:00
Limanovia
Wierchy Rabka Zdrój
1
2
FT
16:00
Stal Kraśnik
Motor Lublin II
1
2
FT
16:00
Krypnianka Krypno
Grabówka
0
3
FT
16:00
Wissa Szczuczyn
Ruch Wysokie Mazowieckie
2
6
FT
16:00
Nida Pińczów
Granat
0
5
FT
16:00
Radziszowianka Radziszów
Orzeł Ryczów
2
0
FT
16:30
Lech Rypin
Start Pruszcz
2
2
FT
16:30
Olimpia Elbląg II
Pisa Barczewo
2
3
FT
16:30
Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków
2
3
FT
16:30
MKS Piaseczno
Oskar Przysucha
3
0
FT
17:00
Granica Kętrzyn
Polonia Iłowo
6
0
FT
22:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kowale
Gryf Słupsk
Portugal > Taça Revelação U23
17:00
Estoril U23
Sporting Braga U23
1
1
FT
Portugal > Júniores U17
20:00
Sporting CP U17
Estoril Praia U17
4
1
FT
Romania > Liga III
14:30
Alexandria
Viitorul Dăești
4
1
FT
14:30
CSM Reşiţa
CSM Deva
3
2
FT
14:30
Tunari
Popești-Leordeni
3
1
FT
14:30
FC Corvinul Hunedoara
Unirea Ungheni
4
1
FT
14:30
Ceahlăul Piatra Neamţ
Foresta Suceava
2
0
FT
Russia > III Division
22:00
Yadro II
FK STD Petrovich
0
2
FT
22:00
FK Konstantinovskoye
Inter Lesgafta
2
0
FT
Russia > Play-offs 1/2
12:00
Yenisey
Fakel
0
1
FT
15:00
Rodina Moskva
Nizhny Novgorod
0
3
FT
Singapore > Premier League
11:45
Lion City Sailors
Tampines Rovers
1
1
FT
11:45
DPMM
Hougang United
2
3
FT
Solomon Islands > S-League
04:00
KOSSA
Solomon Warriors
3
2
FT
South Africa > Play-offs 1/2
13:00
Cape Town Spurs
Casric Stars
1
0
FT
Spain > Segunda División
19:00
Levante
Albacete
3
0
FT
Spain > Autonómicas
16:00
UD Arenal
Inter Ibiza
2
0
FT
18:00
Erandio
Santurtzi
0
0
FT
18:00
Dinamo San Juan
Derio
0
2
FT
18:00
Autol
Arnedo II
6
1
FT
18:30
Real Bethlehem
Calasancio
3
1
FT
Suriname > Tweede Divisie
23:00
Acoconut
Junior
2
3
FT
Sweden > Division 2
17:45
Frösö
IFK Östersund
0
2
FT
Sweden > Svenska Cupen
17:00
FBK Karlstad
Örebro Syrianska
1
2
FT
17:00
Sollentuna
Vasalund
1
0
FT
Switzerland > 1. Liga Classic
18:00
Solothurn
Team Ticino
1
1
FT
Switzerland > U18 League
15:00
Servette U18
Lausanne Sport U18
2
1
FT
15:45
St. Gallen / Wil U18
Team Ticino U18
5
1
FT
17:00
Thun U18
Sion U18
2
2
FT
17:00
Basel U18
Aarau U18
1
0
FT
17:00
Zürich U18
Winterthur U18
2
1
FT
17:30
Neuchâtel Xamax U18
Grasshopper U18
3
2
FT
17:45
Young Boys U18
Luzern / Kriens U18
3
2
FT
Tahiti > Ligue 1
05:30
Dragon
Pirae
1
5
FT
Tunisia > Ligue 1
15:30
ES Tunis
Olympique Béja
2
0
FT
15:30
Monastir
Etoile du Sahel
0
1
FT
Turkey > 2. Lig
14:00
İskenderunspor
Bucaspor 1928
1
3
FT
17:00
24 Erzincanspor
Şanlıurfaspor
2
3
FT
Turkey > 3. Lig
13:00
Efeler 09 Spor
Beyoğlu Yeni Çarşı
E
2
2
2
1
FT
USA > USL League One
23:30
Chattanooga Red Wolves
Forward Madison
2
0
FT
USA > USL League Two
17:00
Altitude Rush
Sarasota Paradise
1
5
FT
22:00
Swan City SC
Tampa Bay United
2
2
FT
22:00
Boston City
Black Rock
1
2
FT
22:00
Weston
Miami AC
0
2
FT
23:00
Florida Elite
Nona FC
1
0
FT
23:00
Western Mass Pioneers
Boston Bolts
1
1
FT
23:00
Toledo Villa
Cleveland Force
3
2
FT
23:00
Charlotte Independence 2
FC Carolinas
0
5
FT
23:00
Kalamazoo FC
Midwest United FC
1
1
FT
00:00
Round Rock
AHFC Royals
0
7
FT
00:00
Little Rock Rangers
Texas United
1
1
FT
00:00
Lansing City Football
Oakland County
2
2
FT
00:00
FC Manitoba
Milwaukee Bavarian SC
3
1
FT
00:00
Rochester
Racine Kenosha County Soccer Club
0
3
FT
00:00
Wichita
Peoria City
0
2
FT
USA > NISA
23:00
Postponed POST
Postponed POST
Savannah Clovers FC
LA Force
USA > NPSL
00:00
Florida Roots
Southern States
2
3
FT
23:00
Valeo
Hartford City
1
0
FT
00:00
Milwaukee Torrent
Des Moines United FC
0
2
FT
00:00
Saint Louis Club Atletico
Sunflower State
3
4
FT
USA > US Open Cup
00:30
Chicago Fire
Houston Dynamo
1
4
FT
00:00
Birmingham Legion
Inter Miami
0
1
FT
USA > UWS
00:00
RBFC Elite
Edgewater Castle
2
3
FT
USA > WPSL
00:00
Midwest Select SA Muskrats
Chicago KICS
1
3
FT
00:00
Nashville Rhythm
865 Alliance
5
2
FT
01:00
Broomfield Burn
Flatirons Rush SC
0
1
FT
22:00
Seminole Ice
Florida Kraze Krush Soccer Club
3
0
FT
23:00
CAFC Ospreys
Philadelphia Ukrainian Nationals Liberty
1
1
FT
23:00
FC Spirit
Dayton Dutch Lions
3
1
FT
23:00
Gulf Coast Dutch Lions
Cape Coral Cyclones
1
5
FT
23:30
Surge
Team Boca Blast
2
2
FT
00:00
Rochester United
Manitou Futbol Club
0
3
FT
00:00
Minnesota Thunder
Mankato
5
1
FT
00:00
Tulsa SC
Oklahoma City
0
1
FT
00:00
San Antonio Blossoms
Corinthians FC of San Antonio
3
1
FT
USA > USL W League
00:00
Midwest United
Detroit City
4
1
FT
20:30
Birmingham Legion FC
Tormenta
1
1
FT
21:00
Palm City Americanas
Tampa Bay United
0
3
FT
22:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Virginia Marauders FC
McLean
23:00
Green Bay Glory
Chicago City
1
2
FT
23:00
Cleveland Force SC
AFC Ann Arbor
0
1
FT
23:00
Miami AC
Miami City
1
5
FT
00:00
Racine Kenosha County Soccer Club
Milwaukee Bavarian
1
3
FT
00:00
Minnesota Aurora
Chicago Dutch Lions
6
1
FT
World > Tournoi Maurice Revello
12:00
Japan Under 19
Morocco Under 23
2
1
FT
15:30
Côte d'Ivoire Under 23
Panama Under 23
P
5
3
1
1
FT