Netherlands Eerste Klasse

14%
0
100%

Results

Gameweek 4 (Zondag C)
Gameweek 4 (Zondag D)
Gameweek 4 (Zondag A)
Gameweek 4 (Zondag C)

Upcoming matches

Gameweek 5 (Zaterdag A)

Tables

# Team P MP W D L G GD Form
1
Olde Veste '54 12 4 4 0 0 11:4 +7 W W W W
2
No team logo Pelikaan-S 9 4 3 0 1 16:5 +11 L W W W
3
WHC 7 4 2 1 1 12:7 +5 L W D W
4
Oranje Nassau 7 4 2 1 1 7:4 +3 W L W D
5
No team logo Leeuwarder Zwaluwen 6 4 1 3 0 6:5 +1 D W D D
6
No team logo Broekster Boys 6 4 2 0 2 7:7 0 W L L W
7
PKC '83 6 4 2 0 2 5:8 -3 W L W L
8
Drachtster Boys 4 4 1 1 2 8:9 -1 L W D L
9
Balk 4 4 1 1 2 4:13 -9 D W L L
10
VV Groningen 3 3 0 3 0 3:3 0 D D D
11
Zeerobben 3 4 1 0 3 8:9 -1 L L L W
12
No team logo Blauw Wit '34 3 3 1 0 2 6:7 -1 L W L
13
Winsum 2 4 0 2 2 8:13 -5 D L L D
14
No team logo FC Burgum 2 4 0 2 2 5:12 -7 D D L L
Legends:

Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) No team logo Pelikaan-S 6 2 2 0 0 11:0 +11 W W
2 (3) WHC 6 2 2 0 0 8:2 +6 W W
3 (1) Olde Veste '54 6 2 2 0 0 6:1 +5 W W
4 (5) No team logo Leeuwarder Zwaluwen 4 2 1 1 0 3:2 +1 W D
5 (12) No team logo Blauw Wit '34 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
6 (6) No team logo Broekster Boys 3 2 1 0 1 3:2 +1 L W
7 (7) PKC '83 3 2 1 0 1 2:6 -4 W L
8 (10) VV Groningen 2 2 0 2 0 2:2 0 D D
9 (4) Oranje Nassau 1 2 0 1 1 1:2 -1 L D
10 (14) No team logo FC Burgum 1 2 0 1 1 4:6 -2 D L
11 (8) Drachtster Boys 1 2 0 1 1 4:6 -2 L D
12 (9) Balk 1 2 0 1 1 3:5 -2 D L
13 (11) Zeerobben 0 2 0 0 2 3:6 -3 L L
14 (13) Winsum 0 2 0 0 2 3:8 -5 L L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (4) Oranje Nassau 6 2 2 0 0 6:2 +4 W W
2 (1) Olde Veste '54 6 2 2 0 0 5:3 +2 W W
3 (11) Zeerobben 3 2 1 0 1 5:3 +2 L W
4 (8) Drachtster Boys 3 2 1 0 1 4:3 +1 W L
5 (7) PKC '83 3 2 1 0 1 3:2 +1 L W
6 (2) No team logo Pelikaan-S 3 2 1 0 1 5:5 0 L W
7 (6) No team logo Broekster Boys 3 2 1 0 1 4:5 -1 W L
8 (9) Balk 3 2 1 0 1 1:8 -7 W L
9 (13) Winsum 2 2 0 2 0 5:5 0 D D
10 (5) No team logo Leeuwarder Zwaluwen 2 2 0 2 0 3:3 0 D D
11 (10) VV Groningen 1 1 0 1 0 1:1 0 D
12 (3) WHC 1 2 0 1 1 4:5 -1 L D
13 (14) No team logo FC Burgum 1 2 0 1 1 1:6 -5 D L
14 (12) No team logo Blauw Wit '34 0 2 0 0 2 2:6 -4 L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo DZC '68 12 4 4 0 0 9:2 +7 W W W W
2
Go Ahead 9 4 3 0 1 10:4 +6 L W W W
3
Apeldoorn 9 4 3 0 1 9:3 +6 L W W W
4
Bennekom 7 4 2 1 1 11:3 +8 W D L W
5
No team logo SVI 7 4 2 1 1 7:5 +2 D W W L
6
DOS '37 7 4 2 1 1 6:7 -1 W L D W
7
DTS Ede 6 4 2 0 2 4:4 0 W W L L
8
KHC 5 4 1 2 1 4:4 0 D L W D
9
No team logo vv De Merino's 4 4 1 1 2 5:7 -2 L L D W
10
SVZW 4 4 1 1 2 3:5 -2 W D L L
11
No team logo Nunspeet 4 4 1 1 2 4:8 -4 L L W D
12
SDV Barneveld 3 4 1 0 3 6:8 -2 L W L L
13
No team logo Hierden 3 4 1 0 3 3:10 -7 W L L L
14
No team logo DOS Kampen 0 4 0 0 4 4:15 -11 L L L L
Legends:

Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) Go Ahead 6 2 2 0 0 7:1 +6 W W
2 (1) No team logo DZC '68 6 2 2 0 0 5:0 +5 W W
3 (3) Apeldoorn 6 2 2 0 0 6:2 +4 W W
4 (6) DOS '37 6 2 2 0 0 5:2 +3 W W
5 (12) SDV Barneveld 3 2 1 0 1 5:4 +1 W L
6 (7) DTS Ede 3 2 1 0 1 1:1 0 W L
7 (10) SVZW 3 2 1 0 1 2:3 -1 W L
8 (11) No team logo Nunspeet 3 2 1 0 1 2:4 -2 L W
9 (9) No team logo vv De Merino's 1 2 0 1 1 3:4 -1 L D
10 (5) No team logo SVI 1 2 0 1 1 2:3 -1 D L
11 (4) Bennekom 1 2 0 1 1 2:3 -1 D L
12 (8) KHC 1 2 0 1 1 0:2 -2 L D
13 (14) No team logo DOS Kampen 0 2 0 0 2 3:6 -3 L L
14 (13) No team logo Hierden 0 2 0 0 2 0:7 -7 L L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (4) Bennekom 6 2 2 0 0 9:0 +9 W W
2 (5) No team logo SVI 6 2 2 0 0 5:2 +3 W W
3 (1) No team logo DZC '68 6 2 2 0 0 4:2 +2 W W
4 (8) KHC 4 2 1 1 0 4:2 +2 D W
5 (3) Apeldoorn 3 2 1 0 1 3:1 +2 L W
6 (13) No team logo Hierden 3 2 1 0 1 3:3 0 W L
7 (7) DTS Ede 3 2 1 0 1 3:3 0 W L
8 (2) Go Ahead 3 2 1 0 1 3:3 0 L W
9 (9) No team logo vv De Merino's 3 2 1 0 1 2:3 -1 L W
10 (10) SVZW 1 2 0 1 1 1:2 -1 D L
11 (11) No team logo Nunspeet 1 2 0 1 1 2:4 -2 L D
12 (6) DOS '37 1 2 0 1 1 1:5 -4 L D
13 (12) SDV Barneveld 0 2 0 0 2 1:4 -3 L L
14 (14) No team logo DOS Kampen 0 2 0 0 2 1:9 -8 L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Huizen 10 4 3 1 0 13:3 +10 D W W W
2
Zuidvogels 9 4 3 0 1 9:5 +4 W W W L
3
Sliedrecht 9 4 3 0 1 7:5 +2 W W L W
4
WNC 7 4 2 1 1 10:6 +4 W L D W
5
No team logo De Bilt 7 4 2 1 1 9:7 +2 W W L D
6
GRC 14 7 4 2 1 1 6:5 +1 L W D W
7
Roda '46 (Zat) 6 4 2 0 2 8:4 +4 L L W W
8
Montfoort 6 4 1 3 0 7:6 +1 D W D D
9
Breukelen 5 4 1 2 1 5:4 +1 D L W D
10
No team logo Nivo Sparta 5 4 1 2 1 6:8 -2 W L D D
11
LRC 3 4 1 0 3 2:8 -6 L W L L
12
No team logo Woudenberg 3 4 1 0 3 4:14 -10 L L W L
13
SVL 1 4 0 1 3 3:7 -4 D L L L
14
Almkerk 0 4 0 0 4 5:12 -7 L L L L
Legends:

Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) Zuidvogels 6 2 2 0 0 5:1 +4 W W
2 (1) Huizen 4 2 1 1 0 7:1 +6 D W
3 (8) Montfoort 4 2 1 1 0 5:4 +1 W D
4 (10) No team logo Nivo Sparta 4 2 1 1 0 3:2 +1 W D
5 (4) WNC 3 2 1 0 1 6:3 +3 L W
6 (5) No team logo De Bilt 3 2 1 0 1 5:4 +1 W L
7 (7) Roda '46 (Zat) 3 2 1 0 1 1:1 0 L W
8 (3) Sliedrecht 3 2 1 0 1 1:2 -1 W L
9 (12) No team logo Woudenberg 3 2 1 0 1 2:5 -3 L W
10 (11) LRC 3 2 1 0 1 2:6 -4 W L
11 (9) Breukelen 2 2 0 2 0 3:3 0 D D
12 (6) GRC 14 1 2 0 1 1 3:4 -1 L D
13 (14) Almkerk 0 2 0 0 2 3:5 -2 L L
14 (13) SVL 0 2 0 0 2 2:5 -3 L L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Huizen 6 2 2 0 0 6:2 +4 W W
2 (3) Sliedrecht 6 2 2 0 0 6:3 +3 W W
3 (6) GRC 14 6 2 2 0 0 3:1 +2 W W
4 (5) No team logo De Bilt 4 2 1 1 0 4:3 +1 W D
5 (4) WNC 4 2 1 1 0 4:3 +1 W D
6 (7) Roda '46 (Zat) 3 2 1 0 1 7:3 +4 L W
7 (9) Breukelen 3 2 1 0 1 2:1 +1 L W
8 (2) Zuidvogels 3 2 1 0 1 4:4 0 W L
9 (8) Montfoort 2 2 0 2 0 2:2 0 D D
10 (13) SVL 1 2 0 1 1 1:2 -1 D L
11 (10) No team logo Nivo Sparta 1 2 0 1 1 3:6 -3 L D
12 (11) LRC 0 2 0 0 2 0:2 -2 L L
13 (14) Almkerk 0 2 0 0 2 2:7 -5 L L
14 (12) No team logo Woudenberg 0 2 0 0 2 2:9 -7 L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
XerxesDZB (Zat) 9 4 3 0 1 12:4 +8 W L W W
2
Kloetinge 7 3 2 1 0 6:1 +5 W D W
3
Nieuw Lekkerland 7 4 2 1 1 7:5 +2 W L D W
4
No team logo Terneuzense Boys 7 4 2 1 1 4:2 +2 D W W L
5
BVCB 7 4 2 1 1 9:8 +1 L W D W
6
Heerjansdam 6 4 1 3 0 9:4 +5 D W D D
7
Oranje Wit 6 3 2 0 1 7:8 -1 W W L
8
RVVH 6 4 2 0 2 3:4 -1 W W L L
9
No team logo Brielle 5 4 1 2 1 5:7 -2 L W D D
10
No team logo Papendrecht 4 4 1 1 2 6:7 -1 W L L D
11
No team logo vv Nieuwenhoorn 4 4 1 1 2 2:4 -2 L L W D
12
No team logo Neptunus-Schiebroek 3 4 1 0 3 5:11 -6 L L L W
13
SHO 3 4 1 0 3 5:11 -6 W L L L
14
Heinenoord 1 4 0 1 3 2:6 -4 L L D L
Legends:

Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) XerxesDZB (Zat) 6 2 2 0 0 8:1 +7 W W
2 (2) Kloetinge 6 2 2 0 0 5:0 +5 W W
3 (5) BVCB 6 2 2 0 0 4:1 +3 W W
4 (6) Heerjansdam 4 2 1 1 0 6:1 +5 W D
5 (3) Nieuw Lekkerland 4 2 1 1 0 5:3 +2 W D
6 (9) No team logo Brielle 4 2 1 1 0 4:2 +2 W D
7 (4) No team logo Terneuzense Boys 4 2 1 1 0 2:0 +2 D W
8 (10) No team logo Papendrecht 3 2 1 0 1 5:3 +2 W L
9 (13) SHO 3 2 1 0 1 5:4 +1 W L
10 (12) No team logo Neptunus-Schiebroek 3 2 1 0 1 4:4 0 L W
11 (8) RVVH 3 2 1 0 1 2:2 0 W L
12 (14) Heinenoord 1 2 0 1 1 1:2 -1 L D
13 (11) No team logo vv Nieuwenhoorn 1 2 0 1 1 1:2 -1 L D
14 (7) Oranje Wit 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (7) Oranje Wit 6 2 2 0 0 6:4 +2 W W
2 (1) XerxesDZB (Zat) 3 2 1 0 1 4:3 +1 L W
3 (4) No team logo Terneuzense Boys 3 2 1 0 1 2:2 0 W L
4 (3) Nieuw Lekkerland 3 2 1 0 1 2:2 0 L W
5 (11) No team logo vv Nieuwenhoorn 3 2 1 0 1 1:2 -1 L W
6 (8) RVVH 3 2 1 0 1 1:2 -1 W L
7 (6) Heerjansdam 2 2 0 2 0 3:3 0 D D
8 (2) Kloetinge 1 1 0 1 0 1:1 0 D
9 (5) BVCB 1 2 0 1 1 5:7 -2 L D
10 (10) No team logo Papendrecht 1 2 0 1 1 1:4 -3 L D
11 (9) No team logo Brielle 1 2 0 1 1 1:5 -4 L D
12 (14) Heinenoord 0 2 0 0 2 1:4 -3 L L
13 (12) No team logo Neptunus-Schiebroek 0 2 0 0 2 1:7 -6 L L
14 (13) SHO 0 2 0 0 2 0:7 -7 L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
WV-HEDW 12 4 4 0 0 12:2 +10 W W W W
2
No team logo Monnickendam 10 4 3 1 0 10:6 +4 W D W W
3
Argon 6 3 2 0 1 8:4 +4 W W L
4
BOL 6 4 2 0 2 8:7 +1 L L W W
5
Nootdorp 6 4 2 0 2 7:7 0 W L L W
6
Zwaluwen '30