Netherlands Hoofdklasse

26%
0
100%

Results

Gameweek 8 (Zondag B)
Gameweek 8 (Zondag A)

Upcoming matches

Gameweek 6 (Zondag A)
Gameweek 7 (Zondag B)
Gameweek 9 (Zaterdag A)

Tables

# Team P MP W D L G GD Form
1
Genemuiden 18 8 6 0 2 23:9 +14 W W W L W
2
Urk 18 8 5 3 0 14:3 +11 D D W W D
3
RKAV Volendam 15 8 5 0 3 20:14 +6 W W L L W
4
Eemdijk 14 8 4 2 2 16:14 +2 L D W W W
5
Flevo Boys 13 8 4 1 3 16:14 +2 W L W L W
6
HZVV 12 8 3 3 2 9:7 +2 D L W W D
7
Swift 11 8 3 2 3 19:13 +6 W L W L D
8
AZSV 11 8 3 2 3 10:11 -1 D W W L L
9
Buitenpost 10 8 3 1 4 8:8 0 L L L W D
10
Berkum 9 8 2 3 3 10:11 -1 D D L W L
11
ONS Sneek 9 8 3 0 5 16:22 -6 L L L W L
12
NSC 9 8 3 0 5 6:17 -11 L W L W L
13
DETO Twenterand 8 7 2 2 3 9:13 -4 D L L D L
14
De Dijk 8 8 2 2 4 5:9 -4 D D L L W
15
SDC Putten 7 8 2 1 5 9:10 -1 W W L L D
16
Noordscheschut 6 7 2 0 5 9:24 -15 L W W L L
Legends:

Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (5) Flevo Boys 12 4 4 0 0 12:2 +10 W W W W
2 (2) Urk 12 4 4 0 0 10:0 +10 W W W W
3 (3) RKAV Volendam 9 4 3 0 1 10:6 +4 W L W W
4 (1) Genemuiden 9 4 3 0 1 9:5 +4 W W W L
5 (11) ONS Sneek 9 4 3 0 1 9:9 0 L W W W
6 (10) Berkum 8 4 2 2 0 6:1 +5 D W W D
7 (4) Eemdijk 8 4 2 2 0 10:7 +3 D W W D
8 (6) HZVV 8 4 2 2 0 7:4 +3 D W D W
9 (8) AZSV 7 4 2 1 1 9:6 +3 D W L W
10 (9) Buitenpost 6 4 2 0 2 4:4 0 L W W L
11 (12) NSC 6 4 2 0 2 4:7 -3 W W L L
12 (16) Noordscheschut 6 4 2 0 2 9:14 -5 W W L L
13 (7) Swift 4 4 1 1 2 7:6 +1 W L D L
14 (15) SDC Putten 4 4 1 1 2 2:2 0 W L D L
15 (13) DETO Twenterand 4 3 1 1 1 5:6 -1 L D W
16 (14) De Dijk 4 4 1 1 2 2:5 -3 D L W L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Genemuiden 9 4 3 0 1 14:4 +10 W L W W
2 (7) Swift 7 4 2 1 1 12:7 +5 W L W D
3 (3) RKAV Volendam 6 4 2 0 2 10:8 +2 W L L W
4 (2) Urk 6 4 1 3 0 4:3 +1 D D D W
5 (4) Eemdijk 6 4 2 0 2 6:7 -1 L W W L
6 (9) Buitenpost 4 4 1 1 2 4:4 0 L L D W
7 (14) De Dijk 4 4 1 1 2 3:4 -1 D L L W
8 (6) HZVV 4 4 1 1 2 2:3 -1 L W D L
9 (13) DETO Twenterand 4 4 1 1 2 4:7 -3 D L L W
10 (8) AZSV 4 4 1 1 2 1:5 -4 W L L D
11 (15) SDC Putten 3 4 1 0 3 7:8 -1 W L L L
12 (12) NSC 3 4 1 0 3 2:10 -8 L L L W
13 (10) Berkum 1 4 0 1 3 4:10 -6 D L L L
14 (5) Flevo Boys 1 4 0 1 3 4:12 -8 L L D L
15 (11) ONS Sneek 0 4 0 0 4 7:13 -6 L L L L
16 (16) Noordscheschut 0 3 0 0 3 0:10 -10 L L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Rijnvogels 19 8 6 1 1 21:10 +11 D W W L W
2
Zwaluwen 18 8 5 3 0 17:4 +13 W D W W W
3
Capelle 18 8 5 3 0 12:6 +6 W W D D W
4
Poortugaal 15 8 4 3 1 17:9 +8 W W D D W
5
Jodan Boys 15 8 5 0 3 13:9 +4 W L W W W
6
SC Feyenoord 13 8 4 1 3 19:11 +8 W L L W L
7
FC 's-Gravenzande 13 8 4 1 3 21:18 +3 W L W W L
8
Smitshoek 13 8 4 1 3 13:14 -1 W W D L W
9
DUNO 12 8 3 3 2 11:8 +3 D D D W L
10
ARC 12 8 4 0 4 11:11 0 L W W L L
11
VV Scherpenzeel 12 8 4 0 4 17:18 -1 L L W W W
12
Achilles Veen 7 8 2 1 5 11:12 -1 L W L L W
13
DHSC 6 8 1 3 4 6:11 -5 L L L D L
14
Achilles '29 4 8 1 1 6 8:22 -14 L W L L L
15
Spijkenisse 3 8 0 3 5 5:17 -12 L L L D L
16
Rijsoord 0 8 0 0 8 5:27 -22 L L L L L
Legends:

Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (9) DUNO 10 4 3 1 0 10:2 +8 D W W W
2 (1) Rijnvogels 10 4 3 1 0 10:4 +6 D W W W
3 (2) Zwaluwen 10 4 3 1 0 8:2 +6 W W W D
4 (7) FC 's-Gravenzande 9 4 3 0 1 12:6 +6 W W W L
5 (3) Capelle 8 4 2 2 0 4:2 +2 W D W D
6 (6) SC Feyenoord 7 4 2 1 1 9:2 +7 L W D W
7 (8) Smitshoek 7 4 2 1 1 6:4 +2 W D W L
8 (10) ARC 6 4 2 0 2 6:7 -1 L W L W
9 (4) Poortugaal 5 4 1 2 1 8:5 +3 W D L D
10 (13) DHSC 4 4 1 1 2 4:6 -2 L D L W
11 (12) Achilles Veen 4 4 1 1 2 3:5 -2 W L D L
12 (5) Jodan Boys 3 4 1 0 3 4:5 -1 L W L L
13 (11) VV Scherpenzeel 3 4 1 0 3 9:13 -4 L L W L
14 (14) Achilles '29 1 4 0 1 3 4:12 -8 L L L D
15 (15) Spijkenisse 0 4 0 0 4 4:15 -11 L L L L
16 (16) Rijsoord 0 4 0 0 4 2:14 -12 L L L L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (5) Jodan Boys 12 4 4 0 0 9:4 +5 W W W W
2 (4) Poortugaal 10 4 3 1 0 9:4 +5 W D W W
3 (3) Capelle 10 4 3 1 0 8:4 +4 W D W W
4 (1) Rijnvogels 9 4 3 0 1 11:6 +5 W L W W
5 (11) VV Scherpenzeel 9 4 3 0 1 8:5 +3 W W W L
6 (2) Zwaluwen 8 4 2 2 0 9:2 +7 W D W D
7 (6) SC Feyenoord 6 4 2 0 2 10:9 +1 W L L W
8 (10) ARC 6 4 2 0 2 5:4 +1 W L L W
9 (8) Smitshoek 6 4 2 0 2 7:10 -3 W L L W
10 (7) FC 's-Gravenzande 4 4 1 1 2 9:12 -3 L W L D
11 (12) Achilles Veen 3 4 1 0 3 8:7 +1 L L W L
12 (15) Spijkenisse 3 4 0 3 1 1:2 -1 L D D D
13 (14) Achilles '29 3 4 1 0 3 4:10 -6 W L L L
14 (13) DHSC 2 4 0 2 2 2:5 -3 L L D D
15 (9) DUNO 2 4 0 2 2 1:6 -5 D D L L
16 (16) Rijsoord 0 4 0 0 4 3:13 -10 L L L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Baronie 22 8 7 1 0 22:7 +15 W W D W W
2
No team logo Orion 16 8 5 1 2 16:9 +7 W W W W W
3
Halsteren 13 6 4 1 1 17:11 +6 W W W L D
4
Silvolde 13 7 4 1 2 11:5 +6 L W W W D
5
UDI '19 13 8 4 1 3 10:10 0 L W W L D
6
No team logo OJC Rosmalen 12 7 4 0 3 18:7 +11 L W L W W
7
Juliana '31 12 7 4 0 3 12:9 +3 L W W L W
8
RKSV Nuenen 12 8 4 0 4 10:7 +3 W L W W L
9
Meerssen 11 7 3 2 2 11:10 +1 W L W D W
10
No team logo AWC 7 6 2 1 3 10:11 -1 W L L W D
11
LONGA '30 6 7 2 0 5 10:16 -6 L W L L L
12
RKZVC 6 7 1 3 3 5:11 -6 L L L D D
13
No team logo Minor 6 8 2 0 6 8:21 -13 L L L L L
14
Moerse Boys 3 7 0 3 4 3:13 -10 D L L L D
15
EHC Hoensbroek 2 7 0 2 5 5:21 -16 D D L L L
Legends:

Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Baronie 10 4 3 1 0 12:5 +7 D W W W
2 (2) No team logo Orion 9 4 3 0 1 10:5 +5 W W W L
3 (4) Silvolde 7 3 2 1 0 6:1 +5 W D W
4 (6) No team logo OJC Rosmalen 6 4 2 0 2 8:3 +5 L L W W
5 (11) LONGA '30 6 4 2 0 2 9:7 +2 W L L W
6 (3) Halsteren 6 3 2 0 1 9:7 +2 W L W
7 (5) UDI '19 6 4 2 0 2 6:7 -1 W L L W
8 (9) Meerssen 5 4 1 2 1 5:6 -1 W L D D
9 (10) No team logo AWC 4 3 1 1 1 5:5 0 W L D
10 (12) RKZVC 4 3 1 1 1 2:3 -1 L D W
11 (7) Juliana '31 3 4 1 0 3 5:6 -1 L W L L
12 (13) No team logo Minor 3 4 1 0 3 3:7 -4 L L L W
13 (8) RKSV Nuenen 3 4 1 0 3 2:6 -4 L W L L
14 (14) Moerse Boys 2 3 0 2 1 1:5 -4 D L D
15 (15) EHC Hoensbroek 0 3 0 0 3 1:11 -10 L L L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Baronie 12 4 4 0 0 10:2 +8 W W W W
2 (8) RKSV Nuenen 9 4 3 0 1 8:1 +7 W W W L
3 (7) Juliana '31 9 3 3 0 0 7:3 +4 W W W
4 (3) Halsteren 7 3 2 1 0 8:4 +4 W W D
5 (2) No team logo Orion 7 4 2 1 1 6:4 +2 W W D L
6 (5) UDI '19 7 4 2 1 1 4:3 +1 L W D W
7 (6) No team logo OJC Rosmalen 6 3 2 0 1 10:4 +6 W W L
8 (9) Meerssen 6 3 2 0 1 6:4 +2 W W L
9 (4) Silvolde 6 4 2 0 2 5:4 +1 L W W L
10 (10) No team logo AWC 3 3 1 0 2 5:6 -1 L W L
11 (13) No team logo Minor 3 4 1 0 3 5:14 -9 L L L W
12 (12) RKZVC 2 4 0 2 2 3:8 -5 L L D D
13 (15) EHC Hoensbroek 2 4 0 2 2 4:10 -6 D D L L
14 (14) Moerse Boys 1 4 0 1 3 2:8 -6 L L D L
15 (11) LONGA '30 0 3 0 0 3 1:9 -8 L L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Hoogeveen 22 8 7 1 0 23:7 +16 D W W W W
2
Be Quick 1887 15 8 4 3 1 13:7 +6 W W L W D
3
No team logo TOGB 13 8 4 1 3 16:15 +1 L L D W W
4
Alphense Boys 12 8 3 3 2 17:13 +4 W L L W W
5
Alcides 12 8 3 3 2 19:18 +1 W W D L L
6
HBS 10 7 3 1 3 10:7 +3 W L L W D
7
SJC Noordwijk 10 7 3 1 3 14:15 -1 W W W L L
8
De Zouaven 9 7 2 3 2 17:11 +6 D L W W D
9
RKAVV 9 7 2 3 2 12:11 +1 D