Play-offs 4/5
0
100%
Results
Zondag - Finals
12.0612:30
VC Vlissingen
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
6
0
FT
12.0612:30
ROHDA Raalte
SJC Noordwijk
1
3
FT
12.0612:00
SVBO
Groene Ster
2
2
FT
Zaterdag Finals
11.0612:30
Heinenoord
Sliedrecht
0
2
FT
11.0612:30
Breukelen
Brielle
1
1
FT
11.0612:30
Zwaluwen '30
ASV Dronten
1
1
FT
Zondag - Finals
05.0612:30
Haarlemsche FC Eendracht Doet Overwinnen
VC Vlissingen
0
2
FT
Tables
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASV Dronten | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 | W D |
2
|
XerxesDZB (Zat) | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 | W D |
3
|
Roda '46 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 | L L |
Legends:
Next Round
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zwaluwen '30 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:2 | +11 | W W W |
2
|
HZVV | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | W W L |
3
|
Nunspeet | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | -4 | L L W |
4
|
Rijsoord | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ASV Dronten | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
2 (2) | XerxesDZB (Zat) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
3 (3) | Roda '46 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | L |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Zwaluwen '30 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:1 | +8 | W W |
2 (3) | Nunspeet | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | L W |
3 (4) | Rijsoord | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
4 (2) | HZVV | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | L |
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | XerxesDZB (Zat) | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W |
2 (1) | ASV Dronten | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
3 (3) | Roda '46 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | L |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | HZVV | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 | W W |
2 (1) | Zwaluwen '30 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
3 (3) | Nunspeet | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | L |
4 (4) | Rijsoord | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | -6 | L L |
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brielle | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 | W D |
2
|
SVZW | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 | L W |
3
|
Berkum | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | D L |
Legends:
Next Round
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Breukelen | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:5 | +4 | W W W |
2
|
SVL | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12:6 | +6 | W W L |
3
|
FC 's-Gravenzande | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | +2 | L L W |
4
|
PKC '83 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:15 | -12 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | SVZW | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
2 (1) | Brielle | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
3 (3) | Berkum | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Breukelen | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 | W W |
2 (2) | SVL | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | L |
3 (3) | FC 's-Gravenzande | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
4 (4) | PKC '83 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:13 | -11 | L L |
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Brielle | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
2 (2) | SVZW | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
3 (3) | Berkum | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | L |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | SVL | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | +8 | W W |
2 (3) | FC 's-Gravenzande | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | +4 | L W |
3 (1) | Breukelen | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 | W |
4 (4) | PKC '83 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sliedrecht | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9:5 | +4 | W L |
2
|
Nootdorp | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | W L |
3
|
Bennekom | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:9 | -5 | L W |
Legends:
Next Round
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Heinenoord | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 | W W W |
2
|
Balk | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 | L W D |
3
|
Go Ahead | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:8 | 0 | W L D |
4
|
Oranje Wit | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:13 | -8 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sliedrecht | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | +6 | W |
2 (2) | Nootdorp | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
3 (3) | Bennekom | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Heinenoord | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 | W |
2 (2) | Balk | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | L D |
3 (3) | Go Ahead | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
4 (4) | Oranje Wit | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | -4 | L L |
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Nootdorp | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
2 (1) | Sliedrecht | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
3 (3) | Bennekom | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:8 | -6 | L |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Heinenoord | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W W |
2 (3) | Go Ahead | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:6 | +1 | W D |
3 (2) | Balk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W |
4 (4) | Oranje Wit | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | L |