KNVB Beker Women
0
100%
Results
Quarter-finals
17.0315:45
Excelsior
Heerenveen
2
0
FT
17.0313:30
Fortuna Sittard
FC Utrecht
4
0
FT
14.0318:30
Ajax II
Ajax
1
5
FT
14.0318:30
Feyenoord
Twente
3
0
FT
Round of 16
18.0215:00
RKSV Nuenen
FC Utrecht
0
6
FT
18.0213:30
Heerenveen
PSV
2
1
FT
17.0214:45
Eindhoven
Ajax
0
9
FT
Upcoming matches
Tables
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wartburgia | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | +7 | W W W |
2
|
RKVV DSS II | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | +4 | W W L |
3
|
Reiger Boys | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | L L W |
4
|
Real Sranang | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | -9 | L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DSS | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 | W W W |
2
|
Ter Leede II | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | L W W |
3
|
Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | D L L |
4
|
Wartburgia II | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | D L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group C
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ter Leede | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:2 | +12 | W W W |
2
|
CVV Jodan Boys | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12:3 | +9 | W L W |
3
|
RCL | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:12 | -7 | L W L |
4
|
Spirit | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:16 | -14 | L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group D
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rijnvogels | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 24:2 | +22 | W W W |
2
|
IJFC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:8 | -5 | W D L |
3
|
Barendrecht | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | L L W |
4
|
RVVH / Sparta | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:17 | -16 | L D L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group E
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Berkel | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | W W |
2
|
Saestum II | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:7 | +1 | W L W |
3
|
Sparta / JVOZ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:8 | +3 | L W L |
4
|
Sterk Door Combinatie Putten | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:12 | -10 | L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group F
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saestum | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 17:0 | +17 | W W W |
2
|
Delta Sports 1995 FC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:7 | -3 | W L D |
3
|
Sparta Nijkerk | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | -3 | L W L |
4
|
Sporting '70 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:12 | -11 | L L D |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group G
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Eindhoven | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:1 | +10 | W W |
2
|
IJzendijke | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:9 | -7 | L W |
3
|
Sleeuwijk | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group H
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Klarenbeek | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:2 | +8 | D W W |
2
|
DTS Ede | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | +5 | D W W |
3
|
DZC '68 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:12 | -10 | W L L |
4
|
AZSV | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group I
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Eldenia | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 12:1 | +11 | D W W |
2
|
Berkum | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:1 | +4 | D W D |
3
|
HZVV | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:5 | -5 | D L D |
4
|
FC Ommen | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:10 | -10 | D L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group J
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACV | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 19:3 | +16 | W W W |
2
|
Oranje Nassau II | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:15 | -7 | L W W |
3
|
Be Quick '28 II | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | W L L |
4
|
Heerenveense Boys | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 | L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group K
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Be Quick '28 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | W W |
2
|
Stiens | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | L W D |
3
|
Groen Geel | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | D |
4
|
Knickerbockers | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group L
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oranje Nassau | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 20:0 | +20 | W W |
2
|
Winsum | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:15 | -12 | W L |
3
|
Helpman | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:10 | -8 | L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group M
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
RKSV Nuenen | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 17:0 | +17 | W W W |
2
|
Hoogland | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:3 | +5 | W D L |
3
|
VDZ | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:8 | -4 | L D W |
4
|
Beuningse Boys | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:18 | -18 | L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group N
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Always Forward | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10:3 | +7 | W D |
2
|
Victoria Boys | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10:4 | +6 | D W |
3
|
Winkel | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:14 | -13 | L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group O
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DSE | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | +2 | W L W |
2
|
Amsterdamsche FC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 0 | W D L |
3
|
Buitenveldert | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | L D W |
4
|
UDI '19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | L W L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group P
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Trekvogels | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 15:2 | +13 | D W |
2
|
ADO 1920 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 | D W |
3
|
Bergen | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:16 | -14 | L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group Q
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nooit Gedacht | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 16:5 | +11 | W W W |
2
|
Fortuna '54 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | -3 | D L W |
3
|
HVCH | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:8 | -5 | D D L |
4
|
SV Someren | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | L D L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group R
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bekkerveld | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | +4 | W D W |
2
|
Schaesberg | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 | W D W |
3
|
Beerse Boys | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | L W L |
4
|
RKSV Nuenen II | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group S
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Orion | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13:2 | +11 | L W W |
2
|
Eindhoven II | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | +1 | W L W |
3
|
SV Rood Wit 62 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:12 | -8 | W W L |
4
|
Wittenhorst | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | L L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group T
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Berghuizen | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 22:3 | +19 | W W W |
2
|
Prinses Irene | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | L W W |
3
|
Woezik | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:10 | -7 | D L L |
4
|
Trekvogels II | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:14 | -13 | D L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group U
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bavel | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:1 | +8 | W W |
2
|
Tilburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | W L |
3
|
DSE II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4
|
OJC Rosmalen | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 | L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group V
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
De Tukkers | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:0 | +10 | W W |
2
|
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 11:3 | +8 | W L |
3
|
Witkampers | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:19 | -18 | L L |
Legends:
Next Round
Possible Next Round
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Wartburgia | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 | W |
2 (2) | RKVV DSS II | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 | W L |
3 (4) | Real Sranang | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
4 (3) | Reiger Boys | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | L L |
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | DSS | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | W W |
2 (2) | Ter Leede II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
3 (3) | Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | D L |
4 (4) | Wartburgia II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | L |
Group C
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Ter Leede | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | W |
2 (3) | RCL | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | L W |
3 (2) | CVV Jodan Boys | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | L |
4 (4) | Spirit | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:12 | -11 | L L |
Group D
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Rijnvogels | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 18:2 | +16 | W W |
2 (3) | Barendrecht | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | +2 | L W |
3 (4) | RVVH / Sparta | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | D |
4 (2) | IJFC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 | L |
Group E
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Sparta / JVOZ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | +7 | W |
2 (1) | Berkel | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
3 (2) | Saestum II | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | -2 | W L |
4 (4) | Sterk Door Combinatie Putten | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | L |
Group F
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Saestum | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:0 | +12 | W W |
2 (2) | Delta Sports 1995 FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 | W D |
3 (4) | Sporting '70 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | L |
4 (3) | Sparta Nijkerk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 | L |
Group G
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Eindhoven | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 | W |
2 (2) | IJzendijke | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
3 (3) | Sleeuwijk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
Group H
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | DTS Ede | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 | D W |
2 (1) | Klarenbeek | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 | W |
3 (4) | AZSV | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | L L |
4 (3) | DZC '68 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | L |
Group I
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Eldenia | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | W |
2 (2) | Berkum | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | D D |
3 (4) | FC Ommen | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 | D L |
4 (3) | HZVV | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 | L |
Group J
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ACV | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 15:2 | +13 | W W |
2 (2) | Oranje Nassau II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 | W |
3 (3) | Be Quick '28 II | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | W L |
4 (4) | Heerenveense Boys | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
Group K
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Be Quick '28 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
2 (2) | Stiens | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
3 (3) | Groen Geel | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | D |
4 (4) | Knickerbockers | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | L |
Group L
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Oranje Nassau | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13:0 | +13 | W |
2 (2) | Winsum | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | W |
3 (3) | Helpman | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:7 | -7 | L |
Group M
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RKSV Nuenen | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14:0 | +14 | W W |
2 (3) | VDZ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | D |
3 (2) | Hoogland | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | L |
4 (4) | Beuningse Boys | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:12 | -12 | L L |
Group N
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Always Forward | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 | W |
2 (2) | Victoria Boys | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | D |
3 (3) | Winkel | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | -6 | L |
Group O
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | DSE | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 | W L |
2 (3) | Buitenveldert | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | D |
3 (2) | Amsterdamsche FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | L |
4 (4) | UDI '19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | L L |
Group P
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Trekvogels | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 15:2 | +13 | D W |
2 (2) | ADO 1920 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Bergen | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
Group Q
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Nooit Gedacht | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | +6 | W W |
2 (2) | Fortuna '54 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 | D W |
3 (4) | SV Someren | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
4 (3) | HVCH | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:7 | -5 | L |
Group R
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Bekkerveld | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 | W |
2 (2) | Schaesberg | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | D |
3 (3) | Beerse Boys | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | L L |
4 (4) | RKSV Nuenen II | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | L L |
Group S
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | SV Rood Wit 62 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 | W W |
2 (2) | Eindhoven II | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W W |
3 (1) | Orion | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:0 | +10 | W |
4 (4) | Wittenhorst | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
Group T
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Berghuizen | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:3 | +7 | W W |
2 (2) | Prinses Irene | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | W |
3 (4) | Trekvogels II | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:13 | -12 | D L |
4 (3) | Woezik | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
Group U
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Bavel | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:1 | +8 | W W |
2 (2) | Tilburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
3 (4) | OJC Rosmalen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (3) | DSE II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group V
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11:1 | +10 | W |
2 (1) | De Tukkers | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
3 (3) | Witkampers | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:8 | -8 | L |
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Wartburgia | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 | W W |
2 (2) | RKVV DSS II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W |
3 (3) | Reiger Boys | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
4 (4) | Real Sranang | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 | L L |
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | DSS | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W |
2 (2) | Ter Leede II | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | L W |
3 (4) | Wartburgia II | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | D L |
4 (3) | Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
Group C
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | CVV Jodan Boys | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:0 | +12 | W W |
2 (1) | Ter Leede | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | W W |
3 (4) | Spirit | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | L |
4 (3) | RCL | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | -6 | L |
Group D
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | IJFC | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 | W D |
2 (1) | Rijnvogels | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | W |
3 (3) | Barendrecht | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | -3 | L |
4 (4) | RVVH / Sparta | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:17 | -16 | L L |
Group E
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Berkel | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 | W |
2 (2) | Saestum II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
3 (3) | Sparta / JVOZ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | L L |
4 (4) | Sterk Door Combinatie Putten | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:8 | -7 | L |
Group F
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Saestum | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 | W |
2 (3) | Sparta Nijkerk | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 | L W |
3 (4) | Sporting '70 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:8 | -7 | L D |
4 (2) | Delta Sports 1995 FC | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 | L |
Group G
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Eindhoven | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
2 (3) | Sleeuwijk | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
3 (2) | IJzendijke | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:8 | -8 | L |
Group H
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Klarenbeek | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 | D W |
2 (2) | DTS Ede | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 | W |
3 (3) | DZC '68 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:8 | -6 | W L |
4 (4) | AZSV | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
Group I
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Eldenia | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | +5 | D W |
2 (2) | Berkum | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 | W |
3 (3) | HZVV | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | D D |
4 (4) | FC Ommen | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 | L |
Group J
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ACV | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
2 (2) | Oranje Nassau II | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:12 | -8 | L W |
3 (4) | Heerenveense Boys | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 | L L |
4 (3) | Be Quick '28 II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | L |
Group K
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Be Quick '28 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W |
2 (2) | Stiens | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | L D |
3 (4) | Knickerbockers | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
4 (3) | Groen Geel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group L
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Oranje Nassau | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 | W |
2 (3) | Helpman | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
3 (2) | Winsum | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:13 | -13 | L |
Group M
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Hoogland | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:0 | +8 | W D |
2 (1) | RKSV Nuenen | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W |
3 (3) | VDZ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:8 | -4 | L W |
4 (4) | Beuningse Boys | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 | L |
Group N
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Victoria Boys | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | W |
2 (1) | Always Forward | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | D |
3 (3) | Winkel | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:7 | -7 | L |
Group O
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Amsterdamsche FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:6 | +1 | W D |
2 (4) | UDI '19 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | W |
3 (1) | DSE | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | W |
4 (3) | Buitenveldert | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L W |
Group P
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | ADO 1920 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 | D W |
2 (1) | Trekvogels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Bergen | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:13 | -13 | L |
Group Q
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Nooit Gedacht | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | +5 | W |
2 (3) | HVCH | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | D D |
3 (4) | SV Someren | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | L L |
4 (2) | Fortuna '54 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | L |
Group R
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Schaesberg | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | +2 | W W |
2 (1) | Bekkerveld | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 | W D |
3 (3) | Beerse Boys | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | W |
4 (4) | RKSV Nuenen II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | -3 | L |
Group S
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Orion | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 | L W |
2 (2) | Eindhoven II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
3 (4) | Wittenhorst | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | L L |
4 (3) | SV Rood Wit 62 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:10 | -10 | L |
Group T
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Berghuizen | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12:0 | +12 | W |
2 (2) | Prinses Irene | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | L W |
3 (3) | Woezik | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:8 | -5 | D L |
4 (4) | Trekvogels II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | L |
Group U
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | DSE II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (1) | Bavel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (2) | Tilburg | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
4 (4) | OJC Rosmalen | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 | L L |
Group V
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | De Tukkers | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 | W |
2 (2) | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
3 (3) | Witkampers | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:11 | -10 | L |
Top scorers
Player
Goals
Team