Norway 3. Division

0
100%

Today's matches

Results

Gameweek 2 (Group 2)
Gameweek 1 (Group 3)
Gameweek 1 (Group 6)
Gameweek 1 (Group 5)
Gameweek 1 (Group 1)
Gameweek 1 (Group 6)

Upcoming matches

Gameweek 2 (Group 4)
Gameweek 2 (Group 6)
Gameweek 2 (Group 3)
Gameweek 2 (Group 5)
Gameweek 2 (Group 6)
Gameweek 2 (Group 3)

Tables

# Team P MP W D L G GD Form
1
Start II 3 1 1 0 0 5:2 +3 W
2
Sola 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
3
Madla 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
4
Pors Grenland 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5
Vindbjart 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
6
Staal Jørpeland 1 1 0 1 0 3:3 0 D
7
Brodd 1 1 0 1 0 3:3 0 D
8
Sandefjord Fotball II 1 1 0 1 0 1:1 0 D
9
Odd II 1 1 0 1 0 1:1 0 D
10
Sandnes Ulf II 0 1 0 0 1 2:3 -1 L
11
IF Fram 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
12
Vidar 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
13
Mandalskameratene 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
14
No team logo Fotballklubben Vigør 0 1 0 0 1 2:5 -3 L
Legends:

Promotion
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (4) Pors Grenland 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
2 (3) Madla 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
3 (7) Brodd 1 1 0 1 0 3:3 0 D
4 (9) Odd II 1 1 0 1 0 1:1 0 D
5 (12) Vidar 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
6 (11) IF Fram 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
7 (8) Sandefjord Fotball II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (6) Staal Jørpeland 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (5) Vindbjart 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (2) Sola 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (1) Start II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (10) Sandnes Ulf II 0 1 0 0 1 2:3 -1 L
13 (13) Mandalskameratene 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
14 (14) No team logo Fotballklubben Vigør 0 1 0 0 1 2:5 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Start II 3 1 1 0 0 5:2 +3 W
2 (2) Sola 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
3 (5) Vindbjart 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
4 (6) Staal Jørpeland 1 1 0 1 0 3:3 0 D
5 (8) Sandefjord Fotball II 1 1 0 1 0 1:1 0 D
6 (14) No team logo Fotballklubben Vigør 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
7 (13) Mandalskameratene 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (10) Sandnes Ulf II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (9) Odd II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (7) Brodd 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (4) Pors Grenland 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (3) Madla 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (12) Vidar 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
14 (11) IF Fram 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo SK Trygg / Lade 3 1 1 0 0 4:0 +4 W
2
Nardo 3 1 1 0 0 4:0 +4 W
3
Tiller 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
4
Melhus 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
5
No team logo Rana 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
6
Orkla 1 1 0 1 0 2:2 0 D
7
Byåsen 1 1 0 1 0 2:2 0 D
8
Verdal IL 1 1 0 1 0 1:1 0 D
9
Strømsgodset II 1 1 0 1 0 1:1 0 D
10
Rosenborg II 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
11
Lillestrøm II 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
12
No team logo Mosjøen IL 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
13
No team logo Surnadal IL 0 1 0 0 1 0:4 -4 L
14
Stabæk II 0 1 0 0 1 0:4 -4 L
Legends:

Promotion
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) Nardo 3 1 1 0 0 4:0 +4 W
2 (1) No team logo SK Trygg / Lade 3 1 1 0 0 4:0 +4 W
3 (3) Tiller 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
4 (4) Melhus 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
5 (7) Byåsen 1 1 0 1 0 2:2 0 D
6 (9) Strømsgodset II 1 1 0 1 0 1:1 0 D
7 (14) Stabæk II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (13) No team logo Surnadal IL 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (12) No team logo Mosjøen IL 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (11) Lillestrøm II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (8) Verdal IL 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (6) Orkla 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (5) No team logo Rana 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
14 (10) Rosenborg II 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (5) No team logo Rana 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
2 (6) Orkla 1 1 0 1 0 2:2 0 D
3 (8) Verdal IL 1 1 0 1 0 1:1 0 D
4 (10) Rosenborg II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
5 (9) Strømsgodset II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
6 (7) Byåsen 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
7 (4) Melhus 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (3) Tiller 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (2) Nardo 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (1) No team logo SK Trygg / Lade 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (11) Lillestrøm II 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
12 (12) No team logo Mosjøen IL 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
13 (14) Stabæk II 0 1 0 0 1 0:4 -4 L
14 (13) No team logo Surnadal IL 0 1 0 0 1 0:4 -4 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Kongsvinger II 3 1 1 0 0 5:0 +5 W
2
Hamarkameratene Fotball II 3 1 1 0 0 5:0 +5 W
3
Elverum 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
4
Skjervøy 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5
Mjølner 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
6
No team logo Sprint-Jeløy SK 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
7
Hønefoss 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8
Harstad IL 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9
No team logo Ulfstind 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
10
Fløya 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
11
No team logo Innstrandens IL 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
12
Fredrikstad II 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
13
Fyllingsdalen 0 1 0 0 1 0:5 -5 L
14
Bodø / Glimt II 0 1 0 0 1 0:5 -5 L
Legends:

Promotion
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) Hamarkameratene Fotball II 3 1 1 0 0 5:0 +5 W
2 (3) Elverum 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
3 (5) Mjølner 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
4 (6) No team logo Sprint-Jeløy SK 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
5 (14) Bodø / Glimt II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
6 (12) Fredrikstad II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
7 (11) No team logo Innstrandens IL 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (10) Fløya 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (8) Harstad IL 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (7) Hønefoss 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (4) Skjervøy 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (1) Kongsvinger II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (9) No team logo Ulfstind 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
14 (13) Fyllingsdalen 0 1 0 0 1 0:5 -5 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Kongsvinger II 3 1 1 0 0 5:0 +5 W
2 (4) Skjervøy 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
3 (13) Fyllingsdalen 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
4 (9) No team logo Ulfstind 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
5 (8) Harstad IL 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
6 (7) Hønefoss 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
7 (6) No team logo Sprint-Jeløy SK 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (5) Mjølner 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (3) Elverum 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (2) Hamarkameratene Fotball II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (10) Fløya 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
12 (11) No team logo Innstrandens IL 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
13 (12) Fredrikstad II 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
14 (14) Bodø / Glimt II 0 1 0 0 1 0:5 -5 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Molde II 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
2
Hødd IL II 3 1 1 0 0 4:3 +1 W
3
Aalesund II 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
4
Skjetten Fotball 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5
Lørenskog 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
6
Træff 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
7
Lokomotiv Oslo 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
8
Gjelleråsen 0 1 0 0 1 3:4 -1 L
9
Spjelkavik 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
10
Kristiansund BK II 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
11
IF Ready 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
12
No team logo Bjørkelangen 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
13
No team logo Skedsmo FK 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
14
No team logo Funnefoss / Vormsund 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
Legends:

Promotion
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) Hødd IL II 3 1 1 0 0 4:3 +1 W
2 (4) Skjetten Fotball 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
3 (3) Aalesund II 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
4 (7) Lokomotiv Oslo 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
5 (6) Træff 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
6 (13) No team logo Skedsmo FK 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
7 (12) No team logo Bjørkelangen 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (10) Kristiansund BK II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (9) Spjelkavik 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (8) Gjelleråsen 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (5) Lørenskog 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (1) Molde II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (11) IF Ready 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
14 (14) No team logo Funnefoss / Vormsund 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Molde II 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
2 (5) Lørenskog 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
3 (14) No team logo Funnefoss / Vormsund 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
4 (11) IF Ready 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
5 (7) Lokomotiv Oslo 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
6 (6) Træff 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
7 (4) Skjetten Fotball 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (3) Aalesund II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (2) Hødd IL II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (8) Gjelleråsen 0 1 0 0 1 3:4 -1 L
11 (10) Kristiansund BK II 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
12 (9) Spjelkavik 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
13 (13) No team logo Skedsmo FK 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
14 (12) No team logo Bjørkelangen 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Asker 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
2
Bærum 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
3
Skeid II 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
4
Nordstrand 3 1 1 0 0 4:2 +2 W
5
No team logo Gamle Oslo Fotballklubb 3 1 1 0 0 4:3 +1 W
6
Oppsal 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
7
Flint 1 1 0 1 0 0:0 0 D
8
Sarpsborg 08 II 1 1 0 1 0 0:0 0 D
9
Ullern 0 1 0 0 1 3:4 -1 L
10
No team logo Åskollen FK 0 1 0 0 1 2:3 -1 L
11
Frigg 0 1 0 0 1 2:4 -2 L
12
No team logo Åssiden IF 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
13
No team logo KFUM Fotball II 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
14
Mjøndalen II 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
Legends:

Promotion
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) Bærum 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
2 (1) Asker 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
3 (3) Skeid II 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
4 (6) Oppsal 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
5 (8) Sarpsborg 08 II 1 1 0 1 0 0:0 0 D
6 (14) Mjøndalen II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
7 (13) No team logo KFUM Fotball II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (12) No team logo Åssiden IF 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (10) No team logo Åskollen FK 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (7) Flint 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (5) No team logo Gamle Oslo Fotballklubb 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (4) Nordstrand 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (9) Ullern 0 1 0 0 1 3:4 -1 L
14 (11) Frigg 0 1 0 0 1 2:4 -2 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (4) Nordstrand 3 1 1 0 0 4:2 +2 W
2 (5) No team logo Gamle Oslo Fotballklubb 3 1 1 0 0 4:3 +1 W
3 (7) Flint 1 1 0 1 0 0:0 0 D
4 (11) Frigg 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
5 (9) Ullern 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
6 (8) Sarpsborg 08 II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
7 (6) Oppsal 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (3) Skeid II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (2) Bærum 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
10 (1) Asker 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (10) No team logo Åskollen FK 0 1 0 0 1 2:3 -1 L
12 (13) No team logo KFUM Fotball II 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
13 (12) No team logo Åssiden IF 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
14 (14) Mjøndalen II 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo Åsane Fotball II 3 1 1 0 0 7:0 +7 W
2
No team logo Sandviken 3 1 1 0 0 5:1 +4 W
3
Os 3 1 1 0 0 4:0 +4 W
4
Fana 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
5
Djerv 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
6
Førde IL 3 1 1 0 0 4:3 +1 W
7
FK Haugesund II 1 1 0 1 0 1:1 0 D
8
No team logo Askøy 1 1 0 1 0 1:1 0 D
9
No team logo Bjarg 0 1 0 0 1 3:4 -1 L
10
Stord 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
11
No team logo Frøya FK 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
12
Årdal 0 1 0 0