III Liga
0
100%
Today's matches
29.0311:00
Jagiellonia II
Unia Skierniewice
Preview
29.0311:00
Pogoń Szczecin II
Błękitni Stargard
Preview
29.0312:00
Górnik Zabrze II
Kluczbork
Preview
29.0313:00
Unia Solec Kujawski
Świt Skolwin
Preview
29.0314:30
Luzino
Klub Sportowy Noteć Czarnków
Preview
29.0314:30
KSZO 1929
Sokół Sieniawa
Preview
29.0315:00
Warta Gorzów
Gwarek Tarnowskie Góry
Preview
29.0318:26
Broń Radom
Lechia T. Mazowiecki
Preview
Results
Gameweek 23 (Group 2)
28.0315:00
Unia Swarzędz
Vineta Wolin
4
0
FT
Gameweek 23 (Group 3)
28.0314:30
Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra
1
1
FT
Gameweek 22 (Group 4)
24.0313:00
Siarka Tarnobrzeg
Wiślanie Jaśkowice
2
1
FT
24.0313:00
Świdniczanka Świdnik
Garbarnia Kraków
1
1
FT
Gameweek 22 (Group 2)
24.0311:00
Vineta Wolin
Flota Świnoujście
1
0
FT
Gameweek 22 (Group 3)
24.0311:00
Górnik Zabrze II
Warta Gorzów
1
0
FT
Gameweek 22 (Group 1)
23.0318:15
Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo
0
0
FT
Gameweek 22 (Group 3)
23.0316:00
Kluczbork
Karkonosze Jelenia Góra
1
0
FT
Gameweek 22 (Group 2)
23.0315:00
Polonia Środa
Unia Solec Kujawski
3
1
FT
Gameweek 22 (Group 3)
23.0314:30
Lechia Zielona Góra
Carina Gubin
1
2
FT
Gameweek 22 (Group 4)
23.0314:30
Wisłoka Dębica
Wiązownica
1
2
FT
23.0314:00
Sokół Sieniawa
Star Starachowice
0
1
FT
Gameweek 22 (Group 2)
23.0314:00
Świt Skolwin
Elana Toruń
1
0
FT
Gameweek 22 (Group 3)
23.0314:00
Pawłowice Śląskie
Unia Turza Śląska
1
1
FT
23.0314:00
Stilon Gorzów
Rekord Bielsko-Biała
1
2
FT
Gameweek 22 (Group 4)
23.0314:00
Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska
2
3
FT
Gameweek 22 (Group 1)
23.0314:00
Pilica Białobrzegi
Jagiellonia II
1
2
FT
Gameweek 22 (Group 4)
23.0314:00
KSZO 1929
Orlęta Radzyń Podlaski
2
2
FT
Gameweek 22 (Group 1)
23.0314:00
Mławianka Mława
Olimpia Zambrów
0
1
FT
23.0314:00
Łomża
Warta Sieradz
2
0
FT
23.0314:00
Lechia T. Mazowiecki
Victoria Sulejówek
3
2
FT
Gameweek 22 (Group 4)
23.0313:00
Czarni Połaniec
Karpaty Krosno
0
1
FT
Gameweek 22 (Group 2)
23.0313:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Starogard Gdański
2
1
FT
23.0313:00
Stolem Gniewino
Pogoń Szczecin II
0
3
FT
23.0313:00
Błękitni Stargard
GKS Cartusia Kartuzy
4
2
FT
23.0313:00
Sokół Kleczew
Klub Sportowy Noteć Czarnków
2
2
FT
Gameweek 22 (Group 1)
23.0313:00
Swit
Bełchatów
0
2
FT
Gameweek 22 (Group 2)
23.0312:00
Zawisza Bydgoszcz
Unia Swarzędz
1
1
FT
Gameweek 22 (Group 4)
23.0312:00
Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm
1
2
FT
Gameweek 5 (Group 3)
23.0312:00
Goczałkowice Zdrój
Górnik Polkowice
2
1
FT
Gameweek 22 (Group 1)
23.0312:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
Wikielec
5
0
FT
Gameweek 22 (Group 4)
23.0311:00
Wieczysta Kraków
Avia Świdnik
2
0
FT
Gameweek 22 (Group 3)
23.0311:00
Śląsk Wrocław II
Starowice Dolne
1
0
FT
23.0311:00
Raków Częstochowa II
Ślęza Wrocław
3
3
FT
Gameweek 5 (Group 3)
23.0311:00
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
Gwarek Tarnowskie Góry
1
1
FT
Gameweek 22 (Group 1)
23.0311:00
Concordia Elbląg
Legia Warszawa II
3
3
FT
22.0317:00
Broń Radom
Pelikan Łowicz
0
1
FT
Gameweek 22 (Group 2)
22.0314:00
Gedania Gdańsk
Luzino
1
1
FT
Gameweek 17 (Group 4)
20.0317:00
Świdniczanka Świdnik
Siarka Tarnobrzeg
0
4
FT
Gameweek 18 (Group 2)
20.0313:00
Stolem Gniewino
Unia Solec Kujawski
0
0
FT
20.0313:00
Vineta Wolin
Klub Sportowy Noteć Czarnków
1
2
FT
Gameweek 21 (Group 2)
17.0311:00
Pogoń Szczecin II
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2
0
FT
Gameweek 21 (Group 1)
17.0311:00
Jagiellonia II
Swit
1
0
FT
17.0311:00
Pelikan Łowicz
Lechia T. Mazowiecki
0
0
FT
Gameweek 21 (Group 4)
16.0317:00
Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929
1
0
FT
Gameweek 21 (Group 1)
16.0317:00
Victoria Sulejówek
Łomża
1
1
FT
Gameweek 21 (Group 3)
16.0316:00
Karkonosze Jelenia Góra
Stilon Gorzów
0
1
FT
Gameweek 21 (Group 2)
16.0314:30
GKS Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino
1
0
FT
Gameweek 21 (Group 4)
16.0314:00
Garbarnia Kraków
Podhale Nowy Targ
0
3
FT
16.0314:00
Avia Świdnik
Wisłoka Dębica
1
2
FT
16.0314:00
Chełmianka Chełm
Wieczysta Kraków
0
2
FT
16.0314:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa
1
0
FT
16.0314:00
Star Starachowice
Czarni Połaniec
4
0
FT
Gameweek 21 (Group 2)
16.0314:00
Unia Swarzędz
Błękitni Stargard
3
0
FT
Gameweek 21 (Group 3)
16.0314:00
Unia Turza Śląska
Śląsk Wrocław II
1
1
FT
Gameweek 21 (Group 1)
16.0314:00
Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi
2
3
FT
16.0314:00
Bełchatów
Mławianka Mława
0
2
FT
Gameweek 21 (Group 3)
16.0313:30
Rekord Bielsko-Biała
Lechia Zielona Góra
1
2
FT
Gameweek 21 (Group 1)
16.0313:00
Warta Sieradz
Pogoń Grod. Mazowiecki
1
2
FT
Gameweek 21 (Group 2)
16.0313:00
Starogard Gdański
Sokół Kleczew
0
3
FT
Gameweek 21 (Group 4)
16.0313:00
Wiślanie Jaśkowice
Świdniczanka Świdnik
2
0
FT
16.0313:00
Karpaty Krosno
Siarka Tarnobrzeg
0
0
FT
Gameweek 21 (Group 1)
16.0313:00
Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg
3
2
FT
Gameweek 21 (Group 2)
16.0313:00
Elana Toruń
Polonia Środa
2
3
FT
Gameweek 21 (Group 1)
16.0313:00
Wikielec
Unia Skierniewice
1
0
FT
Gameweek 21 (Group 2)
16.0313:00
Klub Sportowy Noteć Czarnków
Gedania Gdańsk
1
2
FT
Gameweek 21 (Group 3)
16.0313:00
Carina Gubin
Raków Częstochowa II
5
2
FT
16.0312:00
Starowice Dolne
Górnik Polkowice
1
2
FT
16.0312:00
Goczałkowice Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry
1
1
FT
16.0312:00
Warta Gorzów
Kluczbork
0
4
FT
Gameweek 21 (Group 2)
16.0312:00
Flota Świnoujście
Zawisza Bydgoszcz
0
3
FT
Gameweek 21 (Group 3)
16.0311:00
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
Górnik Zabrze II
0
1
FT
Gameweek 21 (Group 2)
16.0311:00
Luzino
Świt Skolwin
0
1
FT
Gameweek 21 (Group 1)
16.0311:00
Legia Warszawa II
Broń Radom
4
0
FT
Gameweek 21 (Group 2)
16.0311:00
Unia Solec Kujawski
Vineta Wolin
0
1
FT
Gameweek 21 (Group 4)
15.0317:00
Wiązownica
Unia Tarnów
2
2
FT
Gameweek 21 (Group 3)
15.0314:30
Ślęza Wrocław
Pawłowice Śląskie
2
2
FT
Gameweek 20 (Group 2)
10.0314:00
Polonia Środa
Luzino
3
1
FT
Gameweek 20 (Group 3)
10.0312:00
Górnik Zabrze II
Goczałkowice Zdrój
2
1
FT
Gameweek 20 (Group 1)
10.0311:00
Pelikan Łowicz
Legia Warszawa II
2
1
FT
10.0311:00
Concordia Elbląg
Bełchatów
1
1
FT
Gameweek 20 (Group 3)
09.0316:00
Kluczbork
Stilon Gorzów
3
2
FT
Gameweek 20 (Group 1)
09.0316:00
Broń Radom
Olimpia Zambrów
2
0
FT
09.0314:00
Unia Skierniewice
Warta Sieradz
5
1
FT
Gameweek 20 (Group 2)
09.0314:00
Świt Skolwin
Klub Sportowy Noteć Czarnków
3
0
FT
Gameweek 20 (Group 4)
09.0314:00
Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm
0
3
FT
09.0314:00
KSZO 1929
Wiązownica
3
3
FT
09.0314:00
Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska
1
1
FT
Gameweek 20 (Group 3)
09.0314:00
Górnik Polkowice
Unia Turza Śląska
0
1
FT
09.0314:00
Lechia Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra
2
1
FT
09.0313:30
Gwarek Tarnowskie Góry
Starowice Dolne
4
0
FT
09.0313:30
Pawłowice Śląskie
Carina Gubin
1
0
FT
Gameweek 20 (Group 2)
09.0313:00
Starogard Gdański
Pogoń Szczecin II
2
6
FT
09.0313:00
Sokół Kleczew
Gedania Gdańsk
3
2
FT
09.0313:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
GKS Cartusia Kartuzy
1
1
FT
09.0313:00
Stolem Gniewino
Unia Swarzędz
1
1
FT
Gameweek 20 (Group 4)
09.0313:00
Sokół Sieniawa
Czarni Połaniec
2
0
FT
09.0313:00
Świdniczanka Świdnik
Karpaty Krosno
0
0
FT
Gameweek 20 (Group 1)
09.0313:00
Pilica Białobrzegi
Wikielec
1
1
FT
Gameweek 20 (Group 4)
09.0313:00
Unia Tarnów
Avia Świdnik
2
3
FT