Poland IV Liga

9%
0
100%

Today's matches

Results

Gameweek 2 (Mazowiecka I)
Gameweek 2 (Pomorska)
Gameweek 2 (Mazowiecka I)
Gameweek 3 (Lódzka)
Gameweek 3 (Małopolska East)
Gameweek 1 (Lubelska II)

Upcoming matches

Gameweek 3 (Wielkopolska)
Gameweek 3 (Wielkopolska)
Gameweek 3 (Wielkopolska)

Tables

# Team P MP W D L G GD Form
1
Bałtyk Koszalin 6 2 2 0 0 16:0 +16 W W
2
No team logo Kluczevia Stargard 6 2 2 0 0 7:0 +7 W W
3
Flota Świnoujście 6 2 2 0 0 7:1 +6 W W
4
No team logo Orzeł Wałcz 6 2 2 0 0 7:2 +5 W W
5
No team logo Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Śmierdnica 6 2 2 0 0 4:2 +2 W W
6
Gwardia Koszalin 4 2 1 1 0 5:2 +3 W D
7
No team logo Wieża Postomino 3 2 1 0 1 7:5 +2 W L
8
No team logo Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Mechanik Bobolice 3 1 1 0 0 4:3 +1 W
9
No team logo Rasel Dygowo 2 2 0 2 0 3:3 0 D D
10
No team logo Dąb Dębno 1 1 0 1 0 2:2 0 D
11
No team logo Olimp Gościno 1 2 0 1 1 4:5 -1 L D
12
No team logo Szczecinek 1 2 0 1 1 4:7 -3 L D
13
No team logo Hutnik Szczecin 1 2 0 1 1 2:7 -5 L D
14
No team logo Biali Sądów 1 2 0 1 1 2:8 -6 D L
15
No team logo Błękitni Stargard II 0 2 0 0 2 1:3 -2 L L
16
No team logo Ludowy Klub Sportowy Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 2 0 0 2 2:5 -3 L L
17
Chemik Police 0 2 0 0 2 1:10 -9 L L
18
No team logo Gavia Choszczno 0 2 0 0 2 1:14 -13 L L
Legends:

Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Bałtyk Koszalin 6 2 2 0 0 16:0 +16 W W
2 (2) No team logo Kluczevia Stargard 3 1 1 0 0 6:0 +6 W
3 (3) Flota Świnoujście 3 1 1 0 0 5:0 +5 W
4 (7) No team logo Wieża Postomino 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
5 (4) No team logo Orzeł Wałcz 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
6 (8) No team logo Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Mechanik Bobolice 3 1 1 0 0 4:3 +1 W
7 (5) No team logo Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Śmierdnica 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
8 (12) No team logo Szczecinek 1 1 0 1 0 3:3 0 D
9 (14) No team logo Biali Sądów 1 1 0 1 0 2:2 0 D
10 (13) No team logo Hutnik Szczecin 1 1 0 1 0 2:2 0 D
11 (9) No team logo Rasel Dygowo 1 1 0 1 0 1:1 0 D
12 (10) No team logo Dąb Dębno 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (6) Gwardia Koszalin 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
14 (16) No team logo Ludowy Klub Sportowy Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
15 (11) No team logo Olimp Gościno 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
16 (15) No team logo Błękitni Stargard II 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
17 (17) Chemik Police 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
18 (18) No team logo Gavia Choszczno 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (6) Gwardia Koszalin 4 2 1 1 0 5:2 +3 W D
2 (4) No team logo Orzeł Wałcz 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
3 (5) No team logo Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Śmierdnica 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
4 (3) Flota Świnoujście 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5 (2) No team logo Kluczevia Stargard 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
6 (10) No team logo Dąb Dębno 1 1 0 1 0 2:2 0 D
7 (9) No team logo Rasel Dygowo 1 1 0 1 0 2:2 0 D
8 (11) No team logo Olimp Gościno 1 1 0 1 0 3:3 0 D
9 (14) No team logo Biali Sądów 0 1 0 0 1 0:6 -6 L
10 (13) No team logo Hutnik Szczecin 0 1 0 0 1 0:5 -5 L
11 (12) No team logo Szczecinek 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
12 (16) No team logo Ludowy Klub Sportowy Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
13 (8) No team logo Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Mechanik Bobolice 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
14 (15) No team logo Błękitni Stargard II 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
15 (1) Bałtyk Koszalin 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
16 (17) Chemik Police 0 1 0 0 1 0:6 -6 L
17 (7) No team logo Wieża Postomino 0 1 0 0 1 3:4 -1 L
18 (18) No team logo Gavia Choszczno 0 1 0 0 1 0:10 -10 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo Mieszko Gniezno 6 2 2 0 0 5:0 +5 W W
2
No team logo Centra Ostrów 6 2 2 0 0 5:1 +4 W W
3
No team logo Gołuchów 6 2 2 0 0 4:2 +2 W W
4
No team logo Kotwica Kórnik 4 2 1 1 0 5:1 +4 W D
5
No team logo Tarnovia T. Podgórne 4 2 1 1 0 1:0 +1 D W
6
No team logo Victoria Września 4 2 1 1 0 2:1 +1 W D
7
No team logo Iskra Szydłowo 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
8
Nielba Wągrowiec 3 2 1 0 1 1:1 0 W L
9
No team logo Obra Kościan 3 2 1 0 1 2:4 -2 W L
10
No team logo Polonia Kepno 3 2 1 0 1 2:2 0 L W
11
No team logo Słupca 3 2 1 0 1 2:2 0 L W
12
No team logo Klub Sportowy Lipno Stęszew 2 2 0 2 0 0:0 0 D D
13
No team logo Klub Sportowy Noteć Czarnków 1 2 0 1 1 1:2 -1 L D
14
No team logo Klub Sportowy Victoria Skarszew 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
15
No team logo Korona Piaski 0 2 0 0 2 1:3 -2 L L
16
No team logo Warta Międzychod 0 2 0 0 2 0:4 -4 L L
17
No team logo KS Polonia 1912 Leszno 0 2 0 0 2 1:4 -3 L L
18
No team logo Huragan Pobiedziska 0 2 0 0 2 3:8 -5 L L
Legends:

Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (4) No team logo Kotwica Kórnik 3 1 1 0 0 5:1 +4 W
2 (2) No team logo Centra Ostrów 3 1 1 0 0 3:1 +2 W
3 (1) No team logo Mieszko Gniezno 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
4 (11) No team logo Słupca 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
5 (3) No team logo Gołuchów 3 1 1 0 0 3:2 +1 W
6 (5) No team logo Tarnovia T. Podgórne 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
7 (8) Nielba Wągrowiec 3 2 1 0 1 1:1 0 W L
8 (6) No team logo Victoria Września 1 1 0 1 0 0:0 0 D
9 (12) No team logo Klub Sportowy Lipno Stęszew 1 1 0 1 0 0:0 0 D
10 (13) No team logo Klub Sportowy Noteć Czarnków 1 2 0 1 1 1:2 -1 L D
11 (10) No team logo Polonia Kepno 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
12 (17) No team logo KS Polonia 1912 Leszno 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
13 (15) No team logo Korona Piaski 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
14 (7) No team logo Iskra Szydłowo 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
15 (14) No team logo Klub Sportowy Victoria Skarszew 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
16 (16) No team logo Warta Międzychod 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
17 (18) No team logo Huragan Pobiedziska 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
18 (9) No team logo Obra Kościan 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) No team logo Mieszko Gniezno 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
2 (2) No team logo Centra Ostrów 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
3 (3) No team logo Gołuchów 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
4 (6) No team logo Victoria Września 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5 (7) No team logo Iskra Szydłowo 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
6 (9) No team logo Obra Kościan 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
7 (10) No team logo Polonia Kepno 3 1 1 0 0 1:0 +1 W
8 (12) No team logo Klub Sportowy Lipno Stęszew 1 1 0 1 0 0:0 0 D
9 (5) No team logo Tarnovia T. Podgórne 1 1 0 1 0 0:0 0 D
10 (4) No team logo Kotwica Kórnik 1 1 0 1 0 0:0 0 D
11 (8) Nielba Wągrowiec 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (13) No team logo Klub Sportowy Noteć Czarnków 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
13 (15) No team logo Korona Piaski 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
14 (14) No team logo Klub Sportowy Victoria Skarszew 0 1 0 0 1 0:1 -1 L
15 (16) No team logo Warta Międzychod 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
16 (11) No team logo Słupca 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
17 (17) No team logo KS Polonia 1912 Leszno 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
18 (18) No team logo Huragan Pobiedziska 0 2 0 0 2 3:8 -5 L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo Polonia Lidzbark Warm. 6 2 2 0 0 6:0 +6 W W
2
No team logo Mamry Giżycko 6 2 2 0 0 6:2 +4 W W
3
No team logo Mrągowia Mrągowo 6 2 2 0 0 5:1 +4 W W
4
Znicz Biała Piska 4 2 1 1 0 6:4 +2 D W
5
No team logo Granica Kętrzyn 4 2 1 1 0 4:2 +2 D W
6
No team logo Wikielec 3 2 1 0 1 4:2 +2 L W
7
No team logo Dobre Miasto 3 2 1 0 1 6:5 +1 W L
8
Jeziorak Iława 3 2 1 0 1 5:5 0 L W
9
No team logo Pisa Barczewo 3 2 1 0 1 5:6 -1 L W
10
No team logo Polonia Iłowo 3 2 1 0 1 5:6 -1 W L
11
No team logo Motor Lubawa 3 2 1 0 1 3:5 -2 W L
12
No team logo Olimpia Elbląg II 0 1 0 0 1 3:4 -1 L
13
No team logo MKS Olimpia Olsztynek 0 2 0 0 2 2:5 -3 L L
14
Huragan Morąg 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
15
No team logo Biskupiecki Klub Sportowy Tęcza Biskupiec 0 2 0 0 2 0:4 -4 L L
16
No team logo MKS Rominta Gołdap 0 2 0 0 2 1:7 -6 L L
Legends:

Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) No team logo Polonia Lidzbark Warm. 6 2 2 0 0 6:0 +6 W W
2 (10) No team logo Polonia Iłowo 3 1 1 0 0 5:2 +3 W
3 (7) No team logo Dobre Miasto 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
4 (2) No team logo Mamry Giżycko 3 1 1 0 0 4:1 +3 W
5 (6) No team logo Wikielec 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
6 (4) Znicz Biała Piska 3 1 1 0 0 4:2 +2 W
7 (11) No team logo Motor Lubawa 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
8 (3) No team logo Mrągowia Mrągowo 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
9 (5) No team logo Granica Kętrzyn 1 1 0 1 0 2:2 0 D
10 (14) Huragan Morąg 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
11 (9) No team logo Pisa Barczewo 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
12 (12) No team logo Olimpia Elbląg II 0 1 0 0 1 3:4 -1 L
13 (8) Jeziorak Iława 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
14 (13) No team logo MKS Olimpia Olsztynek 0 1 0 0 1 1:3 -2 L
15 (15) No team logo Biskupiecki Klub Sportowy Tęcza Biskupiec 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
16 (16) No team logo MKS Rominta Gołdap 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (3) No team logo Mrągowia Mrągowo 3 1 1 0 0 3:0 +3 W
2 (5) No team logo Granica Kętrzyn 3 1 1 0 0 2:0 +2 W
3 (8) Jeziorak Iława 3 1 1 0 0 4:3 +1 W
4 (2) No team logo Mamry Giżycko 3 1 1 0 0 2:1 +1 W
5 (9) No team logo Pisa Barczewo 3 2 1 0 1 5:6 -1 L W
6 (4) Znicz Biała Piska 1 1 0 1 0 2:2 0 D
7 (12) No team logo Olimpia Elbląg II 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
8 (1) No team logo Polonia Lidzbark Warm. 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
9 (13) No team logo MKS Olimpia Olsztynek 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
10 (6) No team logo Wikielec 0 1 0 0 1 1:2 -1 L
11 (7) No team logo Dobre Miasto 0 1 0 0 1 2:4 -2 L
12 (15) No team logo Biskupiecki Klub Sportowy Tęcza Biskupiec 0 1 0 0 1 0:2 -2 L
13 (16) No team logo MKS Rominta Gołdap 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
14 (11) No team logo Motor Lubawa 0 1 0 0 1 1:4 -3 L
15 (14) Huragan Morąg 0 1 0 0 1 0:3 -3 L
16 (10) No team logo Polonia Iłowo 0 1 0 0 1 0:4 -4 L
# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo Anioły Garczegorze 6 2 2 0 0 10:3 +7 W W
2
No team logo Arka Gdynia II 6 2 2 0 0 6:0 +6 W W
3
No team logo Chojniczanka Chojnice II 6 2 2 0 0 6:2 +4 W W
4
No team logo Luzino 6 2 2 0 0 4:2 +2 W W
5
No team logo Jaguar Gdańsk 4 2 1 1 0 4:2 +2 D W
6
No team logo Gryf Słupsk 3 2 1 0 1 4:3 +1 L W
7
No team logo Sparta Sycewice 3 2 1 0 1 3:3 0 W L
8
No team logo Borowiak Czersk 3 2 1 0 1 2:2 0 L W
9
Gryf Wejherowo 2 2 0 2 0 3:3 0 D D
10
No team logo DKS Powiśle Dzierzgoń 2 2 0 2 0 2:2 0 D D
11
No team logo Grom Nowy Staw 2 2 0 2 0 2:2 0 D D
12
No team logo Kowale 2 2 0 2 0 1:1 0