Cupa României Feminin
0
100%
Results
Group Stage
27.0313:00
Vasas Femina
FC Rapid 1923
Preview
20.0313:00
United Bihor
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv
0
4
FT
20.0313:00
Ladies Târgu Mureş
CS Gloria Bistrița-Năsăud
2
6
FT
20.0313:00
CSM Alexandria
FC Farul Constanţa
2
1
FT
20.0313:00
SSU Poli Timişoara
Csikszereda MC
0
2
FT
20.0313:00
Olimpia Cluj
Banat Girls
3
1
FT
4th Round
13.1211:30
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv
ACS Campionii Fotbal Club Argeş
5
1
FT
13.1211:30
FC Rapid 1923
ACS Liceenii Topolog
E
3
2
2
2
FT
13.1211:30
United Bihor
Atletic Olimpia Gherla
2
1
FT
29.1109:00
AFC Botoșani
Vasas Femina
3
5
FT
3rd Round
22.1112:00
Academia Floreşti
Atletic Olimpia Gherla
1
11
FT
15.1112:00
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv
AFC Hermannstadt Sibiu
7
1
FT
15.1111:30
Concordia Chiajna
FC Rapid 1923
0
1
FT
15.1111:30
ACS Petrolul 52 Ploieşti
ACS Campionii Fotbal Club Argeş
1
2
FT
15.1111:30
ACS Liceenii Topolog
SC Fotbal Club FCSB SA
12
2
FT
15.1111:30
AFC Botoșani
Vulpitele Galbene
5
2
FT
15.1111:30
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Vasas Femina
0
3
FT
15.1110:00
FC UTA Arad
United Bihor
2
4
FT
2nd Round
01.1109:00
ACSM Politehnica Iași
Vulpitele Galbene
2
6
FT
05.1011:30
Academia Floreşti
Olimpic Star Cluj
8
0
FT
04.1011:30
SCS CFR 1907 Cluj
United Bihor
1
2
FT
04.1011:30
FC Voluntari
SC Fotbal Club FCSB SA
0
8
FT
04.1011:30
ACS Liceenii Topolog
FC Oţelul Galaţi
5
0
FT
04.1011:30
Colţea 1920 Braşov
Vasas Femina
2
8
FT
04.1011:30
ACS Petrolul 52 Ploieşti
CF Chindia Târgovişte
3
2
FT
04.1011:30
Concordia Chiajna
Asociația CS Juniorul 2014
P
5
4
2
2
FT
04.1011:30
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv
Atletic Drobeta
16
0
FT
04.1011:30
FC U Craiova 1948 SA
ACS Campionii Fotbal Club Argeş
1
4
FT
04.1011:30
Unirea Alba Iulia
AFC Hermannstadt Sibiu
0
3
FT
04.1011:30
FC UTA Arad
ACS Roma Florin Pădurean
11
1
FT
04.1011:30
Atletic Olimpia Gherla
FF Baia Mare
3
0
FT
03.1009:00
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
ACS Estera Tifești
2
0
FT
03.1007:30
FC Rapid 1923
Fairplay Bucureşti
7
1
FT
27.0911:30
AFC Botoșani
Nicu Gane Fălticeni
5
0
FT
1st Round
10.0913:30
CSM Olimpia Satu Mare
SCS CFR 1907 Cluj
0
3
FT
10.0913:30
Concordia Chiajna
Dinamo 1948
20
0
FT
10.0913:30
Târgu Secuiesc
CF Chindia Târgovişte
E
2
3
2
2
FT
10.0913:30
Prahova Ploiești
ACS Petrolul 52 Ploieşti
0
5
FT
10.0913:30
CSM Deva
FC UTA Arad
0
3
FT
10.0911:00
Academia Floreşti
ACS Student Sport Alba Iulia
3
2
FT