III Division
0
100%
Results
Gameweek 15 (Center)
03.11
FK Kaluga II
FK Spartak Rossosh
3
0
FT
Moskva Oblast B - 3rd Place Final
02.11
SSH Meteor Balashikha
SSH Dubna
3
0
FT
Moskva Oblast B - Final
02.11
SSh Shatura
Vityaz Noginsk
2
4
FT
Gameweek 21 (Center)
30.10
FK Kaluga II
Orel
1
4
FT
Gameweek 26 (Center)
27.10
Metallurg Lipetsk II
Metallurg-Oskol
1
5
FT
Gameweek 30 (Moskva Oblast A)
26.10
Olimp-Dolgoprudny II
Legion Ivanteyevka
3
3
FT
Gameweek 26 (Center)
26.10
Fakel II
FK Spartak Rossosh
3
1
FT
Tables
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rosich Moskovskiy | 76 | 30 | 24 | 4 | 2 | 131:17 | +114 | D W L W L |
2
|
FShM Torpedo | 76 | 30 | 24 | 4 | 2 | 101:35 | +66 | L D W L W |
3
|
Zelenograd | 72 | 30 | 23 | 3 | 4 | 165:44 | +121 | W D W W W |
4
|
Sportakademklub | 69 | 30 | 22 | 3 | 5 | 123:41 | +82 | W W L W W |
5
|
DYuSSh-75 | 58 | 30 | 17 | 7 | 6 | 100:51 | +49 | D W D W W |
6
|
Letniy Dozhdik | 48 | 30 | 15 | 3 | 12 | 72:54 | +18 | W L W D L |
7
|
Lokomotiv Moskva III | 47 | 30 | 13 | 8 | 9 | 56:41 | +15 | D L W W W |
8
|
FK Strogino Moskva II | 46 | 30 | 14 | 4 | 12 | 70:62 | +8 | W L L L W |
9
|
FK Ekspress Moskva | 45 | 30 | 15 | 0 | 15 | 93:95 | -2 | L W W W L |
10
|
FK Setun'-Kuntsevo | 29 | 30 | 8 | 5 | 17 | 60:117 | -57 | W W D W D |
11
|
FK Zenit Moskva | 28 | 30 | 9 | 1 | 20 | 53:95 | -42 | L D L W W |
12
|
FK Ararat Moskva II | 26 | 30 | 8 | 2 | 20 | 55:82 | -27 | L L L L L |
13
|
Vulkan LFK | 25 | 30 | 8 | 1 | 21 | 68:156 | -88 | D W L L W |
14
|
FK Burevestnik Moskva | 21 | 30 | 6 | 3 | 21 | 48:117 | -69 | L L L L W |
15
|
Trudovye rezervy | 21 | 30 | 7 | 0 | 23 | 28:107 | -79 | L L L L W |
16
|
Smena Moskva | 8 | 30 | 2 | 2 | 26 | 38:147 | -109 | W D W L L |
Legends:
Champion
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Rosich Moskovskiy | 41 | 15 | 13 | 2 | 0 | 78:10 | +68 | W W W W W |
2 (3) | Zelenograd | 38 | 15 | 12 | 2 | 1 | 97:20 | +77 | D W W W W |
3 (2) | FShM Torpedo | 38 | 15 | 12 | 2 | 1 | 52:17 | +35 | L W W W W |
4 (5) | DYuSSh-75 | 32 | 15 | 9 | 5 | 1 | 55:20 | +35 | D D W W W |
5 (4) | Sportakademklub | 31 | 14 | 10 | 1 | 3 | 61:17 | +44 | L W W W W |
6 (7) | Lokomotiv Moskva III | 26 | 16 | 7 | 5 | 4 | 31:17 | +14 | L W W D D |
7 (9) | FK Ekspress Moskva | 24 | 15 | 8 | 0 | 7 | 45:39 | +6 | W W L L L |
8 (8) | FK Strogino Moskva II | 23 | 15 | 7 | 2 | 6 | 32:33 | -1 | W L L W W |
9 (6) | Letniy Dozhdik | 20 | 15 | 6 | 2 | 7 | 29:25 | +4 | L D L W L |
10 (10) | FK Setun'-Kuntsevo | 17 | 15 | 5 | 2 | 8 | 29:53 | -24 | W W L L L |
11 (13) | Vulkan LFK | 13 | 16 | 4 | 1 | 11 | 42:88 | -46 | D W L W L |
12 (11) | FK Zenit Moskva | 12 | 15 | 4 | 0 | 11 | 24:41 | -17 | L L L L L |
13 (15) | Trudovye rezervy | 12 | 15 | 4 | 0 | 11 | 17:57 | -40 | L W L W L |
14 (12) | FK Ararat Moskva II | 9 | 15 | 3 | 0 | 12 | 28:42 | -14 | L L L L L |
15 (14) | FK Burevestnik Moskva | 9 | 15 | 3 | 0 | 12 | 23:63 | -40 | L L W L L |
16 (16) | Smena Moskva | 1 | 14 | 0 | 1 | 13 | 14:62 | -48 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (4) | Sportakademklub | 38 | 16 | 12 | 2 | 2 | 62:24 | +38 | W W W W W |
2 (2) | FShM Torpedo | 38 | 15 | 12 | 2 | 1 | 49:18 | +31 | D L W W W |
3 (1) | Rosich Moskovskiy | 35 | 15 | 11 | 2 | 2 | 53:7 | +46 | D W L L W |
4 (3) | Zelenograd | 34 | 15 | 11 | 1 | 3 | 68:24 | +44 | W W L W W |
5 (6) | Letniy Dozhdik | 28 | 15 | 9 | 1 | 5 | 43:29 | +14 | W W L L L |
6 (5) | DYuSSh-75 | 26 | 15 | 8 | 2 | 5 | 45:31 | +14 | W W W W W |
7 (8) | FK Strogino Moskva II | 23 | 15 | 7 | 2 | 6 | 38:29 | +9 | L W W L W |
8 (7) | Lokomotiv Moskva III | 21 | 14 | 6 | 3 | 5 | 25:24 | +1 | D W D W W |
9 (9) | FK Ekspress Moskva | 21 | 15 | 7 | 0 | 8 | 48:56 | -8 | L W L L L |
10 (12) | FK Ararat Moskva II | 17 | 15 | 5 | 2 | 8 | 27:40 | -13 | L L L L L |
11 (11) | FK Zenit Moskva | 16 | 15 | 5 | 1 | 9 | 29:54 | -25 | D W W L W |
12 (14) | FK Burevestnik Moskva | 12 | 15 | 3 | 3 | 9 | 25:54 | -29 | L L W W D |
13 (10) | FK Setun'-Kuntsevo | 12 | 15 | 3 | 3 | 9 | 31:64 | -33 | W D D L L |
14 (13) | Vulkan LFK | 12 | 14 | 4 | 0 | 10 | 26:68 | -42 | L L L L W |
15 (15) | Trudovye rezervy | 9 | 15 | 3 | 0 | 12 | 11:50 | -39 | L L L L W |
16 (16) | Smena Moskva | 7 | 16 | 2 | 1 | 13 | 24:85 | -61 | W W L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Asha | 60 | 22 | 19 | 3 | 0 | 81:14 | +67 | W W W W W |
2
|
Zvezda Perm II | 48 | 22 | 15 | 3 | 4 | 74:26 | +48 | W W W L W |
3
|
Torpedo Miass | 48 | 22 | 15 | 3 | 4 | 73:25 | +48 | W L W D W |
4
|
Metallurg Magnitogorsk | 47 | 22 | 15 | 2 | 5 | 63:25 | +38 | W D W W L |
5
|
Tyumen II | 40 | 22 | 11 | 7 | 4 | 43:26 | +17 | D W W W D |
6
|
Tobol Tobolsk | 30 | 22 | 9 | 3 | 10 | 44:49 | -5 | L L W W W |
7
|
Shakhtyor Korkino | 24 | 22 | 6 | 6 | 10 | 28:43 | -15 | L W L L W |
8
|
Tobol Kurgan | 23 | 22 | 7 | 2 | 13 | 33:52 | -19 | L L L D L |
9
|
Chelyabinsk II | 18 | 22 | 5 | 3 | 14 | 24:49 | -25 | L L L W L |
10
|
Irtysh Omsk II | 17 | 22 | 5 | 2 | 15 | 24:49 | -25 | L L L W D |
11
|
FK Akademiya Permskiy kray | 14 | 22 | 4 | 2 | 16 | 17:71 | -54 | W L W L L |
12
|
Uralets Nizhnyi Tagil | 8 | 22 | 2 | 2 | 18 | 13:88 | -75 | L L L L L |
Legends:
Champion
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Metallurg Asha | 33 | 11 | 11 | 0 | 0 | 45:4 | +41 | W W W W W |
2 (3) | Torpedo Miass | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 50:10 | +40 | L W D W W |
3 (4) | Metallurg Magnitogorsk | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 35:8 | +27 | L W W W W |
4 (2) | Zvezda Perm II | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 51:11 | +40 | W W W L W |
5 (5) | Tyumen II | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 33:9 | +24 | D W W W L |
6 (6) | Tobol Tobolsk | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 26:27 | -1 | L L W W W |
7 (8) | Tobol Kurgan | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 22:22 | 0 | L D W W W |
8 (9) | Chelyabinsk II | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | L W L L L |
9 (10) | Irtysh Omsk II | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:23 | -8 | L L D L L |
10 (11) | FK Akademiya Permskiy kray | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 11:24 | -13 | W W L L D |
11 (7) | Shakhtyor Korkino | 8 | 11 | 1 | 5 | 5 | 7:14 | -7 | L L D D L |
12 (12) | Uralets Nizhnyi Tagil | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 6:31 | -25 | L L L L W |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Metallurg Asha | 27 | 11 | 8 | 3 | 0 | 36:10 | +26 | W W W W W |
2 (2) | Zvezda Perm II | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 23:15 | +8 | W L L W W |
3 (3) | Torpedo Miass | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 23:15 | +8 | W W D W D |
4 (4) | Metallurg Magnitogorsk | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 28:17 | +11 | W D W W W |
5 (7) | Shakhtyor Korkino | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 21:29 | -8 | L W L W L |
6 (5) | Tyumen II | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:17 | -7 | W D L W D |
7 (6) | Tobol Tobolsk | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:22 | -4 | W W L W W |
8 (8) | Tobol Kurgan | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 11:30 | -19 | L L L W L |
9 (10) | Irtysh Omsk II | 6 | 11 | 2 | 0 | 9 | 9:26 | -17 | L W L L L |
10 (9) | Chelyabinsk II | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 8:32 | -24 | L L D L D |
11 (11) | FK Akademiya Permskiy kray | 4 | 11 | 1 | 1 | 9 | 6:47 | -41 | L L L L D |
12 (12) | Uralets Nizhnyi Tagil | 1 | 11 | 0 | 1 | 10 | 7:57 | -50 | L L L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Aksay Rostov-na-Donu | 40 | 16 | 13 | 1 | 2 | 35:9 | +26 | L W W L W |
2
|
FK Vaynah Shali | 37 | 16 | 12 | 1 | 3 | 36:12 | +24 | W L W W W |
3
|
FK Magas-IngGU | 28 | 16 | 8 | 4 | 4 | 28:18 | +10 | W L L W W |
4
|
FK Ardon 2018 | 22 | 16 | 7 | 1 | 8 | 22:31 | -9 | L W L W L |
5
|
UOR-Dagestan | 19 | 16 | 5 | 4 | 7 | 20:22 | -2 | W W D W D |
6
|
Angusht | 18 | 16 | 5 | 3 | 8 | 24:31 | -7 | W W L L L |
7
|
FK Vaynah Argun | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 24:31 | -7 | L L D L L |
8
|
Volgar Astrakhan II | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 22:32 | -10 | L L W W L |
9
|
Dinamo-Dagestan | 8 | 16 | 2 | 2 | 12 | 10:35 | -25 | W L W L L |
Legends:
Champion
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | FK Vaynah Shali | 21 | 8 | 7 | 0 | 1 | 22:6 | +16 | W W W W W |
2 (1) | FK Aksay Rostov-na-Donu | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 22:3 | +19 | W L W W D |
3 (3) | FK Magas-IngGU | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 21:9 | +12 | W L W W W |
4 (4) | FK Ardon 2018 | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 17:12 | +5 | L W W W L |
5 (6) | Angusht | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:9 | +9 | W W L W W |
6 (8) | Volgar Astrakhan II | 15 | 8 | 4 | 3 | 1 | 15:7 | +8 | W W D L D |
7 (7) | FK Vaynah Argun | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 14:9 | +5 | D L W D D |
8 (5) | UOR-Dagestan | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:10 | +2 | W W W D L |
9 (9) | Dinamo-Dagestan | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 6:9 | -3 | W W D L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | FK Aksay Rostov-na-Donu | 21 | 8 | 7 | 0 | 1 | 13:6 | +7 | L W W W W |
2 (2) | FK Vaynah Shali | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 14:6 | +8 | L W W D W |
3 (3) | FK Magas-IngGU | 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | L W D D D |
4 (5) | UOR-Dagestan | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:12 | -4 | D W L D L |
5 (7) | FK Vaynah Argun | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 10:22 | -12 | L L L L L |
6 (4) | FK Ardon 2018 | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 5:19 | -14 | L L L L L |
7 (6) | Angusht | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 6:22 | -16 | L L L D L |
8 (8) | Volgar Astrakhan II | 1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 7:25 | -18 | L L L D L |
9 (9) | Dinamo-Dagestan | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | 4:26 | -22 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Olimp Khimki II | 71 | 30 | 23 | 2 | 5 | 90:33 | +57 | W W W L W |
2
|
Znamya Noginsk | 67 | 30 | 22 | 1 | 7 | 71:27 | +44 | W L L W W |
3
|
Legion Ivanteyevka | 66 | 30 | 21 | 3 | 6 | 65:42 | +23 | D W W W W |
4
|
Peresvet | 62 | 30 | 20 | 2 | 8 | 91:47 | +44 | W L W W W |
5
|
FK Vityaz Podolsk | 54 | 30 | 17 | 3 | 10 | 77:45 | +32 | W W L W W |
6
|
UOR № 5 Moskva | 50 | 30 | 14 | 8 | 8 | 80:48 | +32 | L W W D L |
7
|
Metallist Korolev | 50 | 30 | 16 | 2 | 12 | 63:46 | +17 | W L W L L |
8
|
Prialit | 45 | 30 | 14 | 3 | 13 | 75:80 | -5 | W L W D D |
9
|
Olimp Balashikha | 39 | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:52 | 0 | L L D L L |
10
|
FK Serpukhov | 38 | 30 | 12 | 2 | 16 | 52:58 | -6 | W W W L L |
11
|
Olimp-Dolgoprudny II | 36 | 30 | 10 | 6 | 14 | 52:48 | +4 | D W L L W |
12
|
Saturn Ramenskoye II | 28 | 30 | 8 | 4 | 18 | 42:60 | -18 | L L D D W |
13
|
Luch Sergiyev Posad | 26 | 30 | 8 | 2 | 20 | 42:85 | -43 | L W L L L |
14
|
Lyubertsy | 25 | 30 | 8 | 1 | 21 | 33:75 | -42 | L W L D L |
15
|
FK Lobnya-TsFKiS | 20 | 30 | 6 | 2 | 22 | 30:108 | -78 | L L L W D |
16
|
FK Istra | 19 | 30 | 6 | 1 | 23 | 34:95 | -61 | L L L W L |
17
|
Keramik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Champion
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | FK Olimp Khimki II | 40 | 15 | 13 | 1 | 1 | 55:13 | +42 | W W W W W |
2 (2) | Znamya Noginsk | 37 | 15 | 12 | 1 | 2 | 41:10 | +31 | L L W W W |
3 (5) | FK Vityaz Podolsk | 35 | 15 | 11 | 2 | 2 | 47:18 | +29 | W W W W W |
4 (3) | Legion Ivanteyevka | 35 | 15 | 11 | 2 | 2 | 35:21 | +14 | W W W W W |
5 (4) | Peresvet | 34 | 15 | 11 | 1 | 3 | 59:22 | +37 | W W W L W |
6 (7) | Metallist Korolev | 31 | 15 | 10 | 1 | 4 | 40:21 | +19 | W W L L D |
7 (8) | Prialit | 29 | 15 | 9 | 2 | 4 | 39:32 | +7 | W W D L W |
8 (6) | UOR № 5 Moskva | 26 | 15 | 7 | 5 | 3 | 46:17 | +29 | W D L D W |
9 (11) | Olimp-Dolgoprudny II | 26 | 15 | 8 | 2 | 5 | 32:21 | +11 | D L W L D |
10 (10) | FK Serpukhov | 25 | 15 | 8 | 1 | 6 | 34:26 | +8 | W W W L L |
11 (14) | Lyubertsy | 22 | 15 | 7 | 1 | 7 | 23:20 | +3 | W D L L L |
12 (9) | Olimp Balashikha | 19 | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:31 | -6 | L L W L W |
13 (12) | Saturn Ramenskoye II | 17 | 15 | 5 | 2 | 8 | 23:26 | -3 | L D W W L |
14 (16) | FK Istra | 13 | 15 | 4 | 1 | 10 | 23:34 | -11 | W L D L W |
15 (13) | Luch Sergiyev Posad | 13 | 15 | 4 | 1 | 10 | 21:35 | -14 | L L L L W |
16 (15) | FK Lobnya-TsFKiS | 12 | 15 | 4 | 0 | 11 | 16:43 | -27 | L W W L L |
17 (17) | Keramik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | FK Olimp Khimki II | 31 | 15 | 10 | 1 | 4 | 35:20 | +15 | W L W W W |
2 (3) | Legion Ivanteyevka | 31 | 15 | 10 | 1 | 4 | 30:21 | +9 | D W W W L |
3 (2) | Znamya Noginsk | 30 | 15 | 10 | 0 | 5 | 30:17 | +13 | W W W W W |
4 (4) | Peresvet | 28 | 15 | 9 | 1 | 5 | 32:25 | +7 | L W W W W |
5 (6) | UOR № 5 Moskva | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 34:31 | +3 | L W L W W |
6 (9) | Olimp Balashikha | 20 | 15 | 5 | 5 | 5 | 27:21 | +6 | L D L W D |
7 (5) | FK Vityaz Podolsk | 19 | 15 | 6 | 1 | 8 | 30:27 | +3 | W L W D L |
8 (7) | Metallist Korolev | 19 | 15 | 6 | 1 | 8 | 23:25 | -2 | L L L W L |
9 (8) | Prialit | 16 | 15 | 5 | 1 | 9 | 36:48 | -12 | L D L L W |
10 (10) | FK Serpukhov | 13 | 15 | 4 | 1 | 10 | 18:32 | -14 | L W L L L |
11 (13) | Luch Sergiyev Posad | 13 | 15 | 4 | 1 | 10 | 21:50 | -29 | W L L D W |
12 (12) | Saturn Ramenskoye II | 11 | 15 | 3 | 2 | 10 | 19:34 | -15 | L D W L L |
13 (11) | Olimp-Dolgoprudny II | 10 | 15 | 2 | 4 | 9 | 20:27 | -7 | W L L L D |
14 (15) | FK Lobnya-TsFKiS | 8 | 15 | 2 | 2 | 11 | 14:65 | -51 | L L D L L |
15 (16) | FK Istra | 6 | 15 | 2 | 0 | 13 | 11:61 | -50 | L L L L L |
16 (14) | Lyubertsy | 3 | 15 | 1 | 0 | 14 | 10:55 | -45 | L L L L L |
17 (17) | Keramik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Khimik Vurnary | 72 | 28 | 23 | 3 | 2 | 86:18 | +68 | W L W D W |
2
|
Dorozhnik | 70 | 28 | 22 | 4 | 2 | 105:20 | +85 | W W W W W |
3
|
Volna Nizhegorodskaya | 69 | 28 | 22 | 3 | 3 | 109:21 | +88 | W W W D W |
4
|
Zenit Penza | 68 | 28 | 22 | 2 | 4 | 92:21 | +71 | W W W L W |
5
|
Khimik Dzerzhinsk | 53 | 28 | 17 | 2 | 9 | 57:46 | +11 | L D W W W |
6
|
FK Syzran-2003 II | 36 | 28 | 11 | 3 | 14 | 48:69 | -21 | W W W L W |
7
|
Volga Ulyanovsk II | 33 | 28 | 11 | 0 | 17 | 34:74 | -40 | W L W L L |
8
|
Zenit Izhevsk II | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | 43:55 | -12 | L L W L D |
9
|
Mordovia Saransk II | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | 40:66 | -26 | L L L L D |
10
|
Lokomotiv-NN Nyzhnyi Novgorod | 30 | 28 | 10 | 0 | 18 | 40:55 | -15 | L L L L L |
11
|
FK Nizhny Novgorod II | 30 | 28 | 9 | 3 | 16 | 42:63 | -21 | W L W L L |
12
|
PFK Krylya Sovetov Samara II | 28 | 28 | 9 | 1 | 18 | 41:68 | -27 | L L W L L |
13
|
FK Akademiya Tolyatti | 25 | 28 | 8 | 1 | 19 | 27:64 | -37 | L L L L W |
14
|
UOR-SShOR-Druzhba Yoshkar-Ola | 19 | 28 | 6 | 1 | 21 | 38:100 | -62 | W L L W W |
15
|
FK Lada-Universitet | 16 | 28 | 5 | 1 | 22 | 30:92 | -62 | L L L L L |
Legends:
Champion
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (4) | Zenit Penza | 39 | 14 | 13 | 0 | 1 | 56:10 | +46 | W W W W W |
2 (2) | Dorozhnik | 38 | 14 | 12 | 2 | 0 | 49:10 | +39 | W W W D W |
3 (1) | Khimik Vurnary | 37 | 14 | 12 | 1 | 1 | 49:7 | +42 | W W L W W |
4 (3) | Volna Nizhegorodskaya | 35 | 14 | 11 | 2 | 1 | 56:6 | +50 | W W W W W |
5 (5) | Khimik Dzerzhinsk | 29 | 14 | 9 | 2 | 3 | 28:16 | +12 | D W W W W |
6 (6) | FK Syzran-2003 II | 23 | 14 | 7 | 2 | 5 | 28:25 | +3 | W W W W L |
7 (7) | Volga Ulyanovsk II | 18 | 14 | 6 | 0 | 8 | 20:29 | -9 | W W L W L |
8 (8) | Zenit Izhevsk II | 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 17:23 | -6 | L L L W W |
9 (9) | Mordovia Saransk II | 16 | 14 | 5 | 1 | 8 | 19:23 | -4 | L D W L L |
10 (12) | PFK Krylya Sovetov Samara II | 16 | 14 | 5 | 1 | 8 | 23:28 | -5 | L L L W W |
11 (10) | Lokomotiv-NN Nyzhnyi Novgorod | 15 | 14 | 5 | 0 | 9 | 25:27 | -2 | L L L L L |
12 (13) | FK Akademiya Tolyatti | 15 | 14 | 5 | 0 | 9 | 18:35 | -17 | L L L L L |
13 (11) | FK Nizhny Novgorod II | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 23:37 | -14 | L W W L L |
14 (14) | UOR-SShOR-Druzhba Yoshkar-Ola | 13 | 14 | 4 | 1 | 9 | 23:47 | -24 | L W W L W |
15 (15) | FK Lada-Universitet | 10 | 14 | 3 | 1 | 10 | 19:56 | -37 | L L L L W |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Khimik Vurnary | 35 | 14 | 11 | 2 | 1 | 37:11 | +26 | W L W D W |
2 (3) | Volna Nizhegorodskaya | 34 | 14 | 11 | 1 | 2 | 53:15 | +38 | W W D W W |
3 (2) | Dorozhnik | 32 | 14 | 10 | 2 | 2 | 56:10 | +46 | W W W W W |
4 (4) | Zenit Penza | 29 | 14 | 9 | 2 | 3 | 36:11 | +25 | W W L W W |
5 (5) | Khimik Dzerzhinsk | 24 | 14 | 8 | 0 | 6 | 29:30 | -1 | L W L W W |
6 (11) | FK Nizhny Novgorod II | 16 | 14 | 5 | 1 | 8 | 19:26 | -7 | W W L L W |
7 (9) | Mordovia Saransk II | 16 | 14 | 4 | 4 | 6 | 21:43 | -22 | L L L W W |
8 (8) | Zenit Izhevsk II | 15 | 14 | 4 | 3 | 7 | 26:32 | -6 | W D L L D |
9 (10) | Lokomotiv-NN Nyzhnyi Novgorod | 15 | 14 | 5 | 0 | 9 | 15:28 | -13 | L L L L L |
10 (7) | Volga Ulyanovsk II | 15 | 14 | 5 | 0 | 9 | 14:45 | -31 | L L W L L |
11 (6) | FK Syzran-2003 II | 13 | 14 | 4 | 1 | 9 | 20:44 | -24 | L L L W L |
12 (12) | PFK Krylya Sovetov Samara II | 12 | 14 | 4 | 0 | 10 | 18:40 | -22 | L W L L L |
13 (13) | FK Akademiya Tolyatti | 10 | 14 | 3 | 1 | 10 | 9:29 | -20 | L W W W L |
14 (15) | FK Lada-Universitet | 6 | 14 | 2 | 0 | 12 | 11:36 | -25 | L L L L L |
15 (14) | UOR-SShOR-Druzhba Yoshkar-Ola | 6 | 14 | 2 | 0 | 12 | 15:53 | -38 | W L L W L |
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SSH Dubna | 44 | 18 | 14 | 2 | 2 | 63:18 | +45 | L D W L W |
2
|
SSH Meteor Balashikha | 44 | 18 | 14 | 2 | 2 | 47:20 | +27 | W D W W W |
3
|
Balashikha | 36 | 18 | 11 | 3 | 4 | 44:19 | +25 | W W L W W |
4
|
FK Krasnoznamensk | 33 | 18 | 10 | 3 | 5 | 50:29 | +21 | W W W W W |
5
|
SSH Mozhaysk | 27 | 18 | 9 | 0 | 9 | 52:37 | +15 | W W W L L |
6
|
DYuSSh Orbita-Junior Dzerzhinskiy | 27 | 18 | 8 | 3 | 7 | 52:40 | +12 | L L D W L |
7
|
FK Zorkiy Krasnogorsk II | 22 | 18 | 7 | 1 | 10 | 43:43 | 0 | W W D L L |
8
|
Metallurg Vidnoye | 13 | 18 | 4 | 2 | 12 | 27:56 | -29 | L L L W L |
9
|
FK Peresvet-Garant | 13 | 18 | 4 | 1 | 13 | 45:82 | -37 | L L L L W |
10
|
FK Torpedo Zhavoronki | -2 | 18 | 0 | 1 | 17 | 23:102 | -79 | L L L L L |
Legends:
Semi-finals
Points corrections:
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SSh Shatura | 47 | 18 | 15 | 2 | 1 | 90:17 | +73 | W W W D W |
2
|
Vityaz Noginsk | 38 | 18 | 12 | 2 | 4 | 61:16 | +45 | L W W W D |
3
|
SSHOR Bronnitsy | 37 | 18 | 11 | 4 | 3 | 59:21 | +38 | W W D W W |
4
|
FK Kraskovo | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 58:28 | +30 | D W D D D |
5
|
FK Kolomna II | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 50:35 | +15 | D W W W L |
6
|
FK Venyukovo | 25 | 18 | 7 | 4 | 7 | 53:52 | +1 | L L L W W |
7
|
FK Znamya Truda II Orekhovo-Zuyevo | 15 | 18 | 3 | 6 | 9 | 35:43 | -8 | W L D L W |
8
|
FK Oka Stupino | 13 | 18 | 4 | 1 | 13 | 35:77 | -42 | W L L L L |
9
|
SSh Saturn | 10 | 18 | 2 | 4 | 12 | 30:77 | -47 | L L D L L |
10
|
FK Konev-Bor | 7 | 18 | 2 | 1 | 15 | 13:118 | -105 | L L L L L |
Legends:
Semi-finals
Points corrections:
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | SSH Meteor Balashikha | 25 | 9 | 8 | 1 | 0 | 28:10 | +18 | W D W W W |
2 (1) | SSH Dubna | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 38:7 | +31 | L W W W W |
3 (3) | Balashikha | 21 | 9 | 6 | 3 | 0 | 20:6 | +14 | W W W D W |
4 (4) | FK Krasnoznamensk | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 27:14 | +13 | W W W L D |
5 (5) | SSH Mozhaysk | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 31:14 | +17 | W L L L W |
6 (7) | FK Zorkiy Krasnogorsk II | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 25:20 | +5 | W L W W W |
7 (6) | DYuSSh Orbita-Junior Dzerzhinskiy | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 27:17 | +10 | D L W L W |
8 (8) | Metallurg Vidnoye | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 11:28 | -17 | L L L L W |
9 (9) | FK Peresvet-Garant | 6 | 9 | 2 | 0 | 7 | 23:44 | -21 | L L W L W |
10 (10) | FK Torpedo Zhavoronki | 1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 15:41 | -26 | L L L L D |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Vityaz Noginsk | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 31:5 | +26 | W W D W W |
2 (1) | SSh Shatura | 22 | 8 | 7 | 1 | 0 | 53:5 | +48 | W W W W W |
3 (5) | FK Kolomna II | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 30:12 | +18 | D W W L W |
4 (3) | SSHOR Bronnitsy | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 25:9 | +16 | W D W L W |
5 (4) | FK Kraskovo | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 46:8 | +38 | W D W W W |
6 (6) | FK Venyukovo | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 38:19 | +19 | L W W W D |
7 (7) | FK Znamya Truda II Orekhovo-Zuyevo | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 25:14 | +11 | W D W L W |
8 (8) | FK Oka Stupino | 9 | 8 | 3 | 0 | 5 | 20:27 | -7 | W L L L L |
9 (9) | SSh Saturn | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 21:39 | -18 | L L L W W |
10 (10) | FK Konev-Bor | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 12:45 | -33 | L L L L W |
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | SSH Dubna | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 25:11 | +14 | D L W W W |
2 (2) | SSH Meteor Balashikha | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19:10 | +9 | W L D W W |
3 (3) | Balashikha | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 24:13 | +11 | W L W W L |
4 (4) | FK Krasnoznamensk | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 23:15 | +8 | W W W L D |
5 (6) | DYuSSh Orbita-Junior Dzerzhinskiy | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 25:23 | +2 | L L W W W |
6 (5) | SSH Mozhaysk | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 21:23 | -2 | W W L L W |
7 (7) | FK Zorkiy Krasnogorsk II | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 18:23 | -5 | W D L L L |
8 (8) | Metallurg Vidnoye | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 16:28 | -12 | L W L L L |
9 (9) | FK Peresvet-Garant | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 22:38 | -16 | L L W L L |
10 (10) | FK Torpedo Zhavoronki | 0 | 9 | 0 | 0 | 9 | 8:61 | -53 | L L L L L |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | SSh Shatura | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 37:12 | +25 | W D W L W |
2 (3) | SSHOR Bronnitsy | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 34:12 | +22 | W W W W L |
3 (2) | Vityaz Noginsk | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 30:11 | +19 | L W W W W |
4 (4) | FK Kraskovo | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:20 | -8 | D D D W W |
5 (5) | FK Kolomna II | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 20:23 | -3 | W L L D W |
6 (6) | FK Venyukovo | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 15:33 | -18 | L L L L W |
7 (8) | FK Oka Stupino | 4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 15:50 | -35 | L L L L W |
8 (7) | FK Znamya Truda II Orekhovo-Zuyevo | 3 | 9 | 0 | 3 | 6 | 10:29 | -19 | L L L L L |
9 (9) | SSh Saturn | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:38 | -29 | L D L L L |
10 (10) | FK Konev-Bor | 0 | 9 | 0 | 0 | 9 | 1:73 | -72 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Krasnyy Smolensk | 71 | 26 | 23 | 2 | 1 | 69:11 | +58 | W W W W W |
2
|
Metallurg-Oskol | 65 | 26 | 21 | 2 | 3 | 101:21 | +80 | W W W W L |
3
|
Lokomotiv Liski | 54 | 26 | 16 | 6 | 4 | 70:22 | +48 | D D L W L |
4
|
Atom Novovoronezh | 54 | 26 | 16 | 6 | 4 | 52:25 | +27 | D W L L W |
5
|
FK Torpedo Volzhskiy | 52 | 26 | 17 | 1 | 8 | 84:52 | +32 | W L W L W |
6
|
Orel | 50 | 26 | 15 | 5 | 6 | 68:39 | +29 | W D D W W |
7
|
Yelets | 39 | 26 | 12 | 3 | 11 | 44:42 | +2 | W L L W W |
8
|
Avangard Kursk II | 35 | 26 | 11 | 2 | 13 | 55:50 | +5 | D W W L W |
9
|
Fakel II | 29 | 26 | 7 | 8 | 11 | 44:42 | +2 | W L W D W |
10
|
FK Spartak Rossosh | 24 | 26 | 7 | 3 | 16 | 35:61 | -26 | L L L W L |
11
|
FK Kaluga II | 17 | 26 | 5 | 2 | 19 | 37:82 | -45 | W L L W D |
12
|
FK Tambov II | 14 | 26 | 4 | 2 | 20 | 31:71 | -40 | L L W L L |
13
|
Metallurg Lipetsk II | 14 | 26 | 4 | 2 | 20 | 28:79 | -51 | L L L L L |
14
|
FK Kosmonavt Kaluga | 6 | 26 | 2 | 0 | 24 | 14:135 | -121 | L L L L L |
Legends:
Champion
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | FK Krasnyy Smolensk | 35 | 13 | 11 | 2 | 0 | 29:3 | +26 | W W W W D |
2 (2) | Metallurg-Oskol | 34 | 13 | 11 | 1 | 1 | 60:10 | +50 | W W W W W |
3 (5) | FK Torpedo Volzhskiy | 33 | 13 | 11 | 0 | 2 | 52:16 | +36 | W W W W W |
4 (3) | Lokomotiv Liski | 29 | 13 | 9 | 2 | 2 | 40:16 | +24 | D W W L W |
5 (6) | Orel | 26 | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:21 | +9 | D W W W W |
6 (8) | Avangard Kursk II | 24 | 13 | 8 | 0 | 5 | 35:19 | +16 | W L W W W |
7 (4) | Atom Novovoronezh | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 23:8 | +15 | D L W D W |
8 (7) | Yelets | 22 | 13 | 7 | 1 | 5 | 22:17 | +5 | L W W W L |
9 (9) | Fakel II | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 27:14 | +13 | W W D D W |
10 (10) | FK Spartak Rossosh | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 20:27 | -7 | L L W W L |
11 (11) | FK Kaluga II | 13 | 14 | 4 | 1 | 9 | 21:32 | -11 | W L W W L |
12 (13) | Metallurg Lipetsk II | 12 | 14 | 4 | 0 | 10 | 19:38 | -19 | L L L L L |
13 (12) | FK Tambov II | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 24:31 | -7 | L L W L L |
14 (14) | FK Kosmonavt Kaluga | 6 | 12 | 2 | 0 | 10 | 10:68 | -58 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | FK Krasnyy Smolensk | 36 | 13 | 12 | 0 | 1 | 40:8 | +32 | W W W W W |
2 (4) | Atom Novovoronezh | 32 | 14 | 10 | 2 | 2 | 29:17 | +12 | W L W W W |
3 (2) | Metallurg-Oskol | 31 | 13 | 10 | 1 | 2 | 41:11 | +30 | W W L W W |
4 (3) | Lokomotiv Liski | 25 | 13 | 7 | 4 | 2 | 30:6 | +24 | D L L D W |
5 (6) | Orel | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 38:18 | +20 | W D W W D |
6 (5) | FK Torpedo Volzhskiy | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 32:36 | -4 | L L L W L |
7 (7) | Yelets | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 22:25 | -3 | W L W L L |
8 (8) | Avangard Kursk II | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 20:31 | -11 | D W L L L |
9 (10) | FK Spartak Rossosh | 10 | 13 | 3 | 1 | 9 | 15:34 | -19 | L L W L L |
10 (9) | Fakel II | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 17:28 | -11 | L W L L L |
11 (11) | FK Kaluga II | 4 | 12 | 1 | 1 | 10 | 16:50 | -34 | L D L L L |
12 (12) | FK Tambov II | 3 | 13 | 1 | 0 | 12 | 7:40 | -33 | L W L L L |
13 (13) | Metallurg Lipetsk II | 2 | 12 | 0 | 2 | 10 | 9:41 | -32 | L L L L L |
14 (14) | FK Kosmonavt Kaluga | 0 | 14 | 0 | 0 | 14 | 4:67 | -63 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Novokuznetsk | 55 | 22 | 18 | 1 | 3 | 58:13 | +45 | L W W W W |
2
|
Raspadskaya | 48 | 22 | 14 | 6 | 2 | 34:10 | +24 | W W D W L |
3
|
Stroitel' Biysk | 43 | 22 | 13 | 4 | 5 | 46:17 | +29 | D L W W W |
4
|
Tom Tomsk II | 42 | 22 | 13 | 3 | 6 | 56:30 | +26 | W W W L W |
5
|
Polimer | 37 | 22 | 11 | 4 | 7 | 40:30 | +10 | W L W W W |
6
|
Rassvet-Krasnoyarsk | 35 | 22 | 11 | 2 | 9 | 40:31 | +9 | W D L W W |
7
|
SDYUSSHOR-Kemerovo | 29 | 22 | 9 | 2 | 11 | 36:34 | +2 | W W W L W |
8
|
Torpedo Rubtsovsk | 26 | 22 | 8 | 2 | 12 | 37:38 | -1 | L L L L L |
9
|
FK Sibir Novosibirsk III | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 27:42 | -15 | L W D L L |
10
|
Dinamo Barnaul II | 13 | 22 | 3 | 4 | 15 | 20:58 | -38 | L L L L L |
11
|
Buryatia | 12 | 22 | 2 | 6 | 14 | 29:67 | -38 | L D L L L |
12
|
FK Zenit-Radian Irkutsk II | 11 | 22 | 2 | 5 | 15 | 23:76 | -53 | L L L L L |
Legends:
Champion
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | FK Novokuznetsk | 30 | 11 | 10 | 0 | 1 | 35:6 | +29 | W W W W W |
2 (3) | Stroitel' Biysk | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 29:4 | +25 | W W W W W |
3 (2) | Raspadskaya | 25 | 11 | 7 | 4 | 0 | 20:2 | +18 | D W D W W |
4 (6) | Rassvet-Krasnoyarsk | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 26:12 | +14 | L W W W L |
5 (5) | Polimer | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 25:13 | +12 | W L W W D |
6 (4) | Tom Tomsk II | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22:13 | +9 | W L W W L |
7 (8) | Torpedo Rubtsovsk | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 29:16 | +13 | L L W D W |
8 (7) | SDYUSSHOR-Kemerovo | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 18:16 | +2 | W W W L L |
9 (9) | FK Sibir Novosibirsk III | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 17:22 | -5 | L W W D L |
10 (11) | Buryatia | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 12:23 | -11 | L D D L W |
11 (12) | FK Zenit-Radian Irkutsk II | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 13:31 | -18 | L L L L W |
12 (10) | Dinamo Barnaul II | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 12:30 | -18 | L L L D D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | FK Novokuznetsk | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 23:7 | +16 | L W W L W |
2 (2) | Raspadskaya | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 14:8 | +6 | W W L W W |
3 (4) | Tom Tomsk II | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 34:17 | +17 | W W L D L |
4 (3) | Stroitel' Biysk | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 17:13 | +4 | D L W W L |
5 (5) | Polimer | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15:17 | -2 | W W W L D |
6 (6) | Rassvet-Krasnoyarsk | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 14:19 | -5 | W D L L L |
7 (7) | SDYUSSHOR-Kemerovo | 12 | 11 | 4 | 0 | 7 | 18:18 | 0 | L W L L L |
8 (9) | FK Sibir Novosibirsk III | 8 | 11 | 1 | 5 | 5 | 10:20 | -10 | D L L D L |
9 (10) | Dinamo Barnaul II | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8:28 | -20 | L L D W D |
10 (8) | Torpedo Rubtsovsk | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 8:22 | -14 | L L L W W |
11 (12) | FK Zenit-Radian Irkutsk II | 4 | 11 | 1 | 1 | 9 | 10:45 | -35 | L L L W L |
12 (11) | Buryatia | 2 | 11 | 0 | 2 | 9 | 17:44 | -27 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cherepovets | 48 | 16 | 16 | 0 | 0 | 58:12 | +46 | W W W W W |
2
|
Fakel Kirov | 33 | 16 | 11 | 0 | 5 | 69:12 | +57 | W W L L W |
3
|
FK SShOR Vologda | 30 | 16 | 10 | 0 | 6 | 56:19 | +37 | L W L W L |
4
|
Shinnik II | 30 | 16 | 10 | 0 | 6 | 51:19 | +32 | W W W L W |
5
|
SShOR Tverskaya oblast | 29 | 16 | 9 | 2 | 5 | 35:22 | +13 | L W L W W |
6
|
Tekstilshchik II | 20 | 16 | 6 | 2 | 8 | 26:23 | +3 | W L W L D |
7
|
FK Torpedo - SShOR (Torpedo Vladimir II) | 15 | 16 | 4 | 3 | 9 | 31:25 | +6 | L W W L D |
8
|
FK Spartak Kostroma | 7 | 16 | 2 | 1 | 13 | 16:47 | -31 | L L L L L |
9
|
Agat | 0 | 16 | 0 | 0 | 16 | 3:166 | -163 | L L L L L |
Legends:
Champion
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Cherepovets | 24 | 8 | 8 | 0 | 0 | 29:7 | +22 | W W W W W |
2 (3) | FK SShOR Vologda | 21 | 8 | 7 | 0 | 1 | 35:3 | +32 | W W W L W |
3 (2) | Fakel Kirov | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 48:4 | +44 | W W W L W |
4 (4) | Shinnik II | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 36:10 | +26 | W W W L W |
5 (5) | SShOR Tverskaya oblast | 17 | 8 | 5 | 2 | 1 | 21:8 | +13 | L W W D W |
6 (6) | Tekstilshchik II | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 16:13 | +3 | W W D L L |
7 (7) | FK Torpedo - SShOR (Torpedo Vladimir II) | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:12 | 0 | W L D L L |
8 (8) | FK Spartak Kostroma | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | -9 | L L L L L |
9 (9) | Agat | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | 3:61 | -58 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Cherepovets | 24 | 8 | 8 | 0 | 0 | 29:5 | +24 | W W W W W |
2 (2) | Fakel Kirov | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 21:8 | +13 | L L W W W |
3 (4) | Shinnik II | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 15:9 | +6 | W L L W L |
4 (5) | SShOR Tverskaya oblast | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 14:14 | 0 | L W W W L |
5 (6) | Tekstilshchik II | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10:10 | 0 | L L L W D |
6 (3) | FK SShOR Vologda | 9 | 8 | 3 | 0 | 5 | 21:16 | +5 | L L L W L |
7 (7) | FK Torpedo - SShOR (Torpedo Vladimir II) | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 19:13 | +6 | L W D L L |
8 (8) | FK Spartak Kostroma | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 7:29 | -22 | L L D W L |
9 (9) | Agat | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:105 | -105 | L L L L L |
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Nogliki | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:0 | +10 | D W W |
2
|
FK Luch Vladivostok II | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:1 | +6 | D W D |
3
|
SKA Khabarovsk II | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:4 | +4 | W L D |
4
|
Yakutiya-RSDYuFSh (Neryungri) | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:20 | -20 | L L L |
Legends:
Semi-finals
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Blagoveshchensk | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 | W W |
2
|
FK Spektr Birobidzhan | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:6 | -5 | L W |
3
|
FK Arktika | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | L L |
4
|
FK DSI Komsomolsk-on-Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Semi-finals
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | FK Nogliki | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | +7 | W |
2 (2) | FK Luch Vladivostok II | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | D D |
3 (3) | SKA Khabarovsk II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | L |
4 (4) | Yakutiya-RSDYuFSh (Neryungri) | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:13 | -13 | L L |
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | FK Blagoveshchensk | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | +8 | W W |
2 (2) | FK Spektr Birobidzhan | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | W |
3 (4) | FK DSI Komsomolsk-on-Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (3) | FK Arktika | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | SKA Khabarovsk II | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:1 | +7 | W D |
2 (1) | FK Nogliki | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | +3 | D W |
3 (2) | FK Luch Vladivostok II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | W |
4 (4) | Yakutiya-RSDYuFSh (Neryungri) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:7 | -7 | L |
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (4) | FK DSI Komsomolsk-on-Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (1) | FK Blagoveshchensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | FK Arktika | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | L L |
4 (2) | FK Spektr Birobidzhan | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sport Sankt-Peterburg | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | +3 | W W L |
2
|
SK Republic of Karelia | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | W L D |
3
|
Leningradets Gatchina | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | L W D |
4
|
Khimik Koryazhma | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | L L W |
Legends:
Champion
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sport Sankt-Peterburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | W L |
2 (2) | SK Republic of Karelia | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | L D |
3 (3) | Leningradets Gatchina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Khimik Koryazhma | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Leningradets Gatchina | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | L W D |
2 (4) | Khimik Koryazhma | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
3 (1) | Sport Sankt-Peterburg | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
4 (2) | SK Republic of Karelia | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |