Youth Championship
0
100%
Results
Gameweek 2 (Regular Season)
15.0314:00
Dinamo Moskva U19
Zenit U19
1
2
FT
15.0314:00
Spartak Moskva U19
Krylya Sovetov U19
2
1
FT
15.0314:00
Akademiya Futbola im. Yuri Konoplev U19
Rubin Kazan U19
1
2
FT
15.0312:00
CSKA Moskva U19
Nizhny Novgorod U19
8
1
FT
15.0312:00
Akhmat Grozny U19
Ural U19
1
3
FT
15.0312:00
Krasnodar U19
Strogino U19
1
1
FT
15.0312:00
Lokomotiv Moskva U19
FK Baltika Kaliningrad Under 19
4
1
FT
Upcoming matches
Gameweek 3 (Regular Season)
29.0308:00
Ural U19
CSKA Moskva U19
Preview
29.0310:00
Nizhny Novgorod U19
Rostov U19
Preview
29.0310:00
Fakel U19
Dinamo Moskva U19
Preview
29.0312:00
Krylya Sovetov U19
UOR №5 U19
Preview
29.0312:00
Chertanovo U19
Orenburg U19
Preview
29.0314:00
Akademiya Futbola im. Yuri Konoplev U19
Strogino U19
Preview
29.0314:00
Spartak Moskva U19
Lokomotiv Moskva U19
Preview
Tables
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Moskva U19 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W W |
2
|
Krasnodar U19 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | +5 | D W |
3
|
Rubin Kazan U19 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 | W D |
4
|
Lokomotiv Moskva U19 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
5
|
Sochi U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 | W L |
6
|
Strogino U19 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
7
|
Krylya Sovetov U19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | L D |
8
|
UOR №5 U19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | L D |
9
|
FK Baltika Kaliningrad Under 19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 | L D |
10
|
Akademiya Futbola im. Yuri Konoplev U19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | -6 | L L |
Legends:
Championship Round
Relegation Round
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zenit U19 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | +7 | W W |
2
|
Rostov U19 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 | W W |
3
|
CSKA Moskva U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 8:3 | +5 | W L |
4
|
Ural U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 | W L |
5
|
Chertanovo U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | L W |
6
|
Dinamo Moskva U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | L W |
7
|
Fakel U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | W L |
8
|
Akhmat Grozny U19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | L D |
9
|
Nizhny Novgorod U19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:9 | -7 | L D |
10
|
Orenburg U19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | L L |
Legends:
Championship Round
Relegation Round
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Spartak Moskva U19 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W W |
2 (2) | Krasnodar U19 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | +5 | D W |
3 (4) | Lokomotiv Moskva U19 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
4 (9) | FK Baltika Kaliningrad Under 19 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | D |
5 (8) | UOR №5 U19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | L D |
6 (7) | Krylya Sovetov U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (6) | Strogino U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (5) | Sochi U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (3) | Rubin Kazan U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (10) | Akademiya Futbola im. Yuri Konoplev U19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Rostov U19 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 | W W |
2 (3) | CSKA Moskva U19 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | +7 | W |
3 (1) | Zenit U19 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | W |
4 (5) | Chertanovo U19 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
5 (8) | Akhmat Grozny U19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | L D |
6 (9) | Nizhny Novgorod U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (7) | Fakel U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (4) | Ural U19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
9 (6) | Dinamo Moskva U19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
10 (10) | Orenburg U19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Rubin Kazan U19 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 | W D |
2 (5) | Sochi U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | +1 | W L |
3 (6) | Strogino U19 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
4 (7) | Krylya Sovetov U19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | L D |
5 (8) | UOR №5 U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (4) | Lokomotiv Moskva U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | Krasnodar U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (1) | Spartak Moskva U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (9) | FK Baltika Kaliningrad Under 19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | L |
10 (10) | Akademiya Futbola im. Yuri Konoplev U19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | -5 | L |
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (4) | Ural U19 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
2 (6) | Dinamo Moskva U19 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | W |
3 (1) | Zenit U19 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
4 (7) | Fakel U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | W L |
5 (9) | Nizhny Novgorod U19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:9 | -7 | L D |
6 (8) | Akhmat Grozny U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | Rostov U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (5) | Chertanovo U19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
9 (3) | CSKA Moskva U19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
10 (10) | Orenburg U19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | L |