Serbia and Montenegro
Serbia and Montenegro > Prva Liga (2005/2006)
05.05
Jedinstvo
FK Hajduk Kula
1
3
FT
05.05
Zeta
Red Star Belgrade
2
2
FT
05.05
Vojvodina
Voždovac
2
2
FT
05.05
OFK Beograd
Buducnost Banatski Dvor
0
1
FT
05.05
Javor Ivanjica
Rad Beograd
1
0
FT
05.05
Zemun
Borac Čačak
1
1
FT
05.05
Partizan
Buducnost
3
0
FT
05.05
FK Smederevo
FK Obilić Beograd
3
1
FT
02.05
Red Star Belgrade
Vojvodina
3
1
FT
02.05
FK Hajduk Kula
Zeta
3
1
FT
Serbia and Montenegro > Druga Liga (2005/2006)
07.06
FK Mladost Apatin
FK Novi Sad
2
0
FT
07.06
PSK Pancevo
Radnički Niš
2
1
FT
07.06
Spartak Subotica
OFK Mladenovac
2
1
FT
07.06
Vlasina
Cukaricki
0
4
FT
07.06
Mačva Šabac
FK Srem Sremska Mitrovica
3
3
FT
07.06
GFK Sloboda Užice
Jedinstvo Ub
2
1
FT
07.06
OFK Nis
Radnički Pirot
1
5
FT
07.06
Radnički Kragujevac
ČSK Pivara Čelarevo
3
2
FT
07.06
Napredak
Novi Pazar
1
1
FT
07.06
BASK
FK Bežanija
1
4
FT
Serbia and Montenegro > Treca Liga (2005/2006)
06.06
Grafičar
BSK Borča
0
3
FT
06.06
Remont Cacak
Mladi Radnik
0
3
FT
06.06
FK Požarevac
Sloga Požega
3
1
FT
06.06
FK Metalac Kraljevo
Železničar Smederevo
4
0
FT
06.06
Metalac GM
Loznica
2
0
FT
06.06
FK Jedinstvo Putevi
FK Vujić Voda Valjevo
5
2
FT
06.06
FK Budućnost Valjevo
FK Sloboda Čačak
2
1
FT
06.06
FK Rudar Kostolac
Takovo
1
1
FT
06.06
Mladost Lučani
Sloga Kraljevo
2
1
FT
06.06
FK Šumadija 1903 Kragujevac
FK Trgovački Požarevac
7
2
FT
Serbia and Montenegro > Play-offs 2/3 (2005/2006)
03.06
FK Zora Spuž
OFK Titograd
2
0
FT
30.05
OFK Titograd
FK Zora Spuž
4
0
FT
Serbia and Montenegro > Cup (2005/2006)
09.05
OFK Beograd
Red Star Belgrade
E
2
4
2
2
FT
11.04
OFK Beograd
Kolubara
4
1
FT
10.04
Radnički Niš
Red Star Belgrade
0
5
FT
06.12
Radnički Niš
Timok Zaječar
2
0
FT
06.12
OFK Beograd
FK Hajduk Kula
1
0
FT
06.12
Kolubara
Vlasina
P
5
4
0
0
FT
06.12
Red Star Belgrade
FK Smederevo
2
0
FT
25.10
Vlasina
Rad Beograd
2
0
FT
25.10
Radnički Niš
Zemun
P
3
1
0
0
FT
25.10
FK Hajduk Kula
Sutjeska
2
0
FT
Serbia and Montenegro > First Division Women (2005/2006)
16.06
Mašinac Niš
ŽFK Sabac
4
0
FT
16.06
Sloga Radnički
ŽFK Kolibri Kursumlija
8
1
FT
16.06
Futura
ŽFK Radnički 1923
4
0
FT
16.06
ŽFK Napredak Kruševac
ŽFK Jerina Smederevo
0
1
FT
14.06
Sloga Radnički
ŽFK Napredak Kruševac
0
2
FT
13.06
ŽFK Radnički 1923
Mašinac Niš
0
3
FT
12.06
ŽFK Kolibri Kursumlija
ŽFK Napredak Kruševac
1
4
FT
09.06
Mašinac Niš
ŽFK Napredak Kruševac
0
1
FT
09.06
ŽFK Sabac
ŽFK Kolibri Kursumlija
3
1
FT
09.06
Sloga Radnički
Futura
3
4
FT