Serbia Srpska Liga

41%
0
100%

Today's matches

Results

Gameweek 7 (Belgrade)

Upcoming matches

Gameweek 7 (East)
Gameweek 7 (West)

Tables

# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo FK Torlak 16 7 5 1 1 13:5 +8 D W W W W
2
No team logo Zvezdara 15 7 4 3 0 9:2 +7 D W D W W
3
FK Sinđelić Beograd 14 7 4 2 1 5:2 +3 D L W D W
4
Prva Iskra 12 7 4 0 3 9:4 +5 L W W L W
5
No team logo Zemun 12 7 4 0 3 9:7 +2 W L L W W
6
Brodarac 11 7 3 2 2 7:6 +1 W L W D L
7
OFK Beograd 10 7 2 4 1 9:6 +3 W W D D L
8
No team logo Jedinstvo Surčin 9 7 2 3 2 6:5 +1 D W L W D
9
No team logo BASK 9 7 2 3 2 9:9 0 L L W D D
10
No team logo Borac Lazarevac 9 7 2 3 2 8:12 -4 D W L D D
11
No team logo Teleoptik 8 7 2 2 3 8:8 0 W L D L D
12
No team logo BSK Borča 8 7 2 2 3 6:7 -1 W W D L D
13
No team logo Budućnost Dobanovci 7 7 1 4 2 5:6 -1 D W L L D
14
No team logo Studentski Grad 7 7 2 1 4 8:10 -2 L L D W L
15
Stepojevac Vaga 2 7 0 2 5 2:12 -10 L L D L L
16
No team logo Radnički Obrenovac 2 7 0 2 5 1:13 -12 L L L D L
Legends:

Promotion
Possible Relegation
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (3) FK Sinđelić Beograd 9 4 3 0 1 4:2 +2 L W W W
2 (11) No team logo Teleoptik 8 4 2 2 0 6:2 +4 W D D W
3 (2) No team logo Zvezdara 8 4 2 2 0 5:1 +4 D D W W
4 (8) No team logo Jedinstvo Surčin 7 3 2 1 0 4:1 +3 W W D
5 (5) No team logo Zemun 6 3 2 0 1 4:2 +2 L W W
6 (14) No team logo Studentski Grad 6 3 2 0 1 5:4 +1 L W W
7 (6) Brodarac 6 3 2 0 1 5:4 +1 W W L
8 (7) OFK Beograd 6 4 1 3 0 5:4 +1 W D D D
9 (4) Prva Iskra 6 4 2 0 2 3:3 0 L W W L
10 (9) No team logo BASK 5 4 1 2 1 5:6 -1 L D D W
11 (10) No team logo Borac Lazarevac 5 4 1 2 1 4:6 -2 D L D W
12 (1) No team logo FK Torlak 4 3 1 1 1 4:4 0 D W L
13 (13) No team logo Budućnost Dobanovci 4 3 1 1 1 1:1 0 W L D
14 (12) No team logo BSK Borča 3 3 1 0 2 2:3 -1 W L L
15 (16) No team logo Radnički Obrenovac 2 3 0 2 1 0:4 -4 L D D
16 (15) Stepojevac Vaga 1 4 0 1 3 1:9 -8 L D L L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) No team logo FK Torlak 12 4 4 0 0 9:1 +8 W W W W
2 (2) No team logo Zvezdara 7 3 2 1 0 4:1 +3 W W D
3 (4) Prva Iskra 6 3 2 0 1 6:1 +5 W L W
4 (5) No team logo Zemun 6 4 2 0 2 5:5 0 W L W L
5 (3) FK Sinđelić Beograd 5 3 1 2 0 1:0 +1 D D W
6 (12) No team logo BSK Borča 5 4 1 2 1 4:4 0 W D D L
7 (6) Brodarac 5 4 1 2 1 2:2 0 L D D W
8 (7) OFK Beograd 4 3 1 1 1 4:2 +2 W D L
9 (9) No team logo BASK 4 3 1 1 1 4:3 +1 L W D
10 (10) No team logo Borac Lazarevac 4 3 1 1 1 4:6 -2 W D L
11 (13) No team logo Budućnost Dobanovci 3 4 0 3 1 4:5 -1 D L D D
12 (8) No team logo Jedinstvo Surčin 2 4 0 2 2 2:4 -2 D L D L
13 (15) Stepojevac Vaga 1 3 0 1 2 1:3 -2 L L D
14 (14) No team logo Studentski Grad 1 4 0 1 3 3:6 -3 L D L L
15 (11) No team logo Teleoptik 0 3 0 0 3 2:6 -4 L L L
16 (16) No team logo Radnički Obrenovac 0 4 0 0 4 1:9 -8 L L L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
No team logo Radnički Sombor 15 6 5 0 1 13:5 +8 W W L W W
2
No team logo Borac Šajkaš 13 6 4 1 1 15:7 +8 W L W D W
3
Bečej 12 6 4 0 2 13:6 +7 W L W L W
4
No team logo Jedinstvo Stara Pazova 12 6 4 0 2 10:10 0 W W L W L
5
No team logo Tekstilac Odžaci 10 6 3 1 2 10:7 +3 L W W L W
6
Hajduk 1912 Kula 10 6 3 1 2 6:5 +1 W L W L D
7
Omladinac NB 9 6 2 3 1 6:5 +1 D W W D D
8
No team logo FK Podunavac Belegiš 9 6 2 3 1 4:3 +1 D W W D L
9
No team logo FK Naftagas Elemir 8 6 2 2 2 8:10 -2 L W D W L
10
Bačka Palanka 7 6 2 1 3 5:5 0 L W L W D
11
Kabel Novi Sad 7 6 2 1 3 4:5 -1 W L L L W
12
No team logo 1. Maj Ruma 5 6 1 2 3 6:8 -2 D L L L D
13
Radnički Zrenjanin 5 6 1 2 3 5:12 -7 L L D W D
14
No team logo Tisa Adorjan 4 6 1 1 4 11:15 -4 L L W D L
15
No team logo FK Stanišić 4 6 1 1 4 3:9 -6 D L L W L
16
Dinamo Pančevo 4 6 1 1 4 6:13 -7 L W L L D
Legends:

Promotion
Possible Relegation
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (3) Bečej 9 3 3 0 0 11:3 +8 W W W
2 (2) No team logo Borac Šajkaš 9 3 3 0 0 10:2 +8 W W W
3 (4) No team logo Jedinstvo Stara Pazova 9 3 3 0 0 8:2 +6 W W W
4 (9) No team logo FK Naftagas Elemir 7 3 2 1 0 6:4 +2 W W D
5 (11) Kabel Novi Sad 7 4 2 1 1 4:2 +2 W L W D
6 (6) Hajduk 1912 Kula 7 3 2 1 0 4:2 +2 W W D
7 (1) No team logo Radnički Sombor 6 2 2 0 0 5:1 +4 W W
8 (10) Bačka Palanka 6 3 2 0 1 5:3 +2 W W L
9 (7) Omladinac NB 4 3 1 1 1 5:5 0 W D L
10 (8) No team logo FK Podunavac Belegiš 4 3 1 1 1 2:2 0 D W L
11 (14) No team logo Tisa Adorjan 4 4 1 1 2 7:8 -1 L W D L
12 (15) No team logo FK Stanišić 4 4 1 1 2 1:2 -1 D L W L
13 (5) No team logo Tekstilac Odžaci 3 2 1 0 1 4:2 +2 W L
14 (16) Dinamo Pančevo 3 3 1 0 2 2:4 -2 W L L
15 (13) Radnički Zrenjanin 2 3 0 2 1 2:4 -2 L D D
16 (12) No team logo 1. Maj Ruma 1 2 0 1 1 1:2 -1 L D
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) No team logo Radnički Sombor 9 4 3 0 1 8:4 +4 W L W W
2 (5) No team logo Tekstilac Odžaci 7 4 2 1 1 6:5 +1 L W W D
3 (8) No team logo FK Podunavac Belegiš 5 3 1 2 0 2:1 +1 W D D
4 (7) Omladinac NB 5 3 1 2 0 1:0 +1 D W D
5 (2) No team logo Borac Šajkaš 4 3 1 1 1 5:5 0 L D W
6 (12) No team logo 1. Maj Ruma 4 4 1 1 2 5:6 -1 D L L W
7 (6) Hajduk 1912 Kula 3 3 1 0 2 2:3 -1 L L W
8 (3) Bečej 3 3 1 0 2 2:3 -1 L L W
9 (13) Radnički Zrenjanin 3 3 1 0 2 3:8 -5 L W L
10 (4) No team logo Jedinstvo Stara Pazova 3 3 1 0 2 2:8 -6 W L L
11 (10) Bačka Palanka 1 3 0 1 2 0:2 -2 L L D
12 (9) No team logo FK Naftagas Elemir 1 3 0 1 2 2:6 -4 L D L
13 (16) Dinamo Pančevo 1 3 0 1 2 4:9 -5 L L D
14 (14) No team logo Tisa Adorjan 0 2 0 0 2 4:7 -3 L L
15 (11) Kabel Novi Sad 0 2 0 0 2 0:3 -3 L L
16 (15) No team logo FK Stanišić 0 2 0 0 2 2:7 -5 L L
# Team P MP W D L G GD Form
1
Smederevo 1924 18 6 6 0 0 12:2 +10 W W W W W
2
Borac Čačak 15 6 5 0 1 14:3 +11 W W L W W
3
FK Polet Ljubić 12 6 4 0 2 16:9 +7 W W L L W
4
FK FAP Priboj 11 6 3 2 1 6:5 +1 D L W W W
5
No team logo Sloga Požega 10 6 3 1 2 7:5 +2 W D W L L
6
No team logo Budućnost Arilje 9 6 2 3 1 8:5 +3 L W D D W
7
FK Tutin 9 6 2 3 1 6:3 +3 W D D W L
8
No team logo Radjevac Krupanj 7 6 2 1 3 9:9 0 D L L L W
9
No team logo Real Podunavci 7 6 2 1 3 5:7 -2 L L W D W
10
No team logo Mladi Radnik 7 6 2 1 3 6:9 -3 W D W L L
11
Budučnost Krušik 2014 7 6 2 1 3 5:10 -5 D L W W L
12
No team logo FK Mihajlovac 1934 6 6 1 3 2 4:9 -5 L D L D D
13
No team logo Sloga Bajina Bašta 5 6 1 2 3 7:9 -2 D D L W L
14
No team logo Takovo 5 6 1 2 3 3:9 -6 L D W L L
15
No team logo Mačva 1929 1 6 0 1 5 4:11 -7 L D L L L
16
No team logo Sušica 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
Legends:

Promotion
Possible Relegation
Relegation
# Team P MP W D L G GD Form
1 (2) Borac Čačak 9 4 3 0 1 8:3 +5 W L W W
2 (1) Smederevo 1924 9 3 3 0 0 4:0 +4 W W W
3 (3) FK Polet Ljubić 6 3 2 0 1 10:5 +5 W L W
4 (10) No team logo Mladi Radnik 6 3 2 0 1 6:3 +3 W W L
5 (7) FK Tutin 5 3 1 2 0 3:0 +3 D W D
6 (4) FK FAP Priboj 5 4 1 2 1 3:4 -1 D L W D
7 (8) No team logo Radjevac Krupanj 4 3 1 1 1 7:3 +4 D L W
8 (6) No team logo Budućnost Arilje 4 3 1 1 1 5:3 +2 L D W
9 (13) No team logo Sloga Bajina Bašta 4 2 1 1 0 2:0 +2 D W
10 (14) No team logo Takovo 3 2 1 0 1 3:4 -1 W L
11 (11) Budučnost Krušik 2014 3 3 1 0 2 4:6 -2 L W L
12 (12) No team logo FK Mihajlovac 1934 3 3 1 0 2 3:8 -5 L L W
13 (5) No team logo Sloga Požega 1 2 0 1 1 0:1 -1 D L
14 (9) No team logo Real Podunavci 1 3 0 1 2 1:3 -2 L D L
15 (16) No team logo Sušica 0 0 0 0 0 0:0 0 No matches
16 (15) No team logo Mačva 1929 0 4 0 0 4 2:8 -6 L L L L
# Team P MP W D L G GD Form
1 (1) Smederevo 1924 9 3 3 0 0 8:2 +6 W W W
2 (5) No team logo Sloga Požega 9 4 3 0 1 7:4 +3 W W L W
3 (2) Borac Čačak 6 2 2 0 0 6:0 +6 W W
4 (3) FK Polet Ljubić 6 3 2 0 1 6:4 +2 W L W
5 (4) FK FAP Priboj 6 2 2 0 0 3:1 +2 W W
6 (9) No team logo Real Podunavci 6 3 2 0 1 4:4 0 L W W
7 (6) No team logo Budućnost Arilje 5 3 1 2 0 3:2 +1 W D D
8 (7) FK Tutin 4 3 1 1 1 3:3 0 W D L