2. Lig
0
100%
Results
Promotion Play-offs - Final
27.0517:30
Adana Demirspor
Karşıyaka
2
1
FT
Promotion Play-offs - Semi-finals
25.0516:30
Karşıyaka
Kartal Spor Külübü
4
2
FT
24.0516:30
Adana Demirspor
Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü
1
0
FT
Promotion Play-offs - Quarter-finals
23.0516:30
Cizre Spor Kulübü
Kartal Spor Külübü
0
1
FT
23.0514:00
Kardemir Karabükspor
Karşıyaka
1
3
FT
22.0516:30
Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü
Darıca Gençlerbirliği
3
2
FT
22.0514:00
Şanlıurfaspor
Adana Demirspor
3
5
FT
Tables
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Şanlıurfaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2
|
Van Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3
|
Silopi Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4
|
Mardin Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5
|
Kahramanmaraşspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6
|
Iğdır Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7
|
Hakkari Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8
|
Erzincan Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9
|
Cizre Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10
|
Ağrı Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (10) | Ağrı Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (9) | Cizre Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (8) | Erzincan Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (7) | Hakkari Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (6) | Iğdır Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (5) | Kahramanmaraşspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | Mardin Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (3) | Silopi Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (2) | Van Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (1) | Şanlıurfaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (10) | Ağrı Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (9) | Cizre Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (8) | Erzincan Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (7) | Hakkari Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (6) | Iğdır Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (5) | Kahramanmaraşspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | Mardin Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (3) | Silopi Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (2) | Van Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (1) | Şanlıurfaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2
|
Tokatspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3
|
Makine Kimya Endüstrisi Kirikkale Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4
|
Kardemir Karabükspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5
|
Boluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6
|
Artvin Hopaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7
|
Ankara Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8
|
Amasya Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9
|
1926 Bulancakspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10
|
1074 Çankırıspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (10) | 1074 Çankırıspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (9) | 1926 Bulancakspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (8) | Amasya Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (7) | Ankara Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (6) | Artvin Hopaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (5) | Boluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | Kardemir Karabükspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (3) | Makine Kimya Endüstrisi Kirikkale Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (2) | Tokatspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (1) | Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (10) | 1074 Çankırıspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (9) | 1926 Bulancakspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (8) | Amasya Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (7) | Ankara Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (6) | Artvin Hopaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (5) | Boluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | Kardemir Karabükspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (3) | Makine Kimya Endüstrisi Kirikkale Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (2) | Tokatspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (1) | Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İstanbul Güngören Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2
|
İnegölspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3
|
Sarıyer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4
|
Mobella Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5
|
Kırklarelispor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6
|
Gaziosmanpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7
|
Darıca Gençlerbirliği | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8
|
Belediye Kütahyaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9
|
Bağcılar Spor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10
|
Adana Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (10) | Adana Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (9) | Bağcılar Spor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (8) | Belediye Kütahyaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (7) | Darıca Gençlerbirliği | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (6) | Gaziosmanpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (5) | Kırklarelispor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | Mobella Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (3) | Sarıyer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (2) | İnegölspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (1) | İstanbul Güngören Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (10) | Adana Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (9) | Bağcılar Spor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (8) | Belediye Kütahyaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (7) | Darıca Gençlerbirliği | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (6) | Gaziosmanpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (5) | Kırklarelispor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | Mobella Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (3) | Sarıyer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (2) | İnegölspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (1) | İstanbul Güngören Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uşak Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2
|
Turgutluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3
|
Side Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4
|
Nazilli Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5
|
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6
|
Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7
|
Manisaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8
|
Karşıyaka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9
|
Isparta Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10
|
Bucaspor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (10) | Bucaspor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (9) | Isparta Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (8) | Karşıyaka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (7) | Manisaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (6) | Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (5) | Mustafakemalpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | Nazilli Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (3) | Side Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (2) | Turgutluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (1) | Uşak Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (10) | Bucaspor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (9) | Isparta Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (8) | Karşıyaka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (7) | Manisaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (6) | Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (5) | Mustafakemalpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | Nazilli Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (3) | Side Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (2) | Turgutluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (1) | Uşak Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü | 35 | 18 | 10 | 5 | 3 | 34:19 | +15 | W L L W W |
2
|
Gaziantep FK | 32 | 18 | 9 | 5 | 4 | 35:17 | +18 | W L D L W |
3
|
Kartal Spor Külübü | 32 | 18 | 9 | 5 | 4 | 32:18 | +14 | W W W W W |
4
|
Eskişehirspor | 30 | 18 | 8 | 6 | 4 | 22:20 | +2 | D W D L L |
5
|
İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü | 23 | 18 | 5 | 8 | 5 | 28:25 | +3 | W L W L D |
6
|
Mezitli Spor Kulübü | 22 | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:32 | -4 | L L L W W |
7
|
Maltepespor | 21 | 18 | 5 | 6 | 7 | 29:35 | -6 | L L D D L |
8
|
Küçükköy Spor Kulübü | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 25:40 | -15 | D W W W L |
9
|
Sapanca Gençlikspor | 16 | 18 | 3 | 7 | 8 | 17:30 | -13 | W L D D L |
10
|
Zeytinburnu Spor Kulubü | 13 | 18 | 3 | 4 | 11 | 20:34 | -14 | L W L L D |
Legends:
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü | 23 | 9 | 7 | 2 | 0 | 23:5 | +18 | W W W W W |
2 (4) | Eskişehirspor | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 12:8 | +4 | W L W W W |
3 (2) | Gaziantep FK | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 23:10 | +13 | W D W W W |
4 (3) | Kartal Spor Külübü | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 19:7 | +12 | W W W W W |
5 (5) | İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü | 17 | 9 | 4 | 5 | 0 | 18:8 | +10 | W D W W D |
6 (7) | Maltepespor | 16 | 9 | 4 | 4 | 1 | 19:13 | +6 | L D D W D |
7 (6) | Mezitli Spor Kulübü | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 18:14 | +4 | L L W D L |
8 (8) | Küçükköy Spor Kulübü | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 13:13 | 0 | D W W D L |
9 (10) | Zeytinburnu Spor Kulubü | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | W L W D L |
10 (9) | Sapanca Gençlikspor | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:13 | -1 | W D L D D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Gaziantep FK | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:7 | +5 | L L D W W |
2 (3) | Kartal Spor Külübü | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | +2 | W W L L D |
3 (1) | Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:14 | -3 | L L W D L |
4 (4) | Eskişehirspor | 8 | 9 | 1 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | D D L L L |
5 (6) | Mezitli Spor Kulübü | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:18 | -8 | L W D W L |
6 (5) | İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 10:17 | -7 | W L L L D |
7 (7) | Maltepespor | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 10:22 | -12 | L D L L L |
8 (8) | Küçükköy Spor Kulübü | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 12:27 | -15 | W L L D L |
9 (9) | Sapanca Gençlikspor | 4 | 9 | 0 | 4 | 5 | 5:17 | -12 | L D D L L |
10 (10) | Zeytinburnu Spor Kulubü | 1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 9:23 | -14 | L L D L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Van Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2
|
Silopi Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3
|
Mardin Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4
|
Kahramanmaraşspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5
|
Iğdır Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6
|
Hakkari Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7
|
Cizre Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8
|
Ağrı Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (8) | Ağrı Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (7) | Cizre Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (6) | Hakkari Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (5) | Iğdır Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (4) | Kahramanmaraşspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (3) | Mardin Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | Silopi Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (1) | Van Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (8) | Ağrı Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (7) | Cizre Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (6) | Hakkari Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (5) | Iğdır Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (4) | Kahramanmaraşspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (3) | Mardin Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | Silopi Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (1) | Van Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tokatspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2
|
Makine Kimya Endüstrisi Kirikkale Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3
|
Kardemir Karabükspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4
|
Boluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5
|
Artvin Hopaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6
|
Ankara Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7
|
Amasya Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8
|
1926 Bulancakspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (8) | 1926 Bulancakspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (7) | Amasya Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (6) | Ankara Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (5) | Artvin Hopaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (4) | Boluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (3) | Kardemir Karabükspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | Makine Kimya Endüstrisi Kirikkale Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (1) | Tokatspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (8) | 1926 Bulancakspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (7) | Amasya Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (6) | Ankara Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (5) | Artvin Hopaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (4) | Boluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (3) | Kardemir Karabükspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | Makine Kimya Endüstrisi Kirikkale Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (1) | Tokatspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
İstanbul Güngören Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2
|
İnegölspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3
|
Sarıyer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4
|
Mobella Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5
|
Kırklarelispor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6
|
Belediye Kütahyaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7
|
Bağcılar Spor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8
|
Adana Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (8) | Adana Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (7) | Bağcılar Spor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (6) | Belediye Kütahyaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (5) | Kırklarelispor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (4) | Mobella Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (3) | Sarıyer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | İnegölspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (1) | İstanbul Güngören Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (8) | Adana Demirspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (7) | Bağcılar Spor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (6) | Belediye Kütahyaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (5) | Kırklarelispor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (4) | Mobella Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (3) | Sarıyer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | İnegölspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (1) | İstanbul Güngören Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uşak Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2
|
Turgutluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3
|
Nazilli Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4
|
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5
|
Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6
|
Karşıyaka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7
|
Isparta Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8
|
Bucaspor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (8) | Bucaspor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (7) | Isparta Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (6) | Karşıyaka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (5) | Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (4) | Mustafakemalpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (3) | Nazilli Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | Turgutluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (1) | Uşak Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (8) | Bucaspor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (7) | Isparta Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (6) | Karşıyaka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (5) | Marmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulubü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (4) | Mustafakemalpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (3) | Nazilli Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | Turgutluspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (1) | Uşak Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kartal Spor Külübü | 26 | 14 | 7 | 5 | 2 | 20:8 | +12 | L D D D W |
2
|
Zeytinburnu Spor Kulubü | 23 | 14 | 7 | 2 | 5 | 25:20 | +5 | W D W W L |
3
|
Maltepespor | 22 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:13 | +7 | W W L W L |
4
|
İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü | 22 | 14 | 6 | 4 | 4 | 21:16 | +5 | L L W L D |
5
|
Küçükköy Spor Kulübü | 19 | 14 | 5 | 4 | 5 | 20:20 | 0 | W D W D W |
6
|
Mezitli Spor Kulübü | 17 | 14 | 4 | 5 | 5 | 20:16 | +4 | L W L W D |
7
|
Eskişehirspor | 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 17:28 | -11 | W L D L W |
8
|
Sapanca Gençlikspor | 7 | 14 | 1 | 4 | 9 | 9:31 | -22 | L D L L L |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Zeytinburnu Spor Kulubü | 18 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18:7 | +11 | W W W W L |
2 (3) | Maltepespor | 17 | 7 | 5 | 2 | 0 | 12:3 | +9 | W W W D W |
3 (1) | Kartal Spor Külübü | 15 | 7 | 4 | 3 | 0 | 10:2 | +8 | D D W W W |
4 (7) | Eskişehirspor | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 12:10 | +2 | W D W L L |
5 (6) | Mezitli Spor Kulübü | 12 | 7 | 3 | 3 | 1 | 17:5 | +12 | W W D D D |
6 (5) | Küçükköy Spor Kulübü | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 9:9 | 0 | W W W L W |
7 (4) | İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü | 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 14:9 | +5 | L D D L W |
8 (8) | Sapanca Gençlikspor | 7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 6:9 | -3 | D L L W D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Kartal Spor Külübü | 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | +4 | L D W D W |
2 (4) | İstanbul Kartal Belediyesi Spor Kulübü | 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | L W L W D |
3 (5) | Küçükköy Spor Kulübü | 7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 11:11 | 0 | D D L W D |
4 (3) | Maltepespor | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 8:10 | -2 | W L L D L |
5 (2) | Zeytinburnu Spor Kulubü | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:13 | -6 | D L L D L |
6 (6) | Mezitli Spor Kulübü | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:11 | -8 | L L D L W |
7 (7) | Eskişehirspor | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:18 | -13 | L L W D L |
8 (8) | Sapanca Gençlikspor | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | 3:22 | -19 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Şanlıurfaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2
|
Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3
|
Side Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4
|
Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5
|
Manisaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6
|
Gaziosmanpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7
|
Gaziantep FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8
|
Erzincan Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9
|
Darıca Gençlerbirliği | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10
|
1074 Çankırıspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Promotion
Promotion Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (10) | 1074 Çankırıspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (9) | Darıca Gençlerbirliği | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (8) | Erzincan Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (7) | Gaziantep FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (6) | Gaziosmanpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (5) | Manisaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (3) | Side Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (2) | Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (1) | Şanlıurfaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (10) | 1074 Çankırıspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (9) | Darıca Gençlerbirliği | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (8) | Erzincan Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (7) | Gaziantep FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (6) | Gaziosmanpaşa Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (5) | Manisaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (3) | Side Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (2) | Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (1) | Şanlıurfaspor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |