Kadinlar 3. Ligi
0
100%
Results
3rd Place Final
26.0412:00
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
E
1
2
0
0
FT
Promotion Play-offs - Final
26.0412:00
Beşiktaş
Ağrı Birlik Spor Kulübü
2
1
FT
Promotion Play-offs - Semi-finals
25.0415:30
Beşiktaş
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
7
0
FT
25.0415:30
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
Ağrı Birlik Spor Kulübü
0
0
FT
Promotion Play-offs - Quarter-finals
06.0410:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Ağrı Birlik Spor Kulübü
0
2
FT
29.0309:30
Beşiktaş
Fatih Vatanspor
E
3
1
0
0
FT
28.0316:00
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
Amed
E
3
1
1
1
FT
Tables
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ağrı Birlik Spor Kulübü | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 54:10 | +44 | L W W D W |
2
|
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü | 30 | 12 | 10 | 0 | 2 | 55:10 | +45 | W W W W W |
3
|
Iğdır Spor Kulübü AŞ | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 78:13 | +65 | W W W W D |
4
|
1955 Batman Belediyespor | 15 | 12 | 5 | 0 | 7 | 28:47 | -19 | L W W L W |
5
|
Siirt Hasbey Spor Kulübü | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 33:33 | 0 | W L L L L |
6
|
Bayazıt Spor Kulübü | 9 | 12 | 3 | 0 | 9 | 13:58 | -45 | L W L L L |
7
|
Muş Yağmur Spor Kulübü | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 6:96 | -90 | L L L L L |
Legends:
Promotion Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 34:4 | +30 | W W W W W |
2 (1) | Ağrı Birlik Spor Kulübü | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 24:3 | +21 | W D W W W |
3 (3) | Iğdır Spor Kulübü AŞ | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 38:5 | +33 | W W W W L |
4 (5) | Siirt Hasbey Spor Kulübü | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 22:11 | +11 | W L L W W |
5 (4) | 1955 Batman Belediyespor | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 19:23 | -4 | L W W W L |
6 (6) | Bayazıt Spor Kulübü | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:25 | -18 | W L W L L |
7 (7) | Muş Yağmur Spor Kulübü | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:49 | -46 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Ağrı Birlik Spor Kulübü | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 30:7 | +23 | L W W W W |
2 (3) | Iğdır Spor Kulübü AŞ | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 40:8 | +32 | W W D W W |
3 (2) | Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21:6 | +15 | W W L W L |
4 (4) | 1955 Batman Belediyespor | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:24 | -15 | W L L L W |
5 (5) | Siirt Hasbey Spor Kulübü | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:22 | -11 | L L L W L |
6 (6) | Bayazıt Spor Kulübü | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:33 | -27 | L L L L L |
7 (7) | Muş Yağmur Spor Kulübü | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:47 | -44 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor | 33 | 12 | 11 | 0 | 1 | 113:4 | +109 | W L W W W |
2
|
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 83:17 | +66 | W W W W W |
3
|
Hatay Sümer Spor Kulübü | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 80:21 | +59 | D W L W W |
4
|
Gaziantep Karataş Spor Kulübü | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 33:35 | -2 | D D W L L |
5
|
Adanagücü Spor Kulübü | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 20:53 | -33 | W D L L W |
6
|
Tavla Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı | 3 | 12 | 1 | 0 | 11 | 19:110 | -91 | L L L L W |
7
|
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü | 3 | 12 | 1 | 0 | 11 | 11:119 | -108 | L L L L L |
Legends:
Promotion Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 71:0 | +71 | W W W W W |
2 (3) | Hatay Sümer Spor Kulübü | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 54:5 | +49 | W W W W D |
3 (2) | Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 61:8 | +53 | W W L W W |
4 (4) | Gaziantep Karataş Spor Kulübü | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 20:11 | +9 | D W L W L |
5 (5) | Adanagücü Spor Kulübü | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:25 | -17 | D L L W L |
6 (7) | Hatay Dumlupınar Spor Kulübü | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:29 | -26 | L L L L L |
7 (6) | Tavla Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8:56 | -48 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 42:4 | +38 | L W W W W |
2 (2) | Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:9 | +13 | W W W D W |
3 (3) | Hatay Sümer Spor Kulübü | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 26:16 | +10 | D L W L W |
4 (4) | Gaziantep Karataş Spor Kulübü | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:24 | -11 | D L W L W |
5 (5) | Adanagücü Spor Kulübü | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:28 | -16 | W L W L L |
6 (6) | Tavla Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:54 | -43 | L L W L L |
7 (7) | Hatay Dumlupınar Spor Kulübü | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8:90 | -82 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ankara Metropol Spor Kulübü | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 51:18 | +33 | W W W W L |
2
|
Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi | 27 | 12 | 9 | 0 | 3 | 63:19 | +44 | L L W W L |
3
|
Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 46:19 | +27 | W D W W W |
4
|
Hamidiye Spor Kulübü | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 30:22 | +8 | W D L W W |
5
|
Zonguldak Gençlik Merkezi Spor Kulübü | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 22:40 | -18 | L L L L W |
6
|
Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi | 7 | 12 | 2 | 1 | 9 | 8:47 | -39 | W W L L L |
7
|
Sinop Özel İdare Spor Kulübü | 2 | 12 | 0 | 2 | 10 | 6:61 | -55 | L L L L L |
Legends:
Promotion Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 32:7 | +25 | W W W W W |
2 (2) | Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 40:10 | +30 | L W W W W |
3 (1) | Ankara Metropol Spor Kulübü | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 29:8 | +21 | W W W W W |
4 (4) | Hamidiye Spor Kulübü | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17:14 | +3 | D W W L L |
5 (5) | Zonguldak Gençlik Merkezi Spor Kulübü | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:15 | -5 | L L W W D |
6 (6) | Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:13 | -9 | W L L D L |
7 (7) | Sinop Özel İdare Spor Kulübü | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:25 | -23 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Ankara Metropol Spor Kulübü | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:10 | +12 | W W L W W |
2 (2) | Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 23:9 | +14 | L W L W W |
3 (4) | Hamidiye Spor Kulübü | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:8 | +5 | W L W L D |
4 (3) | Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14:12 | +2 | D W L L W |
5 (5) | Zonguldak Gençlik Merkezi Spor Kulübü | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:25 | -13 | L L W L W |
6 (6) | Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:34 | -30 | W L L L L |
7 (7) | Sinop Özel İdare Spor Kulübü | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:36 | -32 | L L L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
7 Eylül Gençlikspor | 33 | 12 | 11 | 0 | 1 | 84:6 | +78 | L W W W W |
2
|
Nazilli Belediye Spor Kulübü | 30 | 12 | 10 | 0 | 2 | 92:17 | +75 | W W W L W |
3
|
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü | 27 | 12 | 9 | 0 | 3 | 44:17 | +27 | W W W W L |
4
|
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 42:42 | 0 | W W L W L |
5
|
Kocaeli Harb-İşspor | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 21:42 | -21 | L W L L W |
6
|
Gemlik Zeytin Spor Kulübü | 4 | 12 | 1 | 1 | 10 | 23:58 | -35 | L L L L L |
7
|
Elit Spor Kulübü | 3 | 12 | 1 | 0 | 11 | 6:130 | -124 | L L W L L |
Legends:
Promotion Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | 7 Eylül Gençlikspor | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 45:2 | +43 | W W W W W |
2 (2) | Nazilli Belediye Spor Kulübü | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 47:5 | +42 | W W W W L |
3 (3) | Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 26:6 | +20 | W W W W W |
4 (4) | Çamlıca Gençlik Spor Kulübü | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 27:26 | +1 | W L L D W |
5 (5) | Kocaeli Harb-İşspor | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:13 | -4 | W L L L L |
6 (6) | Gemlik Zeytin Spor Kulübü | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 16:27 | -11 | L L L L W |
7 (7) | Elit Spor Kulübü | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:58 | -53 | L W L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | 7 Eylül Gençlikspor | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 39:4 | +35 | L W W W W |
2 (2) | Nazilli Belediye Spor Kulübü | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 45:12 | +33 | W L W W W |
3 (3) | Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 18:11 | +7 | W W L L W |
4 (4) | Çamlıca Gençlik Spor Kulübü | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 15:16 | -1 | W W L W L |
5 (5) | Kocaeli Harb-İşspor | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:29 | -17 | L L W W L |
6 (6) | Gemlik Zeytin Spor Kulübü | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7:31 | -24 | L L L D L |
7 (7) | Elit Spor Kulübü | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:72 | -71 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fatih Vatanspor | 40 | 14 | 13 | 1 | 0 | 74:13 | +61 | W W W W W |
2
|
Beşiktaş | 32 | 14 | 10 | 2 | 2 | 67:14 | +53 | L W W D W |
3
|
Akdeniz Nurçelik | 27 | 14 | 9 | 0 | 5 | 57:20 | +37 | W W L W W |
4
|
Dudulluspor | 25 | 14 | 8 | 1 | 5 | 29:21 | +8 | W W W D L |
5
|
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü | 18 | 14 | 6 | 0 | 8 | 46:64 | -18 | L L L L W |
6
|
Bakırköy Zara Spor Kulübü | 15 | 14 | 5 | 0 | 9 | 12:56 | -44 | W L L L L |
7
|
CFS Bağcılar Spor Kulübü | 9 | 14 | 3 | 0 | 11 | 20:50 | -30 | L L W W L |
8
|
Bakırköy Gençlik Spor Kulübü | 0 | 14 | 0 | 0 | 14 | 5:72 | -67 | L L L L L |
Legends:
Promotion Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Fatih Vatanspor | 21 | 7 | 7 | 0 | 0 | 34:8 | +26 | W W W W W |
2 (2) | Beşiktaş | 17 | 7 | 5 | 2 | 0 | 31:5 | +26 | W D W D W |
3 (3) | Akdeniz Nurçelik | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 24:10 | +14 | W W L W W |
4 (4) | Dudulluspor | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 16:12 | +4 | W W L W W |
5 (6) | Bakırköy Zara Spor Kulübü | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 7:33 | -26 | W L L W L |
6 (5) | Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 22:42 | -20 | L L L L L |
7 (7) | CFS Bağcılar Spor Kulübü | 3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7:26 | -19 | L L L L W |
8 (8) | Bakırköy Gençlik Spor Kulübü | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | 1:32 | -31 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Fatih Vatanspor | 19 | 7 | 6 | 1 | 0 | 40:5 | +35 | W W W W D |
2 (2) | Beşiktaş | 15 | 7 | 5 | 0 | 2 | 36:9 | +27 | L W W W W |
3 (3) | Akdeniz Nurçelik | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 33:10 | +23 | W L W L W |
4 (5) | Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 24:22 | +2 | L W W L L |
5 (4) | Dudulluspor | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13:9 | +4 | W D W W L |
6 (7) | CFS Bağcılar Spor Kulübü | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 13:24 | -11 | L W W L L |
7 (6) | Bakırköy Zara Spor Kulübü | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 5:23 | -18 | L L L W L |
8 (8) | Bakırköy Gençlik Spor Kulübü | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4:40 | -36 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amed | 32 | 12 | 10 | 2 | 0 | 50:6 | +44 | W W D W W |
2
|
Malatya Bayanlar Spor Kulübü | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 30:13 | +17 | L W D W W |
3
|
Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor Kulübü | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 35:13 | +22 | W W D L W |
4
|
Maraşgücü Spor Kulübü | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 19:20 | -1 | L L W L W |
5
|
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 17:17 | 0 | W L W D L |
6
|
Erzincan Gençler Gücü Spor Kulübü | 6 | 12 | 2 | 0 | 10 | 9:53 | -44 | L L L W L |
7
|
Geçit Belediye Spor Kulübü | 4 | 12 | 1 | 1 | 10 | 6:44 | -38 | L L L L L |
Legends:
Promotion Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Amed | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 27:3 | +24 | W W W W D |
2 (2) | Malatya Bayanlar Spor Kulübü | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17:5 | +12 | L D W W W |
3 (3) | Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor Kulübü | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 20:7 | +13 | W L L W D |
4 (5) | Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | L D W L W |
5 (4) | Maraşgücü Spor Kulübü | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:10 | -6 | L W W L D |
6 (6) | Erzincan Gençler Gücü Spor Kulübü | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5:26 | -21 | L L L L L |
7 (7) | Geçit Belediye Spor Kulübü | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:22 | -19 | L L L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Amed | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 23:3 | +20 | W D W W W |
2 (4) | Maraşgücü Spor Kulübü | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15:10 | +5 | L L W W W |
3 (3) | Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor Kulübü | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15:6 | +9 | W D W D L |
4 (2) | Malatya Bayanlar Spor Kulübü | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13:8 | +5 | W W W L D |
5 (5) | Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10:7 | +3 | W W L L D |
6 (7) | Geçit Belediye Spor Kulübü | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3:22 | -19 | L L L L W |
7 (6) | Erzincan Gençler Gücü Spor Kulübü | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:27 | -23 | L W L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı | 30 | 12 | 10 | 0 | 2 | 49:10 | +39 | W W W W W |
2
|
Kavak Meydan Spor Kulübü | 30 | 12 | 10 | 0 | 2 | 47:13 | +34 | W L W W W |
3
|
Toki İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü | 24 | 12 | 8 | 0 | 4 | 47:17 | +30 | W W L L W |
4
|
Belediye Futbol Kulübü | 21 | 12 | 7 | 0 | 5 | 30:18 | +12 | W W L W L |
5
|
Ordu Altaş Soya Spor Kulübü | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 19:19 | 0 | L L L L W |
6
|
Erbaa Gençlik Spor Kulübü | 7 | 12 | 2 | 1 | 9 | 12:42 | -30 | L L W L L |
7
|
Trabzon Kardelen Spor Kulübü | 1 | 12 | 0 | 1 | 11 | 1:86 | -85 | L L L L L |
Legends:
Promotion Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Kavak Meydan Spor Kulübü | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 21:6 | +15 | W W W W W |
2 (3) | Toki İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 28:5 | +23 | W L W W W |
3 (1) | Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27:4 | +23 | W W L W W |
4 (4) | Belediye Futbol Kulübü | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17:7 | +10 | W W W W L |
5 (5) | Ordu Altaş Soya Spor Kulübü | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12:9 | +3 | L L W W L |
6 (6) | Erbaa Gençlik Spor Kulübü | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:15 | -4 | L W L L L |
7 (7) | Trabzon Kardelen Spor Kulübü | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1:42 | -41 | L L D L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 22:6 | +16 | W W W W W |
2 (2) | Kavak Meydan Spor Kulübü | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 26:7 | +19 | L W W W L |
3 (3) | Toki İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 19:12 | +7 | W L W W L |
4 (4) | Belediye Futbol Kulübü | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 13:11 | +2 | W L L L W |
5 (5) | Ordu Altaş Soya Spor Kulübü | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:10 | -3 | L L L L L |
6 (6) | Erbaa Gençlik Spor Kulübü | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1:27 | -26 | L L D L L |
7 (7) | Trabzon Kardelen Spor Kulübü | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0:44 | -44 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü | 36 | 12 | 12 | 0 | 0 | 116:2 | +114 | W W W W W |
2
|
Kılıçaslan Yıldız Spor Kulübü | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 54:16 | +38 | W L W W W |
3
|
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 35:32 | +3 | D W W L L |
4
|
Tarsus Gençlerbirliği Spor Kulübü | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 22:43 | -21 | W D W L L |
5
|
Kayseri Atletik Spor Kulübü | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 27:46 | -19 | L L L L W |
6
|
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 11:43 | -32 | L D L W L |
7
|
Kayseri Güneş Spor Kulübü | 1 | 12 | 0 | 1 | 11 | 8:91 | -83 | L D L L L |
Legends:
Promotion Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Konya İdman Yurdu Spor Kulübü | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 57:1 | +56 | W W W W W |
2 (2) | Kılıçaslan Yıldız Spor Kulübü | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 27:7 | +20 | W W W L D |
3 (3) | Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 19:14 | +5 | W L W W W |
4 (5) | Kayseri Atletik Spor Kulübü | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 19:23 | -4 | L L W L D |
5 (4) | Tarsus Gençlerbirliği Spor Kulübü | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:19 | -6 | W W L L L |
6 (6) | Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:17 | -13 | D W L L L |
7 (7) | Kayseri Güneş Spor Kulübü | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:47 | -41 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Konya İdman Yurdu Spor Kulübü | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 59:1 | +58 | W W W W W |
2 (2) | Kılıçaslan Yıldız Spor Kulübü | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27:9 | +18 | L W W W W |
3 (3) | Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 16:18 | -2 | D W L W D |
4 (6) | Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:26 | -19 | L L L W W |
5 (4) | Tarsus Gençlerbirliği Spor Kulübü | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9:24 | -15 | D L L W D |
6 (5) | Kayseri Atletik Spor Kulübü | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8:23 | -15 | L L W L L |
7 (7) | Kayseri Güneş Spor Kulübü | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:44 | -42 | L L L L L |