Granatkin Memorial
0
100%
Results
Final
09.0912:00
Saint-Petersburg Under 18 Selection
Turkey Under 18
3
0
FT
3rd Place Final
09.0907:00
Russia Under 18
Lithuania Under 18
2
0
FT
5th Place Final
08.0914:00
Armenia Under 18
Moldova Under 18
0
1
FT
7th Place Final
08.0909:00
Kyrgyz Republic Under 18
Kazakhstan Under 18
0
4
FT
Semi-finals
07.0916:00
Saint-Petersburg Under 18 Selection
Russia Under 18
2
0
FT
07.0909:00
Lithuania Under 18
Turkey Under 18
0
1
FT
5th-8th Place Play-offs
06.0916:00
Kyrgyz Republic Under 18
Armenia Under 18
1
2
FT
Tables
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Saint-Petersburg Under 18 Selection | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:3 | +3 | W D D |
2
|
Turkey Under 18 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | +2 | W L D |
3
|
Kyrgyz Republic Under 18 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | L D W |
4
|
Kazakhstan Under 18 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | L W L |
Legends:
Final Series
Play-off
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lithuania Under 18 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | +5 | W W W |
2
|
Russia Under 18 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | W L W |
3
|
Moldova Under 18 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | L W L |
4
|
Armenia Under 18 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | L L L |
Legends:
Final Series
Play-off
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Kyrgyz Republic Under 18 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | L W |
2 (1) | Saint-Petersburg Under 18 Selection | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | D D |
3 (2) | Turkey Under 18 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | L |
4 (4) | Kazakhstan Under 18 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | L |
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Lithuania Under 18 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W W |
2 (3) | Moldova Under 18 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
3 (2) | Russia Under 18 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L W |
4 (4) | Armenia Under 18 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Turkey Under 18 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 | W D |
2 (1) | Saint-Petersburg Under 18 Selection | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
3 (4) | Kazakhstan Under 18 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | W L |
4 (3) | Kyrgyz Republic Under 18 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Russia Under 18 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
2 (1) | Lithuania Under 18 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
3 (3) | Moldova Under 18 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | L L |
4 (4) | Armenia Under 18 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | L L |